Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. I Przygotowania ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 95 - Opinie
Dodane: 20.06.2017 00:06 /
#Lightening - Profil - user - 0% - 63
Trochę nie kumam tego odcinka, część jest wykonana w "dobrym, starym" dbsowym stylu czytaj paskudne karykatury, a część jest narysowana tak jakbym oglądał jakąś bardzo podrasowaną kinówkę, albo najlepsze fanowskie fan-arty. Do tego dochodzi świetny soundtrack. Jest dobrze. Ogólnie jestem zadowolony. To jest pierwsza saga, przy której się ewidentnie dobrze bawię, nawet odcinków juz nie przewijam :) . Ogólnie to 7.5/10, oby DBS od tej pory trzymał taki poziom ( w sensie widocznie duża częśc odcinków była dobrze wykonana, a tylko niektóre ssały ).

-
Dodane: 20.06.2017 11:00 - Edytowane przez rambler1 /
#rambler1 - Profil - user - 10% - 138
Lightening napisał/a:
Trochę nie kumam tego odcinka, część jest wykonana w "dobrym, starym" dbsowym stylu czytaj paskudne karykatury, a część jest narysowana tak jakbym oglądał jakąś bardzo podrasowaną kinówkę, albo najlepsze fanowskie fan-arty. Do tego dochodzi świetny soundtrack. Jest dobrze. Ogólnie jestem zadowolony. To jest pierwsza saga, przy której się ewidentnie dobrze bawię, nawet odcinków juz nie przewijam :) . Ogólnie to 7.5/10, oby DBS od tej pory trzymał taki poziom ( w sensie widocznie duża częśc odcinków była dobrze wykonana, a tylko niektóre ssały ).

Też odniosłem wrażenie, że niektóre kadry były straszne dla moich oczu a niektóre na poziomie kinówki ROF. Tak jak pisałem niech nauczą się tworzyć te pociski ki. Narazie to strasznie wygląda.

https://www.youtu...TuwfMwXH-U - w tym filmiku dobrze pokazane jest jak fajnie pociski wyglądają.

-
Dodane: 20.06.2017 14:19 /
#RKOssJ - Profil - user - 0% - 6
Mi się wydaje ze kaplan to taki "tatuś/opiekun" zenka , robi wszystko by maly byl szczesliwy a co zniszczy to przeciez kaplan moze odtworzyc/stworzyc/naprawic

-
Dodane: 20.06.2017 15:37 /
#Xill_5 - Profil - user - 0% - 2
Hmm... A mi się nadal nie chce wierzyć, że Freezer będzie w drużynie Goku. Ta plansza z dziesięcioma wojownikami pokazywana w połowie każdego odcinka od początku zdradzała ostateczny skład drużyny. No i ta rozmowa Freezera z 9 Wszechświatem też nie była bez celu. Podejrzewam, że na miejscu Freezer nagle przejdzie do drużyny z 9 Wszechświata, a Buu się obudzi i jakimś cudem zjawi na miejscu.

-
Dodane: 20.06.2017 16:49 /
#demon119 - Profil - user - 50% - 1453
Xill_5 napisał/a:
Hmm... A mi się nadal nie chce wierzyć, że Freezer będzie w drużynie Goku. Ta plansza z dziesięcioma wojownikami pokazywana w połowie każdego odcinka od początku zdradzała ostateczny skład drużyny. No i ta rozmowa Freezera z 9 Wszechświatem też nie była bez celu. Podejrzewam, że na miejscu Freezer nagle przejdzie do drużyny z 9 Wszechświata, a Buu się obudzi i jakimś cudem zjawi na miejscu.

Jeśli przed turniejem freezer przejdzie do drużyny 9 wszechświata to podpisuje na siebie wyrok unicestwienia.
Wyglądało by to tak.
Wszyscy się zbierają na turniej, i chwilę przed freezer mówi, że jednak będzie uczestnikiem 9 wszechświata. Beerus się wkurza, rozkazuje whisowi cofnąć się o 3 minuty w czasie. Po czym rozwala freezera. Jako iż jest to wojownik z jego wszechświata nie złamał by w ten sposób regulaminu.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.06.2017 18:15 - Edytowane przez muniek_ar /
#muniek_ar - Profil - user - 0% - 4
Buu ma zdolnosc uzdrawiania, ktora przydalaby sie druzynie Songa skoro nie mozna kozystac z fasolek senzu.

A odcinek calkiem dobry i ciekawy jestem jaką to pelną moc pokaze Goku.

-
Dodane: 20.06.2017 21:31 /
Godlo24 napisał/a:
bekson napisał/a:
Ruqer napisał/a:
Bulma to byłaby świetna podpora drużyny, jej intelekt pozwoliłby ułożyć najlepszą strategię walki, a zdolność widzenia ruchów oraz walki najsilniejszych wojowników we wszechświecie wraz z jej dedukcją umożliwi szybką zmianę planu, który wygłosi swoim donośnym krzykiem. Przecież ta postać nie ma minusów, w tym turnieju nie chodzi przecież o siłę. Tutaj chodzi o strategię i świeże myślenie. Biorą jakiegoś głupiego osiłka Goku zamiast Bulmy. Proszę was...

https://youtu.be/...G4?t=1m39s

Zapomniałeś o tym, że potrafi słyszeć przez lornetkę. Czy ktoś jeszcze potrafi coś takiego ?
No właśnie

ale wy wiecie, że Bulma to saiyanka i jako pierwsza osiągneła SSJ Blue? Dlatego wszystko słyszy, widzi ciosy potężnych przeciwników, dla tego jako jedyna nie bała się Beerusa i wywaliła mu plaskacza!

Tak na prawdę, ona BYŁA na miejscu Beerusa ale była tak nieposkromiona, że sam tatuś Wheesa sie zaniepokoił i wywalił ją ze stanowiska Boga Zniszczenia.
Taka teoria jest najbardziej prawdopodobma, ale muszę przyznać że Wasze wypowiedzi, a zwłaszcza to z lornetką, mnie mega rozśmieszyly xD

Nu halo to że mój nick nie kończy się na A nie znaczy że jestem chłopakiem xD Prosze nie mylić ;p
-
Dodane: 22.06.2017 00:25 /
#hopkins13 - Profil - user - 0% - 54
frieza podstępem i taktyką zdominuje całą arenę. zniszczy większość zawodników. będzie realnym zagrożeniem całego wszechświata, i tak jak w sadze blacka - Zeno zlikwiduje wszystkie wszechswiaty. a to wszystko okaże się fantazją dziecka - jak mówi jedna z teorii spiskowych nt. istnienia czegokolwiek.

-
Dodane: 22.06.2017 13:29 /
#arek25 - Profil - user - 0% - 36
Jak na początku byłem sceptyczny co do powrotu Friezy, bo uważałem to za odgrzewany kotlet, tak teraz nie mam wątpliwości, że to świetny pomyśl. Bez wątpienia najlepszy antagonista całej serii, kapitalny charakter.

-
Dodane: 22.06.2017 13:31 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4457
Ale tak zliczając wszystkie powroty freezera to trochę tego będzie ( licząć fillerki )
Także faktycznie Japończycy to jacyś zakochani w tym antagoniście są :p
A ponoć Akira tworząc tą postać robił coś czego bał się najbardziej.

Mały biały chudy ludek z rogami :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy