Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Dodane: 15.07.2016 22:49 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 955
Autor:Tsutomu Nihei
Okładka: http://mangarden....adfe03.jpg
Format:B5 (18,4cm x25,6cm)
Stron :o koło 400
Cena:63,00 zł(Oprawa Miękka),73,50 zł(Oprawa Twarda)
Tomy:6 (seria zakończona)

W mrocznym, zbudowanym warstwowo świecie panuje chaos. Killy, tajemniczy mężczyzna o ciele dziecka, przemierza kolejne kondygnacje w poszukiwaniu posiadacza genu terminala sieciowego, gdyż tylko ktoś taki może nawiązać bezpieczne połączenie z siecią. Na skutek epidemii, która wyniszczyła ludzką rasę, geny te niemal zupełnie zanikły. Czy uzbrojony w niepozorną, acz niezwykle potężną broń Killy zdoła pokonać przeciwności losu i odnaleźć to, czego szuka? Witajcie w przytłaczającym świecie Tsutomu Niheia, gdzie próżno szukać łatwych odpowiedzi na dręczące nas pytania...

To już przesada pierw Drifters a teraz jeszcze Blame [placze] Aż się boję sprawdzać do jakich jeszcze tytułów brakuje tematu :d

Co myślicie o tym tytule? Jesteście zadowolenie z wydania u nas Blame? czy może oczekiwaliście czegoś innego? Zbieracie wydanie w miękkiej czy twardej oprawie? zapraszam do dyskusji!

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.07.2016 08:28 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
Ja zbieram w twardej :) Niestety wymiar mangi nie pozwala na jej postawienie na półce i musi sobie leżeć :(

Co do samej fabuły to jest nawet wciągająca, ale akcja według mnie dzieje się trochę za szybko. Jeżeli chodzi o kreskę to niestety nie jest to mój klimat, chociaż niektóre kadry robią wrażenie :)

Osobiście oceniam na 6,5/10 :)

-
Dodane: 21.07.2016 21:02 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 955
Ja zbieram w twardej :) Niestety wymiar mangi nie pozwala na jej postawienie na półce i musi sobie leżeć :(

I jak się twarda prezentuje? Solidna jakość? Ja się spóźniłem z pierwszym tomem i muszę się miękką zadowolić :)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 25.07.2016 09:47 /
Morex - Profil - user - 20% - 337
Jakość bardzo dobra, niestety przez przesyłkę mam lekko obity jeden z rogów, ale mało to widać na szczęście. Jest to pierwsza manga w twardej oprawie, więc tak naprawdę nie mam odniesienia do podobnych publikacji oprócz książek, ale jakościowo wyszło naprawdę dobrze. Oczywiście najbardziej w tej publikacji przeszkadza mi cena :d

-
Dodane: 12.09.2017 12:51 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
#Morex, ten problem chyba dotyka nas wszystkich, sam w kolekcji mam wiele grzbietów, którym przesyłka nie służyła.

Ogólnie zrezygnowałem z twardej oprawy, miałem z nią do czynienia i mnie odstraszyła, zdecydowanie przyjemniej operuje mi się taką mangą. Sama historia i kreska dla mnie to miód na serce.

-
Dodane: 23.09.2017 16:32 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1540
Klimaty epidemii, zarazy i wszechobecnego chaosu nie należą do moich ulubionych. Mangę przeglądałam w sklepie na szybko, i również niekoniecznie jestem zwolenniczką takowej kreski. Kadry jak dla mnie były często zbyt "przesycone" i zakłócały odbiór. Fajnie, że wydawnictwo postawiło na dwojaki sposób wydawania w zależności od upodobań. Abym mogła przeczytać całość, przede wszystkim odstrasza mnie cena (!). Obawiam się, że kupując tomik zawiodłabym się, i byłyby to zbędnie wydane pieniądze.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy