Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 12.10.2017 16:39 - Edytowane przez 0nelife /
0nelife - Profil - user - 0% - 75
gostop napisał/a:
Co myślicie o teorii według której Vegeta prawdopodobnie osiągnał Ultra Instynkt i co na razie bardzo dobrze ukrywa? Dowody na ta sa bardzo fajnie przedstawione tutaj https://www.youtu...NGLE&t=43s , a filmik jest sprzed emisji ostatniego odcinka, więc gdyby do tego dodać spokój jaki Vegeta zaprezentował ogladajac przemiane Goku wydaje mi się to bardzo możliwe.

Na pewno nie osiągnął UI, bo podczas walki Goku z Jirenem dziwił się co to za ruchy, a po walce też się go pytał co to miało znaczyć.

Co do spokoju Freezera i Boga-myszy z U4, to oby nie było tak, że to po prostu nic nie znaczące zachowanie, i nie mają żadnego dobrego asa w rękawie. Toei jest do tego zdolne.

PS: a ten cień z obrazka to może nowa forma Freezera?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.10.2017 20:51 /
DoozleAnime - Profil - user - 20% - 372
Ktos pytał jaka była oglądalność tego speciala.

3.5% Najnizsza srednia ze wszystkich odcinkow. Wniosek jest prosty: Japończycy nie mają mózgu skoro wolą oglądać źle zaanimowaną freeze sagę zamiast... tego.

-
Dodane: 12.10.2017 21:01 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 425
Tu chodzi raczej o to że inne anime były emitowane w tym samym czasie u dlatego DBS sie oberwało tak samo było z OP. Swoją droga wracajac do odcinkow ti Champa sie chyba powiesi na swoim ogonie jak HIT wypadnie z areny.

-
Dodane: 12.10.2017 21:07 /
DoozleAnime - Profil - user - 20% - 372
#wlosek17

No właśnie paradoks tego wszystkiego jest taki, że wszystkie te anime co są produkowane przez Toei i rywalizują ze sobą... miały gorszą oglądalność niż zwykle O.o

-
Dodane: 12.10.2017 21:37 - Edytowane przez SonGoku2015 /
SonGoku2015 - Profil - user - 0% - 25
Odcinek 112 (22.10.2017): Przysięga Saiyan! Decyzja Vegety!!
Weekly Shonen Jump: “Duma i więzi Saiyan!
Vegeta ratuje Cabbę!!”
Teraz, gdy Szósty Wszechświat stracił Hita, inne wszechświaty korzystają z okazji i ich atakują! W trakcie tej sytuacji, Vegeta rusza, aby uratować swego ucznia, Cabbę!!

Jak dla mnie strasznie słabo że Hit odpada mogli zrobić jeszcze wiele wspaniałych walk z nim

-
Dodane: 12.10.2017 21:47 /
breakingmirai - Profil - user - 10% - 206
Ktoś w ogóle myślał, że walka Hit vs Jiren zakończy się w jakiś inny sposób? To było oczywiste, że Hit nie ma szans z Jirenem, który kilka chwil wcześniej spuścił łomot Goku.

Myślę, że jeśli Hit odpadnie, to wtedy 6 i 7 Wszechświat zaczną bardziej współpracować. W końcu odpadnie ich karta atutowa (wątpię, że Nameczanie są lepsi), więc Champa na pewno będzie płakał i tupał nóżką, aż w końcu pójdzie na ugodę z Beerusem, żeby wspólnymi siłami wyeliminować z turnieju Jirena.

-
Dodane: 12.10.2017 22:36 /
Luthor - Profil - user - 0% - 48
breakingmirai napisał/a:
Myślę, że jeśli Hit odpadnie, to wtedy 6 i 7 Wszechświat zaczną bardziej współpracować. W końcu odpadnie ich karta atutowa (wątpię, że Nameczanie są lepsi), więc Champa na pewno będzie płakał i tupał nóżką, aż w końcu pójdzie na ugodę z Beerusem, żeby wspólnymi siłami wyeliminować z turnieju Jirena.

Wspólnymi siłami? CO niby może zrobić Kalafior albo Brolly dla Jirena? Pogłaskać go po łysinie, czy przyczepić się do nogi i ciągać się przy nim? Tu współpraca nie ma najmniejszego sensu. Śmiem sądzić, że Jiren pozostanie na tym turnieju niepokonany, a w zamian będzie jakiś nagły obrót spraw i turniej zostanie nieoficjalnie przerwany. Nikt w tym momencie nie jest w stanie poważnie zaszkodzić dla koksa i to się po prostu nie zmieni. Jeśli Goku wstanie, wleci na Ultra Instynkt i wygra z Jirsonem to również będzie totalna głupota, bo Grey zna swoją moc od dawna, a Goku musiałby swoją przyswoić w kilka minut (przykład Freeza vs Goku/Vegeta).

-
Dodane: 12.10.2017 22:52 - Edytowane przez joee0o /
joee0o - Profil - user - 10% - 161
breakingmirai napisał/a:
Ktoś w ogóle myślał, że walka Hit vs Jiren zakończy się w jakiś inny sposób? To było oczywiste, że Hit nie ma szans z Jirenem, który kilka chwil wcześniej spuścił łomot Goku.

Hit pokonał Goku SSJB Kaio x10, więc na papierze ma większe szanse z Jirenem niż reszta stada na arenie, nawet niż Vegeta, Friezer. To są fakty, nie obchodzi mnie co może książe sayian mieć w zanadrzu albo Frieza.

Po trailerze odcinka widać, że nawet go "zadrapie", a jego walka jest po to by Goku i mógł podpatrzyć Jirena w walce i znaleźć jakieś luki.

To bardzo w stylu DBZ więcej niż pewne, że tak się stanie.

Jiren to absurd, którego siła wykracza poza granice dobrego smaku. Zamiast siłą powinni go załatwić sposobem i chociaż próbować wyrzucić z maty. Oby przynajmniej udawali, że próbują to robić na to liczę w kolejnych odcinkach.

-
Dodane: 12.10.2017 23:15 /
bloody_gipsy - Profil - user - 0% - 25
Jak hit odpadnie to ten 6 wszechświat jest do sklepania przez takiego Gohana. No mają jeszcze uber wściekłą laskę ale traktuję ją raczej jak jakiś gag. Jeszcze patyczaki mogą wskoczyć na blue bo robią takie postępy że jest to możliwe ;)

-
Dodane: 12.10.2017 23:24 /
Zastanawia mnie teraz jedna rzecz ! Ktoś w Toei nie przepada za Vegetą to potem ta postać tak wygląda i jest szmacona, a co jeśli wprowadzono Hita, który teraz wypadnie z areny to poprostu będzie nowa udupiana postać przez Toei w zamian za Vegetę? Myślał ktoś w taki sposób?

Idąc w myśl teorii spiskowych naszych wiernych fanów Db sprawa może być posunięta że okaże się iż np zostanie wykopany klon Hita (tak ta technika co przybył zabić Goku) a potem nagle niespodzianka za jakiś czas... xD

Jeśli jednak Jiren ma go pokonać to lepiej żeby naprawdę znalezli lepszą wymówkę niż typu "Jiren blokuje techniki Hita swoją mocą" czy coś w tym stylu.

Sprawa trzeciorzędna to nasuwa mi się za każdym razem transformacja Goku i "Kiedy Goku staje się silniejszy a jego dawni rywale równi jemu zostają daleko w tyle" Jeśli będzie tak i tym razem to ten turniej jak i paradoksy mocy postaci naprawdę sięgną zenitu.

-
Dodane: 12.10.2017 23:27 /
Boxhead - Profil - user - 30% - 439
Ja już przed turniejem mówiłem, że pewnie hit będzie walczyl z najsilniejszym gościem, żeby każdy był w szoku jak to został tak łatwo pokonany, a potem goku zaskakuje czymś nowym, nie wiele się pomyliłem :d

-
Dodane: 14.10.2017 13:29 - Edytowane przez GoldOoZaru /
GoldOoZaru - Profil - user - 0% - 35
Czy ktoś oglądał? https://www.youtu...fJXmfMInqg

Na początku to miało sens, ale później to wiedziałem, że fake. Pojawienie się Super C17, Zamasu i Cell'a trochę beka by była, ale w DB Super można się wszystkiego spodziewać :d

-
Dodane: 14.10.2017 15:16 - Edytowane przez GraczR /
GraczR - Profil - user - 0% - 59
GoldOoZaru napisał/a:
Czy ktoś oglądał? https://www.youtu...fJXmfMInqg

Na początku to miało sens, ale później to wiedziałem, że fake. Pojawienie się Super C17, Zamasu i Cell'a trochę beka by była, ale w DB Super można się wszystkiego spodziewać :d

Pod spodem w opisie pisze jak wół że TO ŻART.

Edit...
Screeny z 111 odcinka:
1. https://scontent-...e=5A7CB835
2. https://scontent-...e=5A7352CA
3. https://scontent-...e=5A3B7B90
4. https://scontent-...e=5A7F13A5

-
Dodane: 14.10.2017 19:43 /
CzarnyWilk - Profil - user - 0% - 20
Hej, niedawno ktoś pisał o tym, iż Jiren jest w nielegalny sposób skoksowany. Co Wy na teorie, że został stworzony w wyniku życzenia Vermouda ?

-
Dodane: 14.10.2017 22:15 /
Krystian95 - Profil - user - 0% - 99
CzarnyWilk napisał/a:
Hej, niedawno ktoś pisał o tym, iż Jiren jest w nielegalny sposób skoksowany. Co Wy na teorie, że został stworzony w wyniku życzenia Vermouda ?

Vermoud musiałby te życzenie skierować już trochę wcześniej niż przed turniejem to jedna rzecz. Gdybym był bogiem, może i chciałbym stworzyć takiego mega obrońcę wszechświata, ale sądzę, że Bogowi Zniszczenia nie zależy na kimś takim. Uważam, że do tej pory Kaioshini i spółka byli biernymi obserwatorami, dopiero zagrożenie wymazania tak bardzo zintegrowało interesy śmiertelników i bogów.
Moja teoria jest taka, że Vermoud przelewa telepatycznie energię Jirenowi, dzięki jego treningowi mentalnemu. Zainspirowała mnie do tej teorii ich rozmowa.

-
Dodane: 14.10.2017 22:21 /
Krystian95 napisał/a:
Moja teoria jest taka, że Vermoud przelewa telepatycznie energię Jirenowi, dzięki jego treningowi mentalnemu. Zainspirowała mnie do tej teorii ich rozmowa.

Widzę że nie jestem osamotniona w tej teorii, bp pisałam już o tym wcześniej w temacie o 108 odcinku http://dbpolska.n...opic/24404

Next episode: po zajawce, w której widać Jirena i boga klauna, wpadłam na taką teorię: klaun w jakiś sposób użycza swojej mocy Jirenowi, dlatego jest taki silny. Co o tym myślicie?

-
Dodane: 15.10.2017 03:29 - Edytowane przez kawulka101 /
kawulka101 - Profil - user - 0% - 9
Jeszcze odcinka 111 nie skończyłem, ale znowu jest za dużo tych cholernych wróżek bredzących o "Power of love", ileż można tego gówna oglądać.

Pomysł Hita był niemiłosiernie głupi. Zamiast mając go w uwięzi po prostu go wyrzucić to chciał tak stać 25 minut... Genialne..

A szósty wszechświat mimo podejrzeń wszystkich chyba jednak za bardzo nie przetrwa.

Nameczanie też zrobili furore w tym odcinku, całe 5 sekund. A głupich wróżek z dwie minuty.

-
Dodane: 15.10.2017 04:24 /
No to sie przeliczyl na te minuty... co to za pomysl wystarczy ze ktos by go zaczal atakowac i co wtedy? Przyznam ze taka postac i tak szybko przegrala ale raczej sens w tym taki ze hit co najwyzej moze ulepszac swoje techniki a moc zwiekszac niekoniecznie przez te ulepszenie. Co do Jirena to pewnie jak Goku i Vegeta byl pod opieka Belmoda i tyle...

-
Dodane: 15.10.2017 06:58 /
markus20x - Profil - user - 10% - 154
kawulka101 napisał/a:
Jeszcze odcinka 111 nie skończyłem, ale znowu jest za dużo tych cholernych wróżek bredzących o "Power of love", ileż można tego gówna oglądać.

Pomysł Hita był niemiłosiernie głupi. Zamiast mając go w uwięzi po prostu go wyrzucić to chciał tak stać 25 minut... Genialne..

A szósty wszechświat mimo podejrzeń wszystkich chyba jednak za bardzo nie przetrwa.

Nameczanie też zrobili furore w tym odcinku, całe 5 sekund. A głupich wróżek z dwie minuty.

A jakie Hit miał wyjście? jedyne co mu zostało to próba unieruchomienia Jirena. Co z tego, że inni próbowaliby atakować Jirena? przecież i tak nic by mu nie zrobili bo jest od nich nieporównywalnie silniejszy a do tego ma jeszcze ta tarcze ochronną, więc prawdopodobnie jakakolwiek próba ataku nie miała by najmniejszego sensu i dlatego Hit kazał swoim ziomkom zająć się innymi.

Le Grande Spoiler!! ;)

po tym odcinku jestem absolutnie pewien, kto w 114 odcinku będzie nową tajemniczą postacią... To Rebrianne lub Rosie po transformacji, ewentualnie fuzjii.
nie na darmo nieustannie męczą nas tą Rebriann żeby tak poprostu wyrzucić ją z areny.
ta cała gadka w dzisiejszym epku, że miłość jest największą siłą tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu, bo jeśli U2 i U11 są bliźniaczymi wszechświatami o podobnej mocy, to ktoś z U2 powinien mieć możliwość osiągnięcia tak niedorzecznej mocy jaką ma Jiren

-
Dodane: 15.10.2017 11:22 /
wlosek17 napisał/a:
No to sie przeliczyl na te minuty... co to za pomysl wystarczy ze ktos by go zaczal atakowac i co wtedy?

Pomyśl, każdy na arenie widział moc Jirena podczas walki z Goku, chyba nikt by nie był na tyle głupi aby atakować Hita, skoro trzymał Jirena na uwięzi. To właśnie Jirena by atakowali, skoro był unieruchomiony, a nie Hita.

markus20x napisał/a:
po tym odcinku jestem absolutnie pewien, kto w 114 odcinku będzie nową tajemniczą postacią... To Rebrianne lub Rosie po transformacji, ewentualnie fuzjii.
nie na darmo nieustannie męczą nas tą Rebriann żeby tak poprostu wyrzucić ją z areny.
ta cała gadka w dzisiejszym epku, że miłość jest największą siłą tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu, bo jeśli U2 i U11 są bliźniaczymi wszechświatami o podobnej mocy, to ktoś z U2 powinien mieć możliwość osiągnięcia tak niedorzecznej mocy jaką ma Jiren

Nawet jeśli ta tajemnicza postać to rzeczywiście będzie połączenie tych dwóch lovelasek, to i tak wg mnie nie ma bata, aby we dwie stworzyły postać dorównującą Jirenowi mocą. A to że U2 jest bliźniaczy do U11, też nie ma znaczenia według mnie, widać jak bardzo się różnią te wszechświaty. Jedni miłość, drudzy sprawiedliwość.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy