Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 17.10.2017 20:26 - Edytowane przez zakolaveget /
zakolaveget - Profil - user - 0% - 91
Sorry że przerywam dyskusję o możliwych nowych postaciach etc. ale...

Ktos (ne wiadomo kto zarejestrował w Japonii 3 nowe domeny:
dragonball2018.com
dragonball2019.com
dragonball2020.com

Na dzień dzisiejszy są prawie puste (poza reklamami). Mozna zadać pytanie - co z tego? Ano domeny dragonball2013.com i dragonball2015.com okazały się promować Battle of Gods i Fukkatsu no "F", więc:
a) ktoś (niekoniecznie Toei) chce nas zprankować
b) szykuje się seria trzech nowych kinówek

Źródło: https://www.faceb...=3&theater

PS.: Wystrzegajcie się fake leaków, bo ostatnio sporo ich jest:
https://s1.postim...A6e_WB.png
https://scontent....e=5A664EFE

-
Dodane: 17.10.2017 21:34 /
markus20x - Profil - user - 10% - 149
Co do tych filmów to ktoś puścił plotkę, że pierwszy będzie fillerek o Sayanach z U6, a drugi o Uubie i jego dzieciństwie..

w sumie to było by całkiem fajnie gdyby takie filmy zrobili, oglądał bym :)

-
Dodane: 17.10.2017 23:14 - Edytowane przez bloody_gipsy /
bloody_gipsy - Profil - user - 0% - 17
sixshot napisał/a:
..a może fuzje zrobią Caulifla i Kale ?
Moim zdaniem ktoś z U6 musi dostać lvl up'a / fuzja .może być też tak ,zę Cabba pod wpływem jakiegoś mega gniewu wskoczy na jakiś nowy lvl nie blue ,ale coś jak Trunks

Kolejna sprawa to świat robotów długo nic nie pokazał może tam coś się wydarzy ?
Frieza też jeszcze nie miał żadnej epic walki

Pewnie będą jakieś boosty ale i tak żaden zawodnik nie da rady jirenowi. Myślę że tylko goku coś tam jeszcze zdziała. Bo jeśli nie on to kto skoro druga najsilniejsza postać wylatuje bez większego problemu. W przypadkowe wypadnięcie nie wierzę bo prawie nikt się nie może nawet do niego zbliżyć. A jeśli nie to turniej skończy się jakąś niespodzianką tzn. coś go przerwie. Dla mnie to bogowie zniszczenia też mogliby się włączyć pod koniec skoro i tak mają być wymazani. Ciekawe co taki beerus by zdziałał z jirenem.

-
Dodane: 18.10.2017 08:49 /
MN777 - Profil - user - 0% - 17
bloody_gipsy napisał/a:
sixshot napisał/a:
Moim zdaniem ktoś z U6 musi dostać lvl up'a / fuzja .może być też tak ,zę Cabba pod wpływem jakiegoś mega gniewu wskoczy na jakiś nowy lvl nie blue ,ale coś jak Trunks

Kolejna sprawa to świat robotów długo nic nie pokazał może tam coś się wydarzy ?

Pewnie będą jakieś boosty ale i tak żaden zawodnik nie da rady jirenowi. Myślę że tylko goku coś tam jeszcze zdziała. Bo jeśli nie on to kto skoro druga najsilniejsza postać wylatuje bez większego problemu. W przypadkowe wypadnięcie nie wierzę bo prawie nikt się nie może nawet do niego zbliżyć. A jeśli nie to turniej skończy się jakąś niespodzianką tzn. coś go przerwie. Dla mnie to bogowie zniszczenia też mogliby się włączyć pod koniec skoro i tak mają być wymazani. Ciekawe co taki beerus by zdziałał z jirenem.

Myślę, że Vegeta jest bardzo mocny teraz a i Frezer pewnie też. Nie wyglądają na przerażonych za bardzo. Beerus myślę, że nie dałby rady Jirenowi w walce. Może jakiś remis, ale chyba przegrałby. Widziałeś reakcję Beerusa kiedy gadali o ultra instynkcie? malowało się na jego twarzy przerażenie

-
Dodane: 18.10.2017 12:25 /
ZaCnySSJ - Profil - user - 0% - 1
Rozwiązanie będzie banalnie proste. Na końcu zostanie Goku i Freeza vs Jiren. Goku będzie musiał wybrać między unicestwieniem swojego wszechświata a pozostawieniem życzenia Freezerowi. Złapie Jirena i zrobi szybki transfer za pole walki. Odpadną obaj. Freezer dostanie życzenie do smoka. Jego wolą będzie zastąpienie Beerusa jako Boga zniszczenia. I dawaj nowa saga z potężnym frizą ;p

-
Dodane: 18.10.2017 14:31 /
ronnie - Profil - user - 0% - 35
ZaCnySSJ takie rozwiązanie byłoby z punktu widzenia widza najlepsze.. bo otworzyłaby sie furtka do nowych sag.. oraz oczywiscie Goku nie zostałby najsilniejszym w calym uniwersum - co zapewne stanie się pod koniec DB Super.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.10.2017 16:16 /
GoldOoZaru - Profil - user - 0% - 23
MN777 napisał/a:
bloody_gipsy napisał/a:
sixshot napisał/a:

Myślę, że Vegeta jest bardzo mocny teraz a i Frezer pewnie też. Nie wyglądają na przerażonych za bardzo. Beerus myślę, że nie dałby rady Jirenowi w walce. Może jakiś remis, ale chyba przegrałby. Widziałeś reakcję Beerusa kiedy gadali o ultra instynkcie? malowało się na jego twarzy przerażenie

Serio? Beerus użył by Hakai, i po sprawie :)

-
Dodane: 18.10.2017 17:13 /
bloody_gipsy - Profil - user - 0% - 17
Co z tego że vegeta i freeza są mocni jak poziom jirena jest tak mniej więcej beerusa a ten jest w uj mocniejszy od vegety co zresztą było widać przy początku walki goku z jirenem. Nie wierzę w taki boost u tej dwójki jak u goku. Później po sadze to tak ale nie w tym samym czasie. Vegeta to może oklepać wąsatego grubasa albo odegrać jakąś rolę wspomagającą co najwyżej. To samo z freezą - najwyżej jakiś podstęp może szykować. Jeśli chodzi o to przerażenie beerusa to ja tego nie widziałem. Nie wiemy jakie on sam ma sztuczki w swoim arsenale na pełnej mocy. Chyba że przerażenie bo nie spodziewał się że ten koks jest taki mocny na tle goku.

-
Dodane: 18.10.2017 18:12 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 27
Zaczynamy przecieki mangowe.
https://dragonbal...apitre-29/

-
Dodane: 18.10.2017 18:38 /
maniek35 - Profil - user - 0% - 7
Dziwie się że nikt o tym nie pomyślał co do nowego wojownika, w ostatnim odcinku pokazali nam 2 nameczan, pewnie nie beda dawac rady naszym bohateron i jeden drugiego wchlonie i tak powstanie silny wojownik. Moim zdaniem 100 % pewniak.

-
Dodane: 18.10.2017 19:14 /
scouser - Profil - user - 10% - 105
Beerus nie był przerażony, co bardziej poirytowany, że Goku go wyprzedził i osiągnął UI przed nim. Przecież nie mógł wykrztusić z siebie, że tu chodzi o UI i był zły o to.

Co do nowego wojownika, to być może chodzi o Cabbe. W zapowiedzi widać, że jest poniewierany przez Vegetę i Friezę, być może chcą wywołać u niego gniew i pomóc w przemianie na SSJ2 lub swój nowy poziom, taki gorszy Trunks.
O ile jakiś megazord byłby całkiem zabawnym urozmaiceniem, o tyle fuzja Ribrianne i jej psiapsi byłabym dnem dna, bo ja osobiście już rzygam na widok tej dwójki i Jirena.

-
Dodane: 18.10.2017 19:36 /
Shiroyashasan - Profil - user - 0% - 13
Witam do głowy przyszedł mi pewien pomysł, mianowicie skoro Freeza oddał trochę energii Goku aby postawić go na nogi, to czy C17 i C18 nie mogliby odnowić jego energii, aby mógł być mniej więcej w pełni sił? W końcu im ona się nie skończy.

-
Dodane: 18.10.2017 19:57 /
scouser - Profil - user - 10% - 105
Podejrzewam, że nie wpadną na to no i to byłoby zbyt OP, bo tak to mogliby każdego w ten sposób napełniać energią.
Podobnie jest z innymi OP technikami i sposobami na wygranie turnieju.
Myślę, że dałoby radę trafić Mafubą Jirena, skoro poczekał na Genki Gamę to mógłby poczekać na Mafubę, no ale... przecież to nie o to chodzi.
Dlatego teoretycznie mogliby, ale to się nie stanie.

-
Dodane: 18.10.2017 20:59 - Edytowane przez Mleckor /
Mleckor - Profil - user - 0% - 2
Trafić Mafubą by się go pewnie dało, ale nie zdziwiłbym się gdyby po prostu dzięki swojej mocy rozbił buteleczkę i się wydostał. xD

-
Dodane: 18.10.2017 23:33 - Edytowane przez Paweldb /
Paweldb - Profil - user - 0% - 94
Wygląda na to że Jiren zostawił wszystko Toppo i Dyspo, chociaż mógłby sam cały turniej wygrać. Przypomina mi to już pomału beznadziejną fabułę z Power Rangers gdzie kitowcy najpierw walczyli, po nich jakieś potworki które zawsze wybuchły, a za sto odcinków dopiero boss i Power Rangers dostali boosta z doopy i wygrali tak czy owak. Na co ten Jiren czeka? Zeno zresztą też by go mógł pogonić bo najlepszy zawodnik sobie siedzi a Zeno będzie się jarał przeciętniakami.

-
Dodane: 19.10.2017 10:54 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 252
Shiroyashasan napisał/a:
Witam do głowy przyszedł mi pewien pomysł, mianowicie skoro Freeza oddał trochę energii Goku aby postawić go na nogi, to czy C17 i C18 nie mogliby odnowić jego energii, aby mógł być mniej więcej w pełni sił? W końcu im ona się nie skończy.

Ale ich energia to chyba jak elektryczność, a nie biologiczne KI :-)

"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 19.10.2017 13:25 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 100
Alfaro napisał/a:
Shiroyashasan napisał/a:

Ale ich energia to chyba jak elektryczność, a nie biologiczne KI :-)

Czyli w Genki Dama była elektryczność? Mógł więc robić genki z lini wysokiego napięcia albo wiatraków ;)

Ciekawe jest to, że już wszyscy zapomnieli że wrogiem numer jeden był Goku, który spowodował ten turniej i w pre-sezonie wszyscy chcieli go zabić.

-
Dodane: 19.10.2017 14:05 /
bekson - Profil - user - 50% - 1304
#Sined92

Za jakiś czas sobie przypomną. W 114 czy tam 115 odcinku Caulifla ma podskoczyć do Goku xD

-
Dodane: 19.10.2017 14:05 - Edytowane przez bekson /
bekson - Profil - user - 50% - 1304
//dbl post, lag

Spoiler

-
Dodane: 19.10.2017 15:25 /
sebek030189 - Profil - user - 10% - 218
tak sobie rozkminiam i czym jest ten UI ? bo chyba nie forma sajan,czy dał mu tylko jakis ultra zmysł do walki czy wzmocnił ki ? bo teraz nic nie stoi na przeszkodzi by Goku odpalił ta moc x ssj blue x kaioken x 20 xD zeby to miało rece i nogi to tan UI nie powienien dac mu wyższej ki poprostu poziom Goku 'Basic UI'własciwie Jirenowi nic jego ciosy nie zrobiły bo były słabe?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy