Ważna informacja News: Dragon Ballowy Super konkurs!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 13.01.2018 14:16 /
abyx92 - Profil - user - 20% - 318
Konri_8 napisał/a:
To był Final Flash chyba i znacząco pomógł Gohanowi, bo nie dość, że pod Cellem ugieły się nogi to całkowicie zgubił koncentracje skupiając się na Vegecie i jego ataku ;)
to nie był finał flash raczej big bang, bo Vegeta był ustawiony jak do big bang(miał tak ustawioną dłoń). A z resztą się zgadzam.

Wiadomość doklejona:
Karotte napisał/a:
Toppo na pewno nie wypadnie. Raczej Gohan stwierdził, że jak pomoże Frieze, to może wywalą szybciej Królika, i potem w trójkę będą walczyć przeciwko Toppo ;p.

Z tym big bang to bym polemizowal, ze to zasluga Vegety, raczej to nie mialo wiekszego znaczenia ;p, ale do calej reszty jak najbardziej popieram.
jak już to we dwóch będą z toppo walczyć bo przypuszczam że c17 wypadnie zanim uporają się z dyspo.
Co do vegety to obejrzyj sobie jeszcze raz ten moment a potem komentuj. Z góry dzięki.

----- Podpis --------------------
[img][/img]https://media.giphy.com/media/FrDwizJiLyayY/giphy.gif[img][/img]
-
Dodane: 13.01.2018 15:02 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 10% - 238
Widzialem ten moment z Vegeta i dalej mam watpliwosci, czy to mialo jakis wplyw czy nie;p. Niby to rozproszylo Cella, ale z drugiej strony ten atak nie wyrządził mu tez zadnej krzywdy.

Poza tym to wina Vegety, że Gohan został ranny przez Cella. Przez Vegetę Gohan został zmuszony do użycia kamehy jedną ręką ;p.

-
Dodane: 13.01.2018 15:42 /
Karotte napisał/a:
Widzialem ten moment z Vegeta i dalej mam watpliwosci, czy to mialo jakis wplyw czy nie;p. Niby to rozproszylo Cella, ale z drugiej strony ten atak nie wyrządził mu tez zadnej krzywdy.

Poza tym to wina Vegety, że Gohan został ranny przez Cella. Przez Vegetę Gohan został zmuszony do użycia kamehy jedną ręką ;p.

Bo to miało go rozproszyć a nie zranić. Zranić by nie dał rady.
Co do ręki gohana, to dzięki późniejszej interwencji vegety jedna ręka mu wystarczyła w zupełności

-
Dodane: 13.01.2018 16:31 /
furryat - Profil - user - 10% - 103
czy tylko mnie irytują te komputerowe efekty w boskiej aurze? wygląda to tak nienaturalnie... teraz z vegetą się jakieś gwiazdki porobiły, mam nadzieje że tak się prezentuje UI ataku, tylko że jak on do cholery to osiągnął

-
Dodane: 13.01.2018 16:43 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362
furryat napisał/a:
czy tylko mnie irytują te komputerowe efekty w boskiej aurze? wygląda to tak nienaturalnie... teraz z vegetą się jakieś gwiazdki porobiły, mam nadzieje że tak się prezentuje UI ataku, tylko że jak on do cholery to osiągnął

Te gwiazdki zakosili z mangi xD

http://cdn.shopif...4x1024.jpg

-
Dodane: 13.01.2018 16:52 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 590
bekson napisał/a:
furryat napisał/a:

Zakosili też to że po 90 odcinkach okazuje się że ssj blue nie jest taki idealny xD. A w mandze juz na turnieju U6 z u7 o tym mówili xD

iglo13 Goku mówił że oo taki przepływ KI kontrolowany jest a tutaj na turnieju mocy nagle zjada KI ten poziom. Podaj odcinek w którym o tym mówi że stamine pożera bo nie kojarze tego.

-
Dodane: 13.01.2018 16:53 /
oezu weź, jak ja NIENAWIDZĘ tego poziomu w mandze... ten typ po prostu tak beznadziejnie to przedstawił......gwiazdki, jaja, może jeszcze tęcza przy uderzeniu niech się pojawia

w anime po prostu to idiotycznie wygląda, mogłaby ta aura być po prostu ciemniejsza i zmienić gęstość/ostrość

-
Dodane: 13.01.2018 17:01 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 788
Bobers25 napisał/a:
bekson napisał/a:
furryat napisał/a:

Zakosili też to że po 90 odcinkach okazuje się że ssj blue nie jest taki idealny xD. A w mandze juz na turnieju U6 z u7 o tym mówili xD

w anime podszas turnieju whis też wspomniał ze blue ma swoje minusy

-
Dodane: 13.01.2018 17:07 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1362
Jeszcze nic bym nie przesądzał, bo nie widzieliśmy tego ciemnego blue w akcji, ale wygląda on gorzej niż fanowskie wizje ultra instynktu u Vegety.

-
Dodane: 13.01.2018 18:07 /
Zupasaiyan - Profil - user - 0% - 30
Dobra, tak mi się nasunęła jedna teoria, nie wiem czy ktoś już coś podobnego wymyślił to się podzielę.

Od czasu dbz mamy schemat - wróg, transformacja, wróg pokonany.

Najpierw Goku w ssj silniejszy od Friezy, potem Gohan ssj2 naklepał Cellowi, Goku przy pokazaniu ssj3 był silniejszy od Fat Buu, Gohan jak dostał Mistica niszczył Ówczesnego kozaka super Buu, ( wyjątek teraz ssj God i Beerus ), forma blue klepie Golden Frieze.

Tutaj ( sądząc po spojlerach ) Goku dostał już nową formę, Vegeta prawdopodobnie lada moment, z tym że pomimo UI Goku i ( tutaj mogę się mylić, ale podejrzewam ze tak będzie ) tego nowego czegoś Vegety Jiren zapewne dalej będzie bardzo dleko od użycia swojej pełnej mocy.

To co wy na to, że w tej jednej sadze, każdy z saiyan osiagnie nowy poziom, czyli za x odc Gohan też dostanie, i wspólnie we 3 na tych nowych poziomach dadzą jakoś radę sklepać Jirena?

To by dobrze pokazało potęge Jirena, czaicie, na każdego z głównych bossów wystarczył jeden nowy poziom, na tego 3 na raz.

( Tak po prawdzie to nie wiem nawet czy bym chciał takie szastanie nowymi formami, no ale jestem ciekawy odzewu )

-
Dodane: 13.01.2018 18:15 /
w sumie to jeśli manga sugeruje że od gohana zależeć ma ten turniej [no tak to brzmi...no co ja wam poradzę] to istnieje możliwość że gohan się ostro zdenerwuje na jakieś słowa toppo odnośnie swojej rodziny i wizji jej unicestwienia że uwolni z siebie JESZCZE większą moc, ta postać to czysty plot device, nie było powiedziane jaka jest silna, jednak na nową formę raczej nie ma co liczyć, prędzej zwiększenie się mocy na ten jeden arc

-
Dodane: 13.01.2018 19:27 /
brtek00 - Profil - user - 10% - 100
Zupasaiyan napisał/a:
forma blue klepie Golden Frieze.

Imo nie prawda, golden Freeza był już silniejszy od ssj Blue w filmie, nawet mówil o tym Goku. Lecz wtedy Freeza nie opanował jeszcze tej formy do końca i tracił dużo KI. Teraz gdy ją opanował prawdopodobnie jest mocniejszy od zwykłego Blue, jest pewnie na poziomie Blue + kaioken, ale który? to już nie wiadomo. Dobrym przykładem tego był odcinek gdy wskrzeszono freeze, gdzie uwolnił się bez problemu z tej złej energi Boga Zniszczenia, gdzie Goku nie dał rady.

-
Dodane: 13.01.2018 20:55 /
DonWacek - Profil - user - 0% - 5
brtek00 napisał/a:
Zupasaiyan napisał/a:
forma blue klepie Golden Frieze.

Imo nie prawda, golden Freeza był już silniejszy od ssj Blue w filmie, nawet mówil o tym Goku. Lecz wtedy Freeza nie opanował jeszcze tej formy do końca i tracił dużo KI. Teraz gdy ją opanował prawdopodobnie jest mocniejszy od zwykłego Blue, jest pewnie na poziomie Blue + kaioken, ale który? to już nie wiadomo. Dobrym przykładem tego był odcinek gdy wskrzeszono freeze, gdzie uwolnił się bez problemu z tej złej energi Boga Zniszczenia, gdzie Goku nie dał rady.

ty serio mowisz? Zgadzam sie tylko ze obecnie golden silniejsze niz zwykle blue slabsze od nowej mocy vegety i kaiokena. Ale nie zgadzam sie z energia zniszczenia !! Freza gdy ją przyjmowal byl w golden!! Goks byl w podstawowej formie wiec hipotetycznie nie mogl juz wskoczyc na blue. Mozna tak przyjac to! Tych dwóch rzeczy nie da sie porownaC! na litosc boska troche ogladania ze zrozumieniem!!!

-
Dodane: 13.01.2018 21:03 /
markus20x - Profil - user - 10% - 172
brtek00
Golden Freeza był w ROF sadze silniejszy od Blue to prawda, ale teraz jest prawdopodobnie na równi Goku SSJB, bo jeszcze przed turniejem chcieli sobie udowodnić kto jest silniejszy i dali sobie po strzale w ryło. Obaj po tym spadli więc mieli równą siłę.

Co do uwolnienia się z mocy zniszczenia, to Freeza był na Goldzie, a Goku na Base więc ten przykład o niczym konkretnym nie świadczy.

Co do Gohana i jego dołączenia do Freezy w walce z Dyspo, to wydaje mi się, że Gohanek nie będzie chciał wywalić Janusza z trzymającym go #17, bo dojdzie do takiego wniosku jak ktoś wcześniej napisał, że lepiej teraz oszczędzić #17 bo się jeszcze przyda i po wywaleniu Dyspo we trzech z Freezą zajmą się Januszem. A żeby sie na chwilę wyrwać z walki z Janem, #17 dzięki swojemu nieograniczonemu zapasowi energii w jakiś sposób zatrzyma na chwilę Toppo.

W każdym razie obstawiam, że następny wypadnie z areny Dyspo a nie #17.

-
Dodane: 13.01.2018 21:15 /
markus20x napisał/a:
brtek00
Golden Freeza był w ROF sadze silniejszy od Blue to prawda, ale teraz jest prawdopodobnie na równi Goku SSJB, bo jeszcze przed turniejem chcieli sobie udowodnić kto jest silniejszy i dali sobie po strzale w ryło. Obaj po tym spadli więc mieli równą siłę.

Co do uwolnienia się z mocy zniszczenia, to Freeza był na Goldzie, a Goku na Base więc ten przykład o niczym konkretnym nie świadczy.

Co do Gohana i jego dołączenia do Freezy w walce z Dyspo, to wydaje mi się, że Gohanek nie będzie chciał wywalić Janusza z trzymającym go #17, bo dojdzie do takiego wniosku jak ktoś wcześniej napisał, że lepiej teraz oszczędzić #17 bo się jeszcze przyda i po wywaleniu Dyspo we trzech z Freezą zajmą się Januszem. A żeby sie na chwilę wyrwać z walki z Janem, #17 dzięki swojemu nieograniczonemu zapasowi energii w jakiś sposób zatrzyma na chwilę Toppo.

W każdym razie obstawiam, że następny wypadnie z areny Dyspo a nie #17.

ta, tylko skąd pewność, że toppo w czasie gdy gohan i freeza będą klepać dyspo, nie wyrzuci c17 z areny? ja obstawiam że wypadną obaj, a gohan i freeza będą walczyć z toppo. w ten sposób będą 2 walki 2na1. następnie wylecą freeza i toppo a gohan pomoże ojcu i vegecie.

-
Dodane: 13.01.2018 23:29 /
markus20x - Profil - user - 10% - 172
abyx92
Wystarczy, że #17 będzie bez przerwy naparzał Janusza Ki-blastami. Słaby nie jest więc salwa pocisków mogłaby skutecznie zająć przez chwilę Wąsacza. Ale co tu gdybać, jak już za kilka godzin wszystko powinno się wyjaśnić :)

-
Dodane: 13.01.2018 23:44 /
markus20x napisał/a:
abyx92
Wystarczy, że #17 będzie bez przerwy naparzał Janusza Ki-blastami. Słaby nie jest więc salwa pocisków mogłaby skutecznie zająć przez chwilę Wąsacza. Ale co tu gdybać, jak już za kilka godzin wszystko powinno się wyjaśnić :)
Słaby może nie jest ale sam nie wystarczy na takiego kolesia jak toppo.

-
Dodane: 14.01.2018 00:55 /
aaa8704 - Profil - user - 0% - 1
Moja reakcja na słowa Jirena ze Songo nie wie, to mam na mysli to że cos jest na rzeczy, bo ostatni atak Jirena wyglada na bombe zniszczebia w ktorej był Frezer i Songo. Jakiś wałek jest bo taki atak maja bogowie zbiszczenia i nie zdziwilbym sie gdyby Jiren mial ogiarowana moc od swojego boga zniszczenia... Moja teoria jest oparta o ten ostatni atak na vegete, ktory de facto odpali w Vegecie moc ktora odpalil Songo

-
Dodane: 14.01.2018 03:49 - Edytowane przez Vincentinio /
Vincentinio - Profil - user - 0% - 42
123 no no... Trochę plusów trochę minusów.
Goku skubaniec Gamoń nieźle to sobie wykombinował żeby pozbyć się Jirena, ale ten wypadł ale nie wypadł. Do tego mam mieszane uczucia w jaki sposób wrócił na arenę. Vegeta wreszcie jakiś nowy level, tylko szkoda że tego odcinka nie rysował Takahashi tak jak 122 bo ta nowa forma wyszła trochę cukierkowo, zresztą jak większość odcinka. Ciekaw jestem czym będzie się różnił ten poziom od normalnego Blue poza wyglądem bo póki co różnicy większej nie widać. Jiren to kozak mocarz, znów pokazał power!
Gohan, ah ten Gohan, tak to spartlił. Ale co się dziwić, to było by zbyt łatwe,, zresztą Toppo jeszcze nie pokazał nic specjalnego a pokaże już niebawem.
Oby Vegeta w nowej formie pokazał klasę, zasłużył na zwycięstwo jak nikt inny, ✋
Fajnie ogarneli przejścia między poszczególnymi walkami, wreszcie trochę wydać że to battle royal!

Nothing is true... Everything is permitted...
-
Dodane: 14.01.2018 05:27 /
Artur777 - Profil - user - 0% - 12
Też uważam, że to jak uratował się Jiren to całkowity brak logiki, już lepiej by wyglądało jakby ki blastem podleciał na arenę niż odbicie się od małego kamienia, dno. Szkoda, że Gohan zawahał się, bo by mieli Toppo z głowy a poświęcenie 17 było by tego warte. Poezja to co zrobił Goku minując Jirena a potem te tnące tarcze kawałek areny na której stał Jiren. Goku to nie debil wręcz zrobił to co w Zetce pokazywał nie raz. 10/10 odcinek :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy