Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Gry
Temat: Dragon Ball Xenoverse 2
Dodane: 06.12.2017 02:01 /
Weszo - Profil - user - 10% - 142
W plikach nowego patcha/DLC dokopano się, że prawdopodobnie w 6 DLC pojawi się SSJ Blue jako transformacja dla postaci.

-
Dodane: 06.12.2017 10:29 /
bekson - Profil - user - 50% - 1322
Na pc ograłem tyle modów, że cokolwiek by tam nie rzucili to mnie nie ruszy xD
Moja postać miała na głowie już wszystkie kolory tęczy i inne złe i spaczone transformacje.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.12.2017 19:10 /
Mkill - Profil - user - 10% - 241
Witam. Chciał bym kupić Xenoverse 2, ale nie wiem jak sie za to do końca zabrać. Jest tyle tych płatnych DLC, jaki pakiet opłaca się kupić? Opłaca się, albo czy w ogóle można kupić wszystko na raz?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.12.2017 15:08 /
marjan99 - Profil - user - 0% - 12
Mkill napisał/a:
Witam. Chciał bym kupić Xenoverse 2, ale nie wiem jak sie za to do końca zabrać. Jest tyle tych płatnych DLC, jaki pakiet opłaca się kupić? Opłaca się, albo czy w ogóle można kupić wszystko na raz?

Powiem Ci tak , zaglądaj regularnie na steam bo czasami można trafić super promocje ja Xeno 2 kupiłem pare tyg temu ze wszystkimi DLC za chyba 120 jeśli dobrze pamiętam ( musiałbym na "paragonik" zajrzeć) a normalnie kosztuje chyba 240.Jak się już zdecydujesz kup wszystko naraz , taniej Ci to wyjdzie :)

Wiadomość doklejona:
Tak na marginesie można by gdzieś w widocznym miejscu na forum dodać krótkie info jak skutecznie usuwać w normalny sposób savy z Xeno 1 i 2 bez żadnych kombinacji w jakieś mody żeby fabuła leciała od początku gdy gramy nowym bohaterem.Mówię o tym dlatego że gdy sam niedawno kupiłem Xeno 1 i 2 to szukałęm odpowiedzi i ogrom graczy na różnych forach albo nie znało odpowiedzi albo dawali linki do jakichś dziwnych modów.A wystarczy parę kliknięć.

Wiadomość doklejona:
Ogólnie fajnie by było jakby dodali DLC z 2,3,4 forma Friezy w ramach przemiany naszego bohatera :) gram sobie wlaśnie awatarem z jego rasy i brakuje jednak tego stopniowego przejscia do Golda :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy