Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 13.12.2017 17:38 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 378
sebek030189 napisał/a:
musial3211 napisał/a:
sebek030189 napisał/a:
nawet te kiczowate animacje walk sa 1000razy lepsze niz obrazki czarno białe jak mozna w ogole cos takiego powiedziec :d walki w obrazkach ? masz tam tylko pokaz slajdów XD

Nie rozśmieszaj ludzi... manga od samego początku miała lepszą choreografie walk i nawet jeśli to nieruchome obrazki to o wiele lepiej przemyślane i ładnie ułożone. A 1 panel Goku vs Zamasu był po prostu przepiękny. W mandze masz o wiele więcej walki wręcz. Ki blasty mało kiedy się pojawiają, no i poziomy mocy są jakoś racjonalnie skalowane, co widać po walkach w zwykłych SSJ, a nie od razu Blue Full power Kaioken x500 (na szczęście ten ohydny poziom się w mandze nie pojawił).

A co do rozdziału to nikogo nie dziwi to, że Buu zasnął, jednak w anime mi się bardziej podobało to, że trenował i pokazali go w sylwetce Super Buu. "Cameo" Cella się nie spodziewałem. No to w przyszłym chapterze pewnie wycieczka do piekła po Frieze.

rozsmiesznie ludzi jest okXD a ty nie zrozumiałes ze mowie jedynie o czarno bialych nieruszjacych sie obrazkach porównywanych do animacji,tego nie mozna porównac i mowic co jest lepsze o to mi chodzilo.

Dlatego im dalej zagłębiam się w każdy rozdział to wkurwia mnie to jak bardzo anime odbiega od mangi... bo o wiele wiele wiele bardziej wolałbym zobaczyć animowaną ekranizacje mangi.

-
Dodane: 13.12.2017 18:01 /
Xill_5 - Profil - user - 0% - 94
Właściwie to aż tak bardzo nie odbiega w tych sporych bolączkach. Nadal mamy tu i tu znikomą liczbę zamieszkanych planet, Gohan, Goten i Trunks zostali z miejsca zdyskwalifikowani, mimo że nawet nie trenując, każdy z nich miałby Krillina czy Roshiego na strzał, bo Krillin zaprzestał sztuk walki i pracuje jako policjant. Nawet C18 jest po prostu żoną i nie trenuje. Ich poziom mocy powinien stać w miejscu lub nawet spaść przez brak treningu. A skoro tu Gohan w ogóle na tablicy się nie pojawia, no to strzelili sobie w kolano po raz kolejny. Nawet C17 nie powinien walczyć z Goku na SSJ3, tylko SSJ2 jak już, bo te jego treningi raczej nie są tak ciężkie, żeby przegonił znacznie Goku, który trenuje non stop, a do tego zaliczył podwójny skok mocy na SSJ2 i SSJ3. Także moc może i jest lepiej skalowana niż w anime, ale nadal są tu spore zgrzyty. Rozczarowałem się faktem, że Buu zasnął. Liczyłem na miłą niespodziankę, że go pokażą w turnieju, zważywszy że ani na turnieju Champy ani w pokazach nie brał udziału. No i zapewne powróci jednak Freeza :/

-
Dodane: 13.12.2017 18:13 /
Fytyny - Profil - user - 0% - 67
^Jak odpowiadacie ostatniej osobie to nie cytujcie, bo tylko zaśmiecacie stronę.

Też bym wolał ekranizację mangi, ale spójrzmy prawdzie w oczy, przez to mielibyśmy tonę fillerów i tyle samo treści co jest teraz zamknęło by się pewnie w co najmniej 200 odcinkach. Z dwojga złego to już lepiej żeby było jak jest.

Najlepsze co mogło by spotkać DBS to jakby pozwolili Toyatoro działać na długo przed rozpoczęciem anime, a samo anime puszczać w sezonach np. od września do marca, ale FujiTV na pewno by na coś takiego nie poszło.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 13.12.2017 18:55 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 381
Xill_5 napisał/a:
Właściwie to aż tak bardzo nie odbiega w tych sporych bolączkach. Nadal mamy tu i tu znikomą liczbę zamieszkanych planet, Gohan, Goten i Trunks zostali z miejsca zdyskwalifikowani, mimo że nawet nie trenując, każdy z nich miałby Krillina czy Roshiego na strzał, bo Krillin zaprzestał sztuk walki i pracuje jako policjant. Nawet C18 jest po prostu żoną i nie trenuje. Ich poziom mocy powinien stać w miejscu lub nawet spaść przez brak treningu. A skoro tu Gohan w ogóle na tablicy się nie pojawia, no to strzelili sobie w kolano po raz kolejny. Nawet C17 nie powinien walczyć z Goku na SSJ3, tylko SSJ2 jak już, bo te jego treningi raczej nie są tak ciężkie, żeby przegonił znacznie Goku, który trenuje non stop, a do tego zaliczył podwójny skok mocy na SSJ2 i SSJ3. Także moc może i jest lepiej skalowana niż w anime, ale nadal są tu spore zgrzyty. Rozczarowałem się faktem, że Buu zasnął. Liczyłem na miłą niespodziankę, że go pokażą w turnieju, zważywszy że ani na turnieju Champy ani w pokazach nie brał udziału. No i zapewne powróci jednak Freeza :/

Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że wszystkie rzeczy, które psują odbiór DBSuper, takie jak ogromna, niewytłumaczona moc #17 (w mandze i tak lepsza mimo wszystko), kolejny sen Buu przed ważnym wydarzeniem "bo tak", śmieszna liczba planet we Wszechświecie, wrzucenie cieniasów do Turnieju Mocy, to sprawka samego Boskiego Miszcza Akiry, którego tak wszyscy zachwalają.

-
Dodane: 13.12.2017 20:05 - Edytowane przez sebek030189 /
sebek030189 - Profil - user - 20% - 256
breakingmirai napisał/a:
Xill_5 napisał/a:

Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że wszystkie rzeczy, które psują odbiór DBSuper, takie jak ogromna, niewytłumaczona moc #17 (w mandze i tak lepsza mimo wszystko), kolejny sen Buu przed ważnym wydarzeniem "bo tak", śmieszna liczba planet we Wszechświecie, wrzucenie cieniasów do Turnieju Mocy, to sprawka samego Boskiego Miszcza Akiry, którego tak wszyscy zachwalają.

Akira spartolil cała serie nie widle mu wyszlo wiec nie wiem kto tak sie zachwala jego prace ja w miesiac bym napisał lepszy scenariusz od niego,zreszta kazdy stary fan Zetki by wymyslil cos lepszego, tak mysle :d powstalo juz pelno historii AF która byla ciekawsza,a co nam dal w super? odgrzal kotlet z F Tronksem,2 turnieje tez odgrzany kotlet z poprzednich serii i nic nieznaczace filerki czyli totalne dno dna :d a jeszcze odgrzany friezza heheXD

-
Dodane: 14.12.2017 00:37 /
viledren - Profil - user - 0% - 11
Ja liczę na to, że skoro Buu zasnął i będzie jednak Freeza to znaczy, że Freeza jest ważnym elementem układanki fabularnej w Turnieju. Po prostu musi tam być by odegrać swoją rolę. Jaką? Pewnie taką jak już nie raz była tu wymieniana.

-
Dodane: 14.12.2017 16:45 /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
http://wasabisyru...xlrSQ_xmOE

DBS 31 po koreańsku

16 grudnia będzie po angielsku.

-
Dodane: 14.12.2017 17:23 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 368
Z tego co widze to rozczarowanie, powtarzaja glupoty z anime. Do licha 3 lata moze minely po pokonaniu buu, a onitraktuja goahan, jakby 20 lat nie walczyl i zapomnial jak to sie robi, i zamiast niego biora pod uwage starego zboczenca co pewnie juz 30 lat nie walczyl, a szkoda nawet to komentowac...
Fabulrnie to beznadzieja, jeszcze brakuje golden friezy do tego cyrku >.<, oby nie, niech wezma cella.

C17 zapowiada sie dobrze, ciekawy retrosy moga byc, jak w mandze jeszcze lepiej niz w anime bedzie wygladac, to to moze byc moja ulubiona postac w tej serii.

-
Dodane: 14.12.2017 20:36 /
furryat - Profil - user - 10% - 120
ktoś rzucił teorią że goku na ostatnią chwilę złapie jirena za kostkę i się wyszczerzy poturbowany i teleportuje się z nim na trybuny a na ringu zostanie sam frieza

-
Dodane: 14.12.2017 20:49 /
Karotte napisał/a:
Z tego co widze to rozczarowanie, powtarzaja glupoty z anime. Do licha 3 lata moze minely po pokonaniu buu, a onitraktuja goahan, jakby 20 lat nie walczyl i zapomnial jak to sie robi, i zamiast niego biora pod uwage starego zboczenca co pewnie juz 30 lat nie walczyl, a szkoda nawet to komentowac...
Fabulrnie to beznadzieja, jeszcze brakuje golden friezy do tego cyrku >.<, oby nie, niech wezma cella.

C17 zapowiada sie dobrze, ciekawy retrosy moga byc, jak w mandze jeszcze lepiej niz w anime bedzie wygladac, to to moze byc moja ulubiona postac w tej serii.

Nie 3 lata, tylko 6 według fanowskiej wiki opartej na jakiejś tam oficjalnej linii czasowej. Już saga z Beerusem (778 rok) działa się chyba 4 lata po pokonaniu Buu (774 rok), rok później z Friezą, saga turniejowa i Zamasu (779 rok w różnych miesiącach), a w 780 dzieje się akcja teraz. W 781 odbył się 27 tenkaichi budokai, w którym to Buu z Mr Satanem wykręcili swoją ściemę, a w 784 odbył 28 tenkaichi budokai - zakończenie DB. Więc do końcówki DB zostały 4 lata. W mandze tak samo jak w anime robią podwaliny z tą różnicą, że fajnie w mandze pokazali młodego Uuba.

-
Dodane: 14.12.2017 21:11 /
Karotte napisał/a:

A jak mają go traktować, skoro od swojej walki z Buu nie trenował do czasu odlotu Future Trunksa? To normalne, że nie jest traktowany jako wojownik, skoro nim nie jest i de facto nigdy nie chciał być.
Bardziej niesprawiedliwe jest pomijanie Yamchy, który praktycznie od zawsze był częścią paczki Z-Fightersów, a teraz traktowany jest jak powietrze, a uwagę dostaje stary dziad (mimo, że Yamcha już w DB przegonił Roshiego, a w Zetce to już w ogóle o jakieś lata świetlne), który jedynie co ćwiczył to przedramię, kiedy oglądał nagie kobiety w magazynach dla dorosłych.
Yamcha zasługuje przynajmniej na bycie wspomnianym na głos. Żarty o nim już nawet nie są śmieszne, kiedy traktowany jest tak jakby nigdy nie istniał.

-
Dodane: 14.12.2017 21:59 - Edytowane przez Karotte /
Nie 3 lata, tylko 6 według fanowskiej wiki opartej na jakiejś tam oficjalnej linii czasowej. Już saga z Beerusem (778 rok) działa się chyba 4 lata po pokonaniu Buu (774 rok), rok później z Friezą, saga turniejowa i Zamasu (779 rok w różnych miesiącach), a w 780 dzieje się akcja teraz.

moze byc i 6, gohan bez treningu nawet po 80 latach bylby silniejszy od obecnego kuririna, tiena, czy zolwia, zreszta nie ma co porownywac saiyana z czlowiekiem. Mogli wymyslec cos lepszego, jak jakas choroba serca czy cos, jak u goku, jesli chcieli kwestionowac jego wystep.

A jak mają go traktować, skoro od swojej walki z Buu nie trenował do czasu odlotu Future Trunksa? To normalne, że nie jest traktowany jako wojownik, skoro nim nie jest i de facto nigdy nie chciał być.

To nie kwestia tego, czy chce, czy nie. Wszechswiat 7 potrzebuje 3 najsilniejszego saiyana w siodmym wszechswecie. Z reszta Gohan sam by sie rwal do walki, gdybby dowiedzial sie o turnieju. Z reszta po sadze Cella minelo wiecej lat, i tez niby nie byl wojownikiem, a jak sie wzial za siebie to szybko nadrobil zaleglosci, a z rytualem to juz w ogole przegonil wtedy Goku i Vegete.
To jest tak glupie jak wojna w naruto, ale chociaz walki beda lepiej wygladac w mandze, to cieszy, i ssj3 takze ^^.

Zarty z Yamcha bylyby fajne, gdyby roshi nei bral udzialu w turnieju. Ale gdy go biora pod uwage gorszego zawodnika, a z lepszego sie smieja, to nie wiem, jaki to ma cel ;p.

btw. nie moglo minac 6 od walki z buu, bo goten i trunks wygladaja tak samo, jak nie mlodziej, co jest kolejnym failem w serii ;p. A jesli minelo, to ktos zapomnial, ze oni nie powinni juz byc takimi dziecmi jak w buu sadze.

-
Dodane: 14.12.2017 22:57 /
Xill_5 - Profil - user - 0% - 94
Mój poprzednik ma w 100% rację. Gohan, Goten i Trunks nawet jakby leżeli całymi dniami, a Kuririn i Roshi ćwiczyli, to może mieliby podobny poziom mocy, ale potem wystarczy, że którykolwiek Saiyanin wskoczy na SSJ i jest już miażdżąca przewaga. Jeśli w mandze nie okaże się, że Roshi i Kuririn z uwagi na taktykę lepiej sobie radzę niż radziłyby sobie "maluchy", to zaliczy taki sam fail jak anime.

W rozdziale walka z C17 jest nawet znośna. Nie podoba mi się, że Goku wskoczył aż na SSJ3, bo to tak jakby uważał, że na SSJ2 nie da rady, choć wcale nie dostawał wtedy za bardzo w kość, zresztą cały czas się bronił tylko. Chociaż potem nagle się przestraszył tej kuli wytworzonej przez C17, a powinien ją odepchnąć bez problemu. No ale niech już będzie, że przymknie się na to oko. Scena z Uubem bardzo fajnie wpleciona. Yamcha też chyba jakoś ośmieszony tu nie został, bo Bulma zastanawiała się, czy nie zasugerować go jako 10-tego zawodnika, gdy nagle Herkules zadzwonił i powiadomił o śnie Buu. Szkoda, że Toyotaro nie może dowolnie modyfikować skryptu Akiry. Wtedy pewnie mielibyśmy dużo bardziej odpowiedni skład drużyny 7. No i manga teraz znacznie spowolniła. Myślałem, że w jednym rozdziale zwerbują wszystkich, a tu raptem połowa. W kolejnym pewnie będzie werbunek Roshiego, Tiena i Gohana, a w następnym dopiero wycieczka po Freezera.

-
Dodane: 14.12.2017 23:05 - Edytowane przez musial3211 /
Xill_5 napisał/a:
Mój poprzednik ma w 100% rację. Gohan, Goten i Trunks nawet jakby leżeli całymi dniami, a Kuririn i Roshi ćwiczyli, to może mieliby podobny poziom mocy, ale potem wystarczy, że którykolwiek Saiyanin wskoczy na SSJ i jest już miażdżąca przewaga. Jeśli w mandze nie okaże się, że Roshi i Kuririn z uwagi na taktykę lepiej sobie radzę niż radziłyby sobie "maluchy", to zaliczy taki sam fail jak anime.

W rozdziale walka z C17 jest nawet znośna. Nie podoba mi się, że Goku wskoczył aż na SSJ3, bo to tak jakby uważał, że na SSJ2 nie da rady, choć wcale nie dostawał wtedy za bardzo w kość, zresztą cały czas się bronił tylko. Chociaż potem nagle się przestraszył tej kuli wytworzonej przez C17, a powinien ją odepchnąć bez problemu. No ale niech już będzie, że przymknie się na to oko. Scena z Uubem bardzo fajnie wpleciona. Yamcha też chyba jakoś ośmieszony tu nie został, bo Bulma zastanawiała się, czy nie zasugerować go jako 10-tego zawodnika, gdy nagle Herkules zadzwonił i powiadomił o śnie Buu. Szkoda, że Toyotaro nie może dowolnie modyfikować skryptu Akiry. Wtedy pewnie mielibyśmy dużo bardziej odpowiedni skład drużyny 7. No i manga teraz znacznie spowolniła. Myślałem, że w jednym rozdziale zwerbują wszystkich, a tu raptem połowa. W kolejnym pewnie będzie werbunek Roshiego, Tiena i Gohana, a w następnym dopiero wycieczka po Freezera.

O co te bóle dupy o Roshiego itd? Skoro mówione jest, że dzieciaków nie wezmą, bo za młodzi, jedyną wolną osobą jest Yamcha i ewentualnie Mr Satan. Zawodników ma byc 10, więc co za różnica kto, jak bardzo jest silny skoro jest dla nich miejsce. A co to tego wchodzenia na SSJ, to chyba niektórzy zapomnieli, jak bez treningu Gohan miał problem wejść na SSJ2 w buu sadze, a w superce z tego co pamiętam nawet miał problem na SSJ wejść.

-
Dodane: 14.12.2017 23:15 - Edytowane przez Karotte /
O co te bóle dupy o Roshiego itd? Skoro mówione jest, że dzieciaków nie wezmą, bo za młodzi

Gohan w ich obecnym wieku pokonal juz takiego cella. Mysle ze to mowi samo za siebie ;p. Generalnie zrobili podobny burdel jak w anime super teraz ;p.

A co to tego wchodzenia na SSJ, to chyba niektórzy zapomnieli, jak bez treningu Gohan miał problem wejść na SSJ2 w buu sadze, a w superce z tego co pamiętam nawet miał problem na SSJ wejść.

trzymajmy sie pierw zetki, bo autor jest niekonsewetny w super. PRzeciez, gohan normalnie wchodzil na sjj2 w walce z dabura, tylko nie byl juz taki silny jak w walce z cellem ityle. Nie przypominam sobie, by mial problemy w wejscie w sjj2. Jedynie Vegeta ochrzanil go, ze zaniedbal sie i tyle ;p. Ale Cella pewnie i po 7 latach by pokonal, albo stoczyl wyrownana walke z nim i by sie obaj wymeczyli.

Nawet podoba mi sie pomysl, ze C17 stal sie silniejszy, ale tez mnie dziwi to, nie sadzilem, ze android moze rozwinac swoja sile ;p. myslalem, ze oni nie moga ani stac sie slabsi, ani stac sie silniejsi. No ale w tematyce androidow nigdy nie bylem dobry. Dla mnie zawsze to toche zagmatwane bylo ;p.

-
Dodane: 15.12.2017 00:50 - Edytowane przez musial3211 /
Karotte napisał/a:
O co te bóle dupy o Roshiego itd? Skoro mówione jest, że dzieciaków nie wezmą, bo za młodzi

Gohan w ich obecnym wieku pokonal juz takiego cella. Mysle ze to mowi samo za siebie ;p. Generalnie zrobili podobny burdel jak w anime super teraz ;p.

A co to tego wchodzenia na SSJ, to chyba niektórzy zapomnieli, jak bez treningu Gohan miał problem wejść na SSJ2 w buu sadze, a w superce z tego co pamiętam nawet miał problem na SSJ wejść.

trzymajmy sie pierw zetki, bo autor jest niekonsewetny w super. PRzeciez, gohan normalnie wchodzil na sjj2 w walce z dabura, tylko nie byl juz taki silny jak w walce z cellem ityle. Nie przypominam sobie, by mial problemy w wejscie w sjj2. Jedynie Vegeta ochrzanil go, ze zaniedbal sie i tyle ;p. Ale Cella pewnie i po 7 latach by pokonal, albo stoczyl wyrownana walke z nim i by sie obaj wymeczyli.

Nawet podoba mi sie pomysl, ze C17 stal sie silniejszy, ale tez mnie dziwi to, nie sadzilem, ze android moze rozwinac swoja sile ;p. myslalem, ze oni nie moga ani stac sie slabsi, ani stac sie silniejsi. No ale w tematyce androidow nigdy nie bylem dobry. Dla mnie zawsze to toche zagmatwane bylo ;p.

Jestem pewien na 100%, że na początku Buu sagi miał problem, żeby wejść na SSJ2, właśnie po to na turnieju na niego polowali żeby napełnić pojemnik moca SSJ2, ale troche się musieli naczekać... Gohan nie potrafił wydobyć z siebie SSJ2 tak samo jak Cell sadze, a tylko bodziec w postaci obicia Videl sprawił, że znowu wszedł na SSJ2. Wcześniej zaniedbał trening i właśnie słowa Vegety to była też aluzja do SSJ2.

A co do tego, że pokonał Cella to owszem, ale zobacz jaką drogę przeszedł Gohan od Saiyan Sagi aż do sagi z Cellem - walczył z Saiyanami, Namek, przydupasy Friezy, ale też i Frieza, później ciężki trening w komnacie przez okrągły rok, gdzie w 1 dzień stał się starszy o rok, a z tego co wiadomo to Gohan już w komnacie obudził SSJ2, ale nie potrafił tego wywołać, gdzie póżniej bodźcem było rozwalenie C16. Więc wiek nie ma tu nic do rzeczy, bo dzieciaki praktycznie nie widziały prawdziwego zagrożenia. Cały ich trening polegał na wzajemnej zabawie i sparingach, SSJ2 z resztą nie obudzili nawet, a SSJ3 w fuzji to zupełnie co innego, bo Gotenks to całkiem inna postać.

-
Dodane: 15.12.2017 01:23 - Edytowane przez Karotte /
Po czym oceniasz, ze nie potrafil wydobyc z siebie ssj2? PRzeciez to byl jego pierwszy ssj2 po skoku czasowym, a gohan zmienil sie w niego, jakby gdyby nigdy nic. Z reszta nie bylo powiedziane, ze ma problem przemienic sie w ten poziom( przynajmniej sobie nie przypominam). Jakby naprawde mial problemy z przemiana w ssj2, to bardzo latwo sie nie zmienil. w mandze zmienil sie odrazu, w anime podkolorowali przemiane wiadomo. Polecam rozdzialy 249 250, w 250 gohan w chodzi na ring i od razu ssj1 i jeszcze na tej samej stronie sj2 zalaczyl ;p. Oni mieli go tylko sprowokowac do uzycia ssj1, a on pokazal potem na ringu jeszcze ssj2 i tyle.

Dzieciaki walczyly z buu, ktory zniszczyl cala palnete i byl najwiekszym zagrozenie mdla swiata w zetce, jesli to nie jest prawdziwe zagrozenie, to ja nie wiem co jest. Oraz potrafily nawiazac walke z C18. Generalnie to sa tylko dzieci, a i tak silniejsze od kurina czy zolwia, tiena bez zadnych treningow ;p.

-
Dodane: 15.12.2017 09:27 /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
Boski Arcymistrz Akira tak postanowił i muszą się tego trzymać.

Co do Gotena i Trunksa to zostało "pośrednio" wyjaśnione przy okazji pytania o niebieskie włosy Trunksa - Akira daje im taki design postaci i oni tego nie zmieniają.

https://imgur.com...
Teoretycznie Gohan w mandze DBS coś tam robił, ale czy Toyo jeszcze o tym pamięta, to już inna sprawa.

-
Dodane: 15.12.2017 10:40 /
sparki3000 - Profil - user - 10% - 131
O rzeczywiście Gohan trenuje w komorze grawitacyjnej. Pewnie po to aby utrzymać formę :) Ciekawe na jakiej grawitacji trenuje :p

-
Dodane: 15.12.2017 10:59 /
bekson
Obstawiam, że Toyotarou pamięta. To przecież jedyna osoba, która wydaje się być kompetentna do pracy przy DB w dzisiejszych czasach. Jak do tej pory robił dobrą robotę z tym miałkim materiałem otrzymanym przez AT.

Patrząc na ten dodatkowy rozdział znów robi mi się smutno na myśl, że mogli w ToP użyć Future Trunksa. Prezentowałby się idealnie (ze swoim Mastered SSJ2/SSJ Rage) obok takich postaci jak Goku i Vegeta, czy nawet Gohan, nie wspominając o tym, że miałby największą motywację do walki o przetrwanie i w przeciwieństwie do reszty przygłupich Saiyan, zawsze walczy na poważnie. No i skład mielibyśmy silniejszy i ciekawszy. Nie zapominając o shenaniganach z Freezerem, którego pokroił na kawałki Future Trunks.
Ahh... kraja się me serce.

_____

Jestem zawiedziony Turniejem Mocy w anime. Wygląda dosłownie tak, jakby każde uni czekało sobie grzecznie na swoją kolejkę do walki z u7. To już się robi nudne. Szczerze wątpię, że będą ciągnąć to do marca. Obstawiam, że niedługo ToP dobiegnie końca, a do marca będziemy mieli odcinki "slice of life", czyli to, co to anime robi najlepiej.
W marcu pewnie dostaniemy informację o przeskoku do End of Z, na co liczę. Chyba, że będzie to kolejna saga bez time skipu, to zrobię facepalma. Ile jeszcze będą rzeczy upychać w przedział, który w mandze traktowany jest jako 10 lat pokoju? Litości. Przydałby się powiew świeżości w postaci nowych designów bohaterów.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy