Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 17.03.2018 11:46 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 381
bekson
"I usuń tego szatańskiego niekanonicznego GT z sygnatury i ustaw prawdziwą kanoniczną sygnaturę."
NEVAH!
Designy robił Toriyama, więc są kanoniczne!1!!!jedenjedenwykrzyknik!

mjetekk
Kuririn pewnie sam wypadnie. Ciekawe czy postacie będą cały czas chodzić przy krawędzi, jak w anime.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.03.2018 12:14 /
hopkins13 - Profil - user - 0% - 65
mjetekk napisał/a:
Wyciekłe screeny mangi ujawniają nowe fakty:

Spoiler

Ciekawe, czy w mandze pojawi się Mafuba.

gdzie mogłbym zobaczyć całą mangę dbs w jakimś przystępnym języku bez krzaczków?
w ogóle mnie nie interesowała do tej pory, ale zauważyłem, że akcja jest ciekawsza niż w tej animowanej popelinie...

-
Dodane: 17.03.2018 12:37 - Edytowane przez breakingmirai /
hopkins13
Proszę bardzo, po angielsku - https://www.manga...ll-super/1
Wersję JPFu w języku polskim można zakupić tutaj - http://mangarden....-Super/761

-
Dodane: 17.03.2018 13:52 /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
Słyszałem, że tłumaczenie mangi stoi na poziomie rtlowym z piwusami i innymi tego typu wymysłami xD

-
Dodane: 17.03.2018 18:51 /
hopkins13 - Profil - user - 0% - 65
breakingmirai napisał/a:
hopkins13
Proszę bardzo, po angielsku - https://www.manga...ll-super/1
Wersję JPFu w języku polskim można zakupić tutaj - http://mangarden....-Super/761

dzięki, już 7 chapter czytam :d

-
Dodane: 17.03.2018 19:11 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 721
https://www.db-z....4-complet/ po chinsku

Frost wywala krilliana i tiena na strzala. Żaden z nich nikogo nie wyrzucił.
Goku ratuje Roshiego jeszcze zanim walka z Frostem sie zaczela. Nie ma mafuby.
Freeza wywala Frosta i to Trio wilków. Wszechswiat krasnoluda zostaje wymazany.

Toyatoro pokazal jak to powinno wygladac. Slabiaki ze startu wypadają z areny 1 za drugim.

-
Dodane: 17.03.2018 20:30 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 60
Kurilin poszalał na tym turnieju, nie ma co. Aż jestem ciekaw, co mu tam Beerus pocisnął :d Resztę będzie trzeba napisać w odpowiednim temacie.

Ale ogólnie mi się podoba.

-
Dodane: 17.03.2018 20:47 /
DuchVegety - Profil - user - 10% - 117
Bobers25 napisał/a:

Toyatoro pokazal jak to powinno wygladac. Slabiaki ze startu wypadają z areny 1 za drugim.

Wielkie dzięki za link :) Ten rozdział jest piękny, dynamiczny, bez głupot z anime, typu pokazywanie przez frezera formy gold... tutaj lodówka się nie patyczkuje i elimunuje jednego za drugim, frost też się rozszalał i wyelimonawał kilku naszych słabeuszy, fajnie że pokazują to że nie tylko U7 eliminuje przeciwnków. Świetny rozdział.

-
Dodane: 17.03.2018 21:30 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 468
Fakt, nie to co anime - wilczki są poprostu pokazane jako słabeusze nie mogące walczyć z frostem, friezą piccolo czy też Gohanem. Wymazanie taksamo jak w anime - w końcu erase co tu wielkiego pokazywać. W anime niektórzy z naszych zostali ukazani jako waleczni bohaterowie, tutaj obowiązuje zasada, że za dużo kombinowania nie przejdzie jeśli jesteś za słaby i tyle.

-
Dodane: 17.03.2018 22:47 /
cozapi - Profil - user - 0% - 17
Bobers25 napisał/a:

ty chyba żarty sobie stroisz teraz

przecież to jest jakaś masakra totalna, znowu się okazuje że ta manga nie pozwala postaciom ze starej drużyny się rozwinąć, wydawać by się mogło że fabuła powinna iść takim torem by i oni sobie powalczyli, a tu się okazuje że pan 'mieszcz' toyotaro ma gdzieś starą paczkę i leci ze skryptem... zlituj się z tym chwaleniem tego... nie będę przeklinał

Wiadomość doklejona:
jestem po prostu zły... w anime chociaż nie zrobiło się z friezy ani innych bogów i mniej więcej każdy miał swoją szansę, wilczki jako postacie były pasujące do U7 i mogłyby się teamować, to już lepiej by jako pierwszy odpadł wszechświat szczura który był najbardziej pewny swego i kombinował, przecież sidra mógł stać się sojusznikiem

ale beznadziejne pisarstwo... wszystko pod jiren vs goku, zero emocji

-
Dodane: 17.03.2018 23:28 - Edytowane przez Stenbar /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1475
Więc w mandze słabiaki nie mogą otwierać konsoli i wpisywać w niej czitów?!
Hańba! Zgroza! Masakra! Jak on mógł! Toyotaro! Czemu???

Bobers25, dzięki za te dobre wieści, które przekazujesz.
Toyotaro zrobił pod względem scenariusza dobrą robotę. Jak stara ekipa chce się rozwijać, to proszę bardzo. Jak chcą szukać oponentów na swoim poziomie, proszę bardzo.
Jak chcą oszukiwać zasady świata DB, to niech...
Usuną się w cień.

-
Dodane: 17.03.2018 23:31 /
Stenbar toyo pokazał jakie miejsce jest krilliana i tiena na tym turnieju. Nie ma power upow z dupy ani walki na,, sprawdzanie przeciwnika ". Battle Royal rządzi sie prawem jak najszybciej pozbyć się przeciwnika. Roshi nie używa mafuby na przeciwniku silniejszym niż freeza z namek sagi itp ja się cieszę bo może naprawi to co anime zepsuło.
Kolega abyx następne multikonto widzę założył xD

-
Dodane: 18.03.2018 01:30 - Edytowane przez GraczR /
GraczR - Profil - user - 0% - 66
Wielki spoiler:
Spoiler
...........................................................................................

-
Dodane: 18.03.2018 01:55 /
cozapi
"pan 'miszcz' toyotaro" robi to, co powinno zostać zrobione. Słabe postacie powinny grzać ławę, a to i tak zbyt wiele jak dla nich.
Anime hype'owało te postacie tylko po to, żeby pozostawić niesmak i zasiać ziarno zawiedzenia w widzach. W anime Tenshinhan został zeszmacony w SWOIM WŁASNYM odcinku rekrutacyjnym, więc...
Jestem fanem Kuririna i Tenshinhana, ale ich udział w Turnieju Mocy to jakiś żart (nie wspominając o Roshim). Jeśli Toriyama chciał rozwinąć te postacie, to źle się za to zabrał, bo w ten sposób nic nie wskóra, a tylko bardziej wkurzy fandom.

Począwszy od walki Goku z Toppo, wszystko wskazywało, że ostateczną walką będzie potyczka między Goku i Jirenem, więc nie rozumiem tych narzekań. Bo co? Bo "Goku zawsze wszystko wygrywa"? Uwaga, w Super nie wygrał ani razu, nie licząc kończącej Kamehamehy wystrzelonej w Freezera.

Kto czytał spojlery ten wie, że to wszystko skończy się w najbardziej żałosny i najbardziej przewidywalny sposób ever.

-
Dodane: 18.03.2018 02:00 /
markus20x - Profil - user - 10% - 182
Hehe w sumie to co sie stało w 130 odcinku było dość zaskakujące :) dobrze, że spojlery trochę nas wprowadzały w błąd :p w pewnej chwili już myślałem, że Goku opanowała jakaś zła siła ale.. trzeba poczekać na tłumaczenie w zrozumiałym języku.

-
Dodane: 18.03.2018 02:05 /
To temat o spoilerach, więc... Goku i tak dostanie w dupę, a Freezer będzie kartą atutową.

Swoją drogą to śmieszne, jak Toei na siłę próbuje nam wkręcić, że postacie mają w dupie największego wroga u7. Brakuje najbardziej kontrowersyjnej postaci turnieju, a postacie pisane przez Toei udają, że wszystko jest okej. What the fuck?

-
Dodane: 18.03.2018 02:22 /
Ładne obrazki były. Trudno mi ocenić choreografie bo stream ciał xD
BEKA. C17 żyje. Jiren też ma UI (po jap oglądałem tak to wyglądało), coś dziwnego się z Goku stało. Stracił UI i fioletowe coś z niego zaczęło wylatywac. Jakaś aura. Nawet krwi troszku było.
Jiren zaatakował trybuny.

-
Dodane: 18.03.2018 02:26 /
Oczywiście, że Siedemnasty żyje. Super nie ma jaj, żeby zabijać postacie permanentnie.

-
Dodane: 18.03.2018 13:25 /
7777755555 - Profil - user - 0% - 1
Bobers25 napisał/a:
Ładne obrazki były. Trudno mi ocenić choreografie bo stream ciał xD
BEKA. C17 żyje. Jiren też ma UI (po jap oglądałem tak to wyglądało), coś dziwnego się z Goku stało. Stracił UI i fioletowe coś z niego zaczęło wylatywac. Jakaś aura. Nawet krwi troszku było.
Jiren zaatakował trybuny.

bo Jiren jak się okazało to kawał kutasa

-
Dodane: 18.03.2018 14:41 - Edytowane przez xellosmaster /
xellosmaster - Profil - user - 10% - 205
Manga pokazuje jak powinien wyglądać turniej :) Frost w akcji, Freeza w akcji, od samego początku, działania odpowiednie do ich charakteru. A nie w anime Freeza stoi i HOHOHO

Czy jakby anime szło tropem cieniasy wypad to było by mniej ciekawe ? Moim zdaniem nie, wtedy można by walki mocnych rozciągnąć na więcej odcinków. Tak jak było rozciągnięte w DBZ. Tylko wtedy by musieli myśleć nad choreografią walk a tego im się nie chciało zwyczajnie. Lepiej było pokazywać DADADADA i randomowe wybuchy.

Tak więc pomysł na scenariusz dla mnie DUŻO lepszy w mandze. Zobaczymy jak pociągną walki mocnych między sobą.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy