Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 30.03.2017 23:59 /
bigdabro - Profil - user - 0% - 34
Bartek30 napisał/a:
halfish napisał/a:
Ale jak ktoś wcześniej pisał że opening to tylko opening i nie ma co na niego patrzeć. Jeszcze później jak ktoś zrobił analizę opening u bo była w nim 'nowa forma' goku, to źle

Zdaje się ja tak pisałem że na opening to nie ma co zwracać uwagi, bo to tylko opening, a nie skrót wydarzeń tej sagi :d
Ale to było, o ile dobrze pamiętam w kontekście tej mini afery z toppo, że niby toei popełniło błąd.

A co do tej nowej formy Goku, nie ja to napisałem, i też tak nie twierdzę, bo tak na prawdę to można tłumaczyć dwuznacznie, to wcale nie musi być nowa forma, bo nie wygląda, no ale może być różnie.

Myślę, że Goku osiągnie kolejny poziom, ale będzie to polegało na podniesieniu podstawy. To by tłumaczyło Whisa, który kazał podstawową formę koksować. Pamiętacie jak na początku treningu u Whisa opiekowali się śpiącym Berrusem, padły tam słowa, że jak Berrus śpi to się nie kontroluje i kichnięciem może planety zniszczyć (to sam dodałem ;) dla zobrazowania. Myślę, że upgrade Goku będzie polegał na znacznym podniesieniu podstawy, a kluczem to tego może być kaioken, które jak wiadomo zwiększa podstawową moc. Z tego co pamiętam to nie powiela całkowitej mocy postaci z transformacjami tylko właśnie podstawię.

-
Dodane: 31.03.2017 03:25 /
halfish - Profil - user - 10% - 104
ehh czyżby przewidziany przeze mnie Goku 'Mystic'? :d nawet nie wiecie jak chciałbym mieć rację. Whis powiedział że aby Goku i Vegeta stali się silniejsi musza trenować podstawową formę :) no ale dość o tym (pożyjemy zobaczymy) teraz... przed nami 84. odcinek i SKINNY Buu! :) Kid Buu, Super Buu czy Grey Buu ?

----- Podpis --------------------
DBS, OPM, SNK, FG
https://www.youtu...QPP1Z2zOmQ
-
Dodane: 31.03.2017 09:21 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
#bigdabro

W sumie też mi się wydaje że coś nowego Goku albo Vegeta pokaże, bo skoro ten cały Jiren jest jeszcze lepszy od Toppo, a Goku w SSJB nie ma z nim niby szans, no to coś być musi nowego, ale niekoniecznie to co pokazali w openingu, bo chyba aż takich spoilerów by nie wpakowali do openingu?

-
Dodane: 31.03.2017 12:32 - Edytowane przez bekson /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
Wątpię żeby pokazali coś nowego. Jak będzie trzeba, to Goku wyciągnie Kaiokena x20 albo zeskalują przeciwników w dół i tyle tego będzie xD

Ultimate Goku odpada, bo jak tu sprzedać figurkę, która wygląda tak samo jak Base Goku xD

Spoiler

-
Dodane: 31.03.2017 14:05 /
#bekson
Wątpię żeby pokazali coś nowego. Jak będzie trzeba, to Goku wyciągnie Kaiokena x20 albo zeskalują przeciwników w dół i tyle tego będzie xD

A czy kaioken x20 czy nawet x1000.000. to nie jest zbytnia przesada i łatwizna? [xd]

-
Dodane: 02.04.2017 08:06 /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
http://prntscr.co...

Odchudzony Buu z zapowiedzi.
Trochę skisłem, ale nie wygląda tak źle xD

-
Dodane: 02.04.2017 08:15 - Edytowane przez Bartek30 /
#bekson
Ej ale serio, źle nie wygląda, twarz ma trochę taką "LoLowatą" [xd] [xd]

Ale to pewnie takie wrażenie przez to że zły chudy buu nigdy uśmiechnięty nie był i nie miał schowanych oczu [serce]

Ale po za tym, spoko to wygląda, ciekawe tylko w czym mu to pomoże że stał się chudszy.

-
Dodane: 02.04.2017 09:30 - Edytowane przez Wodzu91 /
Wodzu91 - Profil - user - 0% - 17
Ja myślę, że to może być jakiś gag, coś jak to:

http://vignette3....0330021020

-
Dodane: 02.04.2017 09:48 - Edytowane przez redi87 /
redi87 - Profil - user - 50% - 1450
Haha ale komicznie wygląda buu xD. Zupełnie inaczej niż super buu, ale ogólnie jest ok. Ciekawe jak bardzo zwiększył swoją siłę :-)

-
Dodane: 05.04.2017 19:07 /
GodJamsza - Profil - user - 0% - 9
ciekawe by było jakby zawodnikiem w drużynie został UBB, wierzycie, że może coś takiego nastąpić? goku zabijając buu zapowiadał że się spotkają, ciekawe czy scenarzyści mają to w pamięci. Mimo wszystko liczę, że jamsza osiągnie poziom goddo i sam zniszczy wszystkich XD

-
Dodane: 05.04.2017 19:23 /
GodJamsza napisał/a:
ciekawe by było jakby zawodnikiem w drużynie został UBB, wierzycie, że może coś takiego nastąpić? goku zabijając buu zapowiadał że się spotkają, ciekawe czy scenarzyści mają to w pamięci. Mimo wszystko liczę, że jamsza osiągnie poziom goddo i sam zniszczy wszystkich XD

Nope, nie mogą wziąć uuba na turniej, bo Goku spotyka go dopiero dużo później na turnieju na ziemi.

-
Dodane: 10.04.2017 12:05 - Edytowane przez Gokufight /
Gokufight - Profil - user - 20% - 307
Kame sennin może użyć na turnieju mafuby, oczywiście bez żadnego pojemnika. Mafubą może powyrzucać przeciwników poza ring.

-
Dodane: 10.04.2017 14:52 /
Harrymaster - Profil - user - 10% - 193
Tylko, że jeżeli tak zrobią to będzie to kolejny brak konsekwencji. Kamesennin zmarł po próbie zapieczętowania Piccolo, ponieważ Mafuba to bardzo męcząca technika. Poza tym wg tego co wiem im silniejszy przeciwnik tym bardziej wpływa ona na organizm. Jeśli na turnieju wszyscy będą silniejsi od Roshiego to zginie on już na samym początku :p Ciekawe jak potraktują samobójstwo na tym turnieju :d

-
Dodane: 10.04.2017 19:36 /
Luis1892 - Profil - user - 0% - 14
Tak sobie myślę na tą panienką LSSJ i jestem niemal pewny, że będzie ona z U6, po tym jak Champa wykrzyczał, że chce więcej saiyanów. Pewnie będzie to osoba, która nie chce tej transformacji lub jej się boi, bo widać, że sama kobitka jest przerażona z początku. Pewnie Champa na samym turnieju w jakimś stopniu zmusi ją do tej przemiany. Coś ala Hulk. Juz zgapili klauna i Harley, więc czemu Hulka by nie mieli zgapic. W super idą na łatwiznę, więc wcale bym się nie zdziwił.

-
Dodane: 10.04.2017 21:23 - Edytowane przez Bartek30 /
Taka dziwna teoria wpadła mi do głowy:

A może, podczas turnieju U7 i U6 się sprzymierzą?

W końcu Beerus to brat Champy i jednak wątpię by chcieli nawzajem swojej śmierci?
Także być może U7 I U6 będą się bronić przeciw innym, w końcu Hit lubi Goku, Cabba lubi Vegete, gorzej z Puchatkiem frostem i maggetą, ale wydaje mi się że dzięki temu mieli by większe szanse.

No i ciekawe jakby wyglądała współpraca Chamy, Beerusa, Whisa i Vados, bo jednak te U w jakiś sposób siebie lubią, a ich pojedynek już był, wiec coś czuje w moczu że będą działać razem :p

-
Dodane: 10.04.2017 21:27 /
Luis1892 - Profil - user - 0% - 14
Lubią to się Whis z Vados, a Beerus i Champa to jednak są wrogo nastawieni do siebie, co było widać na poprzednim turnieju.

-
Dodane: 10.04.2017 21:37 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 800
Luis1892 napisał/a:
Lubią to się Whis z Vados, a Beerus i Champa to jednak są wrogo nastawieni do siebie, co było widać na poprzednim turnieju.

masz rodzeństwo? na co dzien to sie bracia leją po mordach, ale jak przyjdzie co do czego to nie ma że ktoś ruszy tylko jednego.

Ludzie patrzą i po prostu widzą, zero pomyślunku

-
Dodane: 10.04.2017 21:56 - Edytowane przez Bartek30 /
#iglo13
Dokładnie tak.

#Luis1892
Tak kłócą się, i było to widać na turnieju, i też było widać jak Beerus zachował się bardzo FER wobec swojego Brata( Champy ) sprawiając że w jego U6 odtworzył ziemię.

Także mimo to że kłócą się jak na braci przystało :p to się na pewno "kochają"

Btw: istnieje też taka szansa że oryginalnie Beerus i Champa pochodzą z U11 :p

-
Dodane: 11.04.2017 10:03 /
Kerandeb - Profil - user - 0% - 46
Ostatnio naszła mnie taka myśl: Goku dobiera skład i sprawdza każdego po to tylko aby samemu móc skupić się na tym całym Jirenie. Wiadomo, że Vegeta i Goku to indywidualiści nie chcą a nawet nie potrafią walczyć drużynowo. Dlatego sądzę, że ta dwójka skupi się na najsilniejszych przeciwnikach zostawiając reszcie to co będzie w ich zasięgu.

U11 przedstawiany jest jako faworyt do wygrania całego turnieju. Całość drużyny stanowić będą zapewne Pride Troopers czyli wiadomo zgrana drużyna mająca w razie czego Jirena. Zastanawia mnie czy pod tą całą otoczką walki o sprawiedliwość nie ukrywają się jakieś brudne interesy tak jak to było np. w przypadku Frosta...

Odnośnie U6 miałem taki dziwny pomysł, że oni wygrają turniej i Champa zrewanżuje się Beerusowi prosząc o odtworzenie U7. Już widzę tę akcję kiedy Champa naśmiewa się z brata, że musiał mu ratować tyłek... :d Wiem to nierealne i niedorzeczne... :d

-
Dodane: 11.04.2017 13:11 /
DragonN321 - Profil - user - 40% - 660
GodJamsza napisał/a:

Uub w Super jest małym dzieckiem. Nie chcieli wziąć Gotena i Trunksa (bo dzieci), a jego mieliby brać?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy