Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Puchar Konfederacji 2017
Dodane: 30.11.2016 19:34 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4468
Puchar Konfederacji 2017 zostanie rozegrany w dniach 17 czerwca - 2 lipca w czterech rosyjskich miastach: Moskwie, Petersburgu, Soczi i Kazaniu.

Rozlosowano grypy tego turnieju i wyglądają tak:
GRUPA A
Portugalia (mistrz Europy)
Meksyk (triumfator Złotego Pucharu CONCACAF)
Nowa Zelandia (mistrz Oceanii)
Rosja (gospodarz)

GRUPA B
Niemcy (mistrza świata)
Australia (triumfator Pucharu Azji)
Chile (triumfator Copa America)
Mistrz Afryki

Nie znamy jeszcze mistrza Afryki, który będzie wyłoniony na przełomie stycznia i lutego.

Pytania do was:
Kto jest faworytem na chwilę obecną według was??
Czy Niemcy są wstanie przełamać klątwę pucharu konfederacji?

Zapraszam do dyskusji. ;)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 30.11.2016 20:21 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 760
Według mnie Chile ma niezłą drużynę z indywidualnościami do tego potrafią grać bardzo nieprzyjemny i bolesny [umarl] football.
Jeśli nie oni to Niemcy którzy z pewnością maja wielka drużynę z bardzo dobrymi piłkarzami, największe plusy ogromne doświadczenie i "status" drużyny turniejowej.

Tzw. klątwa to z pewnością wypadkowa wielu czynników ale w szczególności wypalenia piłkarzy po męczącym sezonie, na ta chwilę w Bayernie sytuacja nie wygląda za ciekawie ale zawsze podstawowi reprezentanci rozegrają powyżej 50 meczy, więc sadzę że jeśli Niemcy wygrają nie zrobią tego w spektakularny sposób będzie to raczej portugalia bis.

-
Dodane: 04.12.2016 17:20 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13391
Awans z grup zapewnią sobie raczej Niemcy i Chile oraz Portugalia i Meksyk. Jak się to potoczy dalej? Trudno powiedzieć :d Nie zdziwię się finałem Chile vs Niemcy. Ostateczny tryumfator? Sądzę, że Niemcy chociaż bym nie chciał i będę kibicował chyba właśnie Chile. 2x z rzędu Copa America zdobyli, fajnie jakby puchar konfederacji dopisali do dorobku.

-
Dodane: 05.12.2016 18:35 /
KaKa - Profil - user - max% - 13397
No raczej nie będę zbyt oryginalny, jeśli powiem, że moim zdaniem z grup wyjdzie Meksyk z Portugalią oraz Niemcy wraz z Chile, potem możę wydarzyć się wszystko, jednak chciałbym, żeby to amerykańska drużyna zdobyła puchar.

-
Dodane: 10.12.2016 20:20 /
W grupie A na pierwszy rzut oka wydaje się, że Portugalia, no i niby jest ten Meksyk, choć nie można zapominać o Gospodarzu. Oni mogą zaskoczyć, Nowa Zelandia raczej jest skazana na pożarcie.

W grupie B Niemcy na pewno są faworytem numer jeden. Dalej jest Chile, Australia już nie ta co kiedyś, pytanie jaki będzie mistrz Afryki, bo taka ekipa może namieszać.

-
Dodane: 05.02.2017 21:54 /
Do grupy B dołącza Kamerun. Raczej nic wielkiego nie ugra przeciwko Chile czy Niemcom. Nie pozostaje nic innego jak poczekać do czerwca i sie przekonać :d

-
Dodane: 09.02.2017 22:34 /
Ja bym aż tak nie skreślał Kamerunu. Puchar Konfederacji to dziwny turniej. Niemcury nie wiadomo jaki skład wystawią. Włosi jako mistrzowie świata w RPA zagrali fatalnie. Puchar ten to jest puchar myszki miki z trwającą klątwą. Niemcy mieli na MŚ spore problemy z ekipami z Afryki. :p Chilosy nie wiadomo czy się zakwalifikują na MŚ i nie wiadomo jaką będą mieli sytuację przed turniejem. Dużo może się dziać.

-
Dodane: 04.03.2017 14:44 /
Dlatego też napisałem, że trzeba poczekać do czerwca z dokładniejszą oceną sytuacji :p Ogądał finał Mistrzostw Afryki i prócz paru lepszych grajków to niektórzy w reprezentacji prezentowali takie drewno, że śmiać mi się chciało xD Ich zadaniem było chyba tylko przeszkadzanie, próby odbioru i odgrywanie do najbliższego lepszego kopacza.

-
Dodane: 20.05.2017 22:40 /
Kadra Niemiec na Puchar Konfederacji:

Bramkarze: Berd Leno (Bayer Leverkusen), Marc-André ter Stegen (Barcelona), Kevin Trapp (Paris Saint-Germain),

Obrońcy: Matthias Ginter [Borussia Dortmund], Jonas Hector (FC Köln), Benjamin Henrichs (Bayer Leverkusen), Joshua Kimmich (Bayern Monachium), Shkordran Mustafi (Arsenal), Marvin Plattenhardt (Hertha Berlin), Antonio Rüdiger (Roma), Niklas Sule (Hoffenheim),

Pomocnicy: Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Emre Can (Liverpool), Kerem Demirbay (Hoffenheim), Diego Demme (RB Lipsk), Julian Draxler (Paris Saint-Germain), Leon Goretzka (Schalke 04), Sebastian Rudy (Hoffenheim),

Napastnicy: Leroy Sane (Manchester City), Lars Stindl (Borussia Mönchengladbach), Sandro Wagner (Hoffenheim), Timo Werner (RB Lipsk), Amin Younes (Ajax).

Leow powołał już reprezentację, całkiem niezła ekipa. Mogą nawet wygrać ten turniej. Młoda ekipa z kilkoma doświadczonymi zawodnikami. Dla mnie oni są faworytem turnieju. Czekam na następne reprezentacje.

-
Dodane: 18.06.2017 10:32 /
Puchar rozpoczęty. W otwarciu Rosja pokonuje Nową Zelandię 2:0. Ciekaw jestem jak wypadną na tle mistrza Europy :d

Dziś Portugalia vs Meksyk i Kamerun vs Chile. Zapowiadają się dość fajne spotkania.

-
Dodane: 18.06.2017 22:47 /
Wygrała Rosja w meczy otwarcia, ale jestem ciekaw, co pokaże przeciw Meksykowi i Portugalii.

Obie ekipy wyżej wymienione, remisowały gównie po błędach Portugalii w obronie. Choć z gry lepiej wyglądali Meksykanie.

Drugiego meczu nie widziałem, ale Chile wygrało 0:2, dość późno strzelili bramki.

-
Dodane: 19.06.2017 22:18 /
Portugalia z Meksykiem na remis. Dobry wyrównany mecz.

Chile ostro cisnęło po Kamerunie ale jednak długo utrzymywał się remis. Ostatecznie Afrykańczycy jednak pękli i pozwolili sobie wbić dwie bramki.

Niezły mecz Niemców. Australia się nieco postawiła jednak mistrzowie się ostatecznie nie dali i zdobyli komplecik punktów. Ciekaw jestem ich starcia z Chile.

-
Dodane: 19.06.2017 22:45 /
Niemcy wygrali z Australią, ładnie bramki na strzelali. Trzeba przyznać, że Kangury strzeliły bramki po błędach niemieckiego bramkarza Leno. On spartolił dwie bramki Niemcom. Niemcy dla mnie są faworytem, Portugalia mnie nie przekonuje, Chile chyba takie mocne nie jest. A Meksyk z takimi niemcurami czy chilosami chyba sobie nie poradzi.

Po pierwszej kolejce, na podium tak wizualnie, to ustawia (1)Niemców, (2)Chile, (3)Meksyk/Portugalia ciężko ocenić, może Rosjanie zaskoczą. Ale gdybanie na razie.

-
Dodane: 23.06.2017 12:56 /
Gruba B tym razem na remis. Niemcy mieli problemy z Chile, Australia nie dała rady Kamerunowi. Fajna sytuacja w grupie bo kto wygra ostatni mecz ten przechodzi, wszyscy mają jeszcze szanse.

W grupie A Nowa Zelandia już się może pakować, Rosja jeszcze powalczy ale z Meksykiem, nie będzie jednak łatwo.

-
Dodane: 23.06.2017 15:09 /
KaKa - Profil - user - max% - 13397
Nie śledzę tego jakoś za bardzo. Widziałem problemy Meksyku w meczu z Nową Zelandią, trener zlekcewazyl rywala, ale udowodnił, że ma wielu dobrych piłkarzy. W naszej reprezentacji wymiana trzech zawodników to już coś niewyobrażalnego xD
Niemcy wczoraj spokojnie grali z Chile, żadna drużyna nie wybiegła przed szereg, ot aby już to 1:1 dowiezc. Mówię o drugiej połowie, bo tylko ja widziałem.

-
Dodane: 23.06.2017 19:05 /
Meksyk miał problemy z Nową Zelandią. To jest turniej i zdarzają się słabsze mecze. Niemaszki zremisowały z Chilosami i teraz pytanie czy młodzieżowe niemaszki tak genialnie zagrały czy Chile było takie słabe. Raczej to źle świadczy o Chile. Kamerun zremisował z Australią która chyba najmocniejsza nie jest. Niby fajnie, że nikt jeszcze po dwóch kolejkach nie awansował. Ale widać zmęczenie sezonem i turniejowe przypadłości.

-
Dodane: 24.06.2017 20:45 /
Młode niemcy w konfederacji dobrze grajo, młode niemcy na ojro dobrze grajo, wszystkie młode niemcy dobrze grajo [placze] Czas napisac main kampf, że blondyni (ciapaci) to rasa podludzi i trzeba atakować niemców we wrześniu.

Rosja nie dała ostatecznie rady. Nie zapowiada się zbyt fajnie ten turniej u nich xD Fakt, Są na 1 miejscu w grupie więc dobiorą im słabszych rywali, ale ten słabszy na turnieju nie zawsze okazuje się słabszym :d

Portugalia bez problemu ogrywa Zelandczyków. Grupa zakończyła się ciut inaczej niż przewidywałem, bo zakładałem że to Meksyk będzie na pierwszym miejscu a Portugalia na drugim... ale zdecydował o tym tylko bilans.

-
Dodane: 25.06.2017 00:31 /
Rosjanie nie mają jakiś wybitnych grajków, coś liga Rosyjska ma problemy ze skompletowaniem dobrej ekipy. Oni nie mają jakieś gwiazdy. Czas kilku ruskich kopaczy w Angielskiej Premiership minęły bezpowrotnie. Słabo widzę Rosjan w przyszłym roku. Jak wyjdą z grupy będzie sukces.

Portugalia i Meksyk wyszły zgodnie z planem.

Czekamy na grupę B.

-
Dodane: 25.06.2017 19:26 /
Australia znów na remis. Chile coś nie najlepiej się prezentuje jak na razie, dwa remisy w grupie, niewiele brakowało do tego aby odpadli z turnieju. Niemcy dopieli swego i bez większego trudu grają dalej. Ich awans był do przewidzenia.

Portugalia vs Chile? Kibicować będę Chile ale w obecnej dyspozycji trochę czarno to widzę, a istnieje szansa aby się sprawdził przewidywany przeze mnie finał. Chciałbym tego.

Niemcy konta Meksyk? Z całym szacunkiem do Meksyku ale raczej nie dadzą rady mistrzom świata. Chociaż byłbym mile zaskoczony, gdyby jednak dali.

Czyżby w finale Mistrz Europy konta Mistrz świata (gdzie mistrzów gra niewielu)?

-
Dodane: 25.06.2017 23:46 /
Coś słabo Chile zagrało z Australią. Tylko remis z Mistrzem Azji. Oni chyba nic nie zwojują z Portugalczykami.

Meksyk z Młodymi Niemcami ma większe szanse, ale musi zagrać perfekcyjnie. Niemcy grają z przewagą jednego gracza i stracą bramkę. I to z ekipą z Afryki. Kamerun nic wybitnego nie grał. Portugalia też nic wielkiego nie grała na tym turnieju.

Mimo wszytko chyba sensacji nie będzie, obie ekipy z Europy zagrają w finale.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy