Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa
Temat: Jojo's Bizarre Adventures: Kolejność oglądania
Dodane: 10.04.2016 21:40 - Edytowane przez by_black /
kartelis - Profil - user - 0% - 59
Powie mi ktoś jak oglądać po kolei jojo bo szukam ale nie mogę znaleźć a chciałbym sobie obejrzeć bo niby jest to fajne anime

z góry dzięki

-
Dodane: 10.04.2016 21:44 /
NazgulPL - Profil - user - 20% - 308
Kolejność jest taka:

1.Jojo's Bizarre Adventures (2012)
2.Jojo's Bizarre Adventures Stardust Crusaders
3.Jojo's Bizarre Adventures Diamond is Unbreakable

Anime naprawdę polecam, genialne :)

-
Dodane: 05.07.2018 03:40 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1173
ciekawe, ale 14 epek z napisami ciężko ogarnąć do pierwszej serii, może masz jakieś źródło? bo ja oglądam na shinden, ale tam, od 14 zaczynają się powoli schody, w co drugim epku napisów pl brak... ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 05.07.2018 19:21 /
kryst87 - Profil - user - 0% - 26
Siwas napisał/a:
ciekawe, ale 14 epek z napisami ciężko ogarnąć do pierwszej serii, może masz jakieś źródło? bo ja oglądam na shinden, ale tam, od 14 zaczynają się powoli schody, w co drugim epku napisów pl brak... ;)

Spróbuj na a-o.ninja. Mają tam chyba wszystkie odcinki ze wszystkich serii. Przy okazji to chyba dobra okazja żeby obejrzeć/nadrobić wszystkie serie przed startem Vento Aureo jesienią.

-
Dodane: 05.07.2018 19:48 /
kryst87 napisał/a:
Siwas napisał/a:

Spróbuj na a-o.ninja. Mają tam chyba wszystkie odcinki ze wszystkich serii. Przy okazji to chyba dobra okazja żeby obejrzeć/nadrobić wszystkie serie przed startem Vento Aureo jesienią.

no właśnie tam wbiłem, jest wszystko elegancko ;p

-
Dodane: 06.07.2018 17:28 /
goworekc - Profil - user - 0% - 2
Siwas napisał/a:

hej

Wiadomość doklejona:
Jestem pewien żeby zniszczyć bariere trzeba zebrać super smocze kule czyli cała więziena planeta to 7 smoczych kul prawdopodobnie fu używał już kiedyś smoczych kul do stworzenia bariery i możliwości podróżowania między wymiarami

Wiadomość doklejona:
Jestem pewien żeby zniszczyć bariere trzeba zebrać super smocze kule czyli cała więziena planeta to 7 smoczych kul prawdopodobnie fu używał już kiedyś smoczych kul do stworzenia bariery i możliwości podróżowania między wymiarami

-
Dodane: 08.07.2018 21:10 /
Mam takie pytanie, ten pomysł z widmowymi falami będzie się cały czas ciągnął ? bo mi się trochę nie podoba ta koncepcja wizualizacji ataków za pomocą fali.

-
Dodane: 09.07.2018 08:05 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 828
Mam takie pytanie, ten pomysł z widmowymi falami będzie się cały czas ciągnął ? bo mi się trochę nie podoba ta koncepcja wizualizacji ataków za pomocą fali.

3 part, tak? Trójka to jest taka troche wersja próbna, od czwartego partu standy zostaną bardziej dopracowane i przede wszystkim zróżnicowane. Ale krótko odpowiadając, tak będzie się ciągnąć cały czas :)

-
Dodane: 10.07.2018 00:36 /
LuigiN2000 napisał/a:

3 part, tak? Trójka to jest taka troche wersja próbna, od czwartego partu standy zostaną bardziej dopracowane i przede wszystkim zróżnicowane. Ale krótko odpowiadając, tak będzie się ciągnąć cały czas :)

gdzie tam ja jestem przy stardust crusaders, ale no można się przyzwyczaić z czasem xD

-
Dodane: 10.07.2018 10:02 /
Siwas napisał/a:
LuigiN2000 napisał/a:

gdzie tam ja jestem przy stardust crusaders, ale no można się przyzwyczaić z czasem xD

No czyli 3 part ;)

-
Dodane: 12.07.2018 23:09 /
LuigiN2000 napisał/a:
Siwas napisał/a:
LuigiN2000 napisał/a:

No czyli 3 part ;)

A Diamond wa Kudakenai to nie jest part 3 ? No chyba, że chodzi Ci o 3cie pokolenie ? :d

-
Dodane: 12.07.2018 23:37 /
Siwas napisał/a:
LuigiN2000 napisał/a:
Siwas napisał/a:
LuigiN2000 napisał/a:

No czyli 3 part ;)

A Diamond wa Kudakenai to nie jest part 3 ? No chyba, że chodzi Ci o 3cie pokolenie ? :d

Nie to jest czwarty part

Jojo dzieli się na

PArt 1 :p hantom Blood - Jonathan Joestar
Part 2:Battle Tendency - Joseph Joestar
Part 3:Stardust Crusaders - Kujo Jotaro
Part 4 :d iamond is Unbreakable - Higashikata Josuke
Part 5:Vento Aureo - Giorno Giovanna
PArt 6:Stone Ocean - Jolyne Cujoh, Kujo Jotaro
Part 7:Steel Ball Run - Johnny Joestar(Jonathan Joestar)
Part 8:Jojolion - Higashikata Josuke

Tak to wygląda :)

-
Dodane: 13.07.2018 00:22 /
Ale to chyba mowa o mandze ? :p

Teraz jestem na JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders 2 ;p

-
Dodane: 13.07.2018 00:53 /
kryst87 - Profil - user - 0% - 26
Siwas napisał/a:
Ale to chyba mowa o mandze ? :p

Teraz jestem na JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders 2 ;p

W anime też tak jest ;)
1 sezon to Phantom Blood i Battle Tendency (po openingach możesz poznać). Part 3 czyli Stardust Crusaders rozbito na 2 sezony. Part 4 Diamond wa Kudakenai ma 1 40-paroodcinkowy sezon, a jesienią zacznie się Part 5 Vento Aureo (Gold wind lub Ougon no Kaze). Generalnie najłatwiej rozpoznać jaką część historii się ogląda po openingach - każdy dosłownie streszcza całą historię danego arcu lub, jak w przypadku części 4, fragmentu historii. Dodatkowo gdybyś przeczytał teksty zobaczyłbyś, że w zasadzie opowiadają całą fabułę danej części (świetnie to widać w openingach 3 pierwszych części). Każdy świetnie wpisuje się w klimat danej części i widać, że twórcy zamiast pójść na łatwiznę dali wnikliwym fanom (a przynajmniej tym, którzy nie przewijają openingów :d ) coś co może przyciągnąć uwagę. Teraz jesteś przy części 3 ale wróć do 1 openingu na przykład i obejrzyj go dokładnie, porównując z tym co pamiętasz z tej części. Pokazali chyba wszystkie najważniejsze wydarzenia i przy okazji bohaterów następnych części xD

-
Dodane: 13.07.2018 12:05 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Nie zdradzaj mu tylu szczegółów jak jest w trakcie oglądania SC, za bardzo zacznie przyglądać sie openingowi, i będzie miał ciężkie spojlery xD

-
Dodane: 13.07.2018 15:59 /
W sumie to czytałem openingi i wiedziałem, że to są openingi zrobione pod to anime, lecz nie zwracałem uwagi na opening z partem a w 1 serii faktycznie są 2 party, już wiem o co kaman ;p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy