Ważna informacja News: Dragon Ballowy Super konkurs!

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F: Klasa skrytobójców (Assassination Classroom)
Dodane: 24.02.2017 16:43 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13426
Tytuł zostanie przetłumaczony więc potem nazwa tematu ulegnie edycji. Dałem dwie nazwy bo pewnie większośc z was kojarzy wyłącznie tytuł - Assassination Classroom, a nie ten oryginalny.

JPF ogłosiło kolejny shonen, który wejdzie w miejsce kończącego się Soul Eatera.

Info o mandze:
Autor: Yuusei Matsui
Gatunek: shounen, akcja, komedia, dramat, supernatural, szkolne życie
Liczba tomów: 21 (seria zakończona)
Premiera: grudzień 2017
Cena: 18,90 zł
Dodatkowe informacje: Format B6 (12x17 cm), bez obwoluty
Opis: Na Ziemię przybywa obcy, który postanawia zniszczyć naszą planetę dokładnie za rok. Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest ukatrupienie kosmity, co może być trudne ze względu na jego niesamowitą siłę i zręczność. Wspaniałomyślny przybysz postanawia sprawę ułatwić, zatrudniając się jako nauczyciel w szkole skrytobójców. Dzięki temu może przekazać wiedzę podopiecznym, doprowadzając siebie samego do zguby!
Witajcie w szkole, gdzie każdy dzień rozpoczyna się atakiem na nauczyciela-kosmitę!

Jak się podoba kolejna zapowiedź?

-
Dodane: 24.02.2017 17:18 /
ka3one - Profil - user - 10% - 208
Nie podoba wcale, liczyłem na Boku no hero academia albo Nanatsu no Taizai, cieszy natomiast potwierdzenie że o Dragon Ball Super nie mamy się co martwić, no i że nie będą zaniedbywać starszych czytelników, także czekam na wiecej klasyki.

----- Podpis --------------------
http://myanimelis...ist/ka3one
-
Dodane: 24.02.2017 17:36 /
Eastwood - Profil - user - 0% - 50
Meh, nie specjalnie lubię tego typu tytuły, tzn. przeczytać bym przeczytał, ale nie kupował :p

Pieniądze wolałbym przeznaczyć na Dragon Ball Super, bo manga jest wyśmienita, albo Nanatsu no Taizai.

-
Dodane: 24.02.2017 19:14 /
PunishedVenom - Profil - user - 20% - 273
JPF tak dawno nie zapowiadał że czuje się rozczarowany, mam nadzieje że na pyrkon zapowiedzą coś naprawdę ciekawego (może jojo :d albo coś od tezuki, blackjacka albo jakiś inny klasyk )

-
Dodane: 26.02.2017 19:20 /
Seria zakończona, to mnie mocno kusi xD Nie mam hajsu, nie mam już gdzie tego trzymać ale nadal gdzieś wciskam kolejne tytuły na listę "plan to buy" [xd]

Fajny tytulik, może bez większego szału ale za Soul Eatera jest moim zdaniem w sam raz i ma podobną długość. Też akcja dzieje się w specyficznej szkole, mniej specyficznej co prawa niż ta z SE, ale jednak troszeczkę podobny klimat. Na pewno kiedyś kupię, na bieżąco może nie będę zbierał ale postaram się nadrobić :p

-
Dodane: 21.11.2017 20:52 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 720
Mo już niedługo pierwszy tomik. Ktoś zamawia/zamówił preorderek? :d

Ja jak zwykle, musiałem mieć farta i zacząłem sobie sprowadzać tomiki tuż przed ogłoszeniem wydania u nas :) Mnie się zapowiedź bardzo podobała i na pewno nie poskąpię monet na ten tytuł, będę na pewno kupować na bieżąco.

Spoiler
-
Dodane: 24.11.2017 14:11 /
Morex - Profil - user - 20% - 320
Ja mam preorder :) Też czekam z niecierpliwością na polskie wydanie i będę zbierał całą serię, bo bardzo mi się podobałą manga :) Niedługo zabiorę się za anime :)

-
Dodane: 14.12.2017 15:51 - Edytowane przez LuigiN2000 /
https://scontent-...e=5AD7C1BC

Oto i jest, czekam niecierpliwie na swój tomik :)

Swoją drogą niektórzy już się czepiają tłumaczenia xD

Spoiler
-
Dodane: 15.12.2017 09:58 /
Dziwnie trochę wygląda. Nie jestem wstanie powiedzieć dlaczego ale jakaś taka cała jaskrawo żółta manga z uśmieszkiem mnie przeraża, zwłaszcza że spora część mojej kolekcji ma w sumie ciemne barwy xD

Jeszcze dobre 2 lata temu bym brał od razu. Aktualnie mocno się zastanawiam czy w ogóle warto. Może jak skompletuje całe SE to kupie ze 2 tomy i dam tytułowi szansę. Zwłaszcza, że tytuł jest zakończony, a lubię zbierać tytuły w przypadku których można oszacować kiedy mniej więcej będę miał całość na półce. Na razie się jednak nie zapowiada na zakup Skrytobójców bo planuje nadgonić teraz parę tytułów od Hanami.

-
Dodane: 25.12.2017 15:36 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 102
Darknes napisał/a:
Dziwnie trochę wygląda. Nie jestem wstanie powiedzieć dlaczego ale jakaś taka cała jaskrawo żółta manga z uśmieszkiem mnie przeraża, zwłaszcza że spora część mojej kolekcji ma w sumie ciemne barwy xD

Jeszcze dobre 2 lata temu bym brał od razu. Aktualnie mocno się zastanawiam czy w ogóle warto. Może jak skompletuje całe SE to kupie ze 2 tomy i dam tytułowi szansę. Zwłaszcza, że tytuł jest zakończony, a lubię zbierać tytuły w przypadku których można oszacować kiedy mniej więcej będę miał całość na półce. Na razie się jednak nie zapowiada na zakup Skrytobójców bo planuje nadgonić teraz parę tytułów od Hanami.

powiem ci wprost, ta manga to takie typowe japońskie 'family', nie wiem jak określić ten gatunek, po prostu niby pojawia się kosmita którego mają zabić by uratować świat, zżywają się z nim i wychodzi z tego slice of life z motywem skrytobójczym, mafiami, misjami itp. dla mnie manga zbyt krótka, ale naprawdę warta przeczytania bo koro sensei jest po prostu zajebisty, a jak poznasz jego back story to już w ogóle...

a i radzę ci odpuścić pl wydanie, z koro sensei zrobili pana niezabijskiego, totalna masakra, nie pokochasz tej postaci, w japonii koro sensei to gra słowna, ale mimo wszystko wciąż to jest nauczyciel koro

-
Dodane: 27.12.2017 19:35 /
a i radzę ci odpuścić pl wydanie, z koro sensei zrobili pana niezabijskiego, totalna masakra,

Już nie przesadzaj, a co takiego złego jest w panie niezabijalskim? żeby z tego powodu odradzać komuś zakup mangi. Według mnie jak zwykle przesadzone dramaty.

w japonii koro sensei to gra słowna, ale mimo wszystko wciąż to jest nauczyciel koro

Brawo Sherlocku, a w polskim wydaniu zadbano o to aby czytelnik mógł w pełni zrozumieć i cieszyć się mangą, bo o to w tym chodzi. Dlatego Pan niezabijalski jest jak najbardziej logicznym rozwiązaniem, więc nie ma o co się srać i odradzać innym zakupu.

Spoiler
-
Dodane: 08.01.2018 18:51 /
Adik - Profil - user - 20% - 340
Już tytuł nabyłem, po pierwszym tomie wielkiego szału nie ma, liczę że cała historia rozpędzi się z kolejnymi tomami. Na razie dałem tytułowi duży kredyt zaufania, bo Japończycy gorąco przyjęli tą "nowość".

-
Dodane: 08.01.2018 21:14 /
furryat napisał/a:

a i radzę ci odpuścić pl wydanie, z koro sensei zrobili pana niezabijskiego

w japonii koro sensei to gra słowna
Dzięki :d Właśnie mnie zachęciłeś do kupna polskiego wydania [serce] Może nie teraz ale jak wyjdą ze 2-3 tomy to dam tytułowi szansę.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy