Ważna informacja News: DBS: Broly: Nowy projekt Broly'ego na wystawie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 85 - Opinie
Dodane: 09.04.2017 06:16 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14834
W Japonii odbyła się premiera 85 epizodu anime "Dragon Ball Super", poniżej przedstawiamy status prac nad epizodem.

- PL: Pobierz
- PL: Online
* Tłumaczenie: zielony & actind
* Korekta: by_black & NazgulPL
* Tłumaczenie OP i ED: NazgulPL
* Karaoke OP i ED: NazgulPL

Na dniach wydamy drugą wersję odcinków #84 i #85 z karaoke endingu. Dzisiejsza wczesna godzina odcinka na stronie to wynik wyjątkowej sytuacji, od przyszłego tygodnia wracamy ze standardowym harmonogramem pracy.

UWAGA! Zapoznaj się z regulaminem działu "Dragon Ball Super".

-
Dodane: 09.04.2017 07:53 /
danielak - Profil - user - 0% - 64
Woooooow :) 7.50 i juz chlopaki tlumacza ;) . Szacun Panowie !!!.......................................

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 09.04.2017 08:11 /
kamilpro123 - Profil - user - 10% - 153
Jest tak jak mówiłem na samym początku, Saiyanka LSSJ pochodzi od Cabbe :) i prawdopodobnie osiągnie ten poziom przez Champę :d Champa chcę by Cabbe przyprowadził Saiyanów :V

a i ten Bóg zniszczenia Mysz ma głos Baby Vegety :d beka z tego, ciekawe czy ktoś będzie miał głos Omega Shenrona :V

https://www.faceb...190505632/

-
Dodane: 09.04.2017 08:55 - Edytowane przez pix07 /
pix07 - Profil - user - 10% - 111
ze skrajności w skrajność :) ale mimo to to miłe aktualnie jest 8:58 (u mnie na zegarku)
byle przed 13 i luz
zbyt wiele angielskiego brakuje mi polskiego języka :p
cały system i programy użytkowe mam w języku angielskim
bawić się w przestawianie mi nie chce [yyy]

-
Dodane: 09.04.2017 09:03 /
Regan - Profil - user - 0% - 3
danielak napisał/a:
Woooooow :) 7.50 i juz chlopaki tlumacza ;) . Szacun Panowie !!!.......................................

To wszystko przez nasze życzenia :>

-
Dodane: 09.04.2017 09:04 /
Cr0piX - Profil - user - 0% - 24
Widzę, że już jest. Ale z pobraniem jest problem :)
Proszę naprawcie to :)

.........................................................................................................................................

-
Dodane: 09.04.2017 09:07 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14834
Cr0piX napisał/a:
Widzę, że już jest. Ale z pobraniem jest problem :)
Proszę naprawcie to :)

.........................................................................................................................................
Jeżeli wyrzuca Cię do strony głównej Strefy Plików to wyczyść cache, niestety na początku podałem błędnie link i Ci, którzy w niego kliknęli mogli mieć ten problem.

-
Dodane: 09.04.2017 09:14 /
Cr0piX - Profil - user - 0% - 24
Jeżeli wyrzuca Cię do strony głównej Strefy Plików to wyczyść cache, niestety na początku podałem błędnie link i Ci, którzy w niego kliknęli mogli mieć ten problem.

Dziękuję :)

-
Dodane: 09.04.2017 09:36 /
danielak - Profil - user - 0% - 64
Ja juz jestem po :) az dziwnie sie czuje ze o 9.00 moglem ogladac odcinek :d oczywiscie na plus :) co do odcinka... Troche mieszane uczucia. Nie bylo tragedii ale i tez mnie nie powalil... Boje sie ze beda sie przygotowywac 15 odcinkow na turniej ktory bedzie sie skladal tylko z walki miedzy Goku a Jirenem...

-
Dodane: 09.04.2017 09:37 /
BuuNaPrezydenta - Profil - user - 10% - 130
Szybciutko dzisiaj odcinek :d Jeszcze dziesiątej nie ma, a już można obejrzeć :) Dobra robota, zabieram się do oglądania [serce]

-
Dodane: 09.04.2017 09:50 /
bekson - Profil - user - 50% - 1431
O czymś takim mówiłem nareszcie pokazali coś w innym wszechświecie, a nie strojenie idiotycznych min do dzieciaka.

Mam wrażenie, że jak Buu się prześpi to wróci do normalności i tyle będzie z jego nowego wyglądu.

-
Dodane: 09.04.2017 09:53 - Edytowane przez djjonder /
djjonder - Profil - user - 0% - 5
bekson napisał/a:

Mam wrażenie, że jak Buu się prześpi to wróci do normalności i tyle będzie z jego nowego wyglądu.

Dziwne...

Spoiler

-
Dodane: 09.04.2017 10:22 /
markus20x - Profil - user - 10% - 182
Dzięki za szybkie tłumaczenie ;)
Odcinek bardzoo ciekawy, mnie osobiście cieszy to, że turniej nie odbywa sie "już" i mamy możliwość zapoznać się z innymi wszechświatami, a wojownicy z 11 będą dokładniej przedstawieni jako, że to nasz główny rywal. Ciekawe jest to, że po Gohanie, tym razem Goku przegrywa po kilku sekundach walki z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.. czyżby główni bohaterowie mieli pourazowe zaćmienie mózgu po walkach pokazowych u Wszystkunia i całe doświadczenie im gdzieś znikło? ..
btw.. czemu niektórzy od jakiegoś czasu tak jęczą że kolejne odcinki to będzie shit itd? patrząc na ostatnie odcinki i spoilery następnych, można się tylko cieszyć i dopatrywać zaskakujących zwrotów akcji..; ;)

-
Dodane: 09.04.2017 10:31 /
Luis1892 - Profil - user - 0% - 14
Mnie tam cieszy powrót C17. Mam tylko nadzieję, że odegra wiekszą rolę niż tylko statysty, bo widać, że jest kocur.

-
Dodane: 09.04.2017 10:52 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 525
No i oczywiście tylko Vados z nich wszystkich myśli ;-; Trochę smutne, że tylko ona widzi, że Goku uratował co najmniej jeden wszechświat.

Co do samego odcinka to był w porządku. Poza Gohanem z ostatniej sceny to graficznie też w miarę. Ten Dyspo śmiesznie wygląda z tym zębem na przodzie :d Co do Buu to myślę tak samo jak bekson, że ten pójdzie spać i bum xD Tak jakby na to nie patrzeć to ci Pride Fighterzy to drugie Ginyu Force :d

Co do zapowiedzi to powiem tylko jedno -jeśli zgwałcą logikę do tego stopnia, że C17 będzie równy siłą Goku SSJB to przestaję to oglądać ._.

-
Dodane: 09.04.2017 10:54 /
djjonder - Profil - user - 0% - 5
DoozleAnime napisał/a:
No i oczywiście tylko Vados z nich wszystkich myśli ;-; Trochę smutne, że tylko ona widzi, że Goku uratował co najmniej jeden wszechświat.

Hm? ominąłem coś? chodzi o Zamasu i Blacka?

-
Dodane: 09.04.2017 11:08 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5395
Trochę mało było tych innych motywacji, ale fajnie było zobaczyć jak wygląda sytuacja u innych.

Odnoszę wrażenie że U11 coś kombinuje niedobrego, no bo jak inaczej tłumaczyć jakieś tajne spotkania, a potem robienie dziwnych min?

No cóż.

Ciekawe ile jeszcze zostało odcinków do startu turnieju.

-
Dodane: 09.04.2017 11:08 /
Nocebo - Profil - user - 10% - 112
Odcinek bez fajerwerków, chociaż oczywiście fajnie było zobaczyć życie wojowników w innym wszechświecie. W sumie ta seria stałaby się ciekawsza, gdyby było więcej tego typu wstawek. Po pierwszym spotkaniu z Cabbą Vegeta wspominał, że chciałby odwiedzić jego planetę i w sumie liczyłam na rozwój akcji w tym kierunku, ale na razie twórcy chyba o tym zapomnieli. Cóż, może po turnieju. :p

Nie mogę się doczekać powrotu C-17. Jestem ciekawa co pokaże. Chociaż oczywiście Goku nie pójdzie przy nim na całość - tak jak przy Krillanie i Buu. Ale Android może mieć jakiegoś asa w rękawie.

http://ttuce.blog... - Fanfiction Dragon Ball Z - opowiadanie zakończone!
-
Dodane: 09.04.2017 11:14 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 525
djjonder napisał/a:
DoozleAnime napisał/a:

Hm? ominąłem coś? chodzi o Zamasu i Blacka?

W pewnym momencie Vados mówi, że Goku tak naprawdę uratował jeden z tych wszechświatów, ponieważ gdyby nie jego prośba to wszystkie wszechświaty z numerem poniżej 7 zostałyby unicestwione

-
Dodane: 09.04.2017 11:35 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2389
Odniosłem wrażenie, że w tym DBS jakoś dziwnie rysują tych Nameczan, te postacie inaczej wyglądają niż wcześniej- gorzej. Co do samego odcinka, okej. Walka z Buu kiepska, ale filerowa więc nie ma co drążyć. Kwestia innych wszechświatów wydaje się być większą intrygą i na tym będzie polegać problem tej sagi.
Następny odcinek będzie lepszy
ten 6/10 za momentami kupo animacje i dłużyzny z Toppo
Ciekawe ile jeszcze zostało odcinków do startu turnieju.

Ja obstawiam 36

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy