Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Pokémon
Temat: Pokémon GO
Dodane: 06.02.2018 09:21 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
Bohnart dokładnie! :) Ja też mam swoją ekipę w Warszawie i raidowanie ze spotkaniami jest całkiem przyjemną częścią dnia.

Co do starszych gier to mam tak samo :) Heroes 3, Diablo 2, CS 1.6. Niestety za nowymi nie przepadam z małymi wyjątkami :) Ogólnie to nigdy nie rozumiałem pytań typu "czy ktoś w to jeszcze gra?" :p

-
Dodane: 26.02.2018 09:14 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1196
Muszę się pochwalić bo dumny jak cholera jestem, w community day złapałem 100% IV Shiny dratini + kolejnego 100% IV ale już nie shiny. Do tego wpadł złoty medal za smoki i tymsamym mam komplet złotych medali.
A wczoraj 96% IV groudon na booscie pogodowym ;)

-
Dodane: 08.03.2018 09:31 /
Adik - Profil - user - 20% - 378
Bohnart, ale szanuję [placze] Mi wypadł jedynie 98%, ale za to w 30 minut miałem już sześć, to było takie trochę słabe, niebawem przez te dni społeczności shiny straci na tej magiczności.

Teraz następny Bulbasaur, potrójne EXP, tylko szkoda, że wyłącznie za złapanie stworków.

-
Dodane: 14.03.2018 17:48 /
Okej, po tygodniu z double xp oraz po community day pora na krótkie podsumowanie.
Mimo, że nie grałem dużo to mam wbity level 37 (300k na plusie), do tego skompletowałem złote odznaki za złapanie smoków (10 shiny dratini, najlepszy 83%). Z pokemonów brakuje mi tylko:

I generacja: Tauros
II generacja: Heracross, Corsola, Hitmontop!!!
III generacja: 2 ewolucji Lotada, Brelooma, Slakinga, Camerupta, Flygona, Wailorda (50 cuksów), Cacturna, Milotica, Salamenca i Metagrossa.

Raidy jakoś sobie ostatnio odpuściłem i jeżeli nie ma czegoś obok domu to nie chodzę.
Co do kolejnych community day, to chyba przesada z tymi shiny :p No ale zawsze to jakieś urozmaicenie w grze :)

-
Dodane: 17.03.2018 19:28 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1196
Weszła lugia a ja złapałem jej 10 sztuk. 10 kasztanów, każdy inny i na swój sposób piękny, taki... specjalny. Nazwałem tą rodzinę rodziną Kasztanów i nigdy jej nie skasuję. Ten co przekroczył 2500 cp to listonosz. Z oczywistych względów. ;)

https://preview.i..._19_20.png

-
Dodane: 12.04.2018 10:46 /
Jeżeli chodzi o Lugie to udało mi się złapać shiny 100% (!!!) Jestem właśnie na etapie jej maksowania i obecnie ma 3238 CP :)

Ogólnie weszły questy i możliwość złapania Mew. W zadaniach specjalnych stanąłem niestety na złapaniu ditto, ale po jego złapaniu szybko uda mi się dojść do questu z Mew :) Fajna zmiana dająca grze trochę świeżości.

-
Dodane: 13.04.2018 12:38 /
drejkol - Profil - user - 0% - 25
Mam nadzieje, że wiecie, iż różnica w statystykach poka (ataku, obronie i hp) między 0% IV, a 100% IV wynosi ledwo 10% ? Od kilku ostatnich update CP nie znaczy prawie nic poza ogólnym poglądem na pokemona (dla przykładu kilkoma Magcargo 1000cp (slugmy były jeszcze niedawno popularne jak pidgeye i rattaty) można spokojnie wysolować raid ze scytherem), a różnica między pokiem ~70IV (czyli średnie IV na którym łapie się weather boosted poki), a tym samym pokiem 100IV jest żadna/prawie żadna (maksymalnie 1pkt obrażeń wchodzących/wychodzących i ok. 1-3hp więcej) ?

Dlatego lepiej wykorzystać aktualny kanto event i nałapać się eevee (szczególnie eevee bo to top tier water, fire, lightning i psychic), machop, geodude, rhyhorn, abra i ghastly na 30+lvlu, wyewoluować je i mieć skomponowany świetny zestaw pod raidy i gymy, niż czekać na tego jednego 90%IV+, który i tak pewnie będzie na lowlvlu i pochłonie nam kilkaset candy na ewolucje i power upy.

-
Dodane: 13.04.2018 21:08 /
Poprzedni post odnosił się tylko do faktu złapania czegoś arcyrzadkiego. Niestety po 1,5 rocznym graniu i uzupełnieniu pokedexa (bez regionalnych) nie pozostaje nic innego na polowanie na shiny i 100%. Wszystkich wymienionych przez Ciebie pokemonów mam co najmniej po 4 wykokszone sztuki, a Machampów, Rhydornów, Gengarów i Vapków po 7-8 na wysokich poziomach i ze sporym zapasem cuksów. Dlatego teraz nie za bardzo chce mi się maksować kolejną "zwykłą" 90+ i obecnie wole polować na 100 :)

Mam nadzieję, że w tym roku zostanie wprowadzona możliwość PvP i wtedy różnice w iv, będą miały na coś wpływ.

No, ale każdy ma swój styl gry i ja nikomu swojego nie narzucam :)

-
Dodane: 22.05.2018 08:22 /
Licząc, że PvP stanie się faktem w tym roku, to właśnie te detale będą miały największe znaczenie dla graczy z wymaksowanymi kontami.

Wczoraj wpadł mi drugi shiny Ho-oh, mam jednego 98% IV, więc pompa poszła z miejsca, nie wspominając o tym, że już był złapany na słonecznej pogodzie :)

Obecnie jestem zadowolony, brakuje mi już tylko kilka shiny Pokemonów, w tym Magby, Togepi i Meditate :)

-
Dodane: 22.05.2018 08:32 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 545
Ostatnio na nowo ściągnąłem sobie tą grę i w sumie to nie jest tak źle. Na dobry początek złapałem Mr. Mime 1437 CP i Roselię 1044 CP :d

Czy tylko mi nie podoba się ta druga generacja >.<

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 22.05.2018 08:40 /
DoozleAnime, druga generacja jest fajna, trzecia ma sporo "przypałowych" designów. Ale na szczęście lepiej się prezentują niż te z III generacji na starsze konsole :)

Właśnie zapomniałem dodać w poprzednim poście, że na dniach zostaną wprowadzone pierwsze odmiany Pokemonów z Kanto w Alolańskim stylu. Ciekawy zabieg, Pokemony, które pojawiły się w VII generacji będą dostępne już teraz, zakładam, że zostaną dodane do Pokedexu jak shiny.

-
Dodane: 23.05.2018 09:17 /
Ja raczej obstawiam poksy z VII generacji bez opcji shiny. Trochę mnie ostatnio wkurza, że wszystko jest shiny :p Swoją drogą shiny Ho-oh'a jeszcze nie mam, ale mam nadzieję, że w tym tygodniu mi się trafi ładny okaz z iv 90+ :)

Licząc, że PvP stanie się faktem w tym roku, to właśnie te detale będą miały największe znaczenie dla graczy z wymaksowanymi kontami.

Ja liczę na koniec wakacji. Obserwuję spadek zainteresowania grą i być może nowe opcje mogłyby ściągnąć nowych graczy przed okresem jesienno-zimowym. Niestety gra oprócz dodania questów (powiew świeżości na 2 tygodnie) i kilku usprawnień dalej nie wprowadziła nic nowego i odkrywczego.

-
Dodane: 23.05.2018 10:28 /
Morex, nie chodziło mi o wersję shiny Pokemonów z Alola, a sposób przedstawienia ich w Pokedexie, nie wierzę w to, że Pokedex nagle poszerzy się o VII generacji, tylko w miejscu gdzie jest przykładowo Grimer pojawi się opcja jak z shiny, przełączniki między normalną wersją a tą z Alola :)

-
Dodane: 23.05.2018 10:55 /
Już rozumiem :) Ogólnie to bardzo możliwe, bo umieszczanie obecnie 7 generacji w pokedexie z ~15 odblokowanymi pokemonami, wyglądało by trochę lipnie. Tutaj po przemyśleniach obstawiam raczej zapis jak przy Castformie (de facto bardzo podobny do zapisu shiny, tyle że w kolumnie).

Następny community day - Larvita, trochę kiepsko bo każdy będzie teraz miał wykokszonego Tyranitara :(

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy