Ważna informacja News: Super DB Heroes: World Mission: Międzynarodowa premiera już w kwietniu! ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > One Piece
Temat: One Piece: Teoria - Zoro zabije Luffiego
Dodane: 21.10.2017 16:55 - Edytowane przez by_black /
Trysku - Profil - user - 0% - 27
Witam wpadlem niedawno na jedna teorie o Zoro oraz Luffym na podstawie wypowiedzianych przez nich obietnic oraz slow we wczesniejszych odcinkach zapraszam do dyskusji tutaj oraz pod filmem!

https://www.youtu...2f5yUZnh70

Nagralem takze odcinek gdzie opowiadam KIM JEST LUFFY! SPOJLERY!

https://www.youtu...Z7G7VpHJu8

zapraszam do ogladania oraz do dyskusji tutaj oraz pod filmem jesli wam sie spodoba zostawcie lapke! :d

-
Dodane: 21.10.2017 17:29 - Edytowane przez Inigo_Montoya /
Inigo_Montoya - Profil - systemadmin - 100% - 6310
Nie oglądam One Piece, ale byłem wiele razy na panelach o One Piece (xD) i wiele razy słuchałem pogadanek o tym mango, bo wątki tej historii są niesamowicie interesujące i serio pierwsze słyszę o takiej teorii. Szczerze mówiąc wydaje mi się do absurdalne już nawet nie przez sam fakt, że Zoro i Luffy są ze sobą od początku i sa przyjaciółmi, ale dlatego, że shoneny tak nie działają. Postać Luffiego i tajemnica wszystkich D., to zbyt dobry motyw by go tak uciąć. Do tego nie sądzę, by Zoro był w stanie zabić Luffiego, nawet gdyby chciał.
Nie wiem jak fabuła dalej się po to czy, ale sądze, że punktem kulminacyjnym dla Zoro będzie walka z łysym gościem w białym kimono z gorosei , który też jak widać jest swordsmanem.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 21.10.2017 19:01 - Edytowane przez zielony /
zielony - Profil - user - 50% - 1359
Po przesłuchaniu teorii dotyczącej konfliktu Zoro i Luffiego, mogę z dużą stanowczością powiedzieć, że sypie się ona w momencie gdy pod koniec sagi Thriller Bark, po konfrontacji z Kumą, Zoro poświęca swoje ambicje jak i życie na rzecz uratowania załogi (jak oczywiście wiemy, udało mu się przeżyć). Pamiętajmy też, że w sadze Enies Lobby, to Zoro był osobą, która w pierwszej kolejności broniła szacunku do swojego kapitana, po tym gdy Luffy chciał przywrócić Usoppa do załogi. Jeśli mnie pamięć nie myli, to należny też zwrócić uwagę, że to Mihawk jest budowany jako główny cel Zoro.

Moje rysunki ;)
-
Dodane: 24.10.2017 11:59 /
Adik - Profil - user - 20% - 397
Różne były ich historie, różne podejście do pewnych rzeczy, ale Zoro, to Zoro, nie sądzę aby on zdecydował się na taki krok jak walka na życie i śmierć z kapitanem. Zgodzę się w pełni z zielonym w tym temacie.

-
Dodane: 13.01.2019 03:50 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1063
Pomijając już nawet że Zoro niema najmniejszych szans z Luffym. To to jest po porstu niemożliwe Zoro jest najbardziej lojalnym przydupasem Luffyego, był wstanie poświęcić własne marzenie żeby tylko Luffy mógł przeżyć, to co powiedział do niego tuż po tym jak został uwolniony jest nieaktualne od czasów Baratie ;) Zoro nigdy nie zabije Luffyego prędzej poświęci własne życie żeby ocalić Kapitana, jak na wiernego dobrze wyszkolonego przydupasa przystało.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy