Ważna informacja News: Artbook Dragon Ball w Polsce? To możliwe!!

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Pokémon
Temat: Pokémon GO
Dodane: 29.05.2017 14:11 /
#Adik - Profil - user - 20% - 291
Weszo napisał/a:
Czekamy do lata, ponoć wtedy mają być eventy z legendami.
Pytanie czy na pewno chodzi o legendarne ptaki. Może to zwykły chwyt marketingowy.

Obecnie potaniały coinsy w sklepie.

-
Dodane: 31.05.2017 15:46 - Edytowane przez Lanterius /
#Lanterius - Profil - user - 10% - 143
Adik, a cóż innego w sumie niż legendarne ptaki? :d Skoro lato legendarne to raczej chodzi o ptaki z pierwszej geny :p pytanie czy do tego bedzie mew i mewtwo oraz legendarne psy z II geny czy nie :p no i sposob ich zdobywania ^^ wgl co tutaj tak ucichło? Nie wierze ze nagle nikt nie gra juz :p eevent kamienny był :d ja ponad 400 candy do geo mam + kilka larv zdobyłem xD a ostatnio jajka 9x 10km otwierałem i 6 dobrych dropow az bylo (mareep x2, larva x2, dratini, lapras) :p aż nie mogłem uwierzyć :d pokedex bez zmian bo stwierdziłem ze uzupełnię pokedex jak mi poleci 1 porygon i 1 togepi jeszcze :p potrzebne do ewolucji :p w sobote wyklułem te 10ki a juz mam 2 znowu w bagu :d oby nie było w nich szyszek :d a Wy jak tam? Pochwalcie się :p no i zmaxowałem dragonite'a :p 3188 CP <3 teraz chodze z chansey chociaz nie mam dobrej chansey xD ale cuksy sie przydadzą zawse :p musze ulepszyc te poki co są dobre jako poki ale te maja mało CP (jeszcze) - np. 3 laprasy, nidoking, nidoqueen, alakazam, gengar, 2x victtreebell, golem i machamp :p

-
Dodane: 31.05.2017 16:02 /
#Morex - Profil - user - 20% - 274
No z tego co widzę to u nas na forum gra jakieś 5 osób i część już podsumowała kamienny event :p Ja od kamiennego nic ciekawego nie zdobyłem :( Zbieram candy i dusta na ulepszenia no i czekam na jakąś przełomową aktualizację typu PvP :d

-
Dodane: 31.05.2017 16:50 /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14894
Mi po raz enty wykluł się Dratini i gdybym nie miał zakotwiczonych Dragonite na GYM-ach, to już bym je boostował :d Swoją drogą przydałoby się parę Larvitarów i Mareep.

No i do widzianych wpadły mi Corsola i Unown.

-
Dodane: 31.05.2017 17:41 - Edytowane przez Lanterius /
to ktoś na FAKE GPS i mapach lecial skoro masz to w seen ^^ tez w sumie czekam na ten rework gymów i tak myślę ze mogli by to PvP zrobic na zasadzie współpracy z Bluetooth w telefonie wtedy :p mogli by tez zwieskzyc ilosc dusta albo tymczasowo x3 np. albo na stałę x2 o obecnie strasznie wolno wchodzi dust :/ a tyle poksów do ulepszania xd xd a co do tych rhyhornów co ktoś pisał ze ma same Rly Strong :p mi same BoT praktycznie dropią :p od 88 przez 91 do nawet 98% ^^

-
Dodane: 31.05.2017 20:19 /
Unowna ma mój brat złapał u siebie pod blokiem w Warszawie, także nie trzeba latać na fake gpsie :p Jeżeli chodzi o włączanie Bluetootha, to jestem stanowczo na nie. Moja bateria siada w tak zastraszająco szybkim tempie, że nawet nie myślę o włączaniu dodatkowych opcji typu bluetooth :d

-
Dodane: 04.06.2017 10:38 /
#Lanterius, nie wiem i w sumie mało mnie to obchodzi, bo tak naprawdę ja jej nie zdobędę, a chociaż mój Pokedex złapał wpis :d Grają czitery jedne i nic się na to nie poradzi, to chociaż ten nie oszukujący ma coś z tego :p

#Morex, ja u siebie słabo widzę wizję schwytania Unowna, ale dzisiaj ubierałem w końcu cukierki na Typhlosiona.

Też jestem przeciwny walkom przy użyciu Bluetootha.

Wiadomość doklejona:
PS. Walczyłem z Corsolą, i dziwię się, że nie ma jej w TOP defensorów na GYM-ach, naprawdę byłem w szoku, kiedy męczyłem się z nią przy udziale mojego Dragonite, kiedy ona miała niespełna 700CP.

-
Dodane: 04.06.2017 14:17 /
#Darknes - Profil - admin - max% - 13392
Te Pokemon GO urosło do bardzo dziwnej rangi... głupia gierka na smartfony ale słyszałem o sytuacjach, że w USA zamykano ulice i utrudniano ruch tylko po to aby ludzie mogli na specjalnych eventach łapac poki :| Nie wiem ile w tym prawdy, ale to zakrawa o jakiś chory absurd.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 04.06.2017 14:37 /
#Darknes, o ile pamiętam, to wyznaczono trasę rowerową, ale ruchu nie blokowano. W innym przypadku objęto jakiś budynek, galerię, ogrodzeniem, ale nie widzę w tym nic złego.

Jeżeli w moim mieście wyłącza się ruch bo jest bieg dla czegoś/kogoś, w samym centrum, bądź marsze tego czy tamtego ugrupowania, bądź bandy zapitych studentów, to co złego w tym, że jakaś firma robi event dla swoich klientów grających w Pokemon GO?

Sam liczę na jakiś dobry event w Polsce, ten z Warszawy to był trochę nie wypał.

-
Dodane: 06.06.2017 17:08 /
#vmac - Profil - user - 20% - 394
Idzie nowy event:

http://pokemon-go...owy-event/

tym razem są to ogniste i lodowe pokemony.
Do tego więcej expa za wyklucie jaj, tańsze lucky eggi w sklepie i większy exp za rzuty podczas łapania pokemonów :d

Osobiście liczyłem na poki m.in. typu fight ale jest ok.
Szczególnie czekam na powtórkę czegoś takiego jak wypadające inkubatory ze stopów. Pamiętam, że w zeszłym roku coś takiego było.

-
Dodane: 06.06.2017 17:16 /
#vmac, tak było, ale niestety raczej nie spodziewałbym się takiej akcji wcześniej niż na 1 rok aplikacji.

Sam event mi, tak szczerze, wisi i powiewa, trochę mnie nudzą te eventy, tym bardziej, że na kamiennym pojawiały się Aerodactyle, a brakującego Laprasa nie było ani na wodnym, na którym miał się pojawić, ani nie wypadł mi z 2km, kiedy z okazji eventu został tam przeniesiony.

Z lodowych mam wszystkie możliwe do zdobycia poza Laprasem, ale na liście go nie ma. Z ognistych jedynie piesek mi jest potrzebny. Kilometrów też już nie robię, bo nie ma za czym chodzić.

Dlatego czekam mocno trzecią generację, która według mnie ma najgorsze stworki.

-
Dodane: 08.06.2017 12:46 /
Tutaj oficjalna zapowiedź Niantic, na temat obchodów 1 rocznicy i eventów z tym związanych:

---> http://pokemongol...ersary2017

Ciekawe zapowiedzi dotyczą tych ognisto lodowych poksów (można podekspić stare poksy) no i zlikwidowania na pewien okres czasu gymów i umożliwienie gry w grupie (???). To akurat bardzo mnie ciekawi :p Chociaż znając życie trzeba będzie pracować w obrębie swoich teamów, a to by mi utrudniało grę, bo znajomi są mocno rozbici na teamy.

Dodatkowo mają wychodzić pierwsze realne eventy w danych miastach świata. Na tą chwilę zapowiedziane są eventy w Chicago i w Yokohamie :)

Niestety w dalszym ciągu nie ma mowy o PvP. Szczerze spodziewałem się czegoś więcej po pierwszej rocznicy, ale chyba obejdziemy się smakiem :(

-
Dodane: 08.06.2017 16:40 /
W sumie jak na zapowiedź tego, co ma przynieść nam pierwsza rocznica gry, to słabo. Tym bardziej, że ani słowa o legendach, bo jeżeli mają być w Chicago, czy w stolicach wybranych krajów Europy, to mnie to nie cieszy.

W ogóle jak będzie miała się sprawa z monetami, skoro GYM-y będą zamknięte? Brak trzeciej generacji na dłuższą metę też mnie zniechęca, bo brakuje mi łącznie tylko ośmiu Pokemonów, nie licząc regionalnych i legend.

-
Dodane: 08.06.2017 21:20 /
a ja dzisiaj miałem w koncu naprawdę czas wolny gdzie mogłem z czystym sumieniem iść na poksy i wybrałem się do Parku na nest Cyndaquilli :p kilka h i z 50 candy zrobiło sie 230 :p i 7 cyndaquilli best of them w tym 2 które maja 91 i 95% :p tylko słabe CP i przez to sie zastanawiam czy czekac na event i szukac dalej lub jechac znowu w środę przed zmiana nestów i szukać czy juz teraz ulepszyć i zewoluować :d + togepi wyleciał to moge togetica zrobić :d także mógłbym baaardzo ładnie odświeżyć pokedex :d ale to się zobaczy moze po zmianie nestów i po evencie

Nie wiem czy wiecie ale Niantic wyłacza po evencie na jakis czas gymy 8) taaaak :p bedzie widocznie rework gymów :p upragniony przez tylu graczy :p dziena niantic :p jeszcze dajcie mi pichu i bedzie git :p

-
Dodane: 11.06.2017 18:40 /
Mi już brakuje chyba sześć Pokemonów do złapania, niestety, te które mi są potrzebne w ogóle nie spawnują się w mojej okolicy. Na evencie liczę na Houndoury, bo jeżeli będzie tak jak z Phanpy'm, że żaden mi się nie pojawił, to trochę się zirytuję.

#Lanterius, Pichu nie masz? :p Ja ostatnio przeżywam na 5km jajkach boom na baby. Elekid, Magby, non stop mi się klują... Pichu mam z pięć.

-
Dodane: 16.06.2017 07:53 /
#Adik - Profil - user - 20% - 291
Ja już praktycznie skompletowałem swojego Pokedexa, parę dni temu uzupełniłem kolejne dwie pozycje i teraz tak naprawdę czekam na okazję do spotkania regionalnych Pokemonów.

Nowy event specjalnie nic nie dodał, liczę, że w lipcu stanie się coś legendarnego, bo jeżeli nie wejdzie w życie nic innowacyjnego, to gra pójdzie w odstawkę do premiery trzeciej generacji.

-
Dodane: 19.06.2017 20:12 - Edytowane przez by_black /
Znamy już zmiany w GYM-ach, można sobie tutaj o nich poczytać. Generalnie nie jest źle:

- GYM-y będą wyrzucać ITEM-y, u mnie w mieście jest niewiele Pokestopów, więc przydadzą się dodatkowe szanse na bonusy.
- Odznaki mogą być, ale nie muszą.
- Raidy zapowiadają się bardzo ciekawie, tylko pytanie, czy uda się tutaj zmobilizować odpowiednią grupę graczy.
- Nowe ITEM-y w tym rzadzkie cukierki, które będą uniwersalne do Pokemona, którego wybierzemy, maszyny do zmiany ataku i złote malinki, bardzo fajne.

Co jednak mnie martwi, to fakt, że będzie tylko sześć miejsc, już jest ciasno, a co dopiero przy tak wąskiej elicie. Ponadto, będzie trzeba karmić Pokemona, aby nie spadła mu motywacja czy CP (oby tylko CP spadało na GYM-ie, nie na koncie), niestety obawiam się, że będzie to pożywka dla oszustów.

No i odnośnie obecnego eventu, mam LAPRASA! [placze] Mam pełny Pokedex I generacji, nie licząc legend i regionalnych, które wszystkie mam widziane [placze]

-
Dodane: 20.06.2017 10:34 /
Dziś o ~ 21:00 kończy się event ognisto-lodowy. Podsumowując nie było żadnych rewelacji. Myślałem, że na ilość złapanych cindaquili lub charmanderów będę miał chociaż dwa/trzy o iv 90%. Niestety wyszło jak wyszło i nie mam nic powyżej 81% iv. Jedyny plus jest taki że znalazłem dobrego growlitha, złapałem kolejnego laprasa i zdobyłem odznaki ogniste. Ogólnie brakuje mi 4 poksów: Dugtrio, Chensy, Machampa i Tangeli, reszta już jest :)

Co do nowości to jestem mile zaskoczony, szczególnie zapowiedzią rajdów. Na początku byłem sceptycznie nastawiony co do czasu w jakim wejdą do nas te zmiany, ale z tego co widzę wszystko wskazuje na to, że Niantic wprowadzi aktualizacje na swoją pierwszą rocznicę :)

Ciesze się z nowych itemów i z 6 osobowych gymów. Z tego co widzę sporo gymów właśnie powstało, w miejscu pokestopów. Mam też nadzieję, że Niantic cały czas pracuje nad ulepszeniami w sposobie łapania cziterów.

P.S. Super zapowiadają się eventy w realu! Mam nadzieję, że w Warszawie będzie jeszcze w tym roku :)

-
Dodane: 25.06.2017 20:25 /
#Weszo - Profil - user - 10% - 139
Mam dostep do nowych gymów i Raidów.

Gymy - Wyglądają ładnie i to tyle, no i pilnowanie malinek by pokemon był motywowany. Jedyna dobra rzecz, że może być 1 pokemon danego typu więc koniec ze spamem Snorlaxów i Dragoniteów.

Raidy - Fajna sprawa, ale dla takich jak ja co nie mają poków pokroju Bayleefa czy Tyranitara, bo jest szansa na złapanie. Reszta pewnie będzie czekać aż w ramach Raidów pojawią się legendy.

Ogółem zmiana na + ale bez szału, bardziej ucieszyłbym się z walk PvP, ale pewnie Nintendo tego nie chce co by nie robić konkurencji z głównymi częściami.

-
Dodane: 25.06.2017 22:39 /
Moje wrażenia po weekendzie i nowej aktualizacji.

Gymy - super wygląd! Niestety szkoda, że nie opłaca się mieć pokemona w gymie dłużej niż 10-12h. Ogólnie tutaj jestem zaskoczony na plus. Podoba mi się rozgrywka i bitwy. Gyma z 6 pokemonami można przejść samemu w około 10 minut :) No i fajny ten myk z odznakami.

Raidy - Nowe, świeże tchnienie w tą grę. Szkoda, że można brać udział tylko w 1 rajdzie dziennie ale z drugiej strony nie chciałbym też żeby rajdy stały się rutyną :) widzę, że została już wprowadzona przymiarka do legend, któe będzie można zdobyć w rajdach. Zapewne wprowadzą je na 1 rocznicę, czyli na początku lipca.

Obecnie dzięki rajdom i szczęściu mam na swoim koncie 212 pokemonów (219 widzianych). Mam nadzieję, że do końca miesiąca zdobędę około 3-4 nowych pokemonów z dobrym IV :)

Myślę, że funkcja PvP może być wprowadzona około września października razem z 3 generacją.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy