Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Dodane: 30.07.2016 18:04 - Edytowane przez Heliaze /
Heliaze - Profil - user - 90% - 4671
W tym roku Blizzard obchodzi swoje 25 lecie. Diablo 20 lecie. Odsyłam w pierwszej kolejności do poniższego artykułu:

http://rozegrani....zcon-2016/

Blizzard coraz częściej poszukuje ludzi do pracy, którzy doskonale znają uniwersum Diablo. Diablo III w dalszym ciągu otrzymuje aktualizacje, ale są to symboliczne zmiany, które również świadczą o tym, że chyba pora zaprezentować następce.

Wszystkiego dowiemy się na tegorocznym Blizzocnie, który odbędzie się w dniach 4-5 listopad.

-
Dodane: 30.07.2016 18:48 /
namso91 - Profil - user - 60% - 1758
Intryga z kośćmi. :d
Diablo IV... to byłoby coś pięknego. [placze] Po setkach rozegranych godzin w Diablo II i III , hype byłby nieziemski.

-
Dodane: 30.07.2016 18:54 - Edytowane przez PunishedVenom /
PunishedVenom - Profil - user - 20% - 273
jeśli zrobia to bez tego debila odpowiedzialnego za dom aukcyjny to jestem na tak nawet nie przeszkadza mi ta mniej mroczna stylistyka III ale kolejnego takiego bullshitu bym nie zdzierżył

-
Dodane: 17.06.2018 14:14 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1475
Blizzcon to odległa impreza.Dopiero w listopadzie.
Temat warto reanimować jak będziemy mieli jakieś fakty.
Ha ostatnio grałem w dwójkę.Znudziła mnie po dwóch godzinach.Chyba napisze o tym w temacie o ostatnio ogrywanych tytułach.
Znów nie wiem w co grać. [placze]

Wiadomość doklejona:
Już niektóre mało poważne serwisy internetowe wieszczą początek prac nad czwórką.
Ktoś się doszukał Blizzardowskiego ogłoszenia o pracę, do nowego projektu w universum Diablo, szukają artysty do robienia podziemi, lochów.
Może z tego wyjść Diablo, albo diablik. To równie dobrze może być jakiś przeglądarkowy lub androidowy szit. Jednak niektórzy growi publycyśći lubią mieć przyciągające tytuły newsów, szczególnie gdy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i mogą tylko kiepsko zmyślać.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.06.2018 16:25 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13686
Minęły dwa lata i nadal w sumie nic nie wiadomo xD Chodzą po necie plotki o kolejnej części Diablo ale Blizzard nadal milczy w tej sprawie. Ja aktualnie gram sobie w jedynkę. Dwójkę już przeszedłem wraz z dodatkiem kilka razy. W trójkę grałem tylko chwilę, może ukończę jak będzie się zbliżała już na serio czwarta część.

Znów podobnie jak w 2016 roku mówi się o Blizzconie i jakichś informacjach w listopadzie. Znów powtórka sprzed dwóch lat czy może tym razem serio już coś jest na rzeczy? :d

D I -> D II (4 lata)
D II -> D III (12 lat)
D III -> D IV - czyżby więcej niż 12? xD Plotki o trójce krążyły chyba gdzieś po 6-8 latach a wyszło po 12. Plotki o czwórce krążą niby po 4 latach więc wyjdzie może po 8... chociaż to niemożliwe aby ukazało się już w 2020 więc obstawiam bardziej opcje 12lat+ [xd]

-
Dodane: 17.06.2018 17:00 - Edytowane przez Stenbar /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1475
https://careers.b...s/oNiH7fwD
To jest ten pewny trop, że coś, z naciskiem na słowo coś, planują stworzyć. Jeśli to pełnoprawna kontynuacja, poczekamy jeszcze długo zanim cokolwiek powiedzą. Nawet nie mają ludzi zorganizowanych, ale jeśli szukają ekipy to decyzję o rozpoczęciu projektu chyba już wstępnie podjęli.

[kawaii] To pewnie Diablo Mobile na androida. Stukasz w ekran, im więcej stuknięć tym więcej martwych demonów. [oczy] I trzeba kupować runy za prawdziwe pieniądze. [kawaii]

-
Dodane: 18.06.2018 12:30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
Stenbar
To bardziej zapowiedziany wcześniej jakiś REMASTER Diablo 2.
Pewnie na D4 nie ma pomysłu.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy