Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Świat, Wydarzenia i Polityka
Temat: Obsesja molestowania
Dodane: 06.12.2017 23:20 /
millera1302 - Profil - user - 40% - 686
O, to może ja się wypowiem.

Oglądałam HoC i KS bardzo przypadł mi do gustu. Teraz wyszło, że lubił młodych chłopców, przyznał się do tego, trudno, niech cierpi. Myślę, że trzeba płacić za swoje czyny, a fakt że był pijany, tak średnio go usprawiedliwia. Jednak to co się teraz wyprawia, ta cała akcja #metoo, to wszystko jest strasznie nie fajne i to z dwóch stron. Wychodzi teraz na jaw ile ludzi było gwałconych czy molestowanych, z drugiej strony straszna nagonka się zrobiła. Nie wierzę, żeby Ci wszyscy znani ludzie byli chorymi zboczeńcami i zwyrolami. Wydaję mi się, że niektóre z tych ofiar, "ofiar" najzwyczajniej w świecie prróbują się wybić na chodliwymn temacie. I to tyle co do znanych osób.

Nie wiem czy kiedyś o tym wspominałam, ale nie cierpię feministek. Mam kilka koleżanek, które nimi są i kurde, to jest tragedia. Wychodzi na to, że jak jakiś koleś rzuci lekko sprośnym żartem w moją stronę, albo nie wiem, powie jakiś komplement dotyczący mojej urody to to jest molestowanie. I nie ściemniam teraz, ani nie wyolbrzymiam. To jest po prostu chore. Najlepiej żeby kobiety nie rozmawiały z facetami - taki punkt widzenia tych moich koleżanek feministek, pochodzących z różnych kręgów znajomych. Może jestem dziwna, ale w życiu by mi nie przeszkodziłoby mi gdyby ktoś powiedział, że ma ładną figurę (o ile bym ją miała xD. Jednak z tego co widzę (dzięki akcji #metoo) to podchodzi pod molestowanie...
Albo takie klepnięcie w tyłek, jezu co to za problem dać z liścia, poskarżyć się swojemu facetowi, a on zrobi porządek, czy cokolwiek. Od razu molestowanie, hasztag me too i pościk na fejsa czy insta. Wiem, że są osoby, które mogą czuć się w jakichś sposób dotknięte takim czy innym zachowaniem facetów, a że żyjemy we wrażliwych czasach, to może to się nawet źle skończyć, ale są jakieś granice tego co złe, a co dobre. Nie można popadać w paranoję.

I żeby nie było, nie popieram molestowania, żadnych gwałtów, aktów pedofilii. Myślę tylko, że nie powinniśmy wkładać wszystkiego do jednego worka.

O, jeszcze coś mi się przypomniało. Każda dziewczyna, która kiedkolwiek była na shoutbox'sie, mogłaby oskarżyć męską część społeczności tej strony o molestowanie, tak myślę. Jednak nie dajmy się zwariować ;)

A i jeszcze dodam, że może mój punkt widzenia nie jest poprawny, ale ja po prostu zawsze staram się widzieć w ludziach dobre cechy i nie chcę wierzyć, że umyślnie robią coś złego.

-
Dodane: 07.12.2017 21:44 /
DuchVegety - Profil - user - 0% - 15
Sprawa jest toksyczna, tak jak powiedziałaś wyżej są to tylko oskarżenia, a oskarżenia mnie nie interesują, dzisiaj można oskarżyć każdego o wszystko co się chce. Jestem osobiście za tym by fałszywe oskarżenia były bardzo wysoko karane, przykładowo Pani Justyna oskarża przykładowo Deppa, facet traci renomę, szacunek, masę pieniędzy z uwagi rezygnacji z jego osoby w filmach i reklamach, w takich przypadkach gdy oskarżenie jest fałszywe powinno się ustalać ile potencjalnie straciła osoba oskarżona, i taka Pani Justyna powinna zapłacić taką sumę liczoną w milionach bądź trafić za kratki na 10 lat. Moja postawa jest bardzo drastyczna, ale przepraszam bardzo jeżeli kobieta oskarża faceta po 10 latach o molestowanie lub gwałt po 20 latach, gdzie sprawy nie da się wyjaśnić trzeba zdać sobie z tego sprawę i powiedzieć jasno jeśli ktoś nie zgłasza sprawy w przeciągu do 4-5 lat sprawa powinna być przedawniona i nawet nie brana pod uwagę przez kogokolwiek, idąc dalej wiele pań w ShowBiznesie robi dosłownie wszystko by zaistnieć więc sypia z kim popadnie licząc na karierę, nstp gdy się przebudzi że kariery nie ma zgłasza sprawę- kpina taka osoba powinna się wstydzić bo publicznie robi z Siebie Panne lekkich obyczajów, trzecia sprawa pojęcie molestowania słownego nie powinno istnieć, molestowanie polega na tym że bez zgody osoby dotyka się ją, dlacego? Dlatego że w innych przypadkach można dojść do patologi gdzie facet rzuci komplementem i zostanie o coś oskarżony, w takim razie pytanie jeśli Pani Joasia otarła się o mnie np w kolejce bądź busie to znaczy że mogą ją oskarżyć o molestowanie ? Istna Patologia, wypowiadam się krytycznie w stosunku do tych kobiet, ponieważ sam dobrze wiem do czego są kobiety zdolne dla pieniędzy bądź sławy, a następnie robią z siebie ofiary, mam kolegę który robił w telewizji i sam na własne oczy widziałem co Panie chciały zrobić dla swoich 5 minut.
Więc moi drodzy doceniajmy wspaniałe kobiety, które się cenią bo takich co raz mniej.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy