Ważna informacja News: Konkurs: Poszukiwacze Smoczych Kul!

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Pokémon
Temat: Pokémon: Magikarp Jump
Dodane: 29.05.2017 14:08 - Edytowane przez Adik1990 /
#Adik1990 - Profil - user - 10% - 113
Gracze Pokémon Go pewnie już wiedzą, a fani Pokémon być może jeszcze nie. Otóż The Pokémon Company wydało kolejną grę na platformę Android i iOS, Pokémon: Magikarp Jump.

Tym razem otrzymujemy aplikację, którą można porównać do znanych Tamagotchi. Dostajemy możliwość złowienia i hodowania swojego Magikarpia, choć nasza słaba rybka z marnymi statystykami nie przemieni się w olbrzymią bestię, to możemy rozwijać jego umiejętności, aby jego skoki były coraz wyższe, a także wyhodować kolejne pokolenia.

Grę można pobrać z oficjalnych sklepów Google Play oraz App Store .

-
Dodane: 29.05.2017 16:25 /
#Morex - Profil - user - 10% - 229
Pokemony tracą dużo na popularności przez nie wprowadzanie walk PvP. Pokemon Company i Niantic powinno się zabrać za ulepszanie Pokemon GO, zanim kompletnie odejdzie w zapomnienie. Pragnę przypomnieć, że niedługo (lipiec?) mija rok od wydania gry i bez wprowadzenia PvP, czarno widzę dalsze losy Poksów. Co do samej nowej gry no cóż... Za naszych czasów chodziło się z Tamagotchi bo nie było komórek i tabletów. Obecnie raczej wątpię w popularność gry skierowanej do 6-10 latków, która ma polegać na żywieniu swojego stworka. No ale to tylko moje zdanie, dla mnie to strzał w kolano :p

-
Dodane: 19.06.2017 21:58 /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3642
Gram od jakiś kilku dni i stwierdzam,że to nawet fajna gra. Jak na krótki okres gry mam całkiem sporo tych ,,osiągnięć" w niej. Będę grała w to dopóki mi się to nie znudzi :)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy