Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball 2018
Dodane: 17.10.2017 09:06 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2209
14 października wykupiono domenę www.dragonball201...

I aż dziwne nie ma o tym tematu? Co to może waszym zdaniem oznaczać, zapraszam do teorii!! Liczę na gorące dyskusje

-
Dodane: 17.10.2017 09:55 /
joee0o - Profil - user - 10% - 153
Nie chcę was ostudzać, ale powiem jak to zwykle wygląda od kogoś kto w tym siedzi.

Firma hostingowa, która hurtowo kupuje różne tematyczne domeny i na nich zarabia zarejestrowała domenę marki, na której mogą dobrze zarobić. Dlaczego?

Bo to prawie nic nie kosztuje, a zyskać można wiele. Bardzo wiele.

Widzisz dobrą domenę, kupujesz ją na rok za 20zł(w przypadku z .PL) próbujesz sprzedać. Masz na to rok. Jak się uda to jesteś do przodu przynajmniej kilka tysięcy, jak się nie uda tracisz grosze czyli dwie dychy. Masa ludzi tak zarabia, ja również.

Marka DragonBall należy do Toei, dlatego jeśli ludzie Akiry wystąpią na drogę prawną to po jakimś czasie odzyskają tę domenę, ale to zajmuje dużo czasu dlatego prawie zawsze dochodzi do ugody i ktoś kto był pierwszy i zarejestrował na siebie domenę oddaje ją właścicielowi za odstępne, które i tak są dobrą kasą ale nadal sporo mniejszą niż koszta sądowe potrzebne do odzyskania jej przed sądem.

Dodatkowo ze względu na sposób i czas w jakim zostało to zarejestrowane ewidentnie widać, że to ktoś kto chce zarobić a nie ludzie od Dragonballa, którzy coś dla nas szykują, tu jednak nie chce mi się wchodzić w szczegóły.

No ale zobaczymy.

-
Dodane: 17.10.2017 10:39 - Edytowane przez Adik /
Adik - Profil - user - 20% - 318
Z tego co sprawdziłem, to domenę wykupiła firma, która zajmuje się kartami Dragon Ball Trading Card Game. Link do strony: http://www.ic-dra...

Więc to nie jest zapowiedź czegokolwiek, co by nas interesowało. Przykładowo domenę dragonball2015.com wykupiło TOEI i jest to oficjalna domena filmu o powrocie Freezy.

-
Dodane: 17.10.2017 11:49 /
Ja to widzę tak. Kończą anime Super na 133 epizodach, w między czasie zabierają się za kinówki, które będą lepszą częścią anime, a po jakimś czasie zapowiadają serię po Super. Idealny układ na ciągłe zarabianie pieniędzy.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.10.2017 12:01 /
Bartek30 - Profil - user - 90% - 4964
Seneka napisał/a:
Ja to widzę tak. Kończą anime Super na 133 epizodach, w między czasie zabierają się za kinówki, które będą lepszą częścią anime, a po jakimś czasie zapowiadają serię po Super. Idealny układ na ciągłe zarabianie pieniędzy.

Tylko DBS się na 133 nie skończy, pamiętasz newsa którego jakiś czas temu podawałem?
DBS długo się nie skończy, zapewne jest zbyt popularne, by je skończyć.

-
Dodane: 17.10.2017 12:50 /
Bartek30 napisał/a:
Seneka napisał/a:

Tylko DBS się na 133 nie skończy, pamiętasz newsa którego jakiś czas temu podawałem?

Problem w tym, że nie ma nigdzie indziej o tym napisane, nikt tego nie potwierdził,a na konkurencyjnych stronkach są już teorie o zakończeniu anime, w które nawet admin wierzy.
Może też chodzić o jakąś gierkę powiązaną z db po prostu

-
Dodane: 17.10.2017 13:04 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 252
Jeśli coś przynosi dochód, jest popularne to nie ma takiej opcji by to odstawić w kąt. Co najwyżej zmienia się wydawca i trzepania kasy ciąg dalszy.

"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 17.10.2017 16:22 /
bekson - Profil - user - 50% - 1304
Seneka napisał/a:
są już teorie o zakończeniu anime, w które nawet admin wierzy.

Kiedyś widziałem człowieka, który wierzył, że Akira w całości rozpisuje odcinki anime, a manga jest fanowska xD

Kinówkę sagi blacka w wersji mangowej nawet bym obejrzał, ale marne szanse

-
Dodane: 17.10.2017 22:53 /
BuuNaPrezydenta - Profil - user - 10% - 129
Alfaro napisał/a:
Jeśli coś przynosi dochód, jest popularne to nie ma takiej opcji by to odstawić w kąt. Co najwyżej zmienia się wydawca i trzepania kasy ciąg dalszy.

Ale, jak by tak teoretycznie już na tym 133 odcinku miało się skończyć super, również mogliby wytrzepać kase i to sporo.
Załóżmy, koniec super, jakby to rozegrać w odpowiedni sposób, można by zbudować niepewność i ciekawosć wśród widzów.
Jakby ani nie wykluczono, że w najbliższej lub dalszej przyszłości zacznie się seria po super, ani nie zapewniono w stu procentach, czy bedzie, kiedy lub w jakim czasie w uniwersum.
I budowano by ciekawość - raz na jakiś czas wstawiano by małe informacje na temat przyszłej serii, na zasadzie elementów puzzli, i widownia już tworzyłaby teorie dotyczących nadchodzącej serii, i tak by się to ciągnęło...
Aż w końcu jeb! Podano konkretne informacje, teraz trzymani w niepewności widzowie są konkretnie zainteresowani.
Wydaje mi się że to było by większe wytrzepanie, niż kontynuowanie serii super.

-
Dodane: 17.10.2017 23:34 /
breakingmirai - Profil - user - 10% - 194
Jeśli to faktycznie będzie kinówka, to można się spodziewać, że DBS powróci do poziomu odcinka numer 5.
Jeśli jednak do tego czasu Super dobiegnie końca, to w sumie fantastycznym zagraniem byłoby zanimowanie mangi Toyotarou i wypuszczenie odcinków w formacie OVA, czyli 12 odcinków na jeden sezon (coś jak Saint Seiya: Lost Canvas).
No, istnieje też możliwość, że Super będzie kontynuowane pod nieco inną nazwą, jak to było w przypadku Fairy Tail, które się "zakończyło", a kolejne odcinki były promowane pod nazwą Fairy Tail (2014). Teoi może tak kombinować z Super, być może chcą oddzielić to aktualne dziesięciolecie w okresie Zetki z okresem po Zetce, żeby łatwiej było je od siebie odróżnić.

-
Dodane: 18.10.2017 08:08 /
Bartek30 - Profil - user - 90% - 4964
Seneka napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
Seneka napisał/a:

Problem w tym, że nie ma nigdzie indziej o tym napisane, nikt tego nie potwierdził,a na konkurencyjnych stronkach są już teorie o zakończeniu anime, w które nawet admin wierzy.
Może też chodzić o jakąś gierkę powiązaną z db po prostu

Prawda, ale po co ktoś miałby kłamać że Toyotaro powiedział że DBS jeszcze długo się nie skończy?
No ale cóż, ja tam nawet w samym DBS nie widzę przesłanek jakoby miało to się już za 20epków kończyć, bo mamy jeszcze wiele możliwych wątków.

-
Dodane: 18.10.2017 18:26 /
KaKa - Profil - user - max% - 13435
Jestem dość bardzo w tyle z DBS, żeby nie powiedzieć, że nie wiem nic na temat tej serii, ale jeśli to witryna Toei to wiadomo, że chodzi o kinówkę. Obstawiam że to będzie Grande Finale, film z potężną walką z potężnym bossem, naszpikowany efektami specjalnymi i otwartym zakończeniem.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy