Ważna informacja News: Konkurs: Shenronie Spełnij Życzenie! ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Gry
Temat: Dragon Ball Xenoverse 2
Dodane: 06.12.2017 02:01 /
Weszo - Profil - user - 10% - 142
W plikach nowego patcha/DLC dokopano się, że prawdopodobnie w 6 DLC pojawi się SSJ Blue jako transformacja dla postaci.

-
Dodane: 06.12.2017 10:29 /
bekson - Profil - user - 50% - 1437
Na pc ograłem tyle modów, że cokolwiek by tam nie rzucili to mnie nie ruszy xD
Moja postać miała na głowie już wszystkie kolory tęczy i inne złe i spaczone transformacje.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.12.2017 19:10 /
Mkill - Profil - user - 10% - 242
Witam. Chciał bym kupić Xenoverse 2, ale nie wiem jak sie za to do końca zabrać. Jest tyle tych płatnych DLC, jaki pakiet opłaca się kupić? Opłaca się, albo czy w ogóle można kupić wszystko na raz?

-
Dodane: 18.12.2017 14:06 - Edytowane przez marjan99 /
marjan99 - Profil - user - 0% - 34
Mkill napisał/a:
Witam. Chciał bym kupić Xenoverse 2, ale nie wiem jak sie za to do końca zabrać. Jest tyle tych płatnych DLC, jaki pakiet opłaca się kupić? Opłaca się, albo czy w ogóle można kupić wszystko na raz?

Powiem Ci tak , zaglądaj regularnie na steam bo czasami można trafić super promocje ja Xeno 2 kupiłem pare tyg temu ze wszystkimi DLC za chyba 120 jeśli dobrze pamiętam ( musiałbym na "paragonik" zajrzeć) a normalnie kosztuje chyba 240.Jak się już zdecydujesz kup wszystko naraz , taniej Ci to wyjdzie :)

Wiadomość doklejona:
Ogólnie fajnie by było jakby dodali DLC z 2,3,4 forma Friezy w ramach przemiany naszego bohatera :) gram sobie wlaśnie awatarem z jego rasy i brakuje jednak tego stopniowego przejscia do Golda :)

Wiadomość doklejona:
Mam pytanko dla osób które korzystały z jakiegokolwiek moda . No więc jak wyżej napisałem kupiłem xeno 2 na steamie ale chciałym wgrać sobie narazie jeden mod mianowicie ten https://xenoverse...music-mod/
Robię tak jak w opisie a więc rozpakowuje zawartość do folderu z grą ale nic z tego :(
Mógłby mi ktoś poradzić o co może chodzić ? bo jestem kompletnie zielony w temacie modów do Xeno.
Z góry dzięki.

-
Dodane: 18.12.2017 17:29 - Edytowane przez bekson /
Po pierwsze potrzebujesz patchera i instalatora modów.

Patcher:
https://mega.nz/#...nGUYM2f7v0
Instalator:
https://mega.nz/#...V_ovmj02UQ

1. Do xenoverse 2 dodali antycheat, więc gra online z jakimikolwiek modami odpada. Wywalasz folder easyanticheat z folderu z grą. Grę będziesz odpalać przez dbxv2.exe

2. Zawartość archiwum z patcherem wrzucasz do folderu z grą.

3. We folderze z grą tworzysz folder data do którego będą szły wszystkie mody

4. Jeżeli mod jest typu .x2m to używasz instalatora (xv2ins), inne idą do odpowiednich podfolderów w folderze data (spoko, jest do ogarnięcia xD)

W twoim przypadku wrzucasz wszystko do folderu data i powinno działać jak masz patcher.

-
Dodane: 18.12.2017 18:20 /
bekson napisał/a:
Po pierwsze potrzebujesz patchera i instalatora modów.

Patcher:
https://mega.nz/#...nGUYM2f7v0
Instalator:
https://mega.nz/#...V_ovmj02UQ

1. Do xenoverse 2 dodali antycheat, więc gra online z jakimikolwiek modami odpada. Wywalasz folder easyanticheat z folderu z grą. Grę będziesz odpalać przez dbxv2.exe

2. Zawartość archiwum z patcherem wrzucasz do folderu z grą.

3. We folderze z grą tworzysz folder data do którego będą szły wszystkie mody

4. Jeżeli mod jest typu .x2m to używasz instalatora (xv2ins), inne idą do odpowiednich podfolderów w folderze data (spoko, jest do ogarnięcia xD)

W twoim przypadku wrzucasz wszystko do folderu data i powinno działać jak masz patcher.

Jejku dzięki wielkie!! Niech Shenron spełni Twoje wszystkie życzenia :d Działa idealnie a więc teraz gra będzie miała ten klimat z niezapomnianych lat 90 :d A co do multi to i tak ja gram tylko single także żaden problem :) Dziękuję jeszcze raz :)

-
Dodane: 18.12.2017 20:27 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1550
Fajny mod, choć ja już w Xeno nie gram. Ogrywałem kiedyś wersję DBZBT3 z muzyką z anime. To robiło taki miły sentymentalny klimat. [serce]

-
Dodane: 20.12.2017 11:11 /

4. Jeżeli mod jest typu .x2m to używasz instalatora (xv2ins)
Mam jeszcze pytanie odnośnie tego programu bo dziś go używam pierwszy raz.A więc po kolei , mod który chce wgrać to : https://xenoverse...s-for-cac/
Zainstalowałem jave,flex,xv2ins.I kiedy już otwieram instalator pojawiami się okienko z wyborem moda który chce wgrać , wybieram jeden z dwóch plików które są dostępne w paczce z modem i wtedy wyskakuje mi komunikat : " bool_cdecl X2mfile: Compile(void).Unrecognized type : "NEW_SKILL"

-
Dodane: 20.12.2017 17:33 /
Jedyne co znalazłem to przestarzały patcher/instalator, ale to niemożliwe.

Nawet sam to wgrałem i normalnie się zainstalowało.

-
Dodane: 21.12.2017 10:33 /
bekson napisał/a:

Właśnie ja też tak myślałem ale ściągnąłem najnowsze wersje bo na jakimś angielskim forum wyczytałem że instalator ver 0.60 nie obsługiwał skilli. . No nic będę próbował coś wymyśleć może jakoś się uda dowiedzieć o co chodzi , w razie czego napiszę tutaj jakby ktoś kiedyś miał podobny problem.Dzięki za odpowiedź :)

Wiadomość doklejona:
bekson napisał/a:

Oki problem rozwiązany. Chyba to moja wina tak mi się wydaje bo flexa miałem na dysku d ale przeniosłem go do program files 86 i mod się wgrał :)

-
Dodane: 21.12.2017 17:26 - Edytowane przez Xeriuss /
Xeriuss - Profil - user - 0% - 77
Proszę o pomoc.

Chce kupić sobie Xenoverse 2 ale nie wiem który pakiet kupić mam. Chce aby były tam wszystkie DLC jakie wyszły. Może ktoś poratować i podpowiedzieć ?

-
Dodane: 21.12.2017 20:09 /
Deluxe Edition zawiera w sobie season passa.

Pre order bonus i extra pack 1 są sprzedawane poza SP, więc paczki ze wszystkim nie znajdziesz.

-
Dodane: 22.12.2017 13:27 /
Dzisiaj jest promocja na Steam, tak wiec co dokładnie kupić aby mieć wszystko?

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition
4x DLC
Pre Order Bonus
Extra Pack set?

-
Dodane: 22.12.2017 13:58 - Edytowane przez bekson /
Z tego co patrzę po cenach na steamie najtaniej wyjdzie Ci

Xenoverse 2 - 64 zł
Season Pass (DLC 1, 2, 3, 4) - 40 zł
Pre-order Bonus - 10 zł
Extra Pack Set (1, 2) - 68 zł

Razem 182zł

W tej cenie masz wszystko czyli 4 dlc z season passa, bonus za preorder i pakiet extra dlc.

Na razie wyszedł tylko Extra Pack 1, ale jak wyjdzie drugi to Ci go automatycznie pobierze.

Warto też dodać, że na pc nie znajdziesz tłumów online.

-
Dodane: 22.12.2017 14:11 /
Dzieki za pomoc, juz zabieram się za kupowanie i ściaganie :) Nowy Goldenek po mapie bedzie śmigać :) , ewentualnie SSJ

-
Dodane: 22.12.2017 14:24 - Edytowane przez bekson /
W takim razie podpowiem, że rasa Friezy jest pod ki blasty, faceci Saiyan pod walkę wręcz, a kobiety Saiyan również pod ki blasty.

-
Dodane: 23.12.2017 21:55 - Edytowane przez marjan99 /
Xeriuss napisał/a:
Dzieki za pomoc, juz zabieram się za kupowanie i ściaganie :) Nowy Goldenek po mapie bedzie śmigać :) , ewentualnie SSJ

Tutaj masz info dla poczátkujácego :) Miłej gry ale wierz mi na słowo jak pograsz sobie parę razy zobaczysz pewne niedostatki i jeżeli będzie Ci się chciało grać single a nie multi to mody do xeno 2 bedą Twoim największym przyjacielem :)
http://dbmmo.net/...p?tid=1689
Btw , mam pytanko jeszcze takie z czystej ciekawości.Czy dla - powiedzmy sobie szczerze - laika dodanie jednego utworu do soundtracku który sobie ściągnąłem i wgrałem jest bardzo trudnym zadaniem ? :)

-
Dodane: 26.12.2017 20:36 /
Stenbar - Profil - user - 60% - 1550
Wróciłem do tej gry by sprawdzić to koloseum i tę zabawę z figurkami. Czy aby zbudować porządną talię potrzebny jest grind na poziomie 8000 ołwer?
Czemu Azjaci kochają grind, do cholery? [nerw]

-
Dodane: 27.12.2017 11:55 /
breakingmirai - Profil - user - 30% - 411
Weszo
Jeśli to prawda, to będzie to najbardziej leniwe DLC ever.

-
Dodane: 27.12.2017 12:38 - Edytowane przez bekson /
Stenbar napisał/a:
Wróciłem do tej gry by sprawdzić to koloseum i tę zabawę z figurkami. Czy aby zbudować porządną talię potrzebny jest grind na poziomie 8000 ołwer?
Czemu Azjaci kochają grind, do cholery? [nerw]

Sztuczne przedłużanie żywotności gry. Niby grasz, ale tak naprawdę grindujesz jedną misję by zebrać walutę.
Ważne, że tam po drugiej stronie mają numerki, że tyle i tyle osób "gra"

breakingmirai napisał/a:
Weszo
Jeśli to prawda, to będzie to najbardziej leniwe DLC ever.

W Xenoverse 2 nie zmieniają się włosy po przemianie, więc wystarczy ustawić tak by włosy "wypełniały się" czerwonym/niebieskim kolorem i po problemie xD

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy