Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: Mardax - MPG
Dodane: 24.06.2016 21:54 - Edytowane przez by_black /
Matex - Profil - user - 10% - 172
#ZgodaAdmina [angel]

Siemaneczko, od ponad roku prowadzę kanał na YouTube i od niedawna Twitch związany z tematyką gier komputerowych - całego ich świata. Obecnie na kanale są i znane gameplaye jak i relacje z imprez gamingowych czy z Cosplayu.W 2017 roku chce ruszyć z recenzowaniem i proponowaniem sprzętu dla graczy, a co dalej? Czas pokaże :d .


Serdecznie was zapraszam do przejrzenia zawartości mojej pracy, zostania na chwile dłużej, zasubskybowania kanału, lajkowania i oczywiście komentowania, abym mógł z wami być w stałym kontakcie!

Kanał Twitch: https://www.twitc...
Kanał YT: http://youtube.co...

-
Dodane: 19.12.2016 11:16 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13922
Najs :d Taki stary user a tylko niecałe 200 postów :( Ale chociaż admina o zgode poprosił, miło :d

Cóż, zerkłem se na kanał. Miło się nawet słucha twojej gadki ale kanał niestety nie dla mnie, chociaż od czasu do czasu będę zerkał i Ci ciut nabijał statsy. Zwłaszcza jak będziesz grał w coś co mnie interesuje :p Oglądanie gameplay średnio mnie kręci, wolę sam zagrać, ale jak nie mam takiej możliwości to lubię trochę popatrzeć jak jakaś gierka wygląda i jakie daje możliwości.

Życzę jak największego rozwoju kanału :d

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy