Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 07.12.2017 11:03 - Edytowane przez musial3211 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 312
A ja stawiam na to, że jeśli tytuł 121 jest prawdziwy, to roboty się połączą w 1, w końcu to aż się samo nasuwa japonia + roboty = jeden wielki megazord.

A tak w ogóle to zauważył ktoś, że póki co to odpadają tylko bliźniacze wszechświaty tych co zostały?

-
Dodane: 07.12.2017 11:12 - Edytowane przez Harrymaster /
Harrymaster - Profil - user - 10% - 167
musial3211 napisał/a:
A ja stawiam na to, że jeśli tytuł 121 jest prawdziwy, to roboty się połączą w 1, w końcu to aż się samo nasuwa japonia + roboty = jeden wielki megazord.

A tak w ogóle to zauważył ktoś, że póki co to odpadają tylko bliźniacze wszechświaty tych co zostały?

To, że się połączą to pewnik. Wszystkie są do siebie podobne + żaden jeszcze nie odpadł chociaż są na strzała.

Jak dla mnie połączenie będzie wyglądało tak:
Biarra - korpus
Borareta - nogi
Koitsukai - ręce
Pancea - głowa

-
Dodane: 07.12.2017 12:44 - Edytowane przez R3D_D3VIL /
R3D_D3VIL - Profil - user - 0% - 61
https://m.faceboo...&__tn__=-R

To akcja poleci szybko, Piccolo poleci jak amator (niby Gohana uczył by był skoncentrowany, a sam się da, kłania się DODGE!!! z DBZ od TFS :d ) i potem finał.

-
Dodane: 07.12.2017 14:20 /
xellosmaster - Profil - user - 10% - 194
Mi pasuje, że Piccolo leci pierwszy, na niego właśnie liczyłem. Androidy się lepiej ogląda w akcji.

Ciekawe co dalej. Bo tam ich wielu nie zostało a Freezer nadal nic nie walczy. Czyżby szykowało się tak, że na końcu Goku pokona Jirena i będzie tak zmęczony, że Freeza podejdzie i go pyknie na strzała, kule są jego i ma swoje życzenie. Trochę szkoda w tym będzie, że nie miał porządnej walki. Ale może będzie zupełnie inaczej :)

-
Dodane: 07.12.2017 16:08 /
xellosmaster napisał/a:
Mi pasuje, że Piccolo leci pierwszy, na niego właśnie liczyłem. Androidy się lepiej ogląda w akcji.

Ciekawe co dalej. Bo tam ich wielu nie zostało a Freezer nadal nic nie walczy. Czyżby szykowało się tak, że na końcu Goku pokona Jirena i będzie tak zmęczony, że Freeza podejdzie i go pyknie na strzała, kule są jego i ma swoje życzenie. Trochę szkoda w tym będzie, że nie miał porządnej walki. Ale może będzie zupełnie inaczej :)

W sumie to jest możliwe. Do marca jeszcze trochę odcinków, a turniej szybko leci. Pewnie wypowie życzenie i zacznie się rewolucja. Cały czas można też zakładać, że zjawi się ktoś z przyszłości. W końcu Zeno sobie od tak zniknął. Kto wie może frieza postawi się ponad Zeno, a siłą rzeczy w hierarchii kapłan z aniołami będą musieli mu podlegać. I właśnie zjawi się kapłan z przyszłości z aniołami, który mu nie podlega i zacznie się jakaś finałowa potyczka.

Albo po prostu zostanie Goku i Frieza, pokonają Jirena, ale Frieza stanie naprzeciw Goku dla dramatyzmu, ale ten mu da rade.

-
Dodane: 07.12.2017 17:16 /
bloody_gipsy - Profil - user - 0% - 25
Myślę że po rozpracowaniu ui goku załatwi jirena a dla tych co zostaną będzie nie do ruszenia, choć pewnie będą próbowali. Oczywiście do tego czasu będzie trochę dramatyzmu i nie radzenia sobie jak to zawsze w tym serialu.

-
Dodane: 07.12.2017 22:31 /
sixshot - Profil - user - 0% - 87
Czyli wychodzi ze spoilerów na to ,że do finału dojdzie Jiren, Toppo, Dyspo vs Goku, Vegeta, Gohan, Freeza i Androidy. Mam nadzieję ,że Freeza coś zawalczy np z Toppo / Dyspo ,a nie ,że będzie się kitrał do samego końca. Ciekawe kto odpadnie pierwszy z tej dziewiątki.

W 122 Niby Vegeta doczeka się walki z Jirenem . Mam nadzieje ,że coś Vegeta powalczy i przejdzie jakąś przemianę ..może też UI ? / whatever. Bo jeżeli Poziom Vegety to tylko SSJB + jakiś tam boost poziomu Kaioken x20 to Vegeta wyleci z hukiem ...chyba ,że go ktoś złapie w ostatniej chwili..i wtedy Vege też załapie UI...

-
Dodane: 07.12.2017 23:36 /
Vegeta nie osiągnie ui. Teraz do końca turnieju budują ten ui dla goku więc vegeta nagle w jednym odcinku tego nie ogarnie, po turnieju tak ale nie w trakcie.

-
Dodane: 08.12.2017 00:21 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 425
Obawiam się że Vegeta stanie się chłopcem do bicia po raz kolejny a mnie przestało to kręcić. A z kolei technika robotów to ciekawa sprawa bo raczej połączenie w czterech to tego jeszcze w Dragon Ballu nie było, no biorąc pod uwagę że dwaj wojownicy łączą się za pomoca potary i mają sporą moc to te roboty może będą w stanie dosięgnąć mocą SSJB. To że Quitella zniknie to nawet nienajgorzej jako blizniaczy wszechświat takich dupków jak Sidra i Roh to i tak daleko zaszedł.
Na początku obstawiałem czy nie zostanie więcej niż jeden Universe na macie, biorąc pod uwagę czas trwania tego turnieju to też jest w granicach możliwości

-
Dodane: 08.12.2017 09:12 /
Raczej zostaną tylko 2 swiaty przed końcem turnieju biorąc pod uwagę że jiren może praktycznie wykopać wszystkich w przeciągu sekund. Nie robi tego chyba tylko dlatego że uważa że nie są godni aby ich klepać. Ale za totalnego samobójcę go nie uwarzam więc nie będzie chciał kwestii przetrwania zostawiać przypadkowi. Zresztą możliwe że zeno tak spodoba się finałowa walka że zostawi 2 wszechświaty.

-
Dodane: 08.12.2017 11:42 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 425
Najlepiej jest zremisować ilością zawodników, bo Jirenowi może zagrozić Goku zaś Vegeta Toppo albo Frieza vs Dyspo. To by mogła być trójka z każdego Universe gdzie rzeczywiście mogą zostać na sam koniec, reszta to raczej się nie umywa do poziomów mocy innych. Zaś teoretycznie C17 i C18 oraz ewentualnie Gohan raczej musieliby wypaść. Wszechświat z największą liczbą zawodników musiałby wygrać. Pozostaje też możliwość całkowitego zniszczenia areny i tym samym spowodować remis. A biorąc pod uwagę uciekający czas jest to teraz 13 minut, kolejne 5 odcinków to 10 minut, ewentualnie 8 i go nie pozostaje zbyt wiele, chyba że chcą zrobić walkę jak na Namek 5 minut - 10 odcinków.

-
Dodane: 08.12.2017 12:19 /
doombotnik30 - Profil - user - 0% - 9
Witam.Czy Beerus i Champa mogliby zrobic fuzję za pomocą kolczyków Potara? I jaka mogła by byc ich moc po scaleniu? Mogłoby byc podobnie do Merged Zamasu? I czy scaleni daliby radę Goku UI i Jirenowi?

-
Dodane: 08.12.2017 14:30 /
sparki3000 - Profil - user - 10% - 125
Jakby beerus i champa się scalili to nie dali by rady UI. Mocą przewyższali by na pewno, tylko byłby problem z szybkością i trafieniem. Było to tłumaczone już ze 2-3 razy w tej serii. Jeśli sterujesz ciałem za pomocą mózgu to zawsze będziesz wolniejszy od tego co steruje ciałem za pomocą instynktu. Nie marnuje się czasu na przesył informacji między mózgiem, a resztą ciała.

Chyba, że wyczekali by aż energia z tej przemiany się wyczerpie (wypali) inaczej bez szans, gra na czas. Mocą by im Goku nie zagroził, musieli by w barierze latać i go w niej ganiać. Ale to w DB niemożliwe :p

-
Dodane: 08.12.2017 15:59 /
ironik - Profil - user - 20% - 325
Ale nigdy nie było tłumaczone, co się stanie, kiedy ściera sie dwóch użytkowników UI :) przecież w takim przypadku jeden w jakiś sposób musi być lepszy od drugiego, inaczej żaden z nich nie byłby w stanie zrobić cokolwiek drugiemu...

-
Dodane: 08.12.2017 16:22 - Edytowane przez sparki3000 /
sparki3000 - Profil - user - 10% - 125
UI przyspiesza działanie. Reszta w jakimś stopniu zależy od możliwości twojego ciała. Przy UI zadecyduje zahartowanie ciała, doświadczenie w końcu ciało pamięta bitwy i tu Goku stoczył ich wiele, więc nad innymi ma przewagę w tej postaci.

Możliwości zwiększania mocy pewnie należą do brollynki, gohan, freeza, lecz zmarnowali oni czas na leniuchowaniu mimo swoich ogromnych zdolności. Dodatkowo nawet przy ich nieograniczonej mocy, ich szybkość zatrzyma się w pewnym miejscu lub jej przeskok będzie już nie wielki i tutaj dzięki szybkości UI zamiata innymi. Jeśli wyprzedzasz kogoś o kilka kroków to zawsze będziesz wygrywał, bez względu na siłę przeciwnika.

-
Dodane: 08.12.2017 17:02 /
sparki3000 napisał/a:
Jakby beerus i champa się scalili to nie dali by rady UI. Mocą przewyższali by na pewno, tylko byłby problem z szybkością i trafieniem. Było to tłumaczone już ze 2-3 razy w tej serii. Jeśli sterujesz ciałem za pomocą mózgu to zawsze będziesz wolniejszy od tego co steruje ciałem za pomocą instynktu. Nie marnuje się czasu na przesył informacji między mózgiem, a resztą ciała.

Chyba, że wyczekali by aż energia z tej przemiany się wyczerpie (wypali) inaczej bez szans, gra na czas. Mocą by im Goku nie zagroził, musieli by w barierze latać i go w niej ganiać. Ale to w DB niemożliwe :p

Odpowiedź jest jedna. Nie wiadomo bo to zależałoby od scenariusza i widzimisię autora.

-
Dodane: 08.12.2017 21:17 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 154
Najważniejszym pytaniem jest czy fuzja champy i beerusa byłaby grubasem czy chudzielcem

A gdyby połączyli się tańcem to nie wiadomo by było czy im się nie udało czy tak ma być

-
Dodane: 08.12.2017 21:59 /
Bobers25 - Profil - user - 30% - 529
Fuzion napisał/a:
Najważniejszym pytaniem jest czy fuzja champy i beerusa byłaby grubasem czy chudzielcem

A gdyby połączyli się tańcem to nie wiadomo by było czy im się nie udało czy tak ma być

tak

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.12.2017 22:15 /
Fuzion napisał/a:

Mediana.

-
Dodane: 09.12.2017 16:52 /
furryat - Profil - user - 0% - 11
wiecie co jest w tej chwili najlepszą częścią tego turnieju? fakt jak goku musi być zajebiście ZTYRANY i jeszcze gościu ma wejść na UI by dokopać resztką sił koksowi silniejszemu od boga zniszczenia...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy