Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 115 - Opinie
Dodane: 13.11.2017 23:06 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1744
Fuzion napisał/a:

Sory, ale plota z tym, że DB miało skończyć się na Namek to.... plota.

Poczytajcie sobie ;) http://www.kanzen...nd/freeza/

Ała gomenasai dziękuje za uświadomienie, człowiek nie sprawdzi informacji i potem tak daje nieprawdziwe informacje :(
Ps człowiek jest abstynentem ale z radości, że to ty mi odpisałeś idę fajerwerki odpalić w tym roku wcześniej [serce] [serce]
pps Jak przestanę pisać to oznacza, że sąsiad jakiś zadzwonił na policję i mnie zwinęli [xd]

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.11.2017 06:25 /
Tsufulisty - Profil - user - 0% - 8
A jeszcze tak offtopowo, przypominam sobie ile Vegeta się napracowal aby osiągnąć ssj2, ba, nawet sam nie był w stanie tego zrobić, tylko przy pomocy Babidiego... Ile lat treningu od Cell Games? Ile lat po formie USSJ? A teraz nagle kolejne poziomy to jak żabka, nie mówiąc o Caufilii, bo Kale mogę zrozumieć - LSSJ, który powinien być mocą między ssj2 a ssj3, Broly Tez jakoś specjalnie nie trenował. Ale... Aktualny Vegeta czy Caufilia to pogwalcenie najbardziej epickiej postaci Vegety - Majin Vegety. A szkoda.

-
Dodane: 14.11.2017 06:44 /
Boxhead - Profil - user - 30% - 416
Vegeta sam osiągnął ssj2, babidi jedynie go wzmocnił, widząc moc goku, wiedział, że ten jest od niego znowu silniejszy, więc patrząc jak tych słabiaków wzmocnił, oddał się we władanie babidiego, żeby być silniejszym

-
Dodane: 14.11.2017 09:55 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 252
Boxhead napisał/a:
Vegeta sam osiągnął ssj2, babidi jedynie go wzmocnił, widząc moc goku, wiedział, że ten jest od niego znowu silniejszy, więc patrząc jak tych słabiaków wzmocnił, oddał się we władanie babidiego, żeby być silniejszym

W zasadzie to Babidi w ogóle nie władał Vegetą, dał się oszukać. Zresztą co z tego skoro Vegeta był potem i tak wściekły na Goku, że ukrył przed nim formę SSJ3 :d To chyba były ostatnie chwile złego Vegety jak pamiętam.

"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 14.11.2017 13:56 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3762
No cóż. Power rangers w Dragon ball- błagam, pomysły się skończyły? Może to i głupie, ale mam nadzieje, że Goku zostanie pokonany- tak postać Caulifly mi się spodobała i widać, całkiem silna. Goku w nowym poziomie- interesujące.

-
Dodane: 14.11.2017 14:32 /
Tsufulisty - Profil - user - 0% - 8
Boxhead napisał/a:

Odwolujesz sie do mangi, czy coś? Bo nie kojarzę z anime, żeby to była prawda.

-
Dodane: 14.11.2017 15:35 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1744
Tsufulisty napisał/a:

Według mnie można to było stwierdzić po walce Gohana z Daburą. Vegeta się irytował, że Gohan sobie nie radzi z tak słabym przeciwnikiem. Oraz, że jak się nie pośpieszy to sam załatwi Daburę. Gohan wtedy walczył z daburą na ssj2. Skoro Vegeta uważał Daburę za słabego to sam musiał mieć ssj2 opanowany.

-
Dodane: 14.11.2017 15:47 /
xellosmaster - Profil - user - 10% - 189
SirPsychoSexy napisał/a:
Przypomnę wam wielcy znawcy że na Namek Goku po całej walce z Frizą i użyciu Genki był tak słaby że nawet nie mógł sam stać a po przemianie w SSJ był jak nowo narodzony. Wiec nie czepiajcie się jak w DBZ był tak samo nie logiczny. Po zatym Frezer też go wtedy szmacił jak chciał i Goku w sumie nawet go raz dobrze nie trafił poza Genki.

Tylko Freezer zebrał całą gamę ciosów po których nie wyglądał zbyt szczęśliwie. Jeszcze przed genki. A tak marnie wyglądał po genki damie:

https://www.youtu...pOIgSp2kAE

Ja tam widzę, że nawet oka nie umie otworzyć.

SSJ to mnożnik. Czyli w tamtym wypadku możemy mówić, że przemnożony Goku SSJ wcale nie był w max formie. I to by pasowało do turnieju. Czyli osłabiony Goku wskakuje na kolejne SSJ-ty a laski dają radę. ALE LASKI a nie Jiren. Na Namek obaj z Freeza wyglądają na sponiewieranych, tylko Freezer nie ma żadnych mnożników i jest w podstawie dużo silniejszy. Goku wskakuje na SSJ, jego moc się mnoży i tyle, dorównuje Freezie i zaczynają walczyć. Nie jest powiedziane, że maksymalna moc Goku została przemnożona i tak samo jest na turnieju obecnie.

Krótko mówiąc Goku vs ktokolwiek ma sens, nie ma maks mocy i ok, inni mają szanse z nim. Ale gdzie tu pasuje do historii Jiren, który zebrał przez cały turniej dwa słabe ciosy i poszedł wypoczywać. W tym czasie Goku dwukrotnie spada mocą do zera ;) Skoro po pierwszym spadku nie potrafi wrócić na max mocy i dlatego laski mają szanse, to jakim cudem wróci po drugim i Jiren będzie mieć problem. To niedorzeczne.

-
Dodane: 14.11.2017 16:13 - Edytowane przez AndriuuSSJ /
AndriuuSSJ - Profil - user - 0% - 36
xellosmaster napisał/a:
SirPsychoSexy napisał/a:
Przypomnę wam wielcy znawcy że na Namek Goku po całej walce z Frizą i użyciu Genki był tak słaby że nawet nie mógł sam stać a po przemianie w SSJ był jak nowo narodzony. Wiec nie czepiajcie się jak w DBZ był tak samo nie logiczny. Po zatym Frezer też go wtedy szmacił jak chciał i Goku w sumie nawet go raz dobrze nie trafił poza Genki.

Tylko Freezer zebrał całą gamę ciosów po których nie wyglądał zbyt szczęśliwie. Jeszcze przed genki. A tak marnie wyglądał po genki damie:

https://www.youtu...pOIgSp2kAE

Ja tam widzę, że nawet oka nie umie otworzyć.

SSJ to mnożnik. Czyli w tamtym wypadku możemy mówić, że przemnożony Goku SSJ wcale nie był w max formie. I to by pasowało do turnieju. Czyli osłabiony Goku wskakuje na kolejne SSJ-ty a laski dają radę. ALE LASKI a nie Jiren. Na Namek obaj z Freeza wyglądają na sponiewieranych, tylko Freezer nie ma żadnych mnożników i jest w podstawie dużo silniejszy. Goku wskakuje na SSJ, jego moc się mnoży i tyle, dorównuje Freezie i zaczynają walczyć. Nie jest powiedziane, że maksymalna moc Goku została przemnożona i tak samo jest na turnieju obecnie.

Krótko mówiąc Goku vs ktokolwiek ma sens, nie ma maks mocy i ok, inni mają szanse z nim. Ale gdzie tu pasuje do historii Jiren, który zebrał przez cały turniej dwa słabe ciosy i poszedł wypoczywać. W tym czasie Goku dwukrotnie spada mocą do zera ;) Skoro po pierwszym spadku nie potrafi wrócić na max mocy i dlatego laski mają szanse, to jakim cudem wróci po drugim i Jiren będzie mieć problem. To niedorzeczne.

Po twoim poście, przyszła mi do głowy pewna teoria, chociaż sam w nią do końca nie wierze ;p Może taką moc Jiren zawdzięcza właśnie tej medytacji, to by usprawiedliwiało jego niechęć do walki z kimkolwiek, kto by mu nie zagrażał. Byłoby to jakieś logiczne wyjaśnienie. Może ufol musi się ładować ;p Wątpie, że toei na to wpadnie.

-
Dodane: 14.11.2017 16:16 - Edytowane przez Boxhead /
Boxhead - Profil - user - 30% - 416
Tsufulisty napisał/a:
Boxhead napisał/a:

Nie trzeba zaglądać do mangi, wystarczy tekst w anime, po walce goku z yakonem, vegeta mówi że goku też osiągnął ssj2(czyli pewnie sam też osiągnął) walcząc z goku mówił, że widząc jego walkę z yakonem wiedział, że znów jest w tyle więc chciał się wzmocnić

Ale do mangi też można się odwołać

https://static.co...-71644.jpg

http://i.imgur.co...

Vegeta mówi że sam łatwo mógłby pokonać dabure a do tego potrzeba ssj2

I jeszcze

"Daizenshuu confirms that Vegeta had the abillity to turn into a Super Saiyan 2 before Babidi."

-
Dodane: 14.11.2017 21:22 /
BlackEdge - Profil - user - 0% - 8
A wróćmy na chwile do opinii o odcinku, bo wybiegamy znowu w fabule DBZ...

Mnie np średnio się podoba pokazanie mocy tej fuzji. Jest po prostu o wiele przesadzona.
Pytanie po co? po co ją tak przekoksili? i dlaczego w ogóle te dziewczyny zawracaję dupe Goku?

Goku powinien mieć przerwę na kilka odcinków żeby się zregenerować ewentualnie faktycznie dalej bić się z tymi robotami.
Uważam że postawienie tych dziewczyn i Fuzii mocniejszej od SSJB Kaio-ken jest po prostu absurdalne. Takie coś nie miało w ogóle prawa nastąpić bo po pierwsze, został zeszmacony poziom God który był w stanie udzwignąć walkę z Bogiem zniszczenia, a później poziom Blue dzieki któremu Goku jest w top 3 śmiertelników z całego Dragon Balla. A uważam, że jest dużo innych postaci które zasługują na czas antenowy jak i 5 minut niż te 2 dziewuchy.

Np?: Caulifla i Kale vs Freeza. Taka walka na pewno była by lepsza i bardziej widowiskowa. Freeza jedzie je w normalnej formie, laski robią Fuzję, Freeza odpala Goldena i się tłuką dalej i na koncu freeza wyrzuca je obie ale jest mega wyczerpany. Widzi to Toppo, chce wyrzucić Freeze, Wpada wypoczęty Goku na SSJB ale zaczynają go Atakować wszyscy z różnych wszechswiatów bo wiedzą że jest niebezpieczny, Goku odpala UI i budzi się Jiren.

Jak dla mnie proste, logiczne i ciekawe.

-
Dodane: 14.11.2017 21:46 - Edytowane przez sixshot /
sixshot - Profil - user - 0% - 73
spoko ..jak tak dalej pójdzie to jeszcze nie pokażą żadnej dobrej walki Freezy , Vegety , Gohana ;/ ..takiej na odcinek co najmniej z epickimi wstawkami i emocjami. Z resztą fajnie by było jakby finalnie były 2-3 mocne fronty walczące na raz i np jeden odcinek pokazujący dwa fronty na przemiennie. ..a tak to na chwilę obecną fronty Vegety się kończą na DADADA ,a Gohan męczy się z jakimiś randomami. Freeza póki co nic ..chyba ,że jego mocną walką nazwiemy tą z Gohanem i wywalenie Frosta...ale wtedy to żal.pl

-
Dodane: 15.11.2017 08:44 /
Alfaro - Profil - user - 20% - 252
Byczusia napisał/a:
No cóż. Power rangers w Dragon ball- błagam, pomysły się skończyły?

Dokładnie, ten gość to porażka do tego jak już wspominałem nielegalnie wspomaga się robotycznym kombinezonem.

Wiadomość doklejona:
AndriuuSSJ napisał/a:
Po twoim poście, przyszła mi do głowy pewna teoria, chociaż sam w nią do końca nie wierze ;p Może taką moc Jiren zawdzięcza właśnie tej medytacji, to by usprawiedliwiało jego niechęć do walki z kimkolwiek, kto by mu nie zagrażał. Byłoby to jakieś logiczne wyjaśnienie. Może ufol musi się ładować ;p Wątpie, że toei na to wpadnie.

Niezupełnie, Jiren podobnie jak androidy czy Friza ma cały czas dostęp do pełni swojej mocy. Inaczej mają Sayanie, oni musza krzyczeć, napinać się by sięgnąć po wyższe rezerwy mocy, ale to ich męczy i moc szybko spada. Do czasu aż znowu po odpoczynku sobie pokrzyczą :)

"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 15.11.2017 20:19 - Edytowane przez abyx92 /
abyx92 - Profil - user - 10% - 245
demon119 napisał/a:
Tsufulisty napisał/a:

Według mnie można to było stwierdzić po walce Gohana z Daburą. Vegeta się irytował, że Gohan sobie nie radzi z tak słabym przeciwnikiem. Oraz, że jak się nie pośpieszy to sam załatwi Daburę. Gohan wtedy walczył z daburą na ssj2. Skoro Vegeta uważał Daburę za słabego to sam musiał mieć ssj2 opanowany.
ta, tyle tylko że gohan walczył z daburą na ssj. reszta się zgadza.

Wiadomość doklejona:
Sayan1992 napisał/a:
Po prostu ta seria jest prowadzona na zasadzie

- Założę się że nie da się bardziej wkurzyć fanów Zetki
- Ta? To potrzymaj mi piwo - i jeb ribranny,Kaufle i tym podobne gówna.

Co do poziomów mocy to o ile Goku który coś trenował i sporo walczył dostaje power up to nie ma problemu. Gorzej jak wychodzą takie kwiatki jak Kafla.
Gotenks? Nie przesadzajmy - wcale tak mega Buu nie kopał, Buu na wkurwie to by jeszcze ich zabił, a to chyba nie było zamysłem twórcy.

Największe kontrowersje są co do Namek i tych skoków.

Goku na Ziemi mógł już dojść na Kaiokenie do jakiś 50-60 k jednostek bo nie uzywajac kaiokena dochodził do tych 8-9 tys. Vegeta w formie małpy mógł wtedy dojść do jakiś 150 tys nawet, albo i lepiej. Po wyleczeniu siła Goku się podwaja mamy już ok 20 tys bez kaiokena, potem mega trening i już mamy pewnie ze 100 tys (jak ogladalem dbz to tam miala miejsce sytuacja że w jednym odcinku Goku miał coś ok 10 tys a w następnym już 100) No ale wiadomo to niczego nie wyjaśnia do końca. Tu najwiekszy zarzut to w sumie Gohan - pamiętacie jak tłukł Frize? Formy frizy 530-1 mln - 2mln - 4mln. Dlaczego z tego potem zrobiono jakies 125 mln? Później to jeszcze gorzej powstały niedorzerznie silne androidy, Piccolo przewyżający to siłę (gdzie Kami nie był jakimś mega wojownikiem to tu też mamy skok jakieś 150 razy skoro potem nawiazywał walkę z androidami. Siła zetki tkwiła w czymś innym - tam bohaterowie byli tacy że człowiek chciał być tak jak oni. A tu? Postacie pozbawione charyzmy i zachowujące się jak pajace. Goku jako mój ulubieniec tak tutaj go nie znoszę.

Co do Kefli - jest bardzo arogancka i sra się jak nie wiem. TAk jak wielu twierdzi - gdyby nie głupi scenarzyści którzy muszą coś dawać oprócz final battle to Goku wytarłby Kafla arenę i to na Godzie.

zanim coś napiszesz to sprawdź do kogo dbs jest adresowane. bo raczej nie do fanów jakiejkolwiek poprzedniej części, a fanów mangi dbz już w ogóle.

Wiadomość doklejona:
rambler1 napisał/a:
Mnie to ogólnie rozwala, że Goku w jakikolwiek sposób się regeneruje walcząc. Po co senzu czy Dende jak w 5min Cauliffa czy Goku odzyskują siły? (Goku jeszcze walcząc).

Czemu w Zetce Goku po walce z Cellem nie zregenerował się kiedy Gohan w SSJ walczył z Cellem? Po takim "odpoczynku" jaki dostał to powinien mieć szansę z Cell Jr. Na pewno to dłużej trwało niż super regeneracja na tym turnieju.

Ile trwała regeneracja Goku na Namek w tym urządzeniu uzdrawiającym? Coś około godziny chyba, dobrze nie pamiętam już. Saiyanie nagle mają super szybką regenerację?

Freezer może dał mu moc, ale na tyle żeby mógł normalnie funkcjonować a nie walczyć po 2 minutach.

Kto tam piszę, że niby ta Kale w tym Legendarnym poziomie jest silniejsza od SSJ3 Goku? Plis serio.

Błąd. freezer dał mu na tyle mocy żeby mógł spokojnie walczyć z sayiankami. było go stać na to. przy czym na początku goku mógł walczyć tylko na base /ssj, dopiero później wbijał na następne poziomy. a na ui to wbijał do tej pory po tym jak został znokautowany, więc nie powinno nikogo dziwić że jest na ui jak nowo narodzomy, ale prawdopodobnie jak mu się skończy ui to znów padnie.

Wiadomość doklejona:
demon119 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
#demon119
W UI nie ma zmęczenia, jesteś wprost naładowany energią, na to wychodzi, ale gdy UI się zakończy, wtedy jest gleba :d

No to kończy walkę z kaflę UI wyłącza się i jest gleba. Co wtedy? Czasu jeszcze mniej i niby zdąży kolejny raz się zregenerować wtf
pewnie freezer znowu da mu energię albo vegeta. bo przecież nie pozwolą by tak ważny dla ich drużyny zawodnik odpadł. zawsze jest jakieś logiczne rozwiązanie.

Wiadomość doklejona:
demon119 napisał/a:
Tak patrzac fuzja zamasu powinna być zdecydowanie silniejsza niż dziewczyn. Bo tam nawet był ssj rose. Goku też był zmęczony mimo to zadawał obrażenia zamasu. Od tamtego czasu goku jest silniejszy wiec słabszą fuzje dziewczyn powinien pokonać na Kaiokenie blue.

tyle tylko że goku pewnie nawet na ssj god zdjąłby zamasu na hita gdyby ten nie był nieśmiertelny, i tak samo na godzie zdjąłby obie saiyanki z osobna, tyle że transformował się w god i blue już po tym jak się scaliły. już black był większym problemem od zwykłego zamasu. więc nie ma szanas by scalony zamasu był silniejszy od kefli. to tak jakby cell był silniejszy od buu.

co do poziomu który ma kale/kefla, to nawet jeśli to jest lssj to co? mnie by wcale nie przeszkadzało gdyby lssj był kanoniczny. w ogóle wszystkie kinówki i odcinki dbz, które da się umieścić w logicznie w czasie, uznałbym za kanoniczne. i nie byłoby kłótnie

tak w ogóle skoro scalenie jest już dozwolone to jest prawie w 100% pewne że będzie vegetto. a dlatego"prawie" bo zależy to od beerusa, który na razie jest temu przeciwny, ale kto wie...

ogólnie obstawiam że kefla nie zdąży pokonać goku zanim się rozłączą i wtedy goku je obie wyrzuci za matę.
tak w ogóle, widzę że fani mangi i dbz znowu szukają dziury w całym. znajdźcie lepsze zarzuty. ja bym to zrobił bez problemu

[img][/img]https://media.giphy.com/media/FrDwizJiLyayY/giphy.gif[img][/img]
-
Dodane: 15.11.2017 22:30 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 418
Powinienem był zapoytać, skąd macie pewność że Gohan walczył z Daburą na ssj2? Było gdzieś to w mandze umieszczone? Bo porównując walkę Trunksa z Daburą z mangi DBS i walki Gohana w DBZ to bardziej bym powiedział, że walczył na ssj1. Poza tym jak sami widzieliście, Goku motywował Gohana do walki z Daburą (wściekłość itd.), a jakby nie patrzeć Gohan zamienił się w ssj2 w walce z Friezą to i zemdlał. Tutaj zapewne 7 lat się nie zmieniał to by dawno padł na pysk od użycia tego. Druga sprawa to chodzi o poziomy ssj. No cóż przy tej mocy dorównującej Goku w basicu raczej przemiana w ssj to coś podane na tacy dla Sayijaninów z U6, spójrzcie na Trunksa i Gotena - oni prawie, że odrazu pozamieniali się w ssj w tak naprawdę ułamku mocy obecnej Caulifilli i Kale, chyba o tym zapomnieliście. Wielu z was jeszcze gadało coś o rozpadzie fuzji Vegetto z powodu dużej mocy - guzik prawda, Vegetto użył tyle mocy w Final Kamehameha, że aż użył mocy podtrzymującej fuzję, a nie z powodu zbyt dużej posiadanej mocy - nie mylcie tego z DBGT.

-
Dodane: 15.11.2017 22:50 /
AdamiakDB - Profil - user - 0% - 3
Odcinek ze słabą kreską na początku i słąbą walką z blastami i dadadadada (patrzę przez pryzmat walki GOku vs Cell, którą ostatnio sobie przypomniałem na YT). Natomiast to w jaki sposób ukazali ponowną przemianę Goku - 10/10 - wychodziło to jakby nie tylko poza ramy zrozumienia istoty Ultra Instynktu przez głównych bohaterów, ale także poza ramy Dragon Balla - czułem się jakbym grał w jakąś mega trudną grę i nagle otrzymał od kogoś błogosławieństwo, skilla bez limitu i nieśmiertelność w jednym, i tak ukazany jest Ultra Instynkt - jako coś mega zarąbistego, zarazem niedostępnego dla zwykłego śmiertelnika, a nawet dla Bogów. Ciary na plecach i czekanie do kolejnego odcinka. Aż mi się przypomniały dawne czasy. Pozdrawiam

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy