Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 115 - Opinie
Dodane: 12.11.2017 09:13 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14851
W Japonii odbyła się premiera 115 epizodu anime "Dragon Ball Super", poniżej przedstawiamy status prac nad epizodem.

* Tłumaczenie: zielony
* Korekta: by_black & NazgulPL
* Tłumaczenie OP i ED: NazgulPL
* Karaoke OP i ED: NazgulPL
* Dragon Ball Super - 115

UWAGA! Zapoznaj się z regulaminem działu "Dragon Ball Super".

-
Dodane: 12.11.2017 09:29 /
GucioGucek - Profil - user - 0% - 11
Coś czuję, że na odcineczek trzeba będzie dłużej poczekać. Wiem tylko, że ma zapowiadać się dosyć ciekawie :)

-
Dodane: 12.11.2017 09:32 /
butcher4 - Profil - user - 0% - 3
W moim odczuciu odcinek bardzo w porządku. W końcu pokazali chociaż urywki walk pozostałych uczestników. Jednakże totalną kpiną było dla mnie nieradzenie sobie Goku w God form z Keflą na bazowej. Przecież wielka siła Kale wynika tylko i wyłącznie z transformacji w LSSJ, na podstawowej jest żałosna, więc jakim cudem ich bazowa forma miała być tak silna. Już abstrahując od tego, że wchodziły w fuzję w trakcie transformacji a wyszły po niej w podstawowej.

-
Dodane: 12.11.2017 09:35 /
m4ciejlukasik - Profil - user - 0% - 45
Wykonanie odcinka gorsze od poprzedniego, ale szykuje się hype na następny :)
Zamiast pokazywać urywki walki Toppo vs Vegeta powinni poświęcić temu odcinek - może do tego dojdzie?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.11.2017 09:50 - Edytowane przez Bluee /
Bluee - Profil - user - 0% - 37
Trzeba przyznac, ze Ultra Instyknt jest kozacki + ta muza ;-) Szczerze myslalem, ze skonczy sie na tej "pierwszej" Ultra formie, w której energia zdawala sie z Goku nie wyciekac, a jednak skonczylo sie na powrocie do formy z walki z Jirenem. Ciekawe czy to juz jest docelowa forma czy w ktoryms odcinku sie pojawi oswojona, bez tej dymiacej otoczki.

... AAA, gdyby zdechlego Goku w ostatniej chwili ochronil Freezer, mowiac, ze skoro skonczyli juz walke to teraz jego kolej, byloby spoko ;-)

-
Dodane: 12.11.2017 09:56 - Edytowane przez joee0o /
joee0o - Profil - user - 10% - 153
Głupi, momentami nawet idiotyczny odcinek.

- Jeśli jeszcze raz ktoś powie, że w którymś momencie turnieju Goku oszczędzał energię to chyba powinien zacząć się kurować dużymi pastylkami. Regenerująca walka z z lesbijkami to już szczyt. Goku wyniszczony walką z Jirenem miał niby odzyskać energię w walce, ale co tam, prójmy ile fabryka dała, ki blasty, kamechamechy, ssj3, kaio itd.

- Jeszcze nie tak dawno Blue był naprawdę czymś, pamiętacie? Teraz co drugi przeciwnik w DBS potrafi z nim walczyć mniej więcej na równo. Zadam pytanie gdzie w tych rankingach mocy jest Vegeta?

Aha...no tak... wymasterował Blue, czyli męczy się z Toppo. Tylko nie mówcie, że nie używa całej mocy. "Moc" to w tej serii kpina, i odwoływanie się do tego, że książe sayian może mieć coś w zanadrzu to żaden argument, bo nie oceniamy co hipotetycznie się może zdarzyć tylko stan obecny.

- Wstawki z innych walk, androidy, nameczanie, które nic nie wniosły. Oderwanie ręki u zielonego to kolejne "oczko" do fanów, tylko po to dali tę scenę.

- Friezer kolejny raz to samo czyli stoi i ogląda walkę, lubię go, ale ileż razy pokazywać to samo.

Rysunki i animacje pominę było po japońsku czyli jakotako.

5/10 - Głupota goni głupotę

-
Dodane: 12.11.2017 10:11 /
0nelife - Profil - user - 0% - 73
Co to za sayan na początku odcinka był? xD To było głupie. :p

DADADADAADADADADADADAD HORAHORAHORAHORAHORA

-
Dodane: 12.11.2017 10:30 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 418
Odcinek dobry, tylko mam wrażenie za dużo tych sekwencji powtarzających się pokazali. Mało ego, fakt logiki w tym odcinku bardzo mało, nawet lepiej o tym nie myśleć można. Już bardziej mądre by było gdyby Dende wzięli do teamu i by im przywracał siły itd. Ale pojawia się UI a Jiren się będzie interesował a to już jest coś ;) Oceniam 6/10

-
Dodane: 12.11.2017 11:08 /
markus20x - Profil - user - 10% - 149
Początek odcinka bardzo fajnie zrobiony bo był dynamiczny, pokazali każdego z U7 w walce i gdyby nie spowolnienie akcji paplaniną o potarach, to dla mnie byłby to świetny odcinek.
Nie wiem czemu, ale moc Kafli w tym epku nie "porażała" mnie wcale, i miałem wrażenie że czegoś mi brakuje..
Do końca turnieju zostało 19 minut i jakieś 15 odcinków, wygląda na to że Kefla jest przedostatnim wyzwaniem dla Goku i nikt naprawdę silny poza Jirenem raczej się już nie pojawi. Zostają tylko robale z U4 ale u nich to raczej nie moc, a unikatowe zdolności będą grały rolę.
Goku znowu bardzo fajny w tym epku, a przemiana w UI wywołała dreszczyk emocji :d

Dla mnie 8/10 za ten epek, głównie za wywołanie hype'u na kolejny :)

-
Dodane: 12.11.2017 11:58 /
Vincentinio - Profil - user - 0% - 36
No kreska już nie tak dobra jak tydzień temu ale nawet nieźle się działo. Wreszcie pokazano więcej walk a nie tylko non stop Goku. Trochę androidow trochę piccolo gohan i trochę Vegeta Toppo. To ostatnie najmniej ciekawe niestety, Vegeta się bawi widać niepotrzebnie. Vegeta brzydko rysowany niestety. Zajebiste KO Kafli na Goku, high kick. Ultra Instynkt mega wejście totalny Badass, tak ma być.
Czekamy na napisy chociaż ang.
Pozdro! ✋

Nothing is true... Everything is permitted...
-
Dodane: 12.11.2017 12:10 /
dumnyjakja - Profil - user - 0% - 1
no i gdzie ten status prac tlumaczenia na odcinkiem sory ze pytam ale ja nie umiem ang tak jak wszyscy

-
Dodane: 12.11.2017 12:19 /
JuveT - Profil - user - 0% - 11
dumnyjakja napisał/a:
no i gdzie ten status prac tlumaczenia na odcinkiem sory ze pytam ale ja nie umiem ang tak jak wszyscy

Przecież masz na samej górze status.. Trwa konwersja czyli za niedługo masz odcinek.

-
Dodane: 12.11.2017 12:20 /
makmak - Profil - user - 0% - 72
Dlaczego wydaje mi się, że po odpadnięciu Goku turniej stałby się ciekawszy? Ile można oglądać jego walki + parę ujęć na innych walczących.
Vedżita nawet nie próbuje oszczędzać energii, on musi coś ukrywać ciekawego. Jak miałby dorównać Goku, skoro on ma darmowego boosta w postaci kaiokena i co chwila nowe przemiany.

-
Dodane: 12.11.2017 12:21 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2209
Kurde to co się działo w tym odcinku to chyba jedno z marzeń prawdziwego fana db. Walka była dynamiczna, muzyka dobra, rysunki w sumie też, dramaturgie nawet zachowali a'la Z
nie podoba mi się tylko te da da da i ora ora ora głupkowate co to ma być
Goku za tydzien będzie kozak master
8/10

-
Dodane: 12.11.2017 12:29 /
brtek00 - Profil - user - 0% - 98
Odcinek nie był zły, ale już coraz bardziej mnie drażni to dbs i ten cały wyznacznik siły. Żeby Kefla była mocniejsza od SSJGod.... Gdzie Goku potrafił się mierzyć w tym stanie z Beeerusem, a co dopiero poziom blue. Przez takie coś coraz bardziej się odechciewa oglądać tego dragon balla. eh

-
Dodane: 12.11.2017 12:35 /
bekson - Profil - user - 50% - 1304
Vincentinio napisał/a:

Czekamy na napisy chociaż ang.
Pozdro! ✋

Angielskie napisy są coś koło 4 rano na crunchyroll i daisuki

Kiedyś pisałem, że fuzja przejdzie, bo zeno powie "wow, ale zajebiście" i dokładnie tak było. Pozdrawiam wszystkich którzy produkowali się na temat nielegalności fuzji xD

Kefla w zapowiedzi wygląda epicko

Polubiłem ją za to jaki "dul bupy" wywołuje u wszystkich fanbojów Goku xD

-
Dodane: 12.11.2017 12:40 - Edytowane przez sixshot /
sixshot - Profil - user - 0% - 73
Jakoś nie poruszył mnie ten odcinek ;/. W sumie to już mam trochę dość sajanek z U6. Ciekawe postacie ,ale już wystarczy. W 116 chyba Goku wywali Kafle...bardziej mnie ciekawi co będzie dalej się działo...tak bdw to co to był za frendzel na początku odcinka w stroju treningowym ? Już drugi raz jest jakaś taka dziwna zapowiedz przed odcinkowa. Dla mnie to słabe na maksa jest niestety ;/..to jest DB ,a nie jakiś yattaman

To co mi się jeszcze podobało to jak Freeza się tylko lekko odsunął bez przejęcia jak leciał w jego stronę odbity Ki blast. Nie było pokazane ,ale mam nadzieje ,że dwa randomy z U2 + ten policjant to wypadł z areny..ale może się myle

-
Dodane: 12.11.2017 13:07 /
JuveT - Profil - user - 0% - 11
Odcinek szału nie zrobił końcówka dosyć ciekawa, ale gdzie zapowiedz następnego odcinka? Niestety tak dobrze animacja nie wyglądała jak poprzednio.

-
Dodane: 12.11.2017 13:21 /
sebek030189 - Profil - user - 10% - 218
kolejny debilny odcinek,Kale na LSSJ siała wieksze spustoszenie niz potaraXD po zapowiedzi widac ze jednek UI to forma która wyrzuca do smierci ssj jako takiego czyli wszystkie formy + boskie ki czyli totalny nonsens zeby odcinac sie od całej historii DB ,byla jeszcze mala nadzieja ze UI bedzie poprowadzony sensownie jako technika a nie forma ale debile zrobily to na swoj nielogiczny debilny sposób,odcinek zenujacy te ich sztuczne emocje kiedy nic sie nie dziejeXD

-
Dodane: 12.11.2017 13:27 /
RKO90 - Profil - user - 0% - 3
wstawiliscie obciety odcinek, konczy mi sie na 15 minucie...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy