Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 18.11.2017 17:58 /
breakingmirai - Profil - user - 10% - 206
#Xeduro

Wątpię. Zenek gdyby chciał, to wymazałby ich jednym pstryknięciem palców. Bardziej prawdopodobne jest, że Mojito po prostu gardził swoim Hakaishinem i Kaioshinem, bo byli niekompetentni w tym co robili.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.11.2017 18:07 /
sixshot - Profil - user - 0% - 87
Jak dla mnie to coś jest na rzeczy ,że cały wszechświat ginie ,a aniołowie zostają. Spisku nie obstawiam bardziej jakiś świat aniołów o którym piałem wczesniej. Bo pytanie gdzie by się podziały anioły jakby wszystkie wszechświaty zostały usunięte ? Moim zdaniem jest jeszcze coś poza tymi 12 wszechświatami ..z resztą myślę ,że jakieś wyjaśnienia będą pod koniec turnieju na pewno.

-
Dodane: 18.11.2017 18:14 /
Xeduro - Profil - user - 0% - 4
Widzieliśmy w jednym odcinku że Zeno śpią, więc wystarczy np. że Daishinkan coś zdziała i Zenek pójdzie spać na zawsze(bo zabić go raczej nie będą w stanie) i mają go z głowy i mogą robić co chcą. Tak sobie tylko myślę

-
Dodane: 18.11.2017 18:45 /
BlackEdge - Profil - user - 0% - 13
No ja np uwazam ze nie pokazali tych aniołów bo nie maja aktualnie pod opieka zadnego wszechświata.

Owszem jest to furtka do przyszłych wydarzeń w DB zeby pokazać co i jak.

Odnośnie aniołów to tez pisałem wczesniej ze moze oni knują jakis plan bo widza ze zen-oh jest nieprzewidywalny i nie zasługuje na noc ktora posiada bo ma charakter 5 letniego dziecka. Moze anioły chcą przejąć władze i daishinkan stanie na ich czele i np beda chcieli wyeliminować bogów zniszczenia i wtedy Jiren i Goku staną do walki zeby im pomoc.
Zgadzam sie z przedmówca odnośnie tego uśmiechu anioła bo to nie byl uśmiech pogardy tylko taki wredny i przebiegły uśmiech jakby sie cieszył z tego co sie stalo bo jeden problem juz z glowy.

-
Dodane: 18.11.2017 19:32 /
JacobL - Profil - user - 0% - 5
Myślicie, że postać Piccolo ma szansę jakoś zabłysnąć na turnieju?

Zapewne Kefla zostanie niedługo pokonana/wyrzucona a wtedy może dojść do sytuacji w której nameczanie z U6 chcąc przetrwać złączą się ze sobą, a następnie z Piccolo.

Jak wiemy fuzja Nameczan to zawsze był mega Boost, a teraz byłaby to "podwójna" fuzja.
Myślę, że znając realia DBS byłaby to szansa na mega power-up'a dla Piccolo.

Zawsze można jeszcze dodać jakąś śmieszną teorię, że gdy 3 Nameczan połączy się jednocześnie to powstanie jakiś legendarny Nameczan.
Co sądzicie?

-
Dodane: 18.11.2017 19:39 - Edytowane przez sixshot /
sixshot - Profil - user - 0% - 87
JacobL napisał/a:
Myślicie, że postać Piccolo ma szansę jakoś zabłysnąć na turnieju?

Zapewne Kefla zostanie niedługo pokonana/wyrzucona a wtedy może dojść do sytuacji w której nameczanie z U6 chcąc przetrwać złączą się ze sobą, a następnie z Piccolo.

Jak wiemy fuzja Nameczan to zawsze był mega Boost, a teraz byłaby to "podwójna" fuzja.
Myślę, że znając realia DBS byłaby to szansa na mega power-up'a dla Piccolo.

Zawsze można jeszcze dodać jakąś śmieszną teorię, że gdy 3 Nameczan połączy się jednocześnie to powstanie jakiś legendarny Nameczan.
Co sądzicie?

Też o tym myślałem ,ale raczej nie przejdzie. Ja obstawiam ,że w 119 odcinku to właśnie Piccolo wyleci kolejny. Mam tylko nadzieje ,że zanim wyleci to da z siebie wszystko i nawiąże jakąś walkę ,a nie ,że wyleci " na strzała "

-
Dodane: 18.11.2017 20:58 /
No niestety też się obawiam, że wyleci niedługo wyleci, aby Gohan dostał power up z dupy albo o zgrozo znowu obroni Gohana przed jakimś Ki Wave (to byłoby już przegięcie..).

Po cichu liczę, że Nameczanie z U6 zostali wprowadzeni nie bez powodu.

Myślicie, że w turnieju pojawi się jeszcze jakaś znacząca postać? Ktoś na poziomie Hita?
Może połaczenie 3 robotów z U3? Albo robaki z U4?

-
Dodane: 18.11.2017 23:30 /
GraczR - Profil - user - 0% - 59
CO WY Z TyM ŻE PICOLLO WCHŁONIE TYCH NAMECZAN Z 6! NIE SĄ Z TEGO SAMEGO UNI. JAK 6 UNI zostanie wymazany to także fuzja nameczan i także Picollo.

-
Dodane: 19.11.2017 00:58 /
Po fuzji zostanie tylko Piccolo.
Nameczanie z U6 przestaną istnieć (jak np. Nail) wiec nikt nie wymarze Piccolo.

-
Dodane: 19.11.2017 01:41 /
Vincentinio - Profil - user - 0% - 38
Odcinek 116 po prostu mega! Już nie mogę się doczekać napisów. Goku miażdżyl Kafle i ten finisz. Piękne! Tylko 1 boli, Vegeta znów teraz tak daleko za Goku! Czekam aż pokaże swoją nową przemianę która chociaż dorówna Ultra Instynktowi.

Wiadomość doklejona:
Ultra Instynkt to aktualnie najlepiej wyglądająca forma moim zdaniem, zaraz po jest SSJ2! Goku trochę już zaczyna ogarniać o co z tym chodzi ale jeszcze nie w pełni...

Nothing is true... Everything is permitted...
-
Dodane: 19.11.2017 07:44 /
sebek030189 - Profil - user - 10% - 239
Vincentinio napisał/a:
Odcinek 116 po prostu mega! Już nie mogę się doczekać napisów. Goku miażdżyl Kafle i ten finisz. Piękne! Tylko 1 boli, Vegeta znów teraz tak daleko za Goku! Czekam aż pokaże swoją nową przemianę która chociaż dorówna Ultra Instynktowi.

Wiadomość doklejona:
Ultra Instynkt to aktualnie najlepiej wyglądająca forma moim zdaniem, zaraz po jest SSJ2! Goku trochę już zaczyna ogarniać o co z tym chodzi ale jeszcze nie w pełni...

bardzo słaby odcinek 20 min ple ple ple enegia taka wielka Goku taki niesamowity XD tak mozna strecic caly odcinek do tego baznadziejne ataki ki rysowane przez 6 latkaXD

-
Dodane: 19.11.2017 12:39 /
Odcinek średni.
Ogólnie to dla mnie kolejna walka Kefli/Caulifly vs Goku to FAIL.
Wolałbym zobaczyć Kefle z kimś innym, a nie z Goku.
Nic ta walka nie dała.. a zajęła sporo odcinków.

Wolałbym zobaczyć bardziej szczegółową walkę Vegeta vs Toppo.

Jedyne co było fajne w tym odcinki to Kamehameha. Reszta nic ciekawego.
U6 zamiast współpracować z U7 wybija się z nim nawzajem Lol. Z nikłym skutkiem.

-
Dodane: 19.11.2017 13:04 /
MainWar - Profil - user - 0% - 44
sebek030189 napisał/a:
Vincentinio napisał/a:

Wiadomość doklejona:

bardzo słaby odcinek 20 min ple ple ple enegia taka wielka Goku taki niesamowity XD tak mozna strecic caly odcinek do tego baznadziejne ataki ki rysowane przez 6 latkaXD

Zgadzam się, najlepszy odcinek w całym dragon ballu. Zetka wygląda jak webcomic do OPM w porównaniu do tego epizodu. Super!

-
Dodane: 19.11.2017 20:13 - Edytowane przez Regis819 /
Regis819 - Profil - user - 0% - 53
Moja teoria jest taka:

Nameczanie stworzą supernameczanina, idąc logiką zetki skoro obecnie walczą podobnie jak Gohan to powstanie ktoś na poziomie pomiędzy Blue a Kaiokenem 10.

Picollo wypadnie, gohan złapie wyższy poziom. Mystic chyba samą ideą tego poziomu ma nie daleko do UI (koncentracja i uwolniony potwncjał bez transformacji).

Jirena pokona fuzja Gohana i Goku. To będzie nowatorskie i zgodne z endingiem w którym Goku z Gohanem walczą w bliźniaczych pozach.

-
Dodane: 19.11.2017 22:30 /
Guthiix3 - Profil - user - 0% - 1
A co jeśli na zenkow wolniej działa czas i mimo że mają te 5 lat to już mają taką moc? I dragon ball to świat stworzony przez niego?

-
Dodane: 20.11.2017 07:14 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 287
Regis819 napisał/a:
gohan złapie wyższy poziom. Mystic chyba samą ideą tego poziomu ma nie daleko do UI (koncentracja i uwolniony potwncjał bez transformacji).

Jirena pokona fuzja Gohana i Goku. To będzie nowatorskie i zgodne z endingiem w którym Goku z Gohanem walczą w bliźniaczych pozach.

E no bez przesady, najpierw Ribrien opanuje blue UI oraz odpali kaiokena x 200, by na koniec rozkochać w sobie Vegete, który z miłości dla niej opanuje UI-zeno i będzie pozamiatane. W DBS nie ma rzeczy niemożliwych.

"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 20.11.2017 08:56 /
rabsoon - Profil - user - 0% - 4
Jeśli chodzi o Picollo, to jedyną opcją jaką uważam za logiczną jest ta, że ktoś go zabije, zostanie przez to zdyskwalifikowany, lecz to jedyna opcja, żeby Gohan znów pobudził swój instynkt wojownika i stał się silniejszy, jesli nie, ta dwójka jest w tym turnieju zupełnie bez sensu.

Vegeta, czekam, czekam i się chyba nie doczekam. W sadze Zamasu, po wyjsciu z komnaty był takim kozakiem, pokazywał swoja wyższość mocą nad goku i nad blackiem. Ale niestety wydaje mi się, ze to jego ostatnie 5 minut w tej sadze, niestety....

Najciekawszy wątek chyba zostawią na koniec, czyli frezer. Aż mnie kręci, co on wymyśli :)

-
Dodane: 20.11.2017 11:53 - Edytowane przez Alfaro /
Regis819 napisał/a:
Moja teoria jest taka:

Nameczanie stworzą supernameczanina, idąc logiką zetki skoro obecnie walczą podobnie jak Gohan to powstanie ktoś na poziomie pomiędzy Blue a Kaiokenem 10.

Możliwe, że jeden nameczanin poświęci się i odda swoją energię drugiemu, w pewnym sensie scalając się z nim, podobnie jak to było z Piccolo na planecie Namek. Nie sądzę by to wystarczyło do powstania supernameczanina, będzie silniejszy ale to na koksów o wiele za mało. A sam supernameczanin był kanoniczny?

-
Dodane: 20.11.2017 12:06 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 10% - 206
Alfaro
Piccolo po fuzji z Kamim stał się Super Nameczaninem. Super Nameczanin to po prostu Nameczanin, który jest o wiele mocniejszy niż ustawa przewiduje. Nie musi być to koniecznie fuzja, bo za Super Nameczanina uznawany był też ten, który rozdzielił się na Kamiego i Daimao.

-
Dodane: 20.11.2017 13:32 - Edytowane przez Alfaro /
breakingmirai napisał/a:
Alfaro
Piccolo po fuzji z Kamim stał się Super Nameczaninem. Super Nameczanin to po prostu Nameczanin, który jest o wiele mocniejszy niż ustawa przewiduje. Nie musi być to koniecznie fuzja, bo za Super Nameczanina uznawany był też ten, który rozdzielił się na Kamiego i Daimao.

Mnie chodziło o supernameczanina z kinówki, tego co potrafił zwiększać swoje rozmiary.

No i nie zgadzam się, że supernameczanin to po prostu nameczanin. Idąc tym tokiem rozumowania, to Vegeta też był SSJ podczas walki z ostatnią formą Frizy na Namek, jak sam wtedy twierdził.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy