Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball - zabawa w pojedynki
Dodane: 12.11.2017 13:55 /
Kubsonitooo - Profil - user - 0% - 10
thymiotus napisał/a:
#MainWar Paikuhan vs Piccolo.

Zwyciężca Paikuhan, Paikuhan =~ Full Power SSJ Goku który był DUŻO silniejszy od Piccolo.

Moja propozycja: Oolong vs Puar

Hmmm, ciekawa propozycja xD Ale myślę, że świniak by wygrał - on miał więcej akcji, gdzie coś robił w DB, a Puar to taka trochę useless postać, która płaczę i nic z tym nie robi. (taka sakura xD - nie mówię o tej współczesnej)

-
Dodane: 07.12.2018 06:06 /
redi87 - Profil - user - 50% - 1469
Rematch: Gohan dbs (anime/manga) vs super buu (Gotenks)

Miazga z buu ?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.12.2018 08:23 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1012
Gohan z DBZ był złodpucem więc z automatu wygląda na silniejszego, ale niestety ten ciotowaty...
Gohan DBS łatwiutko pokonuje go samymi nogami :p

Bazowy Vegeta vs Bazowy Goku (ich aktualne wersje ale bez żadnych przemian, o Kaio-kenie też niema mowy )

-
Dodane: 07.12.2018 09:45 /
Karotte - Profil - user - 30% - 439
Bazowy vegeta wydaje mi sie byc troche silniejszy od goku w podstawie ;p.

Kto wygra pojedynek :d , obecny Yamcha vs obeny roshi.

-
Dodane: 07.12.2018 12:16 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 30% - 418
Yamcha i nawet nie powinien się spocić. Na pewno jest lepszy, tylko robią z niego ciągle żarty, stąd pominięcie go w turnieju "żeby było śmiesznie, hehe". Roshi w DBS na ToP to żart, o którym nigdy więcej nie powinno się mówić.

Goku Black (Rose) vs Vegeta Baby (Super 2)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy