Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV > Serial
Temat: Gra o Tron: Sezon VII
Dodane: 29.08.2017 09:40 /
Adik - Profil - user - 20% - 318
Jesteśmy już po VII sezonie, więc przyszedł czas na podsumowania przedostatniej, 7-odcinkowej serii przygód Starków i spółki.

W nowym sezonie rozwiązało się kilka tajemnic, takich jak pochodzenie Jona. Zginęło kilka postaci, pojawiły się obietnice bez pokrycia, a także głęboki romans. Oczywiście nie zabrakło smoków i świetnych bitew, których nie przyćmiły przeskoki w czasie.

Pomimo wycieków serial ma się dobrze, ostatecznie pewnie wycieki nie miały pokrycia w faktach, a na nowy sezon przyjdzie nam poczekać do jesieni 2018 roku, lub później.

Jakie zatem macie przemyślenia odnośnie obecnego sezonu jak i teorie wobec następnego?

-
Dodane: 06.09.2017 19:12 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1532
Mam jakieś dziwne wrażenie, że ten sezon strasznie szybko się skończył, a te 7 odcinków skończyło się, zanim porządnie rozkręciła się akcja.

Co do ogólnych przemyśleń to wg mnie ten sezon nie był jakiś wybitny. Brutalność, zawiłość, intrygi, realizm ... owszem, było to zauważalne, ale nie tak spektakularne jak dotychczas. Przewidywalność - to określenie idealnie wpasowuje się w cały sezon. A odcinek finałowy ? Pod żadnym względem nie utrzymał poziomu innych odcinków finałowych - chociażby "krwawych godów".

Przewidywanie i teorie na przyszłość ?

Spoiler

-
Dodane: 06.09.2017 19:42 /
Bobers25 - Profil - user - 30% - 502
Sezon był nieprzewidywalne przewidywalny. Niby dużo się działo ale nudnawy był ten sezon. Ale yro taki taki wstęp do 8 więc był ok.
Też uważam że bran nim jest xF

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 06.09.2017 20:52 /
Morex - Profil - user - 20% - 302
Czy ja wiem, czy nudnawy? Moim zdaniem owszem był przewidywalny, ale nie nazwałbym go nudnym. Wyprawa za mur, śmierć Viseriona, umarlaki, akcja na murze, Winterfell, kilka bitew. Nie wiem czego chcieliście więcej? :p

Osobiście wolałbym trochę rozciągnąć te odcinki i wytłumaczyć/pokazać kilka innych wątków. Denerwowało mnie natomiast za szybkie przeskakiwanie i przelatywanie całego kraju po 3 razy w ciągu jednego odcinka.

Dla mnie sezon mega fajny i już nie moge doczekać się 8 sezonu za rok :)
Przewidywane wydarzenia w kolejnym sezonie?
Spoiler

-
Dodane: 09.09.2017 17:37 /
robako - Profil - user - 0% - 41
Sezon zdecydowanie za krótki, ale całkiem dopracowany, zwłaszcza jeżeli chodzi o efekty specjalne podczas bitew. Miałem nadzieję, że akcja się nieco przeciągnie i producenci dołożą jeszcze jeden dodatkowy sezon, a tak to po ósmym będzie koniec. W sumie to nie za bardzo miałbym pomysł co dalej po bitwie z nieumarłymi, którą pewnie wygrają żywi. Ja jednak czuję niedosyt, bo 7 odcinków tak szybko zleciało. Wydaje mi się, że celowo tak skrócono ten sezon, bo producenci nie mogli się wyrobić z czasem. Przecież można było np. dać jeszcze jeden odcinek jak nocna straż broni murów, aż w końcu przylatuje nieumarły smok i go niszczy. No, ale trudno.

-
Dodane: 17.10.2017 19:20 - Edytowane przez Alfaro /
Alfaro - Profil - user - 20% - 252
Sezon nie był za krótki bo odcinki były dłuższe, mimo że było ich mniej.

Ktoś mi powie jakim cudem kiedy za murem zaatakowały ich zombiaki to koleś wysłany po pomoc do białej królowej zdążył dobiec do muru, stamtąd kruki doleciały do matki smoków, a ta zdążyła dolecieć na smokach i uratować wszystkich? I to wszystko w jeden dzień? Bo zakładam ze jedną noc przebywali na wysepce zamarzniętego jeziorka.

Albo jak karmili leżącego w śpiączce gówniarza w pierwszym sezonie. Dużo błędów w całym serialu jak na taką kase.

----- Podpis --------------------
"We are the Borg, resistance is futile"
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy