Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Hydepark
Temat: Test Polityczny
Dodane: 15.11.2017 07:22 - Edytowane przez Alfaro /
Alfaro - Profil - user - 20% - 252
#Morex

Mój system nie ma szans bytu ponieważ elity chcą kraść, dlatego tak usilnie bronią największego dziadostwa zwącego się demokracja. Tylko ten system gwarantuje koszerną banksterkę w białych rękawiczkach, co potwierdził niedawno słowami Trump, gdzie elita światowej finansjery to żydzi (czyżby byli rasistami niedupuszczając innych nacji?). Jak destrukcyjnym systemem jest demokracja pokazała nam wiosna arabska. U Kadafiego był spokój, bezpieczeństwo, ludzie żyli w dostatku i mało kiedy za co płacili, było bogactwo. Obecnie jest tam w pełnym tego słowa znaczeniu upadek wszystkiego. Zresztą sama wiosna arabska była głównie po to by zalać Europę połową Afryki (grabież to wisienka na torcie) dla realizacji planu Coudenhove-Kalergi ale to obszerny i osobny temat, tłumaczący dlaczego zachód tak szkaluje Polskę.

Co do religii to ta nigdy nie wygra z rozumem i świadomi tego obr0ńcy kościołów mamony musieli stworzyć slogany typu "uczucia religijne" czy "antysemityzm". Notabene to Chazarzy obecnie mordują Semitów-Palestyńczyków, bo sami podszywając się pod dawnych żydów Semitami nie są. Tak więc to obecni "żydzi" są największymi antysemitami na tym globie i to jest historyczny, niezaprzeczalny FAKT. Niedowiarkom polecam przestudiować ogólnodostępną historię Chazarów.

#Tomo1989

Nie bardzo rozumiem, przecież może być też skrajna lewica i skrajna prawica, dlaczego więc skrajność w ostatecznym rozrachunku prowadzi tylko do centrum? :)

----- Podpis --------------------
"We are the Borg, resistance is futile"
-
Dodane: 15.11.2017 11:46 /
Tomo1989 - Profil - user - 10% - 152
#Alfaro
W bardzo prosty sposób. Jak raz skręcasz mocno w lewo, a później tak samo mocno prawo to jesteś na środku xD To się mnie tyczy, bo np. byłbym za opodatkowaniem kościoła, ale przy okazji ludzie powinni kierować się wartościami moralnymi.

-
Dodane: 15.11.2017 13:09 - Edytowane przez Alfaro /
Tomo1989 napisał/a:
#Alfaro
W bardzo prosty sposób. Jak raz skręcasz mocno w lewo, a później tak samo mocno prawo to jesteś na środku xD To się mnie tyczy, bo np. byłbym za opodatkowaniem kościoła, ale przy okazji ludzie powinni kierować się wartościami moralnymi.

Obracasz się w miejscu czy wraz z obrotem wykonujesz jakąś drogę myślową w swoich przekonaniach? :)

Przypomina mi się pewna zagadka:

Idziesz 10 metrów przed siebie na południe, następnie skręcasz pod kątem 90 stopni w lewo i znowu idziesz 10 metrów przed siebie. Następnie znowu powtarzasz identyczny zabieg i na koniec okazuje się, że jesteś w punkcie wyjścia. Co to za miejsce?

W bardziej zaawansowanej wersji tej zagadki usuwamy z niej słowo "południe" ;)

-
Dodane: 15.11.2017 20:03 - Edytowane przez owerfull /
owerfull - Profil - user - 40% - 742
Alfaro napisał/a:
#Morex

Mój system nie ma szans bytu ponieważ elity chcą kraść, dlatego tak usilnie bronią największego dziadostwa zwącego się demokracja. Tylko ten system gwarantuje koszerną banksterkę w białych rękawiczkach, co potwierdził niedawno słowami Trump, gdzie elita światowej finansjery to żydzi (czyżby byli rasistami niedupuszczając innych nacji?). Jak destrukcyjnym systemem jest demokracja pokazała nam wiosna arabska. U Kadafiego był spokój, bezpieczeństwo, ludzie żyli w dostatku i mało kiedy za co płacili, było bogactwo. Obecnie jest tam w pełnym tego słowa znaczeniu upadek wszystkiego. Zresztą sama wiosna arabska była głównie po to by zalać Europę połową Afryki (grabież to wisienka na torcie) dla realizacji planu Coudenhove-Kalergi ale to obszerny i osobny temat, tłumaczący dlaczego zachód tak szkaluje Polskę.

Co do religii to ta nigdy nie wygra z rozumem i świadomi tego obr0ńcy kościołów mamony musieli stworzyć slogany typu "uczucia religijne" czy "antysemityzm". Notabene to Chazarzy obecnie mordują Semitów-Palestyńczyków, bo sami podszywając się pod dawnych żydów Semitami nie są. Tak więc to obecni "żydzi" są największymi antysemitami na tym globie i to jest historyczny, niezaprzeczalny FAKT. Niedowiarkom polecam przestudiować ogólnodostępną historię Chazarów.

#Tomo1989

Nie bardzo rozumiem, przecież może być też skrajna lewica i skrajna prawica, dlaczego więc skrajność w ostatecznym rozrachunku prowadzi tylko do centrum? :)

Tak tak, arabska wiosna to zło, Arabowie to bydło, protestować prawo mają tylko białej cery i jasnego owłosienia Ary.. Europejczycy. Tam to są przecież tylko roboty, które trzeba zarządzać wyjątkowo represyjnym programem, który przez zwolenników nazywany jest też dobrym i niezależnym władcą, a nie tym czym jest w rzeczywistości - zwykłym sprzedawczykiem, dyktatorem, ludobójcą, maluczkim człekiem, który nie realizuje woli ludu, a w swych ostatnich dniach nawet woli wspólników.

Kraina mlekiem i miodem płynąca, kraina Kaddafiego, myśmy Polacy, my protestujemy przeciwko komunistom, a tym wrogim narodom życzymy socjalizmu!

https://en.wikipe...Civil_War_ (2011)

-
Dodane: 16.11.2017 08:27 - Edytowane przez Alfaro /
#owerfull

Widać po lewacku podchodzisz do świata. A świat to nie kwiatuszki rozdawane na dworcach w Berlinie ale także gwałty, morderstwa i rozboje. To są ludzie mentalnie żyjący w naszym średniowieczu, gdzie gwałcenie dzieci, zabijanie siostry bo pocałowała ukochanego jest przyzwoleniem społecznym i często prawnym. Oni nie respektują naszych europejskich wartości i praw. Tych ludzi trzeba niestety trzymać pod batem dla dobra innych i ich samych. System watażkowy się spełniał, mieli dobrobyt, nigdzie nie uciekali. Tam paliwo, ropa były tańsze niż twoje siki, mało za co płacili. Demokracja rozpierdo..... cały ich kraj, nikogo na nic nie stać, wszędobylska korupcja i upadek, oraz eksodus do Europy. Poczytaj o planie Coudenhove-Kalergi zamiast wypisywać tu lewackie farmazony, względnie odpal YouTube to zobaczysz co się dzieje na ulicach zachodnich kalifatów. Bo to co pokazuje lewacka Sorosowa TV to więcej niż Goebels potrafił. Żałosne jest tez nazywanie ludzi walczących o zastopowanie islamizacji Europy rasistami itp.

-
Dodane: 16.11.2017 10:18 /
Mylisz się, nie mieli żadnego dobrobytu i właśnie dlatego zaczęły się protesty. Kaddafi upadł zasłużenie, bo on i jego ekipa zabijali cywili. To że się nie udało tak jak w np w Tunezji, to już zupełnie inna sprawa. Miło by Ci było gdyby świat mówił 30 lat temu, że jesteśmy dzikusami i musimy być pod batem dla dobra innych? Zastanów się lepiej nad tym co piszesz. Też miałem takie poglądy, ale one są niegodne rozumnego człowieka.

-
Dodane: 16.11.2017 10:24 /
owerfull napisał/a:
Mylisz się, nie mieli żadnego dobrobytu i właśnie dlatego zaczęły się protesty. Kaddafi upadł zasłużenie, bo on i jego ekipa zabijali cywili. To że się nie udało tak jak w np w Tunezji, to już zupełnie inna sprawa. Miło by Ci było gdyby świat mówił 30 lat temu, że jesteśmy dzikusami i musimy być pod batem dla dobra innych? Zastanów się lepiej nad tym co piszesz. Też miałem takie poglądy, ale one są niegodne rozumnego człowieka.

Jeśli Polskę przyrównujesz do Afryki to gratuluję antypolskiej postawy, w zasadzie obraźliwej. Przypomina mi to tekst jednego lewaka, który tłumaczył, że powinniśmy czarnych przyjmować do Polski bo nas kiedyś też przyjmowano kiedy byliśmy pod okupacją. Lewaczek natomiast nie pojmował, że my respektujemy prawa gospodarzy i jedziemy ciężko pracować na swój chleb, natomiast czarna dzicz jedzie tu tylko stać w okienku po kasjerkę, kraść, mordować i destabilizować Europę.

-
Dodane: 16.11.2017 10:26 /
Ja nie mówię nic o ich kulturze, nie chcę tego komentować. Po prostu uznaję ich za ludzi i przyznaję im prawo do protestu przeciwko niesprawiedliwości.

-
Dodane: 16.11.2017 10:29 - Edytowane przez Alfaro /
owerfull napisał/a:
Też miałem takie poglądy, ale one są niegodne rozumnego człowieka.

Więc rozum po lewacku to zislamizowanie Europy, zalanie ją czarnymi niepiśmiennymi gwałcicielami, mordercami, złodziejami, kompletnie nic nie pracującymi, a żyjącymi na 100% socjalu.
Oj przepraszam, jak ja rasista mogłem nazwać czarnego gwałciciela gwałcicielem.

Przypominam, że wiosna arabska została zainicjowana przez Sorosowe czosnki by wprowadzić tam demokracje, czyli okraść ich ze wszystkiego a samych czarnych wygnać do Europy by tam realizować plan Coudenhove-Kalergi.

I nie trzeba być rasistą, tylko właśnie rozumnym człowiekiem, który drogą dedukcji, logiki łączy fakty i wyciąga wnioski.

-
Dodane: 16.11.2017 10:38 /
Przecież Ja nie piszę o islamizowaniu Europy i zgodzie na przybywanie tutaj pseudo uchodźców tylko napisałem, że Arabowie to też ludzie i mają prawo protestować jak władza jest represyjna. Czy według Ciebie każdy jeden protestujący Arab był opłacany przez Sorosa? Nie mieli swoich powodów żeby wyjść na ulicę?

-
Dodane: 16.11.2017 11:43 - Edytowane przez Alfaro /
owerfull napisał/a:
Przecież Ja nie piszę o islamizowaniu Europy i zgodzie na przybywanie tutaj pseudo uchodźców tylko napisałem, że Arabowie to też ludzie i mają prawo protestować jak władza jest represyjna. Czy według Ciebie każdy jeden protestujący Arab był opłacany przez Sorosa? Nie mieli swoich powodów żeby wyjść na ulicę?

Ci co zapoczątkowali z zewnątrz wiosnę arabską wiedzieli, że Araby z przyjemnością obalą każdy rząd każdy ustrój nie dla własnego wyzwalania się tylko dla samej przyjemności strzelania, wojenek i rozbojów. Taka mentalność i jest tym większa im bardziej posuwasz się w kierunku równika. Tam każde plemię ma kałachy, strzelają i mordują się wzajemnie. Dlatego właśnie dla nich system watażków jest najlepszy. Tymczasem dano im wolność i teraz swoją wojenkową mentalność przywieźli do Europy. Swoją drogą skoro są teraz wolni to po co dają dyla do Europy?

I jeszcze jedno, czemu czarny dostał smartfona jeszcze w Libii zanim wsiadł do pontona? Strasznie bogaty ten sponsor, czyżby więc ktoś sponsorował nachodźców i w jakim celu? Jakoś mnie nie chcą dać smartfona za darmo. Emeryci mają stawki głodowe, a czarne nieroby żyją w luksusach, więc kto tu jest rasistą?

Ok, z mojej strony koniec w tym temacie, historia osądzi kto miał rację :)

-
Dodane: 16.11.2017 12:44 - Edytowane przez owerfull /
Ehh, czy masz jakiś dowód na to, że protesty zostały zapoczątkowane z zewnątrz? Ja nie mówię, że pewne organizacje nie słały pieniędzy, ale nie da się zmobilizować pieniędzmi milionów ludzi w wielu państwach do tego żeby wyszli na ulice i ryzykowali, bo przecież siły rządowe w krajach arabskich używają ekstremalnej przemocy. Skoro było im tak dobrze, to dlaczego zaczęły się protesty? Soros ich przekonał?

Dla Ciebie Arabowie walczą dla przyjemności czerpanej z rozbojów i strzelania, masz po prostu pogląd na ich temat, że to są jakieś roboty bez ambicji, uczuć, ideologicznych czynników jakie nimi kierują. Mylisz się - o ile część najmniejszych (najemniczych, lokalnych )frakcji można nazwać bezideowymi, to większość z nich i te najważniejsze walczą, ponieważ tak jak kiedyś Europejczycy chcą żyć w państwie, które uważają za sprawiedliwe dla grupy z którą się utożsamiają - czy to będzie Libijczyk, Syryjczyk, sunnita, czy szyita ...

-
Dodane: 16.11.2017 13:23 /
#owerfull
Moje poglądy na temat Arabów i czarnych to FAKTY HISTORYCZNE. Polecam postudiować trochę ten temat. Arabów niesamowicie łatwo podjudzić do czegokolwiek, wystarczy profesjonalny agitator i zaraz przed kamerami palone są flagi USA i słychać strzały na wiwat. Odpowiednio duża ekipa agitatorów i propagandystów jest w stanie obalić niemal każdego watażkę w tamtych rejonach świata.
Tak, S0ros i jemu podobni należą do słynnej grupy Bilderberga - koszernej finansjery rządzącej światowymi finansami. I nie jest o teoria spiskowa tylko realna grupa - także polecam ci się dokształcić w tym temacie. Dla nich sfinansowanie czegokolwiek to kieszonkowe.

-
Dodane: 16.11.2017 13:32 - Edytowane przez kordos /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6325
Alfaro napisał/a:
#owerfull
Moje poglądy na temat Arabów i czarnych to FAKTY HISTORYCZNE. Polecam postudiować trochę ten temat. Arabów niesamowicie łatwo podjudzić do czegokolwiek, wystarczy profesjonalny agitator i zaraz przed kamerami palone są flagi USA i słychać strzały na wiwat.

Polecam dowiedzieć sie, dlaczego tak łatwo populistyczne hasełka przeciwko USA, albo w ogóle przeciwko państwom tzw. Zachodu do nich trafiają - historia nie kończy się na drugiej połowie XXw.

-
Dodane: 16.11.2017 13:40 /
#kordos
Odpowiedzią jest ich kulturowo-wyznaniowa mentalność. Umysłami żyją w czasach gdzie za jakąkolwiek zniewagę jedno plemię/wioska najeżdżało drugą i wycinało wszystkich w pień. I takich właśnie półdzikich ludzi lewactwo sprowadza do Europy.

PS. Po raz kolejny proszę, już nie między wierszami, byś nie używał w podpisach cytatów Makubo. Pamiętaj, że ten kij ma 2 końce.

-
Dodane: 16.11.2017 14:07 - Edytowane przez kordos /
Alfaro napisał/a:
#kordos
Odpowiedzią jest ich kulturowo-wyznaniowa mentalność. Umysłami żyją w czasach gdzie za jakąkolwiek zniewagę jedno plemię/wioska najeżdżało drugą i wycinało wszystkich w pień. I takich właśnie półdzikich ludzi lewactwo sprowadza do Europy.

Poczytaj sobie o kalifatach, najpierw Umajjadow, potem Abbasydow, kiedy to Europa była trzecim światem, kiedy motorem postępu dla Europejczykow była kradzież rozwiązań technicznych świata arabskiego - m.in. rozwiązań rolniczych, które pozwoliły wyprodukować nadwyżkę żywności, co doprowadziło do bumu populacyjnego w Europie, rewolucji która mozna porównać do rewolucji przemysłowej pod względem znaczenia.
I prześledź wszystkie wydarzenia, które odwrocily te proporcje.

Co do podpisu to ostatnio mówiłeś że Ci to nie przeszkadza, że używam twojego cytatu pod twoim starym nickiem. Jesli ci sie To przestało podobać to usunę, nie ma sprawy.

-
Dodane: 16.11.2017 14:23 /
#kordos
Po głębszych przemyśleniach postanowiłem by nie cytowano mnie w podpisach.

Co do osiągnięć świata arabskiego to troszkę braki w historii się kłaniają. Otóż to byli światli ludzie tamtych czasów, myśliciele, filozofowie i wielcy wynalazcy. To było w czasach kiedy nie było jeszcze Islamu. Owszem historycznie dawni Arabowie oraz ci zislamowani zazębiają się na niewielkiej przestrzeni lat. Ale pewnym jest, że wraz z powstaniem Islamu rozpoczął się wielki schyłek mądrości i upadek dawnego świata arabskiego.

-
Dodane: 16.11.2017 14:36 - Edytowane przez kordos /
Alfaro napisał/a:
#kordos
Co do osiągnięć świata arabskiego to troszkę braki w historii się kłaniają. Otóż to byli światli ludzie tamtych czasów, myśliciele, filozofowie i wielcy wynalazcy. To było w czasach kiedy nie było jeszcze Islamu. Owszem historycznie dawni Arabowie oraz ci zislamowani zazębiają się na niewielkiej przestrzeni lat. Ale pewnym jest, że wraz z powstaniem Islamu rozpoczął się wielki schyłek mądrości i upadek dawnego świata arabskiego.

No widzę właśnie te braki w edukacji u Ciebie kolego. Dobre dwa lata miałem walkowana historie Bliskiego Wschodu pod panowaniem arabskim. Polecam do poczytania "Historie Arabow" Houraniego - wtedy będziemy mogli porozmawiać.

Alfaro napisał/a:
To pochwal się oceną ;) Islam to kompletny zastój świata arabskiego. NA tym etapie przeganiali Europę dzięki osiągnięciom swoich przodków. Ale stojąc w miejscu dali się wyprzedzić Europie.

Jak będę w domu to Ci wkleję zrzut z USOSa.
O ile moje konto jeszcze istnieje. xD
...nie istnieje.

-
Dodane: 16.11.2017 14:41 /
To pochwal się oceną ;) Islam to kompletny zastój świata arabskiego. NA tym etapie przeganiali Europę dzięki osiągnięciom swoich przodków. Ale stojąc w miejscu dali się wyprzedzić Europie.

-
Dodane: 17.11.2017 18:30 /
Alfaro napisał/a:

https://en.wikipe...Golden_Age

Fakty mówią same za siebie. Islam był motorem napędowym rozwoju cywilizacyjnego Arabów, zjednoczył ich, zmotywował do podbojów, rozwinął tolerancję religijną większą niż u chrześcijańskiej konkurencji, przejął schedę wiedzy po starożytnej Grecji i stał się pomostem dzięki któremu Europa po barbarzyńskim okresie mogła korzystać z tego dziedzictwa.

Kalifat kojarzy się w świecie muzułmańskim z czasami świetności, zwycięstwami nad każdym wrogim imperium, ale przede wszystkim kojarzy się z esencją islamu, którą jest zwykła ludzka dyscyplina, skromność i podporządkowanie jednemu Bogu.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy