Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - 1/8 finału!

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 95 - Opinie
Dodane: 18.06.2017 17:53 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4787
#breakingmirai
Z innej beczki... Jestem ciekawy co się będzie działo z Yamchą, ponieważ jego seiyuu wrzucił wpis na swoim tweeterze bodajże, nie pamiętam, że miał mnóstwo pracy jako Yamcha. Czyżby jednak miał wskoczyć do drużyny? W końcu plotki o zmianie teamu przez Freezera mogą jednak być prawdziwe, skoro ten wątek został poruszony w dzisiejszym odcinku. Może być tak, że Yamcha, Bulma, Chichi, itp. polecą jako kibice i dopiero wtedy, już na miejscu, Yamcha zostanie poproszony o wskoczenie do teamu jako rezerwa za Freezera, który przeszedł do teamu u9.
Troszkę na to liczę, bo mimo wszystkich podśmiechujek z Yamchy, to jednak bardzo go lubię.

Możliwe że ktoś dorwał się do opisów epków i źle je przetłumaczył i z opisu że freezer negocjował przejście do innego U ale jednak nie doszło to do skutku, zmienił na treść że jednak freezer zmienił team, a raczej dochodzenie nowych wojowników w trakcie turnieju nie będzie możliwe bo mieli zwerbować 10 i kropka a nie uzupełniać "rezerwowych" w trakcie, o tym mowy nie było.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.06.2017 19:50 /
#Tsufulisty - Profil - user - 0% - 4
A mnie zastanawia, że Goku w ogóle nie był zły na freeze, tylko przyjął winę na siebie, że to jego błąd, że opuścił gardę... Nawet Beerus był zdziwiony, że Goku się nie wkurzyl... Dla mnie to wygląda jakby Goku poczuł moc tej części boskiego Hakai i specjalnie sam nie zmieniał formy aby zapoznać się z tą energią i raczej czuł, że bez problemu by ją opanował odpalajac chociażby ssj1, ale próbował bez transformacji, aby było ciężej... No i że był usatysfakcjonowany za 1. Poznanie jak działa Hakai, 2. Że nie jest to takie złe, więc nie był ostatecznie nic a nic zły...

Teraz najgorsze, bo każdy odcinek będzie się kończył kusząco, więc robię jak z poprzednim turniejem - odpuszczam DBS na 2 miesiące to potem machnę 8 odcinków na raz, bo przy tych fillerach inaczej się nie da. O serii mógłbym mówić dużo złego, ale ostatnie 2 odcinki napawają optymizmem.

-
Dodane: 18.06.2017 21:12 - Edytowane przez Lestero /
#Lestero - Profil - user - 40% - 712
ten drugi nie jest totalnym debilem jak we wcześniejszych sagach anime Super. Wciąż jest troszkę niekumaty tu i ówdzie, ale nie jest kretynem. To na plus.

No nie róbmy z Goku skończonego kretyna w super był wyluzowany ale kiedy trzeba było też potrafił zachowac powagę (uratowanie gohana przed friezą i śmierć piccolo, kilka akcji z blackiem i zamasu, no i właściwie wszystkie odcinki po blacku, ogarnął się).

Z innej beczki... Jestem ciekawy co się będzie działo z Yamchą, ponieważ jego seiyuu wrzucił wpis na swoim tweeterze bodajże, nie pamiętam, że miał mnóstwo pracy jako Yamcha. Czyżby jednak miał wskoczyć do drużyny? W końcu plotki o zmianie teamu przez Freezera mogą jednak być prawdziwe, skoro ten wątek został poruszony w dzisiejszym odcinku. Może być tak, że Yamcha, Bulma, Chichi, itp. polecą jako kibice i dopiero wtedy, już na miejscu, Yamcha zostanie poproszony o wskoczenie do teamu jako rezerwa za Freezera, który przeszedł do teamu u9.
Troszkę na to liczę, bo mimo wszystkich podśmiechujek z Yamchy, to jednak bardzo go lubię.

Ciekawy temat poruszyłeś... z jednej strony powiem, że każda postąć w super (nawet trzecioplanowa i drugoplanowe) dostają jakąś swoją rolę większą lub mniejszą (nawet oolong w sadze beerusa dostał, czy puar ostatnio pomagał roshiemu a to już chyba diesięcioplanowe postacie xD), więc Yamcha teoretycznie też powinien coś dostać, chyba że jako jego 5 minut potraktujemy odcinek z basseballem. Nie miałbym nic przeciwko yamchy bo też go lubię, ale z drugiej strony jego powrót i udział w turnieju byłoby mi najciężej wytłumaczyć... krilan, tien, roshi gdzieś tam jeszcze cały czas walczyli (chociażby z tagomą i żołnierzami friezy, krilan trneował z goku, tien otworzył swoje dojo) a yamcha no nic nie robił najdłużej ze wszystkich... roshi może jest a może nie jest od niego silniejszy nie bawie się w puste cyferki, ale z pewnością posiada wachlarz użytecznych i tylko jego technik, a co do yamchy, po za tymi wilkami co jest po prostu gradem ciosów i tą kulą którą może sterować ale jest zwykły pocisk ki który nie powalił nawet kamiego w ludzkim ciele... wydaje mi się że tego typu techniki są uzależnione od siły autora, a yamcha jest po prostu słaby. Techniki takiego roshiego opierają się raczej na obezwładnieniu przeciwnika czy wyrzuceniu go za ring, tien ma swoje kikoho i może używać jak krilan słonecznego kła (rtl <3) żeby oślepić rywali, dysk krilana potrafi przecinac wszystko na swojej drodze... no a yamcha tak jak mówiłem nie posiada żadnej użytecznej techniki.

-
Dodane: 18.06.2017 22:43 /
#Ruqer - Profil - user - 70% - 2206
Ciężko mi ocenić ten odcinek, bo z jednej strony działo się dużo, a z drugiej tyle co nic. Początek odcinka bardzo dobry, Freezer w swoim żywiole, ale no właśnie. Za dużo tego samego. Cały czas strzelanie ki blastami. No nie mam nic do tego, żeby pokazywali jak Freezer się znęca nad tymi klonami, ale mogliby to bardziej urozmaicić.

Knucie naszego jaszczura też mi się podobało i dalej nie wiemy co on wykombinuje. Oby uderzył w najbardziej kryzysowym momencie i zmienił bieg wydarzeń. Fajnie, że twórcy nie odkrywają wszystkich kart na początku - w przeciwieństwie do poprzednich sag.

No i OH! Przecież Goku musiał zrobić sparing z każdym zawodnikiem, nie inaczej było z freezerem :F Na szczęście ładnie to wyglądało, czuć było klimat i w końcu (!) w jakiś sensowny sposób użyli otoczenia. Pamiętajmy tylko, że to był tylko jeden, krótki cios. Jednak jeżeli mam to odbierać jako "zachęcacz" przed konkretnymi i długimi walkami na turnieju, to wchodzę na pokład ;) Oczywiście pod warunkiem, że będzie więcej i lepiej.

Oczywiście tej "taniości" nie mogło zabraknąć
HA! RZUCAM NA CIEBIE KULE!
HA! TO NIE BYŁA PRAWDZIWA KULA!
HA! TA PRAWDZIWA KULA NIE BYŁA PRAWDZIWA!
Zaraz Freezer:
HA! JA TYLKO UDAWAŁEM! XD

Nie mam nic przeciwko takim akcjom, ale trzeba znać umiar...

Odcinek oszczędny w animacje, ale BARDZO dobrze to ukrywał i o to chodzi! Nie masz czasu na rysowanie nie wiadomo ilu kadrów? To kombinuj tak, żeby to ukryć :)

Muszę przyznać, że to był jeden z przyjemniejszych odcinków DBS.

-
Dodane: 19.06.2017 13:56 /
#LeszekDB - Profil - user - 0% - 25
Nie jestem jakimś krytykiem, hejterem czy coś w tym stylu, ale kilka momentów mnie gryzło, zwłaszcza w kwestii dialogowej Freezy miał dziwny kulfoniasty nos, albo w zapowiedzi na samym końcu Jiren jak naleśnik jakiś, niepodobny do ujęć z openingu. Podstęp z prawdziwością kuli średnio przypadł mi do gustu, za to żarcik Freezy z udawaniem podobał się chyba najbardziej. W ogóle miło, że Super zachowało taki charakterek Freezy.

-
Dodane: 19.06.2017 15:01 /
#BuuNaPrezydenta - Profil - user - 10% - 130
Nu fajny odcinek, ah i moment gdy coś mi już nie pasowało bo Freeza tak grzecznie gadał z Goku, aż walnął w niego mocą zniszczenia xD opuszczanie gardy to już niestety nierozłączna cecha Goku.

Ciekawe będzie to spotkanie, gdy Goku, Vegeta i Gohan znów zobaczą sajan z innego wchechświata, tylko tym razem trójkę a nie jednego, a Freeza zobaczy Frosta.

Ah ten Freeza, widać treningi z Chodakowską tak na niego podziałały że nawet wisząc zawinięty w jakiś kokon się wzmocnił ;D Okej, trening mentalny może się przydać, ale coś mi nie gra ;/

-
Dodane: 19.06.2017 15:11 - Edytowane przez rambler1 /
#rambler1 - Profil - user - 20% - 280
BuuNaPrezydenta napisał/a:
Ah ten Freeza, widać treningi z Chodakowską tak na niego podziałały że nawet wisząc zawinięty w jakiś kokon się wzmocnił ;D Okej, trening mentalny może się przydać, ale coś mi nie gra ;/

Dziwne, że Cell nie trenował mentalnie będąc larwą. Przecież ma komórki Freezera.

Odcinek spoko, ale ten trening mentalny to jakieś dno. Rozumiem jeszcze pomogło to w opanowaniu jego nowej formy, ale kolejny power up... Po sadze powrotu Goku i Vedzia trenowali chyba 3 lata w komnacie. Po turnieju U6 vs U7 znowu trenowali u Whisa. W sadze blacka vegeta znowu wszedł do komnaty. Później znowu trenowali. A freezer siedząc w kokonie znowu jest silny jak oni beka xD.

Niech się nauczą rysować te pociski ki, bo te promienie freezera strasznie wyglądały.

-
Dodane: 19.06.2017 16:17 /
Mało osób o tym wspomina, ja też zapomniałem dodać czegoś o Zeno - wiele razy wspominałem, że z niego jest niezły słodziak. W tym odcinku utwierdzili mnie w tym przekonaniu! :d I jeszcze ten cukierek dla kapłana. No piękne!

-
Dodane: 19.06.2017 16:24 - Edytowane przez Bartek30 /
Ruqer napisał/a:
Mało osób o tym wspomina, ja też zapomniałem dodać czegoś o Zeno - wiele razy wspominałem, że z niego jest niezły słodziak. W tym odcinku utwierdzili mnie w tym przekonaniu! :d I jeszcze ten cukierek dla kapłana. No piękne!

Co bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że tak na prawdę rządzi kapłan, bo to on jest tam mózgiem operacji, a Zeno robi bardziej za takiego "upgraded god of destruction"

-
Dodane: 19.06.2017 16:30 /
Bartek30 napisał/a:
Ruqer napisał/a:

Co bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że tak na prawdę rządzi kapłan, bo to on jest tam mózgiem operacji, a Zeno robi bardziej za takiego "upgraded god of destruction"

Słodkość >>> mózg :(

-
Dodane: 19.06.2017 18:18 /
#LeszekDB - Profil - user - 0% - 25
Zeno akurat nieco są denerwujący... Niby głos Happy'ego z Fairy Tail, co wywołuje miłe wspomnienia, to kurcze no, postaci trzęsące wszechświatami zachowują się jak dzieciaki. Czasem gagi bawią, jak w zapowiedzi na przykład jak śpią, to ogólnie są denerwujący. Sytuacja z tego odcinka nie wywołała w sumie żadnych emocji.

-
Dodane: 19.06.2017 18:44 - Edytowane przez Bartek30 /
Możliwe że Zenusie tylko udają takich, pamiętajcie że Akira uwielbia robić postaci na pozór słabe, a jednak mają jakieś przemiany, być może to tylko taka ich "gra" aby zmylić kogoś by sprawdzić.

-
Dodane: 19.06.2017 18:53 /
Bartek30 napisał/a:
Możliwe że Zenusie tylko udają takich, pamiętajcie że Akira uwielbia robić postaci na pozór słabe, a jednak mają jakieś przemiany, być może to tylko taka ich "gra" aby zmylić kogoś o sprawdzić.

Akira chyba nigdy nie zrobił postaci, która udawałaby głupią. Robił głupich/głupio wyglądających koksów, ale nigdy kogoś, kto udaje. Z Zeno raczej też jest podobnie. Dla mnie to trochę smutne, bo przez jego moc i siłę, nigdy nie był w stanie się dobrze rozwinąć. Zawsze był traktowany jak dziecko i taki też pozostał. Stad też nie miał nikogo do zabawy.

-
Dodane: 19.06.2017 21:24 /
#Byczusia - Profil - user - 80% - 3748
OO! Takiego odcinka było mi trzeba. Genialna walka (ok, pod koniec) Freezy i Goku, świetny soundtrack, pokazanie złowieszczości naszego czarnego charakteru. W dodatku ta jego próba przekupienia 9 wszechświata -świetna !

-
Dodane: 19.06.2017 22:00 /
#Stenbar - Profil - user - 50% - 1225
Trening mentalny jest tylko kiepską wymówką użytą by wzmocnić Freeze.Goku jest oczywiście, zbyt niedorozwinięty, aby przewidzieć, że Freeza może być większym zagrożeniem dla jego drużyny niż wsparciem.Jak patrzę na ten skład, to nadal mnie on bawi, coś bym jednak do niego dodał, hmm, może Chi-Chi albo Bulme, to byłoby świetne wzmocnienie zespołu.

-
Dodane: 19.06.2017 22:12 /
#bekson - Profil - user - 50% - 1253
Stenbar napisał/a:
Trening mentalny jest tylko kiepską wymówką użytą by wzmocnić Freeze.Goku jest oczywiście, zbyt niedorozwinięty, aby przewidzieć, że Freeza może być większym zagrożeniem dla jego drużyny niż wsparciem.Jak patrzę na ten skład, to nadal mnie on bawi, coś bym jednak do niego dodał, hmm, może Chi-Chi albo Bulme, to byłoby świetne wzmocnienie zespołu.

https://s-media-c...0c8099.jpg

Chi-Chi już przywdziała wojenny ekwipunek i jest gotowa do walki.

-
Dodane: 19.06.2017 22:12 - Edytowane przez Ruqer /
Stenbar napisał/a:

Bulma to byłaby świetna podpora drużyny, jej intelekt pozwoliłby ułożyć najlepszą strategię walki, a zdolność widzenia ruchów oraz walki najsilniejszych wojowników we wszechświecie wraz z jej dedukcją umożliwi szybką zmianę planu, który wygłosi swoim donośnym krzykiem. Przecież ta postać nie ma minusów, w tym turnieju nie chodzi przecież o siłę. Tutaj chodzi o strategię i świeże myślenie. Biorą jakiegoś głupiego osiłka Goku zamiast Bulmy. Proszę was...

-
Dodane: 19.06.2017 22:14 /
Stenbar napisał/a:

Oj tam oj tam...
Jeszcze zobaczysz że Master Roshi uratuje drużynę :d

-
Dodane: 19.06.2017 22:17 /
#bekson - Profil - user - 50% - 1253
Ruqer napisał/a:
Bulma to byłaby świetna podpora drużyny, jej intelekt pozwoliłby ułożyć najlepszą strategię walki, a zdolność widzenia ruchów oraz walki najsilniejszych wojowników we wszechświecie wraz z jej dedukcją umożliwi szybką zmianę planu, który wygłosi swoim donośnym krzykiem. Przecież ta postać nie ma minusów, w tym turnieju nie chodzi przecież o siłę. Tutaj chodzi o strategię i świeże myślenie. Biorą jakiegoś głupiego osiłka Goku zamiast Bulmy. Proszę was...

https://youtu.be/...G4?t=1m39s

Zapomniałeś o tym, że potrafi słyszeć przez lornetkę. Czy ktoś jeszcze potrafi coś takiego ?
No właśnie

-
Dodane: 19.06.2017 22:22 /
#Godlo24 - Profil - user - 40% - 680
bekson napisał/a:
Ruqer napisał/a:

https://youtu.be/...G4?t=1m39s

Zapomniałeś o tym, że potrafi słyszeć przez lornetkę. Czy ktoś jeszcze potrafi coś takiego ?
No właśnie

ale wy wiecie, że Bulma to saiyanka i jako pierwsza osiągneła SSJ Blue? Dlatego wszystko słyszy, widzi ciosy potężnych przeciwników, dla tego jako jedyna nie bała się Beerusa i wywaliła mu plaskacza!

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy