Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Gry
Temat: Dragon Ball: Najlepsze gry na Playstation3
Dodane: 30.06.2015 23:04 - Edytowane przez by_black /
Siwas - Profil - user - 50% - 1199
Witam,

Od nie dawna kuzyn sprzedał mi PS3 za tanie pieniądze i teraz piszę do was z zapytaniem jaki Dragon Ball jest najlepszy według was na konsole PS3 i dlaczego ?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 30.06.2015 23:51 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2452
Raging blast 1 i Burst limit, tutaj już wszystko zależy od tego jaki typ rozgrywki lubisz. Bardziej tekken, to bardziej podpasuje Ci burst limit(swoją drogą ma przepięknie zrobione cutscenki *.* niestety tylko do cell sagi), jeżeli bardziej otwarty świat to RB1(dlaczego 1, a nie 2? Dwójka nie ma trybu fabularnego i ma dość plastikową grafikę). Zostaje jeszcze Xenoverse, ale na PS3 są ogromne spadki animacji, jeżeli Xenoverse pójdzie Ci na PC, to bierz ją(pewnie jeszcze jest tańsza). Jest jeeeszcze sporo gier na PS3, które zasługują na twoją uwagę :p

-
Dodane: 01.07.2015 00:49 /
Jest jeszcze Battle of Z, która chyba też nie jest zła ? :)

-
Dodane: 01.07.2015 01:04 /
Jest okropna! To jest jedyna gra DBZ na ps3, której nie przeszedłem. Walka polega na smashowaniu jednego przycisku, mało postaci i chyba nie ma możliwości transformacji podczas walki. Jest jeszcze gorsza niż ultimate tenkaichi. Jeżeli chcesz kupić swoją pierwszą grę DBZ na PS3 to zdecydowanie odradzam Battle of Z i Ultimate tenkaichi(chociaż wiadomo są różne gusta, ale oceny w internecie są raczej mojego zdania). Jest jeszcze DBZ Budokai HD collection, które posiada Budokai i Budokai 3 z PS2, świetne gry. Jednak są znacznie trudniejsze niż raging blast czy Burst limit, dlatego też odradzam zaczynać od tych serii, chyba, że jesteś weteranem mortala czy street fighter(są jeszcze trudniejsze :d )

-
Dodane: 01.07.2015 01:16 /
Raczej Weteran Tekkena :d Dobra to powiem jaśniej czego szukam, fajnie jak by była możliwość transformacji postaci i wygląd grafiki bardziej rysunkowy niż plastikowy ;)

-
Dodane: 01.07.2015 01:32 /
Według mnie pod względem stylistyki(na PS3) nic nie może się równać z Burst limit(piękne cutscenki! <3), w dodatku jeżeli lubisz Tekkena to też rozgrywka powinna Ci się spodobać. Niestety gra fabularnie zachodzi tylko do Cell games(są też dodatkowe wątki Bardocka i Brolliego). Mimo tego, że to jest pierwsza gra DB, która wyszła na PS3, to jest chyba najładniejsza. No i cena tej gry jest baaardzo przystępna :)

Raging Blast 1 też jest rysunkowy, rozgrywa przypomina Budokai tenkaichi z PS2, więc też jest całkiem przyjemna.

Ogólnie polecam obejrzeć gameplay'e z tych tytułów i wtedy podjąć decyzję.

-
Dodane: 03.07.2015 00:09 - Edytowane przez Siwas /
a któraś gra jest z podkładanym japońskim dubbem, bo ten angielski słabo wyszedł ...

Co do Xenoverse myślę czy to gra warta świeczki bo z tymi śmiesznymi pakietami trzeba mieć ponad 300 pln ...

Ogólnie chyba nastawiłem się na Budokai Collection HD

-
Dodane: 03.07.2015 00:19 /
Chyba w każdej grze DB na PS3 można zmienić sobie audio na japońskie, chociaż nie jestem pewien co do Burst limit(teraz nie mam możliwości sprawdzenia), ale https://www.youtu...UTz_Cp4YV4 zobacz komentarze pod tym filmikiem

-
Dodane: 15.02.2018 02:58 /
Pokonałem Burst Limit, fajna grafa, ale efekty specjalne jak wybuchy, transformacje mogły by być lepsze i jakiś lepszy system walk ;)

Wiadomość doklejona:
Ok. przeszedłem tytuły jakie można brać pod uwagę na PS3 pomijając Raging Blasta, ponieważ mam jego drugą część oraz J-Stars Victory VS +, ponieważ zastanawiam się nad zakupem tego tytułu jak zakupie PS4 chociaż nie wiem czy to dobry pomysł.
Według mnie tak wygląda lista najlepszych Gier PS3 związanych z DB:

1. Dragon Ball Z Raging Blast 2
2. Dragon Ball Z Burst Limit
3. Dragon Ball Z Budokai HD Collection
4. Dragon Ball Xenoverse
5. Dragon Ball Battle of Z
6. Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi*

* Ultimate Tenkaichi jest jedyną grą z tych które wymieniłem a jeszcze nie zdołałem przejść, póki co bawiłem się w tryb hero który mnie za bardzo nie wciągnął, lekko monotonny system walk, jak spróbuję Story mode'a to pewnie zmienię opinię.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy