Ważna informacja News: Dragon Ballowy Super konkurs!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 02.12.2017 05:12 /
Zamiast tej Kale LSSJ mogli dać Tapiona na tym turnieju i wyszło by to lepiej.

Jak ustawić podpis obrazkowy?

-
Dodane: 02.12.2017 08:58 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 590
musial3211 jak nie masz wymagań to Ty masz problem. Jak Akira coś powie to ma mi się podobać bo to jego dzieło. Chyba kpisz sobie ze będę wszystko kupował co ten pryk powie. Nie podoba mi się to co w wywiadach mówi bo raz powie tak, drugi raz inaczej a potem nie wiadomo co jest prawdą a co nie.
A maja się czepiać o rzeczy które zostały zmienione 30 LAT TEMU? Przecież już to było komentowane.
Teraz znowu pieprzy kocopoly to i na bieżąco jest komentowane

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 02.12.2017 11:16 - Edytowane przez musial3211 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 351
Bobers25 napisał/a:
musial3211 jak nie masz wymagań to Ty masz problem. Jak Akira coś powie to ma mi się podobać bo to jego dzieło. Chyba kpisz sobie ze będę wszystko kupował co ten pryk powie. Nie podoba mi się to co w wywiadach mówi bo raz powie tak, drugi raz inaczej a potem nie wiadomo co jest prawdą a co nie.
A maja się czepiać o rzeczy które zostały zmienione 30 LAT TEMU? Przecież już to było komentowane.
Teraz znowu pieprzy kocopoly to i na bieżąco jest komentowane

Gdzie ja napisałem, ze musowo ma się to komuś podobać? Nie wciskaj mi w usta czegoś, czego nie mówiłem. Właśnie o to chodzi CZY CI SIĘ TO PODOBA, CZY NIE... to musisz zaakceptować to co sobie autor wymyśli, bo to jego dzieło i żadne bóle dupy, czy inne płacze nie sprawią, że w świecie Dragon Balla, nie występują komórki S czy inne takie. Choćby nie wiadomo jak bardzo to się komuś nie podobało, to co autor sobie do świata DB wprowadza, to ma problem sam ze sobą, bo może się nie zgadzać, płakać, tupać nóżką, uważać, że to nie prawda, bo on wie lepiej - TO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE TO CO POWIE AUTOR SIĘ LICZY, chocbyś nie wiem jak bardzo się z nim nie zgadzał to od dziś w świecie DB isnieją komórki S, Potara na czas, Goku nie będący przy narodzinach Gohana itd itp.

Jeśli Vegeta w następnych odcinkach obudzi Ultra Instynkt, bo zaswędzą go jaja i to wymyśli sobie autor DB, to też będziesz musiał się pogodzić z tym, ze to jego wizja i chocby niewiadomo, jak Ci sie to nie podobało to bedziesz musial to zaakceptowac.

-
Dodane: 02.12.2017 11:36 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 590
musial3211 to Ty zaczales plakac ze jak moglem napisac ze pieprzy w wywiadach glupoty i zaprzecza sam sobie. Chyba mam prawo napisac to co myslec? NIE PODOBA MI SIE TO I MOIM ZDANIEM NIE POWINIEN MIEC MOZLIWOSCI MOWIC PUBLICZNIE BO ZAPRZECZA SAM SOBIE I TYLE. A Ty jakies wywody robisz jakbym zaprzeczal temu co on powiedzial gdzie nie zaprzeczylem.

-
Dodane: 02.12.2017 14:34 - Edytowane przez sparki3000 /
sparki3000 - Profil - user - 10% - 128
Myślałem, że jakieś spojlery się pojawiły, a wy dwaj się tutaj tylko kłócicie :p

Nie mogli by obniżyć do 50 znaków, aby móc napisać normalnego posta!?

-
Dodane: 02.12.2017 22:24 /
FFlou - Profil - user - 0% - 1
Wejdź w spojlery żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego, a czytasz jak jakiś dwóch typów kłóci sie o jakieś pierdoly. Nie macie wiadomości prywatnych? Albo jakiegoś innego miejsca do sprzeczania się?

-
Dodane: 02.12.2017 23:27 /
DuchVegety - Profil - user - 0% - 39
Nikogo nie obchodzi co mówi Toriyama nie pamięta on nawet o tym co kiedyś mówił, jedne rzeczy wykluczają drugie, koleś nie pamiętał nawet o ssj3, w chwili obecniej toriyama to ogórek i nie ma żadnego znaczenia w całej serii, w Db to on tworzył ten świat, obecnie jest tylko pionkiem.
Jeśli chodzi o spojlery to świat szósty zostanie wyrzucony, ciekawe jak na to zareagują inni, jak narazie cały ten turniej jest głupi, chociaż ma dobre odcinki, jak dla mnie najlepsze te z master roshim, gdzie było czuć klimat. Żałuję, że ten turniej nie jest poważny, nikt nie stosuje strategii, nikt nie myśli, nikt nie przejmuję się tym że zaraz zniknie, żadnej grozy, żadnych emocji, postacie są nierozwinięte, jednowymiarowe, nudne, jak już kiedyś napisałem nad projektem pracuję cała grupa ludzi, a tworzą takie gówno, taki turniej to była szansa na pokazania unikatowych postaci, technik, wszechświatów, wspaniałych walk, grozy, klimatu, a dostaliśmy w zamian tandetny pomysł sayanek który w przeciągu chwili osiągają gigantyczną siłę, skąd nie wiadomo? Czy naprawdę w te miejsce nie mogły pojawić się postacie równie silne, ale jednak inne? Spojlery mówią że robaki ze świata myszy, ruszą prawdopodobnie do ataku,jakoś ten pomysł wydaję mi się że będzie powieleniem jakiegoś wcześniejszego pomysłu, ponieważ w Japonii nie potrafią wymyślić czegoś kreatywnego i nowego, mimo dosłownie nieograniczonych możliwości, dowidzenia.

-
Dodane: 03.12.2017 17:26 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362
https://www.youtu...un3Uu-wh3I

Tl;dw

Yuya Takahashi (pan od 114) wraca do dbs w 122 odcinku

-
Dodane: 03.12.2017 19:37 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 424
bekson napisał/a:
https://www.youtu...un3Uu-wh3I

Tl;dw

Yuya Takahashi (pan od 114) wraca do dbs w 122 odcinku

Czyli kolejna perełka będzie, heh :d
Zważając na to, że Takahashi na odcinek 114 miał 3 TYGODNIE to boję się co będzie, jak będzie miał więcej czasu D:

-
Dodane: 03.12.2017 20:39 /
sixshot - Profil - user - 0% - 97
Czy są już jakieś spoilery na dalsze odcinki tj 120+ ? Za tydzień mamy 119 i co dalej ?

Co do samej akcji. To w sumie fajnie ,że wypadły od razu 2 i 6. W zasadzie to jak by nie patrzeć to już za dużo nie zostało bo z nieznanych to mamy już tylko U4 i robaki + ten niebieski pokemonek oraz U3 gdzie jest 5 słabych robotów + zwariowany naukowiec. W 119 atakuje U4 i chyba ktoś z naszych wyleci ..ciekawe co dalej ,ale coś obstawiam ,że w 120 już poradzą sobie ,a w 121 pewnie wyleci U4 , 122-123 będzie coś o robotach jakieś pewnie połączenie w jednego wielkiego itd. ,a 124/125 to już chyba się zacznie finał z U11 czyli pewnie Goku/Vegeta/Gohan/Freeza vs Jiren/Toppo/Dyspo

-
Dodane: 03.12.2017 21:51 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362
sixshot napisał/a:
Czy są już jakieś spoilery na dalsze odcinki tj 120+ ? Za tydzień mamy 119 i co dalej ?

Next week: WSJ 120 on Thursday/Friday (7/8 December)
Animedia 119-122 and Animage 120-122 (6-8 December)

Za 4-5 dni będą

-
Dodane: 05.12.2017 12:00 /
Paweldb - Profil - user - 10% - 100
Fajnie by było gdyby Zeno albo kapłanek już zapowiedzieli że smocze kule absolutnie nie przywrócą usuniętych wszechświatów, bo narazie ta opcja wydaje się najbardziej oczywista. A jeśli Jiren jest uciekinierem z jakiegoś wszechświata dawno temu usuniętego przez Zeno i ten wszechświat też przywrócą to jestem ciekaw reakcji Zeno.

-
Dodane: 05.12.2017 20:06 - Edytowane przez sixshot /
sixshot - Profil - user - 0% - 97
Paweldb napisał/a:
Fajnie by było gdyby Zeno albo kapłanek już zapowiedzieli że smocze kule absolutnie nie przywrócą usuniętych wszechświatów, bo narazie ta opcja wydaje się najbardziej oczywista. A jeśli Jiren jest uciekinierem z jakiegoś wszechświata dawno temu usuniętego przez Zeno i ten wszechświat też przywrócą to jestem ciekaw reakcji Zeno.

Ciekawy moty z tym uciekinierem. Ja natomiast chętnie bym zobaczył jak ekipa Goku+Jiren+Vegeta+Caulifla+Kale+Hit+Freeza przemierzają taki wszechświat który był dawno usunięty..przy okazji trochę byśmy się dowiedzieli więcej o każdym z bohaterów.

Generalnie dla mnie po turnieju jest duże pole do popisu.
1) pozostałe 4 wszechświaty
2) eksploracja istniejących wszechświatów oraz historie poszczególnych postaci np Hit, planeta Sadala, Sayanki, Jiren, Toppo, nawet Ribrianne ;p
3) motyw usuniętych 6 wszechświatów
4) turniej z Uubem ( pewnie też by osiągnął UI )
5) zawsze może się okazać ,że jest więcej wszechświatów
6) rozwinięcie postaci Aniołów jako istot które żyją dłużej niż wszechświat . To one tworzą wszechświaty ? Po co ? Gdzie żyją anioły gdy niema żadnego wszechświata ?
7) motyw innych istot które również potrafią przetrwać niszczenie wszechświat

itd

-
Dodane: 05.12.2017 22:59 /
DonWacek - Profil - user - 0% - 5
Jiren uciekinier hmm... Ciekawa teoria ale musialby byc w innym wszechswiecie albo miec taki jakis tryb obronny. Ale wtedy mogloby byc tez tak,ze goksa juz nie da się wymazać bo Ultra blokowaloby wymazanie... wtedy z Whisem zbieraliby smocze kule i odnowili wszechswiat wiec do ... by bylo :) . Bardziej uwazam,ze fezarka bedzie chciala goksa i jirena ( zmeczonych) na koniec wypchnac by wygrac ale nie uda sie. A walke zakonczy czas i bedzie na arenie Jiren i Goks I zgadaja sie,ze chca przywrocic wszechswiaty. Albo dostana po zyczeniu. Nie bedzie jednego Winera!!!

-
Dodane: 05.12.2017 23:16 - Edytowane przez Paweldb /
Mogliby tak zaplątać fabułę żeby każdy trochę tam powalczył i coś pokazał, czyli anioły, kapłan, ochroniarze Zeno, bogowie. Widziałem na youtube filmik z kadrami jak ten turniej wyglądał w mandze, to najpierw mieli walczyć tylko bogowie destrukcji ale było tyle wybuchów i takie tempo że Zeno nie ogarniał co się dzieje i dlatego wybrał śmiertelników żeby lepiej się oglądało. Odkąd Goku i Jiren prześcignęli bogów ultra instynktem to Zeno powinno być wszystko jedno kto tam walczy, bogowie czy śmiertelnicy. Taka okazja się więcej nie powtórzy, a tak mamy tylko krótką wzmiankę o tym że jest pięciu najsilniejszych i kapłan jest jednym z nich i na tym koniec. Muszą mieć coś co przewyższa ultra instynkt, to niech to pokażą :d

-
Dodane: 05.12.2017 23:39 /
DuchVegety - Profil - user - 0% - 39
Nikt nie pomyślał, o tym że ten nstp odcinek z robakami może być fantastycznym sposobem na trening dla ultra instynktu ofensywnego ? Atakowanie instynktowne bez widzenia przeciwnika to coś co będzie niezbędne do walki z Jirem, na zwiastunie widać jak wypada Vegeta, była to moja ulubiona postać i nadal czekam na jakąś poważną akcję z nim, jednakże jest to obecnie najgorzej rysowana postać w całym świecie Dragon Balla, to jak był rysowany w DBZ w sadze buu tak bardzo odbiega od tego co jest w DBS, razi to potężnie w oczy, zależy od tego kto go rysuje, drugą najgorzej rysowaną postacia jest gohan w 118 wygląda dobrze, ale w poprzednich ma za zbyt krótkie włosy itp. Krilan jest rysowany jak dziecko, można tak sporo wymieniać, czasy się zmieniły a mimo tego wykonują pracę gorzej niż 20 lat temu, a mają większe nakłady.

-
Dodane: 06.12.2017 00:33 /
Whis powiedział że Goku nie może wybierać czy chce atakować czy się bronić tylko wszystko musi zostawić instynktowi, dopiero wtedy go opanuje na 100%. Instynkt to jakiś autopilot jak gdyby.

-
Dodane: 06.12.2017 14:49 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 289
A może Kapłan wypowiedział życzenie i Wielki Smok zamienił Zeno w dziecko. Tak było kiedyś w przypadku Goku. Zeno był zły więc postanowili go wychowywać na nowo.

"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 07.12.2017 07:31 /
Kerandeb - Profil - user - 0% - 42
Można już znaleźć w necie tytuły odcinków 120-122. Jednak nie są jeszcze potwierdzone.

120 - Perfect Survival Strategy! The deadly assassins of Universe 3!
121 - All-out War! The four-way fusion vs. All out attack of Universe 7!
122 - Risking his pride! Vegeta challenges the strongest!

Wychodzi na to, że poradzą sobie z robakami jeszcze w 119 epku. Aha i Vedzia bezpieczny :d

-
Dodane: 07.12.2017 09:26 /
Harrymaster - Profil - user - 10% - 174
No i możliwe, że w 121 pozbędą się też 3 Uni. Bo z tytułu 122 wynika, że Vegeta ruszy na Jirena. Ciekawe w takim razie czy w niedzielę pożegnamy 4 Uni.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy