Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 17.12.2016 11:55 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5399
Godlo24 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
#Ruqer

Nom, tu nie ma żadnej tajemnicy, bo GT jest słabe moim zdaniem, wiec jak może być inaczej? :)

#Godlo24

Bo pojawił się na chwile, powiedział parę słów i zniknął bo scalił się i powstał super 17, a wiec zbyt długo go nie było, w przeciwieństwie do Golden Freezera :)

Także o wiele lepszy był powrót Freezera w S :)

I na jakiej podstawie twierdzisz że arc Blacka, jest lepszy w mandze?
Jest tyle samo argumentów za tym że jest gorszy, co za tym że jest lepszy, także na pewno nie jest udowodnionym faktem że jest lepszy, a co najwyżej jest taki sam, ze swoimi plusami i minusami.

W mandze jest po prostu wszytko lepiej tłumaczone, nie ma takich baboli. Pełno ludzi już tutaj pisało o tym, przewiń strony lub wejdź w odpowiedni temat, nie chce mi się pisać tego samego.

No tak C17 był krócej niż Friza, ale C17 zmienił się w nie złego kozaka, lepiej wyglądał niż Goldenek, no i logiczniejsza była jego moc niż jakiś tam trening Friza z jakimś randomem, przyznaj powrót Frizy był na siłę, chyba tylko po to aby przyciągnął starych fanów a zatrzymać dzieci nowym kolorem.

Jednemu podoba się bardziej przedstawienie historii i pomysłów w mandze drugiemu bardziej w anime, także to też o niczym nie świadczy.

Nie wiem czy super17 był niezłym kozakiem, jak dla mnie wyglądał jak jakiś metalowiec, czyli brzydko :d
I równie szybko co się pojawił, został pokonany i zapomnieli o nim, a jednak o "niezłych kozakach" się pamięta i ich wspomina, o nim zapomnieli chwile po tym jak go pokonali, w przeciwieństwie do Pana F.

Golden freezer też piękny nie był, ale to nadal była ta sama postać, w przeciwieństwie do c17 i super17, i też nie odzywał się za dużo, a w zasadzie prawie nic, a freezer cały czas gadał, także dla mnie lepszy Goldenek.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.12.2016 12:39 /
Lyserg1260 - Profil - user - 30% - 511
Z tym, że #17 w GT nie był sobą większość czasu ciężko się nie zgodzić, ale...ten arc jakby nie patrzeć na tym się opierał. Oczywiście mogli pokazać go więcej, jak dopiero zostaje przekabacony itp.

Mimo wszystko jest to wg mnie dużo lepsze od złotego Friezy. Czemu? Prosty powód. Android 17 w DBZ nie był głównym antagonistą, ba, on nie był nawet taki zły do końca w naszej linii czasowej. Tutaj dostał dla siebie cały arc. Krótki? Tak. Ale nazwany po nim i skupiający się na nim. Czyli poboczna i zapomniana postać na chwilę stała się głównym wrogiem. Frieza z kolei był już wałkowany mnóstwo razy w różnych produkcjach:
-Saga Buu
-Kinówka z Janembą
-Plan zniszczenia Saiyan
-GT
Fillery czy nie - było.

Do tego design Super 17 był bardziej oryginalny. Z jednej strony różnił się od oryginału znacząco, a z drugiej nie było problemu z poznaniem jaka to postać. Frieza to zwykły recolor i tyle. Gdyby to było coś w stylu ostatniej formy Coolera to by było dużo ciekawsze imo.

No i ostatnia rzecz, czyli poziomy mocy. Myślę, że w obu przypadkach trzeba się zgodzić, że poziom mocy był absurdalny, ale Super 17 dostał okazję skopać tyłki 5 osobom na raz, wliczając w to Vegetę i Uuba. Potem nawet orał SSJ4 jak się najadł energii. Frieza z kolei oberwał solidnie od SSJB. Fakt, gdyby opanował nową formę to by wygrał, ale czy w walce 1vs2 również? Sprowadzili Friezę tylko po to, by go jeszcze bardziej upokorzyć tak naprawdę. Musiał się ratować tanimi sztuczkami i próbą przekupienia Vegety.

-
Dodane: 17.12.2016 13:13 /
#Lyserg1260

Tak ale zobacz.

C17 jak słusznie zauważyłeś w DBZ nie był taki zły, natomiast w GT już był zły i jakiś dziwny, kompletnie inna postać, logiki za grosz w tym nie było.

Zrobili z nie takiej złej postaci, super złą postać bez ŻADNEGO motywu jego zmiany, co w tym jest lepszego od Freezera?

Może i był wałkowany ale motywy miał, o zemście gadał już za czasów DBZ, niestety nie wyszło mu, nikt w DBS nie zmieniał mu charakteru, był taki sam jak w DBZ, w przeciwieństwie do 17 z DBZ i GT, dlatego uważam to za słabe...

Zmienienie postaci na siłę aby tylko odhaczyć kolejnego złego do pokonania.

A co do samego motywu słabego freezy, to moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę.

Przynajmniej raz się zdarzyło tak że to ten zły był o wiele słabszy od naszych, i od początku do końca nie miał szans,a wydawało mu się że jest zupełnie inaczej, to było bardzo fajne.

Także to wszystko zależy od punktu widzenia, jak widzisz :)

A co do 17 w DBS, to nie wiadomo czy będzie dobry czy zły, raczej dobry, mam tylko nadzieje ze nie będą się wzorować na GT, pożyjemy zobaczymy...

-
Dodane: 17.12.2016 13:20 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2395
Bartek30 napisał/a:
#Lyserg1260

Tak ale zobacz.

C17 jak słusznie zauważyłeś w DBZ nie był taki zły, natomiast w GT już był zły i jakiś dziwny, kompletnie inna postać, logiki za grosz w tym nie było.

Przecież scalił się z tym złym, który można powiedzieć, że przejął jego charakter :| Był nawet "wzywany" przez tego złego. Czuł się z nim jednością i tak też się stało. Fuzja z samym sobą była szybciej w GT niż Zamasu w super.

-
Dodane: 17.12.2016 13:22 - Edytowane przez kordos /
Azazyl_Eiree - Profil - user - 30% - 529
Bartek
Jak czytam twoje skrajnie nie obiektywne, fanatyczne względem ,,Chou" i umówmy się, często prowokatorskie komentarze to:
- Przypominam sobie dlaczego odechciewa mi się tu przychodzić i cokolwiek komentować,
- Dziwię się że komukolwiek jeszcze chce się tobie odpowiadać na cokolwiek względem gt, Chou, czy w ogóle DB.
Nie musisz na to odpowiadać, chyba że bardzo masz taką wewnętrzną potrzebę to śmiało, nie krępuj się. Napisz, przeczytam i zapomnę po 2 minutach.

iglo13
Jest realne pod warunkiem, że zrobiliby tą sagę na 200 odcinków, ale to chyba by było zbyt ambitne dla tego studia. :)
Co do preeliminacji to pewnie tak będzie. Tak jak na zwykłym TB. Najpierw niezliczona ilość wojowników zwali się na jakąś biedną planetkę, a potem po 2-3 odcinkach skupimy się na kilkunastu najlepszych. :d
A z naszego świata ja widzę takich ocalałych: Oczywiście Goku i Vegeta, a ponadto Gohan, C17 i może Piccolo.
Buu pewnie znowu zaśnie w czasie walki, bo to kupa śmiechu...
Krilan padnie, może nawet umrze, żeby zachować tradycje. :p
C18 się podda na podobnej zasadzie, co Piccolo na turnieju Champy, opcjonalnie spojrzy na swoją małą i przypomni sobie, że już nie jest wojowniczką,
Tien i Roshi pokażą swoje firmowe techniki i tyle ich zobaczymy,
No i Piccolo nie wiem. Pewnie z sentymentu dla tej postaci ją zostawią do następnej rundy. Ewentualnie tutaj wdadzą się we znaki ,,mordercze treningi" z Gohanem. ;)

edit: Jeżeli ci się czyjeś posty nie podobają - ok, spoko. Możesz na nie odpisywać i wyjaśniać czemu tak jest, możesz próbować mniej czy bardziej merytorycznie dyskutować. Nie będziemy jednak tolerować nagminnego - tak, nagminnego, bo niedawno już miałeś razem z bartkiem bana na kilka dni - dążenia do tworzenia gó***burz w tematach. Tym razem bartek się nie zaangażował i bardzo dobrze dla niego.
Ja osobiście już mam powyżej uszu, jak próbujesz prowokować (tak, ty - patrz post wyżej w którym nie odniosłeś się zupełnie do treści postów bartka, zaś podsumowałeś całą jego aktywność w widać jaki sposób... btw, jak cię nie interesuje co on ci odpisze, to po co wgl do niego pijesz i produkujesz się wypisując na jego temat opinie?), jak chcesz w ten czy inny sposób grać nam, moderatorom, na nosie.
Dostałeś bana i był przez pewien czas spokój, ale jak widać - wcale się nie dziwię, bo rozmawiałem z tobą nie raz, nie dwa - nic cię to nie nauczyło.
Ode mnie masz warna, blackowi pozostawiam decyzję o tym, co z tym fantem zrobić.
Dobrze, że nie mam możliwości dawania banów, bo byś zaliczył kolejnego i na o wiele dłuższy czas.
- yui-chan

-
Dodane: 17.12.2016 13:36 /
Ruqer napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
#Lyserg1260

Tak ale zobacz.

Przecież scalił się z tym złym, który można powiedzieć, że przejął jego charakter :| Był nawet "wzywany" przez tego złego. Czuł się z nim jednością i tak też się stało. Fuzja z samym sobą była szybciej w GT niż Zamasu w super.

ja wiem że scalił się z tym złym, chodziło mi o tego "naszego" c17 :]
A nie o złą kopie 17.

Dlatego naciągane strasznie było, przejście na złą stronę mocy przez tego oryginalnego 17, moim zdaniem.
W przeciwieństwie do freezery, gdzie miał konkretne powody, by robić to co robił, żaden z jego powodów nie był wymyślony na kolanie, a ciągnęło się to przez DBZ, i fakt faktem, trochę już go odgrzewali tego freezera, ale jednak był jednym z najciekawszych złych DB, także był materiał aby właśnie o nim coś robić, w przeciwieństwie do 17 z GT.

-
Dodane: 17.12.2016 15:17 - Edytowane przez Ovin /
Ovin - Profil - user - 40% - 617
Nowe informacje odnośnie nowego arcu. W sieci jest krótki trailer i widac tam zarysy mangowe, zaszkicowane, wszyscy bogowie zniszczenia klękający przed 2 królami wszystkiego i 2 strażnikami i jednym wielkim kapłanem (Ojciem Whisa). Nasz Wszechświat będzie miał 10 zawoodników i będzie to turniej drużynowy, prawdopodobnie 10 vs 10.

Drużyna przegranej z Wszechświata - zostanie zniszczony ich Wszechświat.
Pojawi się wraz z nową sagą nowy opening.

Wideo-zapowiedz.
https://www.youtu...YTdBEhNxqg

Klatkujcie a dostrzeżecie kilka ciekawych fragmentów, jak np 2 nowe postacie dośc wyrażnie, bo tych 12 bogów co klęka jest niewyrażne.

https://www.youtu...XDJEYmnxEM - może wiekszy obraz i lepiej widac.

"Godność człowiek uzyska, gdy nie będzie oceniał a oceny innych nie będą go bolały. Gdy nie będzie szkodził innym, jak również nie pozwoli sobie szkodzić. Gdy jego EGO będzie wielkie, lecz tego nie będzie okazywał.

Godności człowiek nie może okazywać i nie obchodzi go czy inni ją u niego zauważą." - Pan Zastępów.
-
Dodane: 17.12.2016 15:28 - Edytowane przez paether /
paether - Profil - user - 0% - 41
Wątek Super #17 ma miażdżącą przewagę nad Golden Freezerem. Dlaczego?

Logika i podłoże fabularne

1. Niedobitki z armii Freezy tak po prostu lądują sobie na Ziemi i przez nikogo nie niepokojeni (nikt ich nie wyczuł?) zbierają smocze kule i wskrzeszają szefa. Freeza sobie chwilkę potrenował z jakąś pierdołą i osiągnął poziom zbliżony do tego, na który główni bohaterowie pracowali ciężko latami.

2. Jeden z lepszych speców od cyborgów we wszechświecie ginie we wcześniejszej sadze i trafia do piekła gdzie spotyka najlepszego ziemskiego speca od cyborgów, który siedzi tam już od sagi w DBZ (konsekwencja i scalanie fabuły). Fuzja dwóch androidów (z czego jeden to nówka sztuka stworzona przez dwa genialne umysły) to nieco bardziej logiczne wytłumaczenie poziomu mocy.

Kreacja graficzna

1. Nałożenie koloru (czyli typowy zabieg dla DBS). Ambitnie, nie ma co.

2. Nowa postać nawiązująca do oryginału, bardziej badassowa z nutą szaleństwa.

Fabuła + walki

1. Trochę małych walk (coby pokazać kilku ziemskich bohaterów) z randomami którzy nikogo nie obchodzą i bezbarwna (a w anime wręcz tragiczna) walka wieczoru - kilka ciosów, jakieś śmieszne pociski ki. Na koniec zeszmacenie Freezy.

2. Trochę małych walk (coby pokazać kilku ziemskich bohaterów), ale tutaj przeciwnikami są starzy wrogowie, którzy uciekli z piekła. Przy okazji kilka ciekawych spotkań (Vegeta - Nappa), powtórne spotkanie 17 z 18. Mamy nawet Freezę, który szansy upatruje nie w jakimś bzdurnym booście ale współpracy z Cellem, nieśmiertelnością (skoro już nie żyje) i nowej technice, której nauczyli się w piekle.
Główna walka również nie urywa tyłka ale wygląda znacznie lepiej niż w DBS i na plus rola #18 w pokonaniu "brata".

-
Dodane: 17.12.2016 15:36 /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 823
A tak btw to jakim cudem ten c17 żyje ? Przecież jego Cell nie wyrzygał. Już sami nie wiedzą co mają wymyślić i jaki kotlet jeszcze odgrzać.

-
Dodane: 17.12.2016 15:44 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14835
SirPsychoSexy napisał/a:
A tak btw to jakim cudem ten c17 żyje ? Przecież jego Cell nie wyrzygał. Już sami nie wiedzą co mają wymyślić i jaki kotlet jeszcze odgrzać.
Przypominam, że w sadze Majin Buu, #17 został ukazany, jak oddaje swoją KI. Ponadto Kuririn w sadze Cella wspomina o rozbrojeniu obu androidów.

-
Dodane: 17.12.2016 15:48 /
Lyserg1260 - Profil - user - 30% - 511
#SirPsychoSexy

Wskrzeszono wszystkie ofiary Cella, a co za tym idzie #17 również, bo umarł w momencie eksplozji Cella. Na koniec sagi Buu oddawał energię Goku i ta scena była również w mandze.

-
Dodane: 17.12.2016 17:14 - Edytowane przez Bartek30 /
Wpadła mi taka myśl że ten nowy Shin z kapturem i nowy Beerus z tą maską, to być może jest Shin i Beerus z 7 świata, tylko w "oficjalnych" strojach, którzy przybyli na tą imprezę...

Bo mam szczerą nadzieję że ci od niszczenia to nie będą kopiuj wklej Beerus i Champa.

-
Dodane: 17.12.2016 17:34 - Edytowane przez kordos /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 754
Bartek30 napisał/a:
Ruqer napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
#Lyserg1260

Tak ale zobacz.

ja wiem że scalił się z tym złym, chodziło mi o tego "naszego" c17 :]
A nie o złą kopie 17.

Dlatego naciągane strasznie było, przejście na złą stronę mocy przez tego oryginalnego 17, moim zdaniem.
W przeciwieństwie do freezery, gdzie miał konkretne powody, by robić to co robił, żaden z jego powodów nie był wymyślony na kolanie, a ciągnęło się to przez DBZ, i fakt faktem, trochę już go odgrzewali tego freezera, ale jednak był jednym z najciekawszych złych DB, także był materiał aby właśnie o nim coś robić, w przeciwieństwie do 17 z GT.

Jaki ty jesteś zakochany w tym Super, o ludzie :d Ty chyab nawet nie oglądałeś GT, gdyż takich bzdur jeszcze nikt na tym forum nie wypisywał :d Wszytkie twoje słabiutkie argumenty można odbierać tak "W super wszystko jest fajne, bo tak" a "w GT wszystko jest słabe, nie logiczne bo tak".

Ja rozumiem, że ktoś ma inny gust, no ale jeśli kilka osób jednak twierdzi, że w GT coś było lepiej to chyba tak jest? Super 17 naciągany, 4 miesięczny trening z gościem, który padł na hita o leszczowego Gohana, jest bardzo logiczny, no i ten kolor, na prawdę Akira długo myślał nad nowym wyglądałem :d Azazyl_Eiree, am racje to jak walka z wiatrakiem, gość ma swój świat i tyle.

edit: Każdą opinię na podobny temat można sprowadzić do czysto subiektywnego odbioru, bo tym właśnie jest - jednemu coś się podoba, drugiemu nie... I dziwne, jakby w tak czysto subiektywnej sprawie kogoś przekonał, bo to właśnie sprawa gustu. Nie ma co robić nagonki na konkretnych userow, bo tak i jak on Ciebie nienprzekona, tak Ty jego - Nie na tym forum polega, by wszystkich przerobić na jedną modłę.
- yui-chan

-
Dodane: 17.12.2016 17:53 - Edytowane przez kordos /
#Godlo24

Co niby jest słabym argumentem?
Że motywy Freezera było pokazywane nam przez "lata" w epkach DBZ i potem Super.
A motywy 17 były gdzie?

Nagle wymyślili sobie budowanie Cyborgów w Piekle ( bzdura a nie logika, piekło to nie laboratorium )
Do tego z w miarę spokojnego 17, zrobił się zły 17 bez POWODU, w sumie był powód bo moja kopia była zła, to i ja będę, logiczne, ups jednak nie logiczne.

Ja rozumiem, że ktoś ma inny gust, no ale jeśli kilka osób jednak twierdzi, że w GT coś było lepiej to chyba tak jest? Super 17 naciągany, 4 miesięczny trening z gościem, który padł na hita o leszczowego Gohana, jest bardzo logiczny, no i ten kolor, na prawdę Akira długo myślał nad nowym wyglądałem

Aha no tak bo jak z 4 osoby na forum DBP twierdzą że c17 i super 17 są logiczniejsi i lepsi od Freezera to na pewno jest prawda? :d

To dopiero słaby argument, a co z pozostałymi tysiącami fanów DB czemu ich ignorujesz?
Ja to wszystko piszę "moim zdaniem" a nie za wszystkich fanów DB.

I podaje sensowne argumenty, a twój jest jaki? bo tylko piszesz że słabe, pokaż mi słabość moich argumentów.

Ja tylko staram się pokazać że sensowniejszy i przez to lepszy jest motyw freezera a nie super17, bo S17 i kopia 17m pojawiła się z dupy.

Edit: I do tego równie szybko co się pojawił S17 to równie szybko zniknął i o nim zapomnieli, rzeczywiście super to było.
Ja nie lubię GT właśnie z powodu takich bzdur i nie konsekwencji względem DBZ.

edit: I po co te emocje? Ochloncie Panowie. :p

-
Dodane: 17.12.2016 18:50 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2395
#Bartek30
Cel siedemnastki mozesz tłumaczyć sobie tak, że androidy zawsze miały wpisane do głowy, że mają zabić goku - dlatego też szukały go w DBZ. Jednak, gdy wiedziały, że nie mają ŻADNYCH szans z naszym saiyanem, to po prostu sobie to odpuściły. Teraz siedemnastka był "nawoływany" przez swojego klona - zobaczył w tym szansę(tak jak majin vegeta dał się opętać) i ogromną siłę, dzięki której może "wyjść z jaskini". Często ludzie reagują, gdy są słabi to się chowają, a gdy czują się lepsi to im najzwyczajniej w świecie odpierdala.

W sumie to jeszcze prościej - gdy ktoś jest słaby to się nie wychyla, gdy c17 miał dostać moc, to wyszedł i zaczął szaleć jak za starych czasów, bo czuł się bezprawnie.

Co do DBS - pewnie zobaczymy festiwal starych technik, których nikt nie używa od lat. Gohan pewnie zabłyśnie ze swoim masenko, gdzie w DBZ ostatni raz go użył jak miał chyba 9 lat :F
Co oczywiście doprowadzi do komentarzy typu "wow fajnie znowu o zobaczyć, AKIRA to jednak pamięta wszystko".

-
Dodane: 17.12.2016 19:05 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 853
Bartek30 napisał/a:
....natomiast w GT już był zły i jakiś dziwny, kompletnie inna postać, logiki za grosz w tym nie było.....

Zmienienie postaci na siłę aby tylko odhaczyć kolejnego złego do pokonania.

Ach pan w najwyższej formie Kame senin bijący tabun gości silniejszych od niego min 3x trunks na poziomie Whisa, dziwny Vegeta, C18 Picollo ale nie C17 w GT to dopiero dziwy [facepalm]

A co do samego motywu słabego freezy, to moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę.

Przynajmniej raz się zdarzyło tak że to ten zły był o wiele słabszy od naszych, i od początku do końca nie miał szans,a wydawało mu się że jest zupełnie inaczej, to było bardzo fajne.

Eee Cell saga Cell po przybyciu na ziemię był znacząco słabszy od z paki i na końcu okazało się że jest słabszy od Gohana a wydawało mu się że jest odwrotnie może nie taka sama sytuacja ale podobna.

Także to wszystko zależy od punktu widzenia, jak widzisz :)

No jak widzę twoje posty odnośnie GT to czuję się jakbym oglądał starożytnych kosmitów. Tam wszędzie widzą kosmitów ty zawsze w GT widzisz brak logiki ale w analogicznych sytuacjach w s to ci nie przeszkadza.

-
Dodane: 18.12.2016 01:00 /
bigdabro - Profil - user - 0% - 34
Mam wrażenie, że najbliższa saga będzie powiązana z jakimiś machlojkami w "Pałacu" Zeno. To tam przebywają ewentualni następcy bogów i niesamowicie silne postacie jak archaniołowie. Może jakiś książę albo archanioł będzie chciał pozbyć się głupawego i obrzydliwie potężnego Zeno. Może to, że Goku przyprowadził drugiego Zeno komuś pokrzyżowało plany. W nowym openingu jest sporo tego archanioła ojca Wados i Whisa, może on za tym stoi, skoro zlecenie złożyła Hitowi Wados. Turniej zapewne się odbędzie ale raczej będzie on zasłoną dymną dla tego co będzie się działo za kulisami.

-
Dodane: 18.12.2016 02:03 /
Dokers - Profil - user - 0% - 85
Turniej zapewne się rozpocznie*

Nie jest powiedziane, że się skończy :p Moim zdaniem możliwy jest plot twist i coś podobnego jak z Tenkaichi Budokai 25, wtedy przerwał go Babidi, a teraz może też coś ciekawego? ;)

-
Dodane: 18.12.2016 03:20 /
mpiwowski2 - Profil - user - 0% - 41
Podejrzewam, że turniej jest dopiero początkiem prawdziwego Dragon Ball Super. A te odcinki to był wstęp by poznać wszystkich bohaterów. :p

-
Dodane: 18.12.2016 04:48 /
damianuss2000 - Profil - user - 10% - 130
Dokers napisał/a:
Turniej zapewne się rozpocznie*

Nie jest powiedziane, że się skończy :p Moim zdaniem możliwy jest plot twist i coś podobnego jak z Tenkaichi Budokai 25, wtedy przerwał go Babidi, a teraz może też coś ciekawego? ;)

Tak już miało być z poprzednim turniejem i jakoś nie wyszło :p

Swoją drogą, mam teorię.
Może zlecenie zabójstwa Goku jest wbrew pozorom pokojowe? W sensie, że Beerus zwrócił się do Vados, by Hit zabił Goku, co miałoby na celu poznanie przez naszego bohatera technik Hita, a tym samym lepsze przygotowanie do turnieju. Przecież nie mogliby tego inaczej załatwić niż właśnie w ten sposób, Hit po przyjacielsku nic by Goku nie pokazał. A w razie czego kulami przywrócamy Goku i gra gitara.
Nie sądzę, że to zdziwienie Hita na widok Beerusa oznacza, że ten go będzie chciał skasować czy coś.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy