Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 21.07.2015 10:42 - Edytowane przez by_black /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Okładka: https://upload.wi..._cover.png
Format A5, obwoluta
Stron: około 200
Cena: 25,20 zł
Tomy: 9 i powstaje

opis: wkrótce ;p

Co myślicie? godny zastępca Naruto? czy może wyczekiwaliście czegoś innego? zapraszam do dyskusji

----- Podpis --------------------
W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 21.07.2015 10:49 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Fajny tytuł, nie spodziewałem się, że to wejdzie za Naruto. Sądziłem, że to będzie Magi.

Jednak kupować nie będę. Mam dość tych niezakończonych tytułów, które trzeba na bieżąco dokupować i jeszcze martwić się o to czy kiedykolwiek zostaną one w ogóle skończone...

Jak mange zakończą w Japonii to wtedy sobie kupię :p
[2]

-
Dodane: 21.07.2015 10:52 /
Sam mam aktualnie spory mętlik. 1. kilka zaległości + serie zbierane na bieżąco 2. Kilka ciekawych pozycji ma się ukazać i teraz nie wiem co czym zastąpić. Czy kupić OPM, Green Blooda czy Cykady. Możliwe że zrezygnuję z ITO lub jakichś MM na rzecz OPM. Świetna komedyjka a tego u nas brak. Aktualnie to ino takie SS od waneko.

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 01.08.2015 18:23 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4409
No tego się nie spodziewałem... w sumie OPM nie jest już pół-niszowy przez ogromny hype na anime, ale nadal to dla mnie zaskoczenie.

Jak zacznę zarabiać regularne pieniądze to pewnie to kupię.

-
Dodane: 01.08.2015 18:50 /
JCD napisał/a:
JCD kupi mange :o :o :o :o
Ok, trzymam Cie za słowo, oby nie było jak z FMA, które zbierasz już dobre kilka lat xD

-
Dodane: 01.08.2015 20:43 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4409
Darknes napisał/a:
JCD napisał/a:
Ok, trzymam Cie za słowo, oby nie było jak z FMA, które zbierasz już dobre kilka lat xD

Nie zbieram? Jakbym zbierał, to bym ciut uzbierał już.

-
Dodane: 12.08.2015 15:09 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 955
Co myślicie? godny zastępca Naruto? czy może wyczekiwaliście czegoś innego? zapraszam do dyskusji

Nawet FT byłoby godnym zastępcą Naruto :d

Z samego OPM jestem bardzo zadowolony i raczej na pewno będę kupował na bieżąco.

-
Dodane: 16.08.2015 11:30 /
Nawet FT byłoby godnym zastępcą Naruto :d

Ja do tej pory liczę że ktoś wyda FT [zly] Wszyscy inni wydają tylko Polska ma niby z tym problemy [zly]

Może źle to ująłem... niemniej OPM trochę nie pasuje na zastępcę Naruto (tak stricte). Bardziej pasowałoby coś w stylu Nanatsu no Taizai czy innych Toriko. Osobiście się cieszę że to taki zastępca a nie inny gdyż manga naprawdę dobra i pięknie narysowana. [serce]

-
Dodane: 15.10.2015 15:49 /
NoClan - Profil - user - 40% - 993
Samael napisał/a:
Może źle to ująłem... niemniej OPM trochę nie pasuje na zastępcę Naruto (tak stricte). Bardziej pasowałoby coś w stylu Nanatsu no Taizai czy innych Toriko.

Toriko? Proszę Cie, nie..
Osobiście się cieszę że to taki zastępca a nie inny gdyż manga naprawdę dobra i pięknie narysowana. [serce]

Co fakt, to fakt. Ciekawym rozwiązaniem jest pokazanie Saitamy jako takiego bohatera, który bije inne shounenowe uniwersa na głowę. Niszczy wszystko jednym ciosem i jest prawdopodobnie najlepszą mangą i anime pod względem technicznym i komediowym, aktualnie wydawaną przez MadHouse, czy w przypadku mangi ShounenJump, a w Polsce JPF. :)

-
Dodane: 06.12.2015 16:30 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
ŁAAAAAN PAAAAANCZ!!!!! Świetny tytuł i jestem mocno zainteresowany, tak mocno, że czekam na mój pre-order z wypiekami na twarzy.

-
Dodane: 10.12.2015 20:11 /
rogas5452 - Profil - user - 10% - 213
Tom już wydany. Mam takie pytanie do tych którzy posiadają już ten tom ile jest w nim dokładnie stron ?

-
Dodane: 10.12.2015 20:41 /
Gohan-kun_1992 - Profil - user - 40% - 653
rogas5452 napisał/a:
Tom już wydany. Mam takie pytanie do tych którzy posiadają już ten tom ile jest w nim dokładnie stron ?

Równe 200 stron
A tu zdjęcie mojego Preorderu One Punch Mana który dziś do mnie dotarł ^_^
https://scontent-...e=5718C5CD

Racja silniejszego zawsze lepsza bywa!

-
Dodane: 10.12.2015 21:18 - Edytowane przez Darknes /
JCD napisał/a:
Darknes napisał/a:
JCD napisał/a:

Nie zbieram? Jakbym zbierał, to bym ciut uzbierał już.
Kilka lat temu mówiłeś, że chcesz kupić więc masz w planach zbieranie tylko słabo Ci to idzie xD Oby z OPM było inaczej i nie skończyło się na samym planowaniu.

Toriko? Proszę Cie, nie..
Anime jest dośc gówniane. Manga jest całkiem niezła.

Co do OPM. Plakat dali straaaaasznie słabiutki. Zakładka i badzik przyciągają do kupna ale plakat przechylił szalę na niekorzyść. I tak nie zamierzałem zbierac na razie ale Ataku Tytanów też zbierac nie zamierzałem a plakat sprawił, że 1 tomik kupiłem i teraz pomału ciągnę serię dalej bo z każdym kolejnym tomem mnie przekonuje... JPF w tej kwestii zlamił xD Inaczej mówiąc, nie sprostał memu gustowi.

Seria ma u mnie więc status "Kupie jak się zakończy" zamiast "Powoli bedę to jakoś ciągnął na przód" :p

-
Dodane: 11.12.2015 03:25 /
Azazyl_Eiree - Profil - user - 30% - 529
Ja bym obstawiał Black Covera jako godnego następcę Naruto, a OPM jako wzór przykładnego kręcenia i opisywania shounenów. :d Toć to cudo i niech tego nikt nie spieprzy...

-
Dodane: 28.04.2016 23:23 /
LouveUchiha - Profil - user - 0% - 68
Gdy zobaczyłam okładkę OPM to pierwsza myśl była taka - i to ma zastąpić naruto :o !!? Grafika mnie nie zachęciła a opis.... Jak w większości mang dodatkowo mnie zniechęcił. Ale teraz, gdy oglądam anime OPM stwierdzam, że jeżeli manga jest w podobnym klimacie to może będzie godnym zastepcą naruto....

-
Dodane: 08.07.2016 23:56 - Edytowane przez namso91 /
namso91 - Profil - user - 60% - 1757
Jest już dostępny w Polsce 3 tom OPM , hype jest wielki szczególnie po wcześniejszych dwóch tomach. Szkoda ,że manga nie różni się prawie niczym od anime. Wyjątkiem są dodatkowe krótkie chapterki specjalne na końcach tomów. No ale i tak zaraz składam zamówienie. Pod względem wizualnym manga jest świetna , a rysunki śmiało mogą konkurować z Berserkiem czy Green Blood'em. Mimo tego ,że jak "wspomina" w pierwszym tomie Yusuke Murata , Saitama ma mało skomplikowaną mordę. :)

Wiadomość doklejona:
Całkiem ciekawa historia poboczna/chapter specjalny pt. "Lato" na końcu 3 tomu. Jeden z naszych moderatorów ma swoje 5 minut w tej historyjce. xD
Druga historia poboczna pt. "Powiew Świeżości" zawarta w tomie też całkiem fajna.

Tom na wysokim poziomie , zresztą tak samo jak dwa poprzednie.

-
Dodane: 29.08.2017 10:01 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
Już jutro, według planów wydawnictwa, rusza premierowy 8 tom mangi One-Punch Man, Ci którzy zamówili pre-order oczywiście otrzymają bonusu.

Nie mogę doczekać się nowego tomu, wyprzedzamy anime :)

-
Dodane: 31.08.2017 21:11 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
Wyprzedzamy anime, ale zbliżamy się niebezpiecznie do aktualnego wydawania japońskiego (14 tom). Niestety ilość wychodzących chapterów nie jest powalająca i obawiam się, że dojdziemy do takiej samej sytuacji jak z Berserkiem, mianowicie za rok będziemy czekać na kolejne tomy po rok/dwa.
Co do ciekawostek wydawniczych, to pamiętajcie żeby jak zawsze zajrzeć pod obwolutę :)

-
Dodane: 12.09.2017 13:21 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
#Morex, aż tak się o to nie boję, w przeciwieństwie do Berserka, One-puch Man doczeka się zakończenia :p

Jestem po nowym tomie, jestem zadowolony, naprawdę świetna pozycja, którą powinien nabyć każdy kogo biblioteczka posiada mangi.

-
Dodane: 10.10.2017 21:12 /
gothic012 - Profil - user - 0% - 51
Ile obstawiacie tomów OPM? Właśnie się za niego zabieram i na start kupuje 2 tomy ;)

limit znaków -.- ;) ;) ;) ;) ;)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy