Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 10.03.2017 17:23 - Edytowane przez musial3211 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 378
Diamante napisał/a:
Mysle, ze to pomylil się magazyn z opisem. Zakapturzoną postac po prostu narysowali zbyt chudą. Zaznaczam tutaj, ze to nie mogl byc ten Jiren, gdyz on jest bardziej napakowany od Toppo.
A ta postac po raz pierwszy ukazana w trailerze, byla bardzo chuda i mala.
Co do fioletowej skory tej postaci, to twarz Toppo w tej czarnej szacie takze jest takiego koloru.

PS. Mogla byc to też specjalna zmylka Toei. Podobnie postąpili z transformacją kobiety saiyan.

Pokaż mi na tym screenie jakim cudem i gdzie ten cały Jiren jest większy od serka Topionego? Bo na moje oko to Toppo jest od niego o wiele większy i w dodatku stoi za nim więc perspektywa go pomniejsza. http://imgur.com/...

Edit.

Po prostu to było tak, że zapewne ten cały Jiren miałbyć na miejscu Toppo, ale Toei jak zwykle dało dupy i oświeciło ich, że po openingu każdy pozna tę zakapturzoną postać, a tym bardziej nie było sensu tylko zakrywać jej bardziej bo i tak z wcześniejszych zapowiedzi wszyscy by się domyślili i nie byłoby wielkiego WOW. Dlatego podmienili całą postać, tym razem nie pokazując ani kawałka twarzy i stroju, więc było zdziwko jak pokazał się zupełnie kto inny, chociaz z tego samego teamu.

Teraz zapewne odkręcą to tak, ze albo Toppo był podpuchą, żeby sprawdzić Goku i okaze się, ze to Jiren jest całym wielkim następcą i kapitanem temu, ewentualnie okaze sie jeszcze silniejszy niz kapitan, bo musi byc wow...

Edit2:

Jeszcze inną sprawą jest, że w zapowiedzi jeśli to miałbyć Toppo, to gdzie jest jego wąs? https://s-media-c...a4e83d.jpg

Na screenach z zapowiedzi które ludzie tu wklejali było widać kawałek fioletowej twarzy wraz z zamknietymi ustami gładko ogolonej twarzy.
http://imgur.com/...

-
Dodane: 10.03.2017 17:47 - Edytowane przez Diamante /
Diamante - Profil - user - 50% - 1206
#musial3211
Pokaż mi na tym screenie jakim cudem i gdzie ten cały Jiren jest większy od serka Topionego? Bo na moje oko to Toppo jest od niego o wiele większy i w dodatku stoi za nim więc perspektywa go pomniejsza. http://imgur.com/...

Mowiac wiekszy mialem na mysli umięśnienie. Ale masz racje jesli chodzi o wzrost ale nadal sylwetką nie pasuje Jiren do postaci ukazanej po raz pierwszy w trailerze, poniewaz jest bardziej napakowany.

Jeszcze inną sprawą jest, że w zapowiedzi jeśli to miałbyć Toppo, to gdzie jest jego wąs? https://s-media-c...
Na screenach z zapowiedzi które ludzie tu wklejali było widać kawałek fioletowej twarzy wraz z zamknietymi ustami gładko ogolonej twarzy.
http://imgur.com/...

Jak juz pisalem wczesniej. Toppo ukazany po raz pierwszy w kapturze, także mial fioletową twarz.
To zwykle maskowanie - https://cloudedan...ime-03.jpg

----- Podpis --------------------

http://myanimelis...st/MortySA
-
Dodane: 10.03.2017 18:16 /
Hassan - Profil - user - 10% - 136
Pomijając pomyłki czy jak to nie nazwać z postacią w płaszczu, to podejrzewam, że Toppo wygra walkę z Goku, ale nie znajdzie w nim zła.

A ten alien z openingu pewnie będzie najsilniejszym wojownikiem w tym wszechświecie (Toppo powiedzmy jest 2) i on będzie walczył z Goku już na samym turnieju

-
Dodane: 10.03.2017 20:26 /
halfish - Profil - user - 10% - 104
Troppo nie wygra walki bo daishinkan przerwie walkę i powie że mają to rozstrzygnąć na turnieju zzxxx

-
Dodane: 12.03.2017 00:31 /
Skorpiono - Profil - user - 0% - 11
Mam teorie odnosnie tego kim jest Zen Oh Sama

Co jesli, jest on po prostu kilku letnim dzieckiem a cale uniwersum Dragon Balla to po prostu jego sen!?

A same postacie jak w incepcji bronia go? A on sam jako ze sni to ma wladze absolutna?

I dla zen oh sama to tylko sen wiec jest bezwzgledny, ale dla postaci typu goku to juz jest jego rzeczywistosc?

-
Dodane: 12.03.2017 01:41 /
halfish - Profil - user - 10% - 104
raczej wątpie :) ale niech sie inni wypowiedzą.

Ja natomiast zauważyłem coś dziwnego kiedy pojawiły się opisy bogów i kaioshinów. W opisie Kaio z U1 napisane jest: "Universe 1 Kaiōshin Anato (アナト anato) is played by Yūsei Oda, who also plays one of the Omni-King’s attendants in the series."

Czyli że ten aktor podkłada głos pod tego ochroniarza Zeno Sama.... ciekawe.... cioekawe co ma do powiedzenia....

-
Dodane: 12.03.2017 11:25 - Edytowane przez Ovin /
Ovin - Profil - user - 40% - 617
musial3211 napisał/a:

Po prostu to było tak, że zapewne ten cały Jiren miałbyć na miejscu Toppo, ale Toei jak zwykle dało dupy i oświeciło ich, że po openingu każdy pozna tę zakapturzoną postać, a tym bardziej nie było sensu tylko zakrywać jej bardziej bo i tak z wcześniejszych zapowiedzi wszyscy by się domyślili i nie byłoby wielkiego WOW. Dlatego podmienili całą postać, tym razem nie pokazując ani kawałka twarzy i stroju, więc było zdziwko jak pokazał się zupełnie kto inny, chociaz z tego samego teamu.

Teraz zapewne odkręcą to tak, ze albo Toppo był podpuchą, żeby sprawdzić Goku i okaze się, ze to Jiren jest całym wielkim następcą i kapitanem temu, ewentualnie okaze sie jeszcze silniejszy niz kapitan, bo musi byc wow...

Dokładnie i o to na pewno chodziło. Nie ma sensu drążyć dalej tego wątku.

"Godność człowiek uzyska, gdy nie będzie oceniał a oceny innych nie będą go bolały. Gdy nie będzie szkodził innym, jak również nie pozwoli sobie szkodzić. Gdy jego EGO będzie wielkie, lecz tego nie będzie okazywał.

Godności człowiek nie może okazywać i nie obchodzi go czy inni ją u niego zauważą." - Pan Zastępów.
-
Dodane: 12.03.2017 13:09 /
odwieczny - Profil - user - 0% - 17
Po prostu któryś z animatorów pomylił się i narysował nie tę postać co miał. Tak bywa jak pracuje kilku grafików naraz nie przy tym samym odcinku i czasem równocześnie. Mała pierdoła w porównaniu z innymi błędami w scenariuszu. Być może Toei jest winne ale nie w tym sensie moim zdaniem. Zbyt szybko i tanim kosztem chce zarobić i słabo kontroluje to co produkuje.
Dla mnie głupsze jest już w openingu pokazywanie Tego niby najsilniejszego przeciwnika głównego bohatera.

-
Dodane: 12.03.2017 13:44 /
Luis1892 - Profil - user - 0% - 14
A skąd wiadomo, że ten w openingu jest najsilniejszy? Na razie nic kompletnie nie wiadomo, a panikujecie. Tak samo z tą pomyłką. Zluzujcie trochę.

-
Dodane: 12.03.2017 15:27 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 800
Ja mam inne pytanie. Skąd sie wziął pogląd ze postać z openingu powinna walczyć z Goku w epizodzie 82? Nie łapie tego. Oczywiście Toei podmieniło zakapturzonego, bo widać inną sylwetke. Ale z drugiej strony nie ma to znaczenia w gruncie rzeczy. Być moze Goku miał walczyc z Toppo, a z tym całym Jiren powalczy sobie kiedy indziej. I wszystko sie zgadza.

-
Dodane: 12.03.2017 15:32 /
No ale tu się rozchodzi o tą wielką zbrodnię, jaką jest pomyłka w sylwetce Jiren/Toppo.
Tak wogóle, to chciałbym zobaczyć walką samych bogów zniszczenia. Tak są bo są, a ich prawdziwej siły i możliwości i tak nie znamy.

-
Dodane: 12.03.2017 15:57 /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
Zawsze śmieszy mnie jak ludzie znajdują setki powodów by obronić i usprawiedliwić toei i anime dragon ball super.

Zamiast napisać "No dobra, jest błąd, mówi się trudno" ludzie robią wszystko byleby tylko nie dopuścić do siebie myśli, że gdzieś jest błąd.

Nawet sam Akira mówił, że Toei to banda partaczy i co chwilę musi coś poprawiać

Whenever I supervise anime and whatnot, there’s always something that bugs me and that I’ll ask to have fixed. But when I look at your storyboards, I can just take it easy. I can give it the OK in no time flat; it really makes things convenient

http://www.kanzen...k-version/

Ostatecznie nie ma znaczenia z kim będzie walczył Goku, ale czy naprawdę tak trudno jest napisać, że Toei znowu coś spieprzyło ?

-
Dodane: 12.03.2017 16:02 /
Pewnie że nie jest trudno, ale jak cały internet huczy od tego i co chwila jest to wypominane, to słabo. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Błąd był, ale po co drążyć?

-
Dodane: 12.03.2017 20:07 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 378
iglo13 napisał/a:
Ja mam inne pytanie. Skąd sie wziął pogląd ze postać z openingu powinna walczyć z Goku w epizodzie 82? Nie łapie tego. Oczywiście Toei podmieniło zakapturzonego, bo widać inną sylwetke. Ale z drugiej strony nie ma to znaczenia w gruncie rzeczy. Być moze Goku miał walczyc z Toppo, a z tym całym Jiren powalczy sobie kiedy indziej. I wszystko sie zgadza.

Pogląd wziął się stąd, że w opisie odcinka tak jest napisane. A leci to jakoś tak, że kiedy Goku walczy z Jirenem to do walki wtrąca się ojciec Whisa i przerywa ją. I jakoś po tej podmiance nie chce mi się wierzyć, że to opis odcinka jest błędny.

-
Dodane: 12.03.2017 20:43 /
Wanderer - Profil - user - 0% - 75
Ja powieje trochę z innej strony. Widziałem wiele openingów różnych anime, w których nie było związku z sagą. Więc może trochę niepotrzebna ta rozkmina. To nie gra o tron by spodziewać się nadzwyczaj ciekawej fabuły. Mnie zazwyczaj fabuła Dragon Ball Super załamuje. Inaczej było w pierwotnym Dragon Ballu. W sadze komórczaka wszyscy przygotowywali się do walki z androidami. Jak się okazało to nie c20 i c19 byli najsilniejsi, a nawet nie c18 i c17, a ktoś inny, komórczak.
W innych sagach jak Frezer i Buu też była ta tajemnica, nie wiadomo było czego się spodziewać. Co chwile jakieś transformacje i przemiany. Dodatkowo ciekawe umiejętności Komórczaka do picia krwi i Buu do wchłaniania postaci i przejmowania ich mocy, budziły grozę. Ukrywanie się przed Frezerem na Namek też. Tu mamy turniej, od którego zależą losy wszechświata. Ale głównemu bohaterowi nagle przestało zależeć na świecie i chcę się tylko sprawdzić. Vegeta z kawałku skurwiela stał się przytulanką Berusa. A reszta postaci straciła ważność w tym anime. Mam nadzieję, że ta saga mnie zaskoczy jakimś pozytywem. Bo na razie co mnie dalej trzyma przy oglądaniu tego anime to sentyment, cień klimatu i nadzieja, że może będzie lepiej.

Tą nadzieję daje przywrócenie postaci Gohana i Buu. Nie podoba mi się nowa forma turnieju. Może jeszcze coś się zmieni. Że ta walka grupowa to będą tylko kwalifikacje. A prawdziwe walki zaczną się nieco później w jakiejś drugiej fazie turnieju.
Mogą oczywiście podejść i do tego co jest teraz ciekawe. Dodać do tego, że walki mogą być toczone tylko jeden na jeden, bo głupio będzie wyglądało, że jeden zawodnik nagle jednym ciosem nokautuje pięciu, jak to w różnych tworach zwanych anime już widziałem. Wszechświat 7 musi zawszeć jakieś chwilowe sojusze, bo inaczej wszyscy będą chcieli rozszarpać Goku za to co wymyślił. W grę wchodzi U6 no i może U11. Chciałbym, aby to nie Toppo i Jiren byli najsilniejszy, tylko ktoś kogo jeszcze nie pokazali. A Ci dwaj to tylko leszcze na przystawkę. Ciekaw jestem, czy stać jeszcze Dragon Balla na jakąś niespodziankę.

-
Dodane: 12.03.2017 22:42 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 800
musial3211 napisał/a:
iglo13 napisał/a:

Pogląd wziął się stąd, że w opisie odcinka tak jest napisane. A leci to jakoś tak, że kiedy Goku walczy z Jirenem to do walki wtrąca się ojciec Whisa i przerywa ją. I jakoś po tej podmiance nie chce mi się wierzyć, że to opis odcinka jest błędny.

I ok, Toei zaliczyło wtope, a raczej osoby które odpowiadają za dozowanie informacji dla mediów/nakręcanie hypu. Gdyby nie spojlery, informacje co sie zdarzy w kolejnych odcinkach takiego problemu by nie było.

-
Dodane: 12.03.2017 23:16 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
Taka jedna sprawa, ale wiecie że tak na prawdę to nie ma ŻADNEJ wtopy?

Trailer trailerem, ale oficjalnie w epkach leci wygląd Toppo w kapturze, i to nigdy nie uległo zmianie, także w odcinkach nie było żadnej wpadki, więc tak na prawdę wszystko jest w porządku.

I jest tak jak miał obyć :]

Dajmy na to gdyby to dalej były czasy bez internetu, to tego trailera nikt na oczy by z nas nie widział i o żadnej wpadce tez by nikt nie słyszał, bo po prostu by jej nie było, i w sumie nie ma.

Także nie ma co przezywać.

-
Dodane: 13.03.2017 06:50 /
Averoth112 - Profil - user - 0% - 5
Bartek30 napisał/a:
Taka jedna sprawa, ale wiecie że tak na prawdę to nie ma ŻADNEJ wtopy?

Trailer trailerem, ale oficjalnie w epkach leci wygląd Toppo w kapturze, i to nigdy nie uległo zmianie, także w odcinkach nie było żadnej wpadki, więc tak na prawdę wszystko jest w porządku.

I jest tak jak miał obyć :]

Dajmy na to gdyby to dalej były czasy bez internetu, to tego trailera nikt na oczy by z nas nie widział i o żadnej wpadce tez by nikt nie słyszał, bo po prostu by jej nie było, i w sumie nie ma.

Także nie ma co przezywać.

A GDYBY NIE INTERNET TO BYS SIE NAOGLADAL DBS XD

-
Dodane: 13.03.2017 07:11 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
#Averoth112

Może, ale nie o to chodzi.

Tylko o to że tej wpadki tak na prawdę nie ma, skoro w żadnym odcinku jej nie było :]

BTW: Nie pisze się postów w całości Caps Lockiem, tak na przyszłość.

-
Dodane: 13.03.2017 09:32 /
Kerandeb - Profil - user - 0% - 46
Wtopa wtopą. Niewykluczone, że to celowy zabieg... Mniejsza o to. Pamiętacie fakt, że kiedyś było 16 wszechświatów? Jestem ciekaw co się dzieje z aniołami z tych uniwersów? Bo przecież anioły nie są "wymazywalne". Jestem ciekaw czy informacja ta została podana od tak, żeby zobrazować potęgę Wszystkunia, czy będzie miała jakieś inne zastosowanie fabularne :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy