Ważna informacja News: Dragon Ballowy Super konkurs!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 14.01.2018 07:05 /
DuchVegety - Profil - user - 0% - 40
Gówno odcinek, kolejny raz poziomy mocy totalnie załamane, Goku w blue zmeczony atakuje Jirena, później Jiren robi jakiegoś boosta i nadal walka wygląda tak samo, następnie Goku wchodzi w kaioken, a Vegeta USSJ Blue i nadal ich siła jest podobna,
Fajny pomysł z kienzanami, wyjście po kamyczkach to chyba największa głupota DBS, Mogliby dać wkur$@onego Jirena który emanuję taką ki która go wypycha do góry, pomysły Goku dobre i w jakimś momencie pomyślałem wkońcu jakaś taktyka... SZkoda tylko że rysunki i animacja jest bardzo słaba dzisiaj, cały odcinek machania łapami, 5/10
Zapowiedź wygląda również słabo, głównie dlatego że nie ma na niej ani Goku,Vegety ani Jirena.
Walka Toppo c17 i gohana wgl mnie nie interesuję, prawda jest taka że powinien się nad nimi trochę poznęcać a następnie wywalić i rzucić się na goku,vegete a wtedy na drodzę stanie mu freeza i rozpocznie się epicka walka.

-
Dodane: 14.01.2018 09:02 /
markus20x - Profil - user - 10% - 172
DuchVegety napisał/a:

Fajny pomysł z kienzanami, wyjście po kamyczkach to chyba największa głupota DBS, Mogliby dać wkur$@onego Jirena który emanuję taką ki która go wypycha do góry

Kolego bez obrazy, ale to wyskakiwanie po kamyczkach jest na pewno mniejszą głupotą niż to co sam wymyśliłeś. Niby jak miałby to zrobić? samo wkurzenie i "emanowanie" energią to mógłby zrobić ale już na trybunach. Rozumiem jeszcze wiekliego Ki blasta który by go wypchał z powrotem, ale skoro ma ultra instynkt to niech sobie tam skacze po kamyczkach jak królik..

Wygląda na to, że się za bardzo nie myliłem w poprzednim poście, i następny odpadnie Dyspo. Trochę przeceniłem inteligencję Gohana ale efekt będzie ten sam, czyli walka Janusz kontra Gohanek, Freeza i #17 w 125 odcinku.

-
Dodane: 14.01.2018 09:06 /
CZMIELWWY - Profil - user - 0% - 5
Po zapowiedzi kolejnego odcinka przypuszczam, że C17 poprzez poświęcenie pozbędzie się Toppo. Stąd też walka Dyspo z Gohanem i Frieeza. Ale to tylko moje przypuszczenia, mam nadzieję że się nie mylę, bo te "Justice!" jest żenujące...

-
Dodane: 14.01.2018 09:17 /
danielak - Profil - user - 0% - 50
Z tytulow kolejnych odcinkow wiadomo ze sie mylisz bo Toppo ma pokazac swoja moc

Odcinek 125 - 28.01.2018
Nadejście boga zniszczenia, Toppo! Nieskazitelna, przytłaczająca moc!!

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.01.2018 09:29 /
CZMIELWWY - Profil - user - 0% - 5
danielak napisał/a:
Z tytulow kolejnych odcinkow wiadomo ze sie mylisz bo Toppo ma pokazac swoja moc

Odcinek 125 - 28.01.2018
Nadejście boga zniszczenia, Toppo! Nieskazitelna, przytłaczająca moc!!

Ach nie widziałem kolejnych tytułów, tygodniowy brak neta. Tak więc dzięki za sprostowanie.

-
Dodane: 14.01.2018 09:37 /
DuchVegety - Profil - user - 0% - 40
markus20x napisał/a:
DuchVegety napisał/a:

Fajny pomysł z kienzanami, wyjście po kamyczkach to chyba największa głupota DBS, Mogliby dać wkur$@onego Jirena który emanuję taką ki która go wypycha do góry

Kolego bez obrazy, ale to wyskakiwanie po kamyczkach jest na pewno mniejszą głupotą niż to co sam wymyśliłeś. Niby jak miałby to zrobić? samo wkurzenie i "emanowanie" energią to mógłby zrobić ale już na trybunach.

A pamięta Pan co zrobił CELL podczas przepychanki na fale uderzeniowe? Jaki zrobił podmuch energi czy co to było przeciwko drużynie Z? Uważam że takie wyjście byłoby ciekawsze jakby w ten sposób się odepchnął.

-
Dodane: 14.01.2018 12:10 /
bloody_gipsy - Profil - user - 0% - 29
Goku nadal bez ui czyli pewnie dopiero na sam koniec go odpali. Te obecne formy goku i vegety pewnie niewiele zrobią jirenowi. Myślę że ich poskłada bez większego problemu.

-
Dodane: 14.01.2018 12:19 - Edytowane przez Aguire /
Aguire - Profil - user - 0% - 22
Moc Jirena wykraczą poza wszystkie granice i wątpie aby nawet na full UI coś by mu GOku zrobił. Zakończenie nie będzie "normalne"

-
Dodane: 14.01.2018 13:43 - Edytowane przez sixshot /
sixshot - Profil - user - 0% - 97
Jiren strasznie się pieści z Goku i Vegeta. Chyba nie dowierza ,ze mogą być tak silni i wciąż ich lekceważy. Moim zdaniem teraz Jiren będzie "obrywał" przez chwilę aż się w końcu ogarnie i powie. "Niezła moc, Nie doceniałem was" i złapie każdego z nich za jedną ręką tak jak to zrobił na początku z Goku w basic UI.

Z tego co czytałem spoilery odcinkowe to chyba dopiero w 126 będzie powrót do walki Goku + Vege vs Jiren. ..ciekawe do tego czasu czy ktoś wypadnie ? Liczę ,że wypadnie w końcu Dyspo i C17 i zostanie Gohan +Freeza vs Toppo.

-
Dodane: 14.01.2018 15:23 /
furryat - Profil - user - 10% - 103

idioci z japonii dali spoilery zbyt wcześnie...

-będzie ui ataku i goku się z jirenem trochę popieści
-pewnie będzie insta transmisja na trybuny i skończy się to remisem, goku przywróci wszystkich pod kolejne turnieje

-
Dodane: 17.01.2018 15:17 - Edytowane przez mjetekk /
mjetekk - Profil - user - 0% - 34
Premiera nowego rozdziału coraz bliżej, tak więc i przecieki mangowe się zaczęły:
https://dragonbal...es-images/

-
Dodane: 17.01.2018 15:49 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 266
Jestem ciekaw, czy Caulifla w mandze będzie taką samą irytującą pindą jak w anime. Jak na razie, Toppo i Jiren okazali się być lepsi w mandze, więc licze, że Toyotarou naprawi także Cauliflę.

Edit:
Zakrwawieni i poobdzieranie Goku i Freezer fajnie wyglądają.

-
Dodane: 17.01.2018 15:53 /
Karotte - Profil - user - 10% - 238
A jednak frieza, szkoda, ze nie cell. No ale frieza dostal druga szanse, by mnie przekonac do siebie na turnieju. Jak na razie go nie cierpie w anime ;p.

ciekawe, czy bedzie swedzenie plecow.

Jak na razie wszystko podobnie jak w anime, prawie tak samo, ale walki na turnieju beda na pewno przebiegac zupelnie inaczej.

-
Dodane: 17.01.2018 19:39 /
Harrymaster - Profil - user - 10% - 174
Ciekawe czy będzie wątek z 9 wszechświatem i próbą udaremnienia zebrania zespołu 7 wszechświata. Szczerze to był jeden z fajniejszych momentów, jakaś intryga. No ale wątpię.

-
Dodane: 17.01.2018 20:10 /
Harrymaster
Raczej nic takiego nie będzie, bo w mandze U9 nie został upokorzony na turnieju pokazowym tak jak miało to miejsce w anime. Troche jestem zaskoczony, że ten chapter zamyka przygotowania do turnieju skoro już tworzą krąg i przenoszą się na turniej.
Ciekawe czy poza U6 będą w nim pokazane pozostałe postacie z reszty wszechświatów..

A ciekawe, że Gohan rusza tu na turniej w ubranku od Piccolo a nie w ksero z Goku..

-
Dodane: 17.01.2018 20:50 - Edytowane przez musial3211 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 351
markus20x napisał/a:
A ciekawe, że Gohan rusza tu na turniej w ubranku od Piccolo a nie w ksero z Goku..

A u mnie akurat zaskoczenia nie ma, bo w szkicach Toriyamy przed sagą w mandze Gohan jest właśnie we wdzianku Piccolo. Takie nawiązanie do Saiyan, a raczej Cell Sagi

Wiadomość doklejona:
Ale w tym jednym kadrze to z wysokością krillina przesadził. No koniec głowy do pasa. Mam nadzieje ze w wersji tomikowej poprawi. Co ciekawe jak cabba pokazuje ssj to stoi w jakimś kręgu. Czyżby lud Saiyan pokazany, albo gang Caulify.

-
Dodane: 17.01.2018 21:08 /
HAHAHA faktycznie Krillan jest wzrostu Gotena :d teraz wystarczy że się obróci w stronę #18 i dawajjj... :p

A widać jeszcze, że Goku teleportował się od Baby tylko z Freeza, czyli sami sobie zrobili sparing przed turniejem.. Najzabawniej by było gdyby obaj udali się do komnaty ducha i czasu i razem trenowali przed turniejem :d

-
Dodane: 17.01.2018 21:30 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 266
Po skanach przewiduję, że ten rozdział w pierwszej połowie będzie zawierał trening Piccolo z Gohanem (dlatego właśnie Gohan otrzyma ubranie swojego trenera, co jest na plus), a druga połowa będzie zawierać walkę pomiędzy Goku i Freezerem. Myślę, że Freezer nie będzie chciał się zgodzić, a dopiero po walce z Goku, gdzie okaże się, że są na tym samym poziomie (Goku pewnie zatai Mastered Blue, tak jak zataił SSJ3 podczas walki z Majin Vegetą - takie mam przypuszczenie), przyjmie propozycję i dołączy do drużyny U7.
Tenshinhan i Roshi zostaną przekonani off-panel, ewentualnie ukazane zostaną dwa, trzy kadry, jak Goku ich odwiedza.
Toyotarou ma 40 stron do wykorzystania, więc myślę, że zrobi wszystko tak, jak trzeba i tak jak zawsze, czyli dobrze.

Na wielki plus, że Toyo nie robił z Yamchy śmiecia i pośmiewiska, tak jak Toei.

-
Dodane: 17.01.2018 21:56 /
Harrymaster - Profil - user - 10% - 174
Niby 40 stron do dużo ale każdy chapter mógłby mieć ich trochę więcej, tak z 60. Toyotaro móglby wpleść więcej ciekawych wątków. Bardzo podobają mi się pewne smaczki, nawiązania i wyjaśnienia w mandze. Jak zresztą wielu z nas :)

-
Dodane: 17.01.2018 23:10 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 10% - 238
HAHAHA faktycznie Krillan jest wzrostu Gotena :d teraz wystarczy że się obróci w stronę #18 i dawajjj... :p

Toyotaro naogladal sie za duzo anime pewnie ;p.

wszystkiego raczej nei zmieszcza w rozdziale, albo beda musieli zrezygnowac z pokazania treningu piccolo, albo walki goku vs frieza. Lepiej by wszystko bylo, ale jakos watpie w to ;p.

szczerze to najbardziej bym chcial zobaczyc, co wymysla w uniwersum 6 z saiyanami, jak nauczy dziewczyny ssj, i jak je przedstawia. z Uniwersum 11 wyszlo lepiej niz w anime, licze, ze i tu bedzie lepiej.

nowe spoilery
https://dragonbal...1/1-12.jpg
https://dragonbal...1/2-10.jpg
https://dragonbal...01/8-1.jpg

Niespecjalnie bawi mnie opanowywanie ssj1 w jeden dzien. Widac, ze Caulifa pierwszy raz na oczy to widzi. Dla mnie to troche slabe. Lepiej by bylo, jakby po prostu pokazali od razu ssj1 u caulify, i dali jakis motyw o kale, ze raz uzyla ssj, ale nie kontrolowala swojej mocy, przez co nigdy wiecej nie uzywala tego poziomu, bo sie bala. Ale teraz potrzebuja jej mocy i musza ja zmusic do szybkiej kontroli swojej mocy ;p. To byloby 100 razy lepsze. Troche szacunku dla ssj1, by sie przydalo ;p.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy