Ważna informacja Konkurs: Wygraj KOSZULKĘ z Światkoszulek.net

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 73 - Opinie
Dodane: 08.01.2017 08:40 - Edytowane przez by_black /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14955
W Japonii odbyła się premiera 73 epizodu anime "Dragon Ball Super", poniżej przedstawiamy status prac nad epizodem.

- PL: Pobierz
- PL: Online
* Tłumaczenie: zielony, KaKa & NazgulPL
* Korekta: by_black & NazgulPL
* Tłumaczenie OP i ED: NazgulPL & bojlas
* Karaoke OP i ED: NazgulPL

UWAGA! Zapoznaj się z regulaminem działu "Dragon Ball Super".

----- Podpis --------------------
Damn right!
-
Dodane: 08.01.2017 10:21 /
#Paweldb - Profil - user - 0% - 66
Piękny odcinek o małej ośmiorniczce którą da się zamknąć w słoiku i gdy wejdzie w ciało byle człowieka zwiększa jego moc bez treningu. Miła odmiana po tych koksach Blacku, Hicie, Beerusie.

-
Dodane: 08.01.2017 11:57 /
#arek25 - Profil - user - 0% - 35
Paweldb napisał/a:
Piękny odcinek o małej ośmiorniczce którą da się zamknąć w słoiku i gdy wejdzie w ciało byle człowieka zwiększa jego moc bez treningu. Miła odmiana po tych koksach Blacku, Hicie, Beerusie.

Swoiste nawiązanie do Bebiego z GT, ale to na szczęście tylko filler przed kolejną sagą :)

-
Dodane: 08.01.2017 11:59 /
#hopkins13 - Profil - user - 0% - 52
arek25 napisał/a:
Paweldb napisał/a:

Swoiste nawiązanie do Bebiego z GT, ale to na szczęście tylko filler przed kolejną sagą :)

więc jeszcze 3 fillery oprócz dzisiejszego. Wszak nowa saga zaczyna się 5 lutego ;)

-
Dodane: 08.01.2017 14:55 /
#Vegetta07 - Profil - user - 10% - 152
Nudy, ale trzeba było to przetrwać. Następny odcinek zapowiada się nieco lepiej. Scenę z ośmiorniczką, przemilczę.

-
Dodane: 08.01.2017 15:19 /
#danielak - Profil - user - 0% - 45
Beznadzieja... 2 tygodnie czekania i dno... 0/10 do 5 lutego chyba dam ze na luz z dbs.. mozna bylo te fillerowe odcinki wykorzystac do treningow calej 10 przed turniejem a nie na to cos...

-
Dodane: 08.01.2017 15:26 /
#Matisa - Profil - user - 0% - 1
Siemka mam pytanie jak oglądać na tym odtwarzaczu bo odtwarza mi do 15 minuty i się kończy. Z góry dzięki za odpowiedz

-
Dodane: 08.01.2017 15:49 - Edytowane przez Ariana /
#Ariana - Profil - user - 10% - 212
Matisa napisał/a:
Siemka mam pytanie jak oglądać na tym odtwarzaczu bo odtwarza mi do 15 minuty i się kończy. Z góry dzięki za odpowiedz

U mnie jest dokładnie tak samo. Dlaczego tak się dzieje? Ogólnie ładuje mi tylko 15 minut odcinka, tak jakby to była całość.

Co do odcinka, to był bo był... Nic powalającego, równie dobrze mogłoby go w ogóle nie być. Taka tam nic nieznacząca wstawka.
Nie przepadam za Gohanem w takim wydaniu, wręcz go nie znoszę, irytuje mnie, podobnie jak Pan. Lubię go chyba tylko w pomarańczowym stroju Goku, kiedy walczy i przypomina prawdziwego faceta z jajami [miau] Teraz to on jest jakiś taki odpychający. A w tym ubraniu Saiyamana i z tą choreografią ruchową wygląda jak jakiś pajac...

Aż dziw bierze, że to syn Goku...

No i dlaczego on jakąś obcą babę wozi na plecach? [oczy] Gohan to typowy facet Ziemianin. Stanie taka przed nim, powdzięczy się, słodkie oczka zrobi, nogę pokaże, cyckami pomacha, a ten od razu własne zdanie traci i pozwala jej się ujeżdżać w powietrzu! I ta lafirynda chce w swoim domu ćwiczyć z nim kwestie do filmu, mhmmm... Jasne... CO ZA ZDZIRA! [yyy] Niby się bał, żeby go nie wydała i dlatego od razu pozwolił jej na siebie wskoczyć. Na miejscu Videl przy najbliższej okazji bym Gohankowi ch... urwała!!! [zly] Tak na wszelki wypadek oczywiście [miau]

Z całego odcinka najbardziej podobał mi się ten pompon, który wyrastał na głowach ludzi zainfekowanych ośmiornicą [oczy]

-
Dodane: 08.01.2017 15:53 /
#paether - Profil - user - 0% - 26
danielak napisał/a:
mozna bylo te fillerowe odcinki wykorzystac do treningow calej 10 przed turniejem a nie na to cos...

Ehhh, np wymarzona przez wielu widzów wizyta Vegety na planecie Salad (i może mały sparing z Cabbą), jeden odcinek na spotkanie #18 z #17 po latach a Gohan zamiast robić z siebie idiotę mógłby poćwiczyć co nieco z Piccolo...

-
Dodane: 08.01.2017 16:11 /
#Vegetta07 - Profil - user - 10% - 152
Mam nadzieję że doczekamy się Vegety na planecie Sadal, aż się prosi żeby poświęcić temu minimum jeden odcinek.

-
Dodane: 08.01.2017 16:42 - Edytowane przez Diamante /
#Diamante - Profil - user - 50% - 1155
#paether
Ehhh, np wymarzona przez wielu widzów wizyta Vegety na planecie Salad

Toei nie moze zrobic takiego fillerowego epka, bo przede wszystkim nie dostali nawet od Akiry projektow postaci innych saiyan jak i planety Salad.

A ten epek byl slaby. Typowy fillery.

http://myanimelis...st/MortySA
-
Dodane: 08.01.2017 16:44 /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14955
Matisa napisał/a:
Serwisy online dzisiaj szaleją, na jedne jest problem wgrać coś, inne konwersji nie przechodzą, na niektóre wolę nawet nie wchodzić ;) Na razie wrzuciliśmy plik na mp4upload, niestety przed odcinkiem umieszczają reklamę, ale da się przeżyć :)

Damn right!
-
Dodane: 08.01.2017 16:49 /
#bekson - Profil - user - 40% - 962
Jak można było tak sponiewierać motyw ss3 z dragon ball kai i dać go na wejście tego idioty jaco.

W następnym odcinku jeszcze okaże się, że ośmiornica pozamiata Gohana i ten upadnie jeszcze niżej, o ile to jeszcze możliwe xD

-
Dodane: 08.01.2017 17:10 /
#rvn10 - Profil - user - 20% - 319
Mnie również trochę irytuje Gohan jako Great Saiyaman nieźle mu odbija. Czekam aż w końcu pokaże coś na turnieju wszechświatów i wróci do formy Mystic, bo inaczej trochę się rozczaruje tą postacią.

-
Dodane: 08.01.2017 18:12 /
#IvarBoneless - Profil - user - 0% - 2
Mi się bardzo podobał odcinek, wspaniale pokazali różnicę mocy między Gohanem walczącym na ziemi z bandziorami ewentualnie z jakąś słabą ośmiornicą a Goku czy Vegetą, którzy równają się z bogami nie mieszając się w sprawy na ziemi... przynajmniej teraz tak to wygląda.Nie jestem wielkim fanem Gohana ale powoli się do niego przekonuję. [wot] [oczy] :)

-
Dodane: 08.01.2017 18:37 /
#Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 642
A ot taki sobie odcinek. W każdym razie zastanawiam się czy ten filler coś znaczy? czy ma to być jakaś zapowiedź czy tylko tak strzelili historię Gohana. Już był copy Vegeta a potem Black jako "kopia" Goku co było dla mnie bardzo dziwne [wot] . Czy ten i najbliższe odcinki wprowadzą nas do jakiegoś treningu Gohana.

-
Dodane: 08.01.2017 18:42 /
#Sasukeeee - Profil - user - 10% - 227
Odcinek nie za dobry, ale spodziewałem się słabszego. Też mnie denerwuje Gohan w taki wydaniu, ale wiadomo, że będzie w next sadze, więc olać filler. Ale ogólnie udało się poczuć klimat fillerów z DBZ z Great Saiyamanem.

-
Dodane: 08.01.2017 21:28 /
#DoozleAnime - Profil - user - 10% - 185
Wszyscy tu mówią o odcinku, a nikt nie wspomniał o bardzo dobrym endingu (moim skromnym zdaniem). Nareszcie dobra muzyka i klimatyczne mangowe wspominki. Lepsze to od tych całych Yoka Yoka danców czy Michau chu... a zresztą sami wiecie co dalej.

Co do samego odcinka - Mógł być ale i jednocześnie mogło go nie być. Taki typowy filerek. Osobiście przyznam, że myślałem, że Gohan zdradzi Videl xD (swoją drogą ładna ta Cocoa GJ TOEI
( ͡° ͜ʖ ͡°)). Cały odcinek oceniam 6/10.

-
Dodane: 08.01.2017 21:40 /
#ironik - Profil - user - 20% - 257
Chcieliście Gohana, to toei strolowało wszystkich i dało Gohana.
Toei jest jak złośliwy dżin, niby daje co się chce, ale jednak nie :d

-
Dodane: 09.01.2017 14:57 - Edytowane przez Stenbar /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1149
Aż nabrałem ochoty by wykonać kilka misji w Xeno2 dla Great Saiyamana.Odcinki z jego udziałem w serii Z nigdy mi nie przeszkadzały.Jeszcze kilkanaście zapychaczy skupiających się głównie na tej postaci i może Gohan będzie w Super równie wyeksponowany jak Pilaf.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy