Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV > Serial
Temat: Serial: Co aktualnie oglądacie?
Dodane: 19.04.2018 11:52 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2448
Jestem na bieżąco z Supernatural, kończę powtórkę Smallville, czyt. 10 sezon zaczynam. Później pewnie oglądne DR House, w tiwi oglądam sobie Mentaliste

-
Dodane: 19.04.2018 12:41 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1540
millera1302 napisał/a:
Teraz, jak mam czas to oglądam The Crown (cudowna Clarie Foy), Black Mirror (jezu, jakie to chore) i nieśmiertelnych Przyjaciół.

Właśnie kilka dni temu zaczęłam "The Crown" i lecę z pierwszym sezonem. Świetny serial. Urzekła mnie gra aktorska, a w szczególności Matt Smith (książę Philip), który moim zdaniem genialnie odgrywa całokształt postaci.

millera1302 napisał/a:
Chciałabym mieć tyle czasu, żeby ciągle oglądać seriale [placze]

[2] [placze]

-
Dodane: 19.04.2018 23:22 /
millera1302 - Profil - user - 40% - 698
Bulma 3110 napisał/a:
millera1302 napisał/a:
Teraz, jak mam czas to oglądam The Crown (cudowna Clarie Foy), Black Mirror (jezu, jakie to chore) i nieśmiertelnych Przyjaciół.

Właśnie kilka dni temu zaczęłam "The Crown" i lecę z pierwszym sezonem. Świetny serial. Urzekła mnie gra aktorska, a w szczególności Matt Smith (książę Philip), który moim zdaniem genialnie odgrywa całokształt postaci.

A no tak, postać księcia Filipa jest strasznie ciekawa i aktora dobrego dobrali. Swoją droga nie wiedziałam, ze z niego był taki rozwiązły kochaś. Zawszę się interesowałam rodzinami królewskimi, ale Windsorowie, mimo wszystko mają w sobie jakś magię i są niezłą maszynką do zarabiania pieniędzy.

-
Dodane: 20.04.2018 02:00 /
danion - Profil - user - 0% - 2
Seneka napisał/a:
Jestem na bieżąco z Supernatural, kończę powtórkę Smallville, czyt. 10 sezon zaczynam. Później pewnie oglądne DR House, w tiwi oglądam sobie Mentaliste

sosJ DO TEGO SOBIE PAMIETNIKI WAMPIRÓW , ORIGINAL, GRIMMA :d

-
Dodane: 05.05.2018 23:00 /
Cover - Profil - user - 70% - 2944
W ostatnich paru miesiącach miałem sporo wolnego czasu, więc wziąłem się w końcu za Grę o Tron - takie mocne 9/10, było kilka słabszych momentów, aczkolwiek całość jest godna polecenia, szkoda tylko, że do następnego sezonu został jeszcze rok.

Obejrzałem też La Case de Papel i Peaky Blinders, oba seriale z najwyższej półki - na równi z Gotem dla mnie.

-
Dodane: 07.05.2018 11:00 /
millera1302 napisał/a:
Bulma 3110 napisał/a:
millera1302 napisał/a:

A no tak, postać księcia Filipa jest strasznie ciekawa i aktora dobrego dobrali. Swoją droga nie wiedziałam, ze z niego był taki rozwiązły kochaś. Zawszę się interesowałam rodzinami królewskimi, ale Windsorowie, mimo wszystko mają w sobie jakś magię i są niezłą maszynką do zarabiania pieniędzy.

Też mnie to zaskoczyło :d Tu jakieś dalekie, zagraniczne podróże, pełno kobiet a wśród tego wszystkiego Książę Filip :d Co prawda lecę dopiero z drugim sezonem, ale śmiem domniemać, że serial otrzyma ode mnie wysoką notę końcową :)

-
Dodane: 08.05.2018 08:39 /
dbgoku - Profil - user - 0% - 74
Skończyłem Breaking Bad a że mi się spodobał to oglądam spin off czyli Better Call Saul. A poza tym to na bieżąco the 100.

-
Dodane: 12.08.2018 20:08 /
plewka098 - Profil - user - 0% - 64
O jezu, jest tego trochę, wiele seriali odnawiam, które oglądałem np dekadę temu. Obecnie moja lista składa się z:

-Orange Is The New Black
-Z archiwum X
-Skazany na śmierć
-House of cards
Stranger Things
Miasteczko Twin Peaks

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.08.2018 21:30 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13870
Nadrabiam sobie ostatnio:

Suits (nowy sezon wychodzi)
Better Call Saul (nowy sezon wychodzi)

I w międzyczasie Kobiety Mafii. Ale to 6 epków to zaraz mi się skończy.

Potem zaczne chyba Castle Rock.

No a oprócz tego istnieje cała wielka lista seriali, z którymi jestem na bieżąco i oczekuje na nowe sezony.

-
Dodane: 12.08.2018 21:47 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
Ja oglądałem ostatnio Zmienników, polecam.

A już niebawem na antenę wraca Pierwsza Miłość <3

A z takich gownianych seriali to mam zamiar obejrzeć drugi sezon Narcosa.

-
Dodane: 12.08.2018 21:54 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 771
Obecnie 3 sezon Gomorra, chyba jeden z najlepszych seriali, na równi z Narcosem czy Breaking Bad.

-
Dodane: 18.09.2018 20:16 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3898
Ja obecnie jestem po 11 odcinkach ,,13 powodów". Niestety nie podzielam zdania większości na temat tego serialu, dokończę jeszcze 2 i drugiej serii nie ruszę.

-
Dodane: 18.09.2018 21:24 /
Byczusia napisał/a:
Ja obecnie jestem po 11 odcinkach ,,13 powodów". Niestety nie podzielam zdania większości na temat tego serialu, dokończę jeszcze 2 i drugiej serii nie ruszę.

Jeżeli założysz temat o tym serialu, to z chęcią się wypowiem :) Już dawno jestem po dwóch sezonach, więc śmiało mogę coś napisać :)

Aktualnie ? "Ozark" - dopiero oglądnęłam zaledwie 2 odcinki, z czego pierwszy był lekko nudnawy. Na razie się nie zniechęcam i czekam na rozwój wydarzeń.

Poprzednio:
- "Alias Grace" - 8/10 - z tego co kojarzę ma tylko 6 odc, więc poszło szybko.
- "Alienista" - 9/10 - polecam i to bardzo. 10 odc, które zleciały mi w mgnieniu oka.
- "Kruk. Szepty słychać po zmroku" - 8/10 - obejrzałam, bo był na to wielki szał. Serial w porządku, aczkolwiek ma wiele niedociągnięć.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy