Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Gry
Temat: Dragon Ball Xenoverse 2
Dodane: 07.08.2017 12:02 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1256
Chcę zdobyć wszystkie kostiumy. Zostało mi też około 70 może 80 umiejętności. Zebrałem osiemdziesiąt parę procent całego wyposażenia. Chciałem też stworzyć po jednej postaci z każdej rasy. Na razie mam tylko saiyanina i przedstawiciela rasy Freezy.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.08.2017 12:14 /
bekson - Profil - user - 50% - 1303
Pełno ekwipunku jest ukryte za tymi śmiesznymi rajdami albo w sklepie medalowym za bramą czasową i niedorzecznymi cenami, więc zostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia, bo to misja na miesiące, a może i lata xD

-
Dodane: 07.08.2017 15:21 /
kewson - Profil - user - 0% - 5
Nie trzeba czekać do piątku żeby mieć dostęp do medals shop. Wystarczy że odłączysz neta i w konsoli ręcznie zmienisz datę na np ten piątek lub poprzedni. Jak już kupisz co chcesz to włączasz neta i ustawiasz datę automatycznie :)

-
Dodane: 11.08.2017 10:42 /
Artur9514 - Profil - user - 0% - 2
Siemka wszystkim. Od jakiegoś czasu nie mogę przejść misji eksperckiej nr 15. Dałem sobie już dość ale dziś rano jeszcze z enty raz spróbowałem i ... grrr...
Macie jakieś pomysły jak ją przejść? Może jakieś odpowiednie wyposażenie trzeba mieć, albo umiejętność przywracania zdrowia? Ja to już nie mam pomysły.. Pomocy :) )

-
Dodane: 15.08.2017 00:01 /
mister891124 - Profil - user - 0% - 1
Cześć. Mam pytanie. Kupiłem na steamie DB Xenoverse 2. Mam problem z dodaniem save do gry. Zrobiłem całą fabułę w jedynce i nie chce mi się tego powtarzać. Kupiłem bo chciałem sobie nowymi postaciami pograć. Mam oryginalną wersję steam kupioną. Ktoś może wie jak się z ty uporać? Wersja 1,07

-
Dodane: 15.08.2017 08:01 /
Importowanie postaci z jedynki tak naprawdę nic nie daje. Postać z jedynki nie gra żadnej wielkiej roli i nie ma znaczenia czy jest importowana czy domyślna, to nie Dragon Age xD

-
Dodane: 15.08.2017 12:30 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 416
Chciałbym się zapytać a dawno nie grałem jaki teraz jest patch tzn. ostatnio jaki został dodany i jakich bohaerów dodawał?

-
Dodane: 15.08.2017 13:00 /
wlosek17 napisał/a:
Chciałbym się zapytać a dawno nie grałem jaki teraz jest patch tzn. ostatnio jaki został dodany i jakich bohaerów dodawał?

Żaden patch nie dodawał postaci. Wszystkie nowe postacie są częścią któregoś dlc. Darmowe aktualizacje dodawały tylko kostiumy dla postaci. Jakiś czas temu wyszło DLC 4, które dało story mode z sagi Blacka, SSGSS Vegito i Scalonego Zamasu, a w darmowej aktualizacji dodali kostiumy dla Goku, Vegety i dwóch Trunksów.

To co jest w kółeczku jest w dlc
http://i.imgur.co...

Za darmo masz przystojniaka w sweterku xD
http://i.imgur.co...

Na pc najnowsza wersja to 1.07.01, a na konsolach chyba 1.10, nie mam konsoli, nie wiem

-
Dodane: 19.08.2017 19:11 /
Komanczero - Profil - user - 0% - 2
Witam. Mam dwa pytanka do Was:
1.Jak odblokować 20stą i dalsze misje experta? Mam DLC4, ale nie pojawia mi się ta dwudziesta.
2.Jak odblokować Super Black Kamehamehę? (Nie tą różową z PQ tylko tą co ma zwykły Black)

-
Dodane: 19.08.2017 19:23 /
1. Jest tylko 19 misji. Ostatnia jest z Janembą.

Jeśli chodzi Ci o questa "zrób 30 misji" to powtarzasz misje i to zalicza się jako kolejną ukończoną misję.

2. Jest dostępna w TP shopie w zależności od humoru Bandai/Dimps.

-
Dodane: 19.08.2017 19:25 /
Komanczero - Profil - user - 0% - 2
bekson napisał/a:
1. Jest tylko 19 misji. Ostatnia jest z Janembą.

Jeśli chodzi Ci o questa "zrób 30 misji" to powtarzasz misje i to zalicza się jako kolejną ukończoną misję.

2. Jest dostępna w TP shopie w zależności od humoru Bandai/Dimps.

Super, dzięki wielkie. Ta misja mnie zmyliła i myślałem ,że rzeczywiście jest ich 30. Czyli tak jak z Divine Lasso pozostaje czekać.

-
Dodane: 19.08.2017 19:30 /
Komanczero napisał/a:

Super, dzięki wielkie. Ta misja mnie zmyliła i myślałem ,że rzeczywiście jest ich 30. Czyli tak jak z Divine Lasso pozostaje czekać.

Jeśli masz wersję na PC możesz użyć modów, na konsoli zostaje tylko czekanko xD

Możesz jeszcze próbować przestawiania czasu, ale nie wiem czy to nadal działa.

-
Dodane: 22.09.2017 21:41 /
Witam
Chciałbym poprosić o pomoc w sprawie dragon balla xenoverse 2
kupiłem ją na steam i ją odpaliłem i pojawiła mi się opcja czy przenieść postać z 1 do 2 więc wybrałem tą opcję i do dziś nadal jak odpalam grę to ciągle pojawia sie okienko z napisem łączenie i na steam mam zapisanych 13 godzin gry a mimo tego w ogóle nie grałem w nią
Więc proszę o pomoc czy jest możliwość anulowania tego procesu.
Dziękuje

-
Dodane: 22.09.2017 22:30 /
Xeriuss - Profil - user - 0% - 66
Czy to prawda że ma wyjść kolejne DLC gdzie dodadzą Dabure, Buhana i Zamasu jako mentora?

A może są już jakieś info co do Xeno 3?

-
Dodane: 30.09.2017 19:04 /
mateo883 - Profil - user - 0% - 4
Witam. Poszukuję gry DB Xenoverse 2 na PS 4 w edycji kolekcjonerskiej. Kupię nową jak i używaną. Jeżeli ktoś chce sprzedać lub zna osobę, która posiada taką wersję na sprzedaż proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

-
Dodane: 22.10.2017 19:54 /
Weszo - Profil - user - 10% - 141
Będzie nowe DLC, które doda Buu z zaabsorbowanym Gohanem, Daburę, Tapiona i Androida 13.

Dodatkowo za darmo udostępniony zostanie nowy tryb gry "Hero Colosseum", który bazować będzie na figurkach postaci na planszy. Strasznie jestem tego ciekaw, dobrze by było jakby taktyczne rzeczy rozgrywały się na planszy a walki normalnie na silniku gry.

http://www.saiyan...ers-story/

-
Dodane: 01.11.2017 16:48 /
patryk9015 - Profil - user - 0% - 50
siemanko graczom ;) posiadam xenoverse 2 na pc i chciałbym zapytać czy ma ktoś link do modyfikacji które wprowadzają inną fryzurę saiyan przy każdym poziomie od ssj do ssj 4 oraz wszystkie inne mody typu właśnie poziom ssj4 dla stworzonych postaci, ogon dla saiyan itd oraz program do instalacji tych modów z instrukcją? ;) jestem zielony w tym temacie ;p

-
Dodane: 01.11.2017 18:31 /
Xeriuss - Profil - user - 0% - 66
A Zamasu nie miał być mentorem w tym DLC?

Mnie ciekawi dlaczego w Xenoverse 2 nie ma jeszcze Baby Vegety.

-
Dodane: 12.11.2017 17:35 /
mikas12 - Profil - user - 0% - 2
Siema gram w tego DBX2 i ponoć pod koniec listopada ma być kolejne DLC tylko podobno ma być już odpłatne czy to prawda? :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy