Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Pokémon
Temat: Pokémon GO
Dodane: 06.02.2018 09:21 /
Morex - Profil - user - 20% - 327
Bohnart dokładnie! :) Ja też mam swoją ekipę w Warszawie i raidowanie ze spotkaniami jest całkiem przyjemną częścią dnia.

Co do starszych gier to mam tak samo :) Heroes 3, Diablo 2, CS 1.6. Niestety za nowymi nie przepadam z małymi wyjątkami :) Ogólnie to nigdy nie rozumiałem pytań typu "czy ktoś w to jeszcze gra?" :p

-
Dodane: 26.02.2018 09:14 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1158
Muszę się pochwalić bo dumny jak cholera jestem, w community day złapałem 100% IV Shiny dratini + kolejnego 100% IV ale już nie shiny. Do tego wpadł złoty medal za smoki i tymsamym mam komplet złotych medali.
A wczoraj 96% IV groudon na booscie pogodowym ;)

-
Dodane: 08.03.2018 09:31 /
Adik - Profil - user - 20% - 367
Bohnart, ale szanuję [placze] Mi wypadł jedynie 98%, ale za to w 30 minut miałem już sześć, to było takie trochę słabe, niebawem przez te dni społeczności shiny straci na tej magiczności.

Teraz następny Bulbasaur, potrójne EXP, tylko szkoda, że wyłącznie za złapanie stworków.

-
Dodane: 14.03.2018 17:48 /
Okej, po tygodniu z double xp oraz po community day pora na krótkie podsumowanie.
Mimo, że nie grałem dużo to mam wbity level 37 (300k na plusie), do tego skompletowałem złote odznaki za złapanie smoków (10 shiny dratini, najlepszy 83%). Z pokemonów brakuje mi tylko:

I generacja: Tauros
II generacja: Heracross, Corsola, Hitmontop!!!
III generacja: 2 ewolucji Lotada, Brelooma, Slakinga, Camerupta, Flygona, Wailorda (50 cuksów), Cacturna, Milotica, Salamenca i Metagrossa.

Raidy jakoś sobie ostatnio odpuściłem i jeżeli nie ma czegoś obok domu to nie chodzę.
Co do kolejnych community day, to chyba przesada z tymi shiny :p No ale zawsze to jakieś urozmaicenie w grze :)

-
Dodane: 17.03.2018 19:28 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1158
Weszła lugia a ja złapałem jej 10 sztuk. 10 kasztanów, każdy inny i na swój sposób piękny, taki... specjalny. Nazwałem tą rodzinę rodziną Kasztanów i nigdy jej nie skasuję. Ten co przekroczył 2500 cp to listonosz. Z oczywistych względów. ;)

https://preview.i..._19_20.png

-
Dodane: 12.04.2018 10:46 /
Jeżeli chodzi o Lugie to udało mi się złapać shiny 100% (!!!) Jestem właśnie na etapie jej maksowania i obecnie ma 3238 CP :)

Ogólnie weszły questy i możliwość złapania Mew. W zadaniach specjalnych stanąłem niestety na złapaniu ditto, ale po jego złapaniu szybko uda mi się dojść do questu z Mew :) Fajna zmiana dająca grze trochę świeżości.

-
Dodane: 13.04.2018 12:38 /
drejkol - Profil - user - 0% - 25
Mam nadzieje, że wiecie, iż różnica w statystykach poka (ataku, obronie i hp) między 0% IV, a 100% IV wynosi ledwo 10% ? Od kilku ostatnich update CP nie znaczy prawie nic poza ogólnym poglądem na pokemona (dla przykładu kilkoma Magcargo 1000cp (slugmy były jeszcze niedawno popularne jak pidgeye i rattaty) można spokojnie wysolować raid ze scytherem), a różnica między pokiem ~70IV (czyli średnie IV na którym łapie się weather boosted poki), a tym samym pokiem 100IV jest żadna/prawie żadna (maksymalnie 1pkt obrażeń wchodzących/wychodzących i ok. 1-3hp więcej) ?

Dlatego lepiej wykorzystać aktualny kanto event i nałapać się eevee (szczególnie eevee bo to top tier water, fire, lightning i psychic), machop, geodude, rhyhorn, abra i ghastly na 30+lvlu, wyewoluować je i mieć skomponowany świetny zestaw pod raidy i gymy, niż czekać na tego jednego 90%IV+, który i tak pewnie będzie na lowlvlu i pochłonie nam kilkaset candy na ewolucje i power upy.

-
Dodane: 13.04.2018 21:08 /
Poprzedni post odnosił się tylko do faktu złapania czegoś arcyrzadkiego. Niestety po 1,5 rocznym graniu i uzupełnieniu pokedexa (bez regionalnych) nie pozostaje nic innego na polowanie na shiny i 100%. Wszystkich wymienionych przez Ciebie pokemonów mam co najmniej po 4 wykokszone sztuki, a Machampów, Rhydornów, Gengarów i Vapków po 7-8 na wysokich poziomach i ze sporym zapasem cuksów. Dlatego teraz nie za bardzo chce mi się maksować kolejną "zwykłą" 90+ i obecnie wole polować na 100 :)

Mam nadzieję, że w tym roku zostanie wprowadzona możliwość PvP i wtedy różnice w iv, będą miały na coś wpływ.

No, ale każdy ma swój styl gry i ja nikomu swojego nie narzucam :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy