Ważna informacja News: Artbook Dragon Ball w Polsce? To możliwe!!

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Europy 2017/2018
Dodane: 19.06.2017 23:51 /
#Darknes - Profil - admin - max% - 13392
Skoro LM to i LE. Tutaj 3 nasze drużyny, dwie zaczynają wcześnie, od 1 rundy, Arka od razu od trzeciej, więc sobie poczeka.

I Runda: (29 czerwca / 6 lipca)

Maccabi Tel Aviv vs Tirana
Mladost Lucani vs Inter Baku
Shirak vs Gorica
Dacia Chișinau vs Shkendija
Trencin vs Torpedo Kutaisi
Kairat vs Atlantas
Chikhura Sachkhere vs Rheindorf Altach
Zira Azerbaijan vs Differdange 03
Levski Sofia vs Sutjeska Niksić
Lech Poznań vs Pelister
Beitar Jerusalem vs Vasas
Fola Esch vs Milsami Orhei
Vojvodina vs Ruzomberok
Irtysh Pavlodar vs Dunav Ruse
Mladost Podgorica vs Gandzasar Kapan
Ordabasy vs Siroki Brijeg
Partizani Tirana vs Botev Plovdiv
Slovan Bratislava vs Pyunik
Jagiellonia Białystok vs Dinamo Batumi
Videoton vs Balzan
Red Star Belgrade vs Floriana
UE Santa Coloma vs Osijek
Rabotnicki vs Tre Penne
Zeljeznicar Sarajevo vs Zeta
AEL Limassol vs St Joseph's
Valletta vs Folgore
Zaria Balți vs Sarajevo
Rangers vs Progres Niederkorn
AEK Larnaca vs Lincoln Red Imps
Skenderbeu Korce vs Sant Julia
Ventspils vs Valur
Bala Town vs Vaduz
Domzale vs Flora Tallinn
Midtjylland vs Derry City
Haugesund vs Coleraine
St Johnstone vs Trakai
VPS vs Olimpija Ljubljana
Crusaders vs Liepaja
Dinamo Minsk vs NSÍ Runavík
Stjarnan vs Shamrock Rovers
Odd vs Ballymena United
Connah's Quay Nomads vs HJK
Nomme Kalju vs B36 Tórshavn
Ferencváros vs Jelgava
IFK Norrköping vs Prishtina
Shakhtyor Soligorsk vs Suduva Marijampole
SJK vs Knattspyrnufélag Reykjavíkur
Levadia Tallinn vs Cork City
Lyngby vs Bangor City
AIK Sweden vs KÍ Klaksvík

II Runda:(13 lipca / 20 lipca)
Poczekamy na wyniki pierwszej...

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 30.06.2017 22:13 /
#hlkpl - Profil - user - 90% - 4418
Co do naszych ekip, przynajmniej wygrały. Bo bywało różnie w ostatnich latach. Jagiellonia miała swoje okazje aby zdobyć więcej goli. Oby nie zepsuli meczu u siebie. Lech za to już się lepiej zaprezentował, ładnie rozniósł ekipę z Macedonii.

Z piłkarskich "potęg" widzę, że Rangers wygrało. Triumfy zaliczyli Maccabi Tel Aviv i Crvena Zvezda. :p

-
Dodane: 06.07.2017 20:03 - Edytowane przez Darknes /
Jaga z problemami ale ważne że do przodu. Oglądałem trochę ten mecz, można było spokojnie wygrać z 0:3. Jagiellonia skutecznie marnowała setki. Jak zobaczyłem sam na sam z bramkarzem i strzał w słupek to modliłem się tylko aby się to nie zemściło w postaci remisu xD

Lech tym razem spokojnie oklepuje rywala, dzisiejszy mecz to czysta formalność. 7:0 to zadowalający rezultat. Ciekawe jak sobie poradzi Jaga.

Rengersi odpadli :( Szkoda, chciałem aby ktoś z naszych na nich trafił xD Liczyłem, że taka ekipa dociągnie chociaż do 3 rundy a tymczasem pierwszej nie przeszli.

Największy oklep w pierwszej rundzie?

AEL Limassol vs St Josephs
10 : 0
Najs :d

-
Dodane: 08.07.2017 00:26 /
Obie nasze ekipy poszły do przodu. Jedna i druga rozbiła swoich rywali. Następna runda jest. A było różnie z naszymi ekipami w pucharach.

Rangers z Glasgow odpadli, ale jakoś mnie to nie dziwi. Liga szkocka ma dołuje już od kilku lat. Jak nasza Legia potrafiła się rozprawić z Celtikiem.

Szkoci kiedyś się odbudują, ale to potrzeba czasu.

-
Dodane: 08.07.2017 18:07 /
Jaga całkiem ładnie, początkowo sie wydawało że znów wygrają jedną bramką ale jednak pod koniec się rozkręcili.

4 wygrane spotkania. Jak na razie jest dobrze. Liczę na to, że w kolejnej rundzie zaliczymy kolejne 4 sukcesy. Punkty się przydadzą... jak tak dobrze będziemy je zbierać to 2 ekipy w LM będą możliwe.

W środe drugą rundę zaczyna Legia, a potem dalsze zmagania w LE.

Powodzenia [placze] Mam ogromne nadzieje na co najmniej 2 ekipy w LE.

-
Dodane: 14.07.2017 17:50 /
No brawo nasze ekipy dały rady pokaz, Jagiellonia jeszcze wyrwała na trudnym terenie dobry wynik. Lech no cóż przegrywał w Norwegii i to dość wysoko, ale na szczęście odrobili sporo. Wynik jest otwarty, sprawa awansu się rozstrzygnie w Poznaniu. Ale coś mogę mieć problemy.

-
Dodane: 18.07.2017 23:42 - Edytowane przez Darknes /
No i Lech jak zwykle w swoim stylu xD Jezu, jak bardzo trzeba psychicznie nie wytrzymywać pucharów aby przegrywać 3:0 z jakąś 4 ekipą z Norwegii? xD No bo nie wiem niby jaki jest inny powód ich porażek w pucharach? W sumie to ogólnie Lech ma problem z ważnymi meczami, nie tylko w pucharach. Na krajowym podwórku potrafi miażdżyć rywali ale jak przychodzi ten najważniejszy mecz to od kilku lat zawsze go przegrywają. To nie brak umiejętności, to jakieś fatum, brak skupienia i nerwowość.

Jadze się nie dziwię, nie spodziewałem się cudow chociaż liczyłem mocno na wygraną. 1:1 na wyjeździe jednak nie takie złe. Teraz wystarczy po prostu u siebie wygrać. Lech ma trudniejszy orzech do zgryzienia, wygrana jedną bramką to bardzo ryzykowna gra, muszą się spiąć i doprowadzić do 2 bramkowego prowadzenia aby przypadkiem w końcówce się coś dziwnego nie wydarzyło [xd]

Kolejni rywale?
Jagiellonia vs Panathinaikos - xDDD Inaczej nie mogę tego skomentować. Rozniosą nas [xd] Ale będę trzymał kciuki na jakieś fuksiarskie 1:0 u siebie, a potem obrone częstochowy xD

Lech vs Valletta / Utrecht - postawiłbym na Utrecht. Cóż, rywal niby do przejścia ale znając Lecha to nie da rady skoro już z obecnym rywalem się męczy :|

Arka Gdynia vs Ferencváros / Midtjylland - zdecydowanie Duńczycy. Niech Arka spyta Legii jak się z nimi gra xD Niestety ale Arkę czekają dwa mecze w pucharach i papa. Liczę tylko na to, że nie będzie ostrego wpier*** xD

-
Dodane: 25.07.2017 18:48 /
Nasze ekipy się już rozkruszają. Jagiellonia już się pożegnała z pucharami. Aż a wynik z pierwszego meczu nie był zły. :p

Lech odrobił. W ładnym stylu. Szkoda, że trafią na trudną ekipę z Holandii.

Arka to chyba już ma pograne. Nasze ekipy już powoli się zaczną żegnać z pucharami.

Nie wiadomo co będzie z Legią. Ale to już inny temat. Chociaż chciałbym Lecha w fazie grypowej LE.

-
Dodane: 25.07.2017 19:21 /
Jagiellonia zlamiła mecz u siebie. Niby w meczu przeważali ale nie potrafili skutecznie zakończyć żadnej swojej akcji. Przeciwnikowi udało sie wbić bramkę i skutecznie bronić a w końcówce dobrze skontrować. Jaga odpada ale w sumie przynajmniej nie uświadczy wpier*** od Greków xD

Lech tak jak zapowiadałem, 2 bramki przewagi to dobry rezultat. Brawo. Utrecht jest moim zdaniem do ugryzienia tylko się trzeba skupić i nie tracić głupio bramek jak z Norwegami.

Przeciwnik Arki... no cóż, już wyraziłem opinię, poczekajmy do czwartku. Arka jest trochę niedoceniania, a zdobyła w tym roku Puchar Polski i Superpuchar Polski grając przeciwko naszym czołowym ekipom. Start ligi tez ma lepszy niż Lech czy Legia [xd]

Chciałbym Lecha w fazie grupowej LE [2]

-
Dodane: 07.08.2017 20:43 /
Nikt nie pisał. [oczy]

Patrząc na wyczyny naszych ekip nóż się otwiera. Ale to już inny temat.

Zaskakuje tu przede wszystkim zaskakuje Bordeaux które odpada z ekipą Videotonu z Węgier. Odpada też Freiburga, no cóż coś te ekipy z Niemiec te nie czołowe dają popisy w pucharach. Kiedyś seriea dawało i raczej niestety daje. Choć trzeba przyznać, że Angielskie ekipy czy Hiszpańskie też potrafiły się skompromitować. Nasza Wisła kiedyś potrafiła wyeliminować Schalke czy Real Saragossa.

-
Dodane: 20.08.2017 09:56 - Edytowane przez Darknes /
Mi sie tam nóż nie otwiera.

Arka zagrała powyżej oczekiwań. Do ostatnich minut mieli szanse na awans chociaż skreślano ich od samego początku.

Lech też zagrał oba dobre mecze, w obu przeważali i oba powinni wygrać. Chyba nikt nie potrafi wytłumaczyć czemu stało się inaczej :( Najbardziej mi ich szkoda, bo najbardziej zasługiwali na awans do play-offów.

Bordeaux czy Frieburg wolą pewnie skupic się na dobrym wyniku w lidze niż bawić się w puchary, cieżko jest teraz liczyć na wygraną nawet takiego LE skoro w dalszej fazie turnieju potrafią się znaleźć porządne ekipy z LM.

Z zaskakujących wyników troche mnie dziwi porażka Fenerbahce i Ajaxu na własnym terenie. Zenit również przegrał ze słabym Utrechtem. Panathinaikos też się nie popisał, również Marsylia nie wypadła najlepiej.

No i oczywiście nasza kochania Legła... mecz był koszmarny, oglądało się to strasznie. W końcu jednak wpadło i mogło sie wydawać, że damy radę to utrzymać jednak nie. Strasznie zlamiony ten mecz i powątpiewam w awans naszych.

-
Dodane: 24.08.2017 22:44 /
Nasza Legia odpadła, brawo pokazali klasę. Mamy najsłabszy chyba sezon od lat, nasze ekipy zawsze muszą się z takimi ogórkami męczyć?

Na uwagę zasługuje odpadnięcie Fenerbahce, odprawiła ich ekipa ze Skopje.

Zaskakuje też negatywnie ekipa Brugii. Aż tak Aek zagrał dobrze? Czy ekipa z Belgii była tak słaba?

No jeszcze Ajax odpadł, to jest bardzo zaskakujące. Aż tak się Ajaks osłabił co się tam stało w tej ekipie?

Odpadnięcie Panathinaikosu nie jest moim zdaniem zaskoczeniem. Ale to tylko moje zdanie.

-
Dodane: 14.10.2017 11:21 /
LE w tym roku jak na razie mało emocjonujące. Głównie przez brak naszych reprezentantów.

Dwie kolejki za nami a ja widziałem raptem kilka skrótów. xD

Najbardziej na razie zawodzi chyba Hoffenheim. Spodziewałem się po nich pewnego awansu z grupy a tymczasem są bez punktów. Everton też się słabo prezentuje.

Nasz pogromca, w sensie pogromca Legii. Radzi sobie ok. Spodziewałem się raczej 0 punktów, ewentualnie z jednego, a jak na razie dwa remisy na koncie.

W nastepnej kolejce fajnie zapowiada się chyba tylko starcie Lazio vs Nicea.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy