Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: Ulubiony i najgorszy alkohol
Dodane: 29.08.2016 20:32 /
cholek56 - Profil - user - 40% - 922
#Namso prędzej wypije spirytus z wodą..

#Bohnart jakbym miał piwo jeszcze to w 7 byłbym. Tylko to gowno mam.

-
Dodane: 11.09.2016 22:54 /
Laura - Profil - user - 0% - 22
Ja jeszcze nigdy nie próbowałam innego alkoholu niż piwo :p A i tak mi nie smakowało. Kiedyś tylko łyczka wina wzięłam od mamy, ale było tak cierpkie że aż mnie wykręciło :)

-
Dodane: 11.09.2016 23:01 /
cholek56 - Profil - user - 40% - 922
Laura napisał/a:
Ja jeszcze nigdy nie próbowałam innego alkoholu niż piwo :p A i tak mi nie smakowało. Kiedyś tylko łyczka wina wzięłam od mamy, ale było tak cierpkie że aż mnie wykręciło :)

Wino mi nie smakuje za bardzo. Jest niedobre :) oprócz Old Kadarki za 10.99 to smakuje jak kompot wiśniowy z odrobiną wody :d
To czysta ani whisky Ci nie. Posmakuje skoro cierpkich nie lubisz :d

-
Dodane: 12.09.2016 00:41 /
Lanterius - Profil - user - 10% - 142
Wdzię że mamy tutaj koneserów Whisky i inne takie trunki :p ja osobiście jakoś nie lubie łychy (no ale jak ktoś lubi no to wiadomo spoko, na zdrowie xD) :/ tylko czysta zimna (Wyborowa, Soplica z tych w normalnych cenach, ale wiadomo że Finka też wchodzi gładko), dobry dzień i wchodzi jak woda xD ale takich Krupników i innych De Luxów to raczej unikam :p

Moje ulubione piwo to następne (oczywiśćie zimne) a tak seiro to z browarków Tyskie Klasyczne (Gronie jest ok ale jak jest opcja wziąć Klasyczne to wezme jednak Klasyka), Książęce (prawie wszystkie oprócz tego zielonego Acośtam i ryżowego), Kasztelan, Carlsberg :p Heineken jak sie trafi xD raz jest dobry a raz woda jakby z kija xD takich tych z napisami "Mocny" nie kupuję wgl :d uwazam ze sa niedobre a piwo ma smakować :d jak bede chciał się nawalić to sięgnę po większy kaliber alkoholu xD

Wino to wypiję (nie wiem jak ludzie umierają na drugi dzień od wina xD) najlepiej słodkie to mogę pić a jakieś wytrawne i półwytrawne to nie lubie bo ryj wykrzywia bardziej nie wóda xD

-
Dodane: 20.09.2016 02:26 - Edytowane przez namso91 /
namso91 - Profil - user - 60% - 1757
No to zdrówko za wszystkich userów i pokój na forum. xD Nie ma to jak weselny bimberek od szefa. Już z nim walczę na ostro i nieźle klepie w łepetynce. Dobrze, że Anna tego nie widzi. [serce]

#Lanterius
Z dobrym nastawieniem i przy fajnych ludziach, wszystko smakuje i wchodzi gładko(bez skojarzeń).

-
Dodane: 20.09.2016 11:04 /
Twilight - Profil - user - 10% - 120
Brendy, to jak dla mnie najlepszy alkohol, ten smak jeszcze nie dojrzały ala koniak cos wspanialego, a tak po za tym to piwko, leszek albo perełka export, innych alkocholi raczej nie tykam.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 08.01.2017 11:47 /
Sayan_SSJ - Profil - user - 10% - 224
Jeżeli chodzi o alkohol, to lubię go przede wszystkim wypić z fajnym towarzystwem.
Ulubiona wódka to Stock żurawinowy dobrze zmrożony. Mówię oczywiście o szotach.
Z czegoś słabszego to preferuję wino.
ALe dobrze gdy też nie jest za słabe, musi mieć z minimum 16% obj.
Z win bardzo polecam wino "Kagor Pastoral" o smaku śliwkowym z nutą czekolady.
Rewelacyjne jak na koszt 32 zł. Szybko się nie nudzi no i oczywiście jest to wino słodkie. [miau]

-
Dodane: 08.01.2017 13:05 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 197
Nie piję od maja 2015 i uważam że to moja najlepsza decyzja w życiu. Mam nadzieję że do końca życia tak będzie.

-
Dodane: 08.01.2017 13:52 /
Uwejak - Profil - user - 0% - 2
Ulubiony alkohol to zdecydowanie whisky (najbardziej Ballantines) ze spritem lub colą, akurat bardziej preferuje sprite ale to kwestia gustu :) Wypić sobie od czasu do czasu takiego drinka przy kolejnym odcinku anime - bezcenne :d Natomiast co do piwa to lubię takie ze zwiększoną goryczką na poziomie 60 IBU + im więcej tym lepiej, najbardziej polecam Citre, bardzo dobre piwo z mocną goryczką i z posmakiem cytrusów pod koniec każdego z łyków, naprawdę fenomenalne piwo :)
A jeśli chodzi o najgorszy alkohol to raczej wódka, której każdy kolejny łyk bardziej odrzuca niż przyciąga, no ale szybki kieliszek z dobrą popitą czasem przełknę xD

-
Dodane: 18.07.2018 17:11 /
art0collector - Profil - user - 0% - 22
Ulubione
Chivais regal 21 przepyszny bogaty głęboki smak oraz posmak anyżu który uwielbiam.

Piwa ciemne Lubuskie , Grodziskie , Pniewskie itp.

Nie lubię Dżin lubuski o smaku świerku. Tak to pijam wszytko zależy od imprezy.

-
Dodane: 16.08.2018 09:44 - Edytowane przez plewka098 /
plewka098 - Profil - user - 0% - 64
Najlepszy alkohol to dla mnie wszelkiego rodzaju likiery(Amaretto, Bailey's Irish) zaraz potem wódka(aktualnie najbardziej smakuje mi Sobieski, co jest dość dziwne), nie przepadam za piciem piwa, szczególnie w większej ilości, ponieważ nie chcę latać co 10 min do toalety, ale jeśli mam wybierać to zdecydowanie najlepszym piwem jakie piłem jest Raciborskie rżnięte. Najgorszym za to piwem jest dla mnie Harnaś, więc jeśli znajomy przyniesie mi Harnasia to już nie jest moim znajomym. Jeśli chodzi o Whisky to niestety nie jestem w stanie przyzwyczaić się do smaku, nawet z colą czy jakimkolwiek innym napojem nie jestem w stanie tego wypić.

-
Dodane: 16.08.2018 10:24 /
Siwas - Profil - user - 50% - 1195
Ulubiony alkohol to JOHNNIE WALKER RED LABEL, w sumie mam jeszcze BLACKA do konsumpcji to może jeszcze zmienie zdanie, ale piłem zwykłego Jacka Danielsa i dla mnie był taki jakiś nijaki wolę REDa xD

Do najgorszych alkoholi to bym zaliczył czystą gorzołkę, a jeszcze jak trafisz na ciepłą to chce się rzygać xD Ale jakbym miał wymienić najgorszą wódkę jaką wypiłem to powiem wam, że nie jestem w stanie wymienić bo dawno nie piłem słabej jakości wódki, ale napewno Starogardzka to największe gówno jakiego tykać nie miałem zamiaru xD

-
Dodane: 16.08.2018 13:51 /
KaKa - Profil - user - max% - 13647
Nie piję alkoholu, ale chyba najgorsze co miałem w ustach to Tyskie. To już nawet mocno wytrawne wino, pite bez żadnego jedzenia, było lepsze, niż to gorzkie gówno xD
W sumie whiskey też okropne, bo smakuje jak benzyna.

Za to zajebiście smakowało mi takie cudo jak Tinto de Verano. Ale to nie jest do upijania się.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 16.08.2018 16:14 /
Haudziarz - Profil - user - 100% - 6205
co jest najlepszym alkoxolem, nie wiem, moze coś z belGii.

ja ostatnio osobiscie lubie najbardziej, a zmienia mi się co jakiś czas, lubie miody pitne.

Co do najGorszycx, to może Kustosz, Gdy to pilem czułem się naprawde poniżony.

-
Dodane: 16.08.2018 17:55 /
RKO90 - Profil - user - 0% - 28
namso91 napisał/a:
#iglo13
Sorry , ale mam dobrą pamięć. Nie wniosłeś wtedy nic do tematu tylko wszedłeś żeby mnie wyśmiać itp. Ale nie chcę offtopować i robić z tego dramy. Było minęło , nie ważne.

Wracając do piwa to kupuje zazwyczaj mocne , od 7% wzwyż. Jeżeli jest środek tygodnia to kupuje czasami jak ja to określam "piwa dla smaku" , bo na drugi dzień do pracy. Dlatego różnica w % jest ważna bo gdy wypijam 6 tyskich jest w ch** bąbka , a gdy 6 dębowych mocne to powiedzmy że nie jestem w dobrym stanie. Oczywiście zależy to też od tego jak szybko pije , ale znajomi zawsze się śmiali że jestem jak typowy anglik jeżeli chodzi o szybkość picia , co jest dużą wadą. Wódka tylko z kimś i do okazji , ale czasami używam jej do "łodzi podwodnych" lub "dasbootów" , jak zwał tak zwał. Nie uważam się też za wspaniałego zawodnika , zawsze będę powtarzał że to zależy od dnia , wypoczynku , szybkości picia itp.

no to kurde zadroszcze , ja mieszkam w holandii i zeby miec to co piszesz po 6 tyskich to mam po 11 amstelach i joincie. no nieekonomicznie xd ale naszczescie to nie pl :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy