Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Naruto
Temat: Boruto
Dodane: 01.09.2016 23:45 /
Yahwe4 - Profil - user - 0% - 3
Witam,
chciałbym się dowiedzieć który chapter jest najnowszy. Skąd tyle informacji o Boruto na naruto.wikia

-
Dodane: 02.09.2016 00:33 /
PunishedVenom - Profil - user - 20% - 273
mogę się mylić ale to chyba najnowszy chapter jest najnowszym chapterem boruto wystarczy skorzystać z google, może są dobrze poinformowani na tym wiki

-
Dodane: 20.09.2016 20:45 /
PrezesE - Profil - user - 10% - 181
W tym momencie najnowszy chapter to chapter 5, dodatkowo w mandze nazwy dostały techniki które w filmie były po prostu użyte (np. Suitondan: Oruka czy Raitondan : Ibuki)

-
Dodane: 23.11.2016 18:43 /
nomexdep2 - Profil - user - 0% - 26
naruto boruto nieważne teraz to zeszło na psy teraz na topie jest dragon ball super :d kiedyś byłem wielkim fanem naruto ale odkąd sie skończyło i jakieś boruto mangi powstały nie podoba mi sie to wcale i przerzuciłem sie na dbS :)

-
Dodane: 19.03.2017 19:50 /
halfish - Profil - user - 10% - 104
Czy może mi ktoś powiedzieć czy naruto ciągle jest nagrywane? tzn najpierw ogląda sie Naruto 220 odcinkow, później Naruto Shippuuden 500 odcinków (które kończy się 22 marca 2017) a później po tym bedzie Boruto które jeszcze nie miało premiery, czy dobrze to rozumiem?

-
Dodane: 19.03.2017 19:56 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5496
#halfish

Tak jest "nagrywane" dalej Naruto :p

I tak jak piszesz najpierw Naruto a potem Shippuden, a potem będzie to Boruto, ale nie musisz oglądać bite 700 epków bo spora część z tego to nudne fillery.

Także faktycznie masz około 300+epków opartych na mandze.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.03.2017 00:22 /
dzieki, no tak napisałem nagrywane z przyzwyczajenia, miało być pisane i animowane :d szkoda że nie ma listy odcinków które trzeba obejrzeć z pominięciem fillerów

-
Dodane: 20.03.2017 08:38 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5496
Jest taka lista:
http://www.animef...-shippuden

Do zwykłego naruto też jest, wystarczy że wpiszesz.

Pozdro :p

-
Dodane: 20.03.2017 13:13 /
wiem wpisywałem, ale tego było tyle że nie wiedziałem co z czym się je. wolałem zapytać ludzi z tego forum, którzy się znają :) dziekuję za odpowiedzi. zacznę od Shingeki no Kyojin wydaje się być spoko

-
Dodane: 20.04.2018 17:10 /
mjetekk - Profil - user - 0% - 65
Warto oglądać teraz Boruto, bo ruszają z materiałem filmowym i mangowym. Oczywiście w celu zobaczenia czy Pierrot odwali taką samą fuszerkę jak Toei przy DBS.

Na razie widziałem wycinek odcinka 54, gdzie Sasuke walczy z tym dużym gościem. Animacja jest świetna, więc studio chyba stanie na wysokości zadania :)

-
Dodane: 20.04.2018 21:20 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 873
Warto oglądać teraz Boruto, bo ruszają z materiałem filmowym i mangowym. Oczywiście w celu zobaczenia czy Pierrot odwali taką samą fuszerkę jak Toei przy DBS.

Warto warto, tempo jest wolniejsze i uwaga zostaje poświęcona kilku rzeczą które zostały pominięte w mandze i kinówce(ale aktorzy głosowi się za to mniej przykładają niż przy kinówce, słychać to zwłaszcza przy Boruto i Konohamaru), jeżeli mądrze to będzie wyglądać w całości pod względem scenariusza, to jest szans że wersja Anime>Manga>Film. Poza tym są różnice po między każdą wersją w anime wygląda na to że SzóstkaKage będzie walczyć z aż trzema Ootsutsuki na raz.

Na razie widziałem wycinek odcinka 54, gdzie Sasuke walczy z tym dużym gościem. Animacja jest świetna, więc studio chyba stanie na wysokości zadania :)

Weź pod uwagę połączenie ze scenkami z kinówki, więc też dlatego tak fajnie to wygląda

-
Dodane: 29.06.2018 13:55 /
GokuKun - Profil - user - 0% - 5
LuigiN2000 napisał/a:

Warto warto, tempo jest wolniejsze i uwaga zostaje poświęcona kilku rzeczą które zostały pominięte w mandze i kinówce(ale aktorzy głosowi się za to mniej przykładają niż przy kinówce, słychać to zwłaszcza przy Boruto i Konohamaru), jeżeli mądrze to będzie wyglądać w całości pod względem scenariusza, to jest szans że wersja Anime>Manga>Film. Poza tym są różnice po między każdą wersją w anime wygląda na to że SzóstkaKage będzie walczyć z aż trzema Ootsutsuki na raz.

Weź pod uwagę połączenie ze scenkami z kinówki, więc też dlatego tak fajnie to wygląda

Mnie Boruto odrzucił, nie ma tego klimatu

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy