Ważna informacja News: Polsat Games, TV4 i TV6 wyemitują DBS

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Nowa saga po Turnieju Mocy?
Dodane: 23.12.2017 13:01 /
Godlo24 - Profil - user - 40% - 769
DoozleAnime napisał/a:
Raczej za GT się nie wezmą, bo porzucili tą serię, a szkoda, bo miałaby potencjał na rozpoczęcie historii x lat po Goku. Po drodze możnaby było wyjaśnić to zniknięcie Goku (tak wiem że to była śmierć).

Myślę, że kontynuacja GT przyniosła by im większy hajs, po z atym gdzie nie spojrzę to SSJ4 promuje wnet każdą grę, DB Heroes, Dokkan non stop coś związanego z SSJ4.

Ale oczywiście wiem, że nie będzie kontynuacji GT, tylko tak napisałem :p

Akira ma mase pomysłow, wiadomo że większość, to kopia z fanowskich mang, nic oryginalnego nie zobaczymy, to pewne :)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 23.12.2017 21:51 /
MainWar - Profil - user - 0% - 76
Godlo24 napisał/a:
DoozleAnime napisał/a:
Raczej za GT się nie wezmą, bo porzucili tą serię, a szkoda, bo miałaby potencjał na rozpoczęcie historii x lat po Goku. Po drodze możnaby było wyjaśnić to zniknięcie Goku (tak wiem że to była śmierć).

Myślę, że kontynuacja GT przyniosła by im większy hajs, po z atym gdzie nie spojrzę to SSJ4 promuje wnet każdą grę, DB Heroes, Dokkan non stop coś związanego z SSJ4.

Akira ma mase pomysłow, wiadomo że większość, to kopia z fanowskich mang, nic oryginalnego nie zobaczymy, to pewne :)

Anime o GT raczej nie wyjdzie bo by się nie sprzedało, ale wciąż marze o jakimś remaku GT w wersji mangi albo nawet gry w konwencji Asura Wrath na przykład.

-
Dodane: 23.12.2017 22:09 /
Sayan1992 - Profil - user - 0% - 80
MainWar napisał/a:
Godlo24 napisał/a:
DoozleAnime napisał/a:

Anime o GT raczej nie wyjdzie bo by się nie sprzedało, ale wciąż marze o jakimś remaku GT w wersji mangi albo nawet gry w konwencji Asura Wrath na przykład.

Dlaczego by się miało niby nie sprzedać? Chociaż tam nie było takich durnot jak w super to kto wie.

-
Dodane: 23.12.2017 22:09 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 120
w sumie mogliby zrobić retcon z GT według wizji akiry, ssj 4 po paru szlifach mógłby stać się 'oryginalnym' super saiyanem [ssj zero] który byłby jeszcze silniejszy od goku ssj blue czy UI

no bo skoro tak pchają ten poziom w gry itd a wygląda on fajnie to czemu by nie?

edit; supa saiyajin minus łan też brzmi epicko xD

-
Dodane: 24.12.2017 01:21 - Edytowane przez musial3211 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 382
GT juz na samym wstępie mnie zdenerwowało, jak pomniejszyli Goku, a potem dostawał nerfa za nerfem.

Drugie co do mnie nie trafiało, to SSJ4... sam wygląd i powrót do ogonów, to że nagle Goku rósł bo SSJ4, samo futro też wyglądało komicznie, że nie wspomne o zmianie spodni. Sama postać Pan była dla mnie denerwująca. Jak oglądałem pierwsze odcinki to pamiętam, że po zmniejszeniu Goku liczyłem, że faktycznie poleci Goten i Trunks, cieszyłem się na dorosłego Gotenska, ciekawe walki, może nowe złote poziomy SSJ... a tu dupa, zaraz na wstępie zjebali mi całe GT, potem było tylko gorzej. Jedyne co mi się podobało w GT to arc z Babym, ale bez ogonów, i ssj4 - to juz mi sie nie podobało.

Chętnie zobaczyłbym reboot GT, ale bez zmniejszenia Goku, początek z kulami był ok, ale niech padnie życzenie takie, aby bohaterowie utracili boskie poziomy, a pozniej mają rok na znalezienie kul i zebranie ich razem, inaczej mroczna magia odseparowanych "złych kul" zagraża wyniszczeniu uniwersum 7, bo byly to kule, które niegdyś na ziemi ukrył pierwotny twórca kul. Powiedzmy, że bylo to kilka pokolen temu, dlatego sam Kami o tym nie wiedział, jak Dende obierał jego rolę, bo wiedza o nich gdzieś jakimś cudem została zapomniana. Powiedzmy, że pierwotny twórca kul powierzył te złe pierwszemu "Kami" ziemi, a były gdzies gleboko ukryte, jednak ktos nowy kto chce zagrozic Bohaterom - niech to będzie tajemnicza, zaciemniona postać, niech będzie trzymana w tajemnicy przez 2 arci, a w 3 sie ujawni (Bo Goku i spółka przyciąga wszelkie mendy kosmosu, ktos nowy chce rzadzic światem, ale Goku stoi na drodze) znajduje jakies stare zapiski o kulach, a potem same kule i wymawia życzenie. Kule się rozprzestrzeniają po całym kosmosie w Uniwersum 7, a kule odseparowane od siebie powoli uwalniają swój mrok. Niech w kosmos leci Vegeta, Trunks, Goten i Goku. I juz na starcie mamy ciekawsze perspektywy. Dajmy ciekawych przeciwników, prawdziwe walki, zadnego Gila itd, zadnych lalek, parapra. Następnie niech Vegeta osiagnie SSJ3, a młodziki SSJ2 w końcu. Niech fuzja też daje jakiś nowy unikalny poziom SSJ 3,5 czy cos :d

Potem poproszę o Baby arc, ale ulepszony, niech pojawi się SSJ4, ale bez małp, ogonów itd, niech ten poziom będzie wyglądał tak jak ten na obrazku z lewej, ale bez futra, https://pm1.narvi...4e6_hq.jpg Głowa i fryzura jak tego Goku z lewej strony, ale standardowy strój, a Vegeta wiadomo w pancerzu jak zawsze, albo strój z Buu sagi. Niech to będzie złoty SSJ4, skoro SSJ3 dodaje włosów, ale zabiera brwi, to niech SSJ4 przywraca brwi, troche inne źrenice i skraca włosy, ale jednak układa je na głowie w taki sposob jak SSJ4 zwykły. Niech podkreślenie oczu z SSJ4 zostanie, ale w innym kolorze.

A później niech się dzieje co chce. Oczywiście na wstępie Gohan, Uub i reszta pod nieobecność Goku i Vegety czuwaja nad ziemia.

https://i.redd.it...ni2foz.jpg ooo takie SSJ4 bym chciał, ale włosy złote, jak w SSJ, a źrenice standardowo niebieskie, obramowania oczu niech zostaną, ale niech odpowiednio dobrać kolor. Wtedy łykałbym jak pelikan.

https://pbs.twimg...MyKbX.jpeg o a takie oczka u SSJ4 bylyby ideałem.

Wiadomość doklejona:
Tak btw... tylko mnie razi nieścisłość zwiazana z SSJ4? Goku zmienia sie w małpe... małpa zmienia się w złotą... wszystkie poziomy były złote, a ten nagle wykluwa się różowy, z czarnymi włosami i różowym ogonem... Tak samo Gogeta, Goku ma czarne włosy, Vegeta ciemny brąz, a wychodzi rudy Gogeta SSJ4. Jakim cudem? Jak kazda fuzja dawała im jednolite czarne włosy?

-
Dodane: 24.12.2017 01:56 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 397
musial3211
Nie każda. Vegetto w Zetce i Superce miał brązowe włosy. W Kai chyba miał czarne włosy z brązowymi kosmykami, ale nie pamiętam już dokładnie.
Czarne włosy miał tylko Gogeta na base.

Różowy ogon i czarne włosy są nieścisłością? To samo można powiedzieć o Super Saiyaninie Godzie, który miał włosy czerwone (nie wspominając już o Blue). Poza tym, Super Saiyanin 4 tylko z nazwy jest "Super Saiyaninem". GT Perfect Files mówią o tej przemianie jak o zupełnie nowej transformacji, tylko ze względu na ułatwienie i brak informacji o nowej przemianie, Ro Kaioshin nazwał go Super Saiyaninem 4.
Myślę, że gdyby GT trwało dłużej, to SSJ4 okazałby się tym, czym obecnie jest SSJG, czyli base z nową mocą, a ewentualny SSJ5 byłby czwartym poziomem o złotych włosach.

-
Dodane: 24.12.2017 02:44 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 382
breakingmirai napisał/a:
musial3211
Nie każda. Vegetto w Zetce i Superce miał brązowe włosy. W Kai chyba miał czarne włosy z brązowymi kosmykami, ale nie pamiętam już dokładnie.
Czarne włosy miał tylko Gogeta na base.

Różowy ogon i czarne włosy są nieścisłością? To samo można powiedzieć o Super Saiyaninie Godzie, który miał włosy czerwone (nie wspominając już o Blue). Poza tym, Super Saiyanin 4 tylko z nazwy jest "Super Saiyaninem". GT Perfect Files mówią o tej przemianie jak o zupełnie nowej transformacji, tylko ze względu na ułatwienie i brak informacji o nowej przemianie, Ro Kaioshin nazwał go Super Saiyaninem 4.
Myślę, że gdyby GT trwało dłużej, to SSJ4 okazałby się tym, czym obecnie jest SSJG, czyli base z nową mocą, a ewentualny SSJ5 byłby czwartym poziomem o złotych włosach.

W sumie gdyby SSJ4 byłby Godem to byłoby bardziej unikalnie dla tego poziomu. Niestety musztarda po obiedzie. Jak nie lubie futra w SSJ4 w GT, tak Blue w Superce nie trawie jeszcze bardziej, a God zwykły okazał się rozczarowaniem. Cała magia goda prysnęła w czasie, kiedy został on regularnym poziomem. Na poczatku kiedy mówiło się, że poziom jest tymczasowy to był bardziej unikatowy. Dlatego jakby poziom wracał raz na jakiś czas i W trudnej sytuacji, sprawdzałby się lepiej jako legenda. A sam design Goda był na odczepnego zrobiony.

-
Dodane: 24.12.2017 09:01 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 470
Temat miał być o nowej sadze zamiast tego zboczył na rozmowy o DBGT. Osobiście uważam, że jeśli twórcy mieliby cos w planach to myśłę że już jakieś przecieki z tego by były. Ale furtek jest wiele otwartych jakby co. W tym DBS to brakuje mi dramaturgii i to w stopniu znacznym. Tutaj to robione jest bardziej pod taką komedię i dzieci. Jeśli mają coś dodawać to tak jak myślę - kogoś dramatycznego jak najbardziej.

-
Dodane: 24.12.2017 11:07 /
plomyks - Profil - user - 0% - 11
Może wrócą do bardziej dramatycznych sytuacji po turnieju tego nikt z nas nie wie. Oczywiście nie łudzę się, aby znowu się nie rozczarować.

-
Dodane: 24.12.2017 11:31 /
Sayan1992 - Profil - user - 0% - 80
plomyks napisał/a:
Może wrócą do bardziej dramatycznych sytuacji po turnieju tego nikt z nas nie wie. Oczywiście nie łudzę się, aby znowu się nie rozczarować.

Chłopie tu się dokonuje masaowa anihilcja bilionów jednostek, a turniej przypomina piknik. No prośba.

-
Dodane: 24.12.2017 11:33 /
plomyks - Profil - user - 0% - 11
to dragon ball robiony pod dzieci więc czego tu oczekiwać smutek że tak wygląda dzisiaj seria a nie jak Zetka

-
Dodane: 24.12.2017 19:13 /
ernim1 - Profil - user - 0% - 17
Ojtam, Zamasu mial w sobie cos z thillera(black szczegolnie). Szkoda tylko ze zrobili glupi turniej.

-
Dodane: 13.01.2018 13:26 /
theyellowlanter - Profil - user - 0% - 15
Ja osobiście mam wielką nadzieję, że Turniej Mocy to będzie ostatni arc serii Super. Obawiam się, iż kolejna dawka bzdur i absurdów, jakimi wręcz napchane są obecna oraz poprzednia historia zaszkodzi "kanonowi Dragon Balla" jako całości. Chciałbym, by po turnieju nastąpiło kilka spokojnych odcinków, połączenie z Zetką i koniec DBS.
Gdybym jednak miał zaproponować dalszy rozwój fabuły, stworzyłbym przeciwnika, z którym śmiertelnicy będą sobie musieli poradzić sami, gdyż ze względu na jego unikalne umiejętności bogowie nie będą w stanie im pomoć.
Akcja rozpoczyna się we Wszechświecie 8. Zaprezentowana nam zostaje piękna, spokojna, szczęśliwa planeta, charakteryzująca się bardzo wysokim rozwojem technologicznym. Główny bohater nowego arcu jest genialnym naukowcem, który opuszcza swój świat na kilka miesięcy, by badać odległe galaktyki. W trakcie jego nieobecności zdenerwowany z jakiegoś błahego powodu Liquiir postanawia dać upust swojej wściekłości i niszczy jego rodzinną planetę. Gdy naukowiec po długim czasie wraca do domu odkrywa, że jego świat, cała rodzina, przyjaciele, wszyscy których kochał przestali istnieć. Odnajduje jednak swojego satelitę badawczego, który krążył wokół planety i monitorował ją, gdy ta jeszcze istniała. Ze zgrozą ogląda rekonstrukcję zdarzeń, która doprowadziła do unicestwienia jego świata. Postanawia odkryć kim są bogowie zniszczenia i jaką dysponują potęgą. Pragnie się zemścić. Po wieloletniej pracy tworzy formułę "anty-god ki", która całkowicie neguje moc wszystkich boskich istot, w tym aniołów i samego Zeno. Produkuje drużynę obdarzonych sztuczną inteligencją i władających "anty-god ki" konstruktów, które otrzymują zadanie odnalezienia i wyeliminowania wszystkich wyższych bytów multiversu. Gdy dostają się do U7, pokonują Whisa, ale Beerusowi udaje się uciec. Kocur przylatuje na Ziemię i prosi o pomoc Goku. Okazuje się, że "anty-god ki" neguje jedynie boską ki używaną przez bogów, nie działa natomiast na moc np. Super Saiyan God czy Blue. W zależności od tego, czy po Turnieju Mocy pozostałe wszechświaty byłyby przywrócone czy też nie, Goku i Vegeta mogliby sprzymierzyć się z Jirenem, Toppo czy Saiyanami w U6 (którzy znacznie się wzmocnili po treningu pod okiem Vados).
Taki arc daje nam ciekawego antagonistę, którego nie można na wstępie jednoznacznie potępiać – pragnie pomścić swoich bliskich. Daje też możliwość wykazania się śmiertelnikom, a nam obejrzenia interesującego "team-upa" Goku, Vegety, Jirena, Toppo, Cabby, Kale i Caulifli. Wątek bardzo prosty, w stylu Dragon Balla.

-
Dodane: 13.01.2018 14:11 /
abyx92 - Profil - user - 20% - 341
theyellowlanter napisał/a:
Ja osobiście mam wielką nadzieję, że Turniej Mocy to będzie ostatni arc serii Super. Obawiam się, iż kolejna dawka bzdur i absurdów, jakimi wręcz napchane są obecna oraz poprzednia historia zaszkodzi "kanonowi Dragon Balla" jako całości. Chciałbym, by po turnieju nastąpiło kilka spokojnych odcinków, połączenie z Zetką i koniec DBS.
Gdybym jednak miał zaproponować dalszy rozwój fabuły, stworzyłbym przeciwnika, z którym śmiertelnicy będą sobie musieli poradzić sami, gdyż ze względu na jego unikalne umiejętności bogowie nie będą w stanie im pomoć.
Akcja rozpoczyna się we Wszechświecie 8. Zaprezentowana nam zostaje piękna, spokojna, szczęśliwa planeta, charakteryzująca się bardzo wysokim rozwojem technologicznym. Główny bohater nowego arcu jest genialnym naukowcem, który opuszcza swój świat na kilka miesięcy, by badać odległe galaktyki. W trakcie jego nieobecności zdenerwowany z jakiegoś błahego powodu Liquiir postanawia dać upust swojej wściekłości i niszczy jego rodzinną planetę. Gdy naukowiec po długim czasie wraca do domu odkrywa, że jego świat, cała rodzina, przyjaciele, wszyscy których kochał przestali istnieć. Odnajduje jednak swojego satelitę badawczego, który krążył wokół planety i monitorował ją, gdy ta jeszcze istniała. Ze zgrozą ogląda rekonstrukcję zdarzeń, która doprowadziła do unicestwienia jego świata. Postanawia odkryć kim są bogowie zniszczenia i jaką dysponują potęgą. Pragnie się zemścić. Po wieloletniej pracy tworzy formułę "anty-god ki", która całkowicie neguje moc wszystkich boskich istot, w tym aniołów i samego Zeno. Produkuje drużynę obdarzonych sztuczną inteligencją i władających "anty-god ki" konstruktów, które otrzymują zadanie odnalezienia i wyeliminowania wszystkich wyższych bytów multiversu. Gdy dostają się do U7, pokonują Whisa, ale Beerusowi udaje się uciec. Kocur przylatuje na Ziemię i prosi o pomoc Goku. Okazuje się, że "anty-god ki" neguje jedynie boską ki używaną przez bogów, nie działa natomiast na moc np. Super Saiyan God czy Blue. W zależności od tego, czy po Turnieju Mocy pozostałe wszechświaty byłyby przywrócone czy też nie, Goku i Vegeta mogliby sprzymierzyć się z Jirenem, Toppo czy Saiyanami w U6 (którzy znacznie się wzmocnili po treningu pod okiem Vados).
Taki arc daje nam ciekawego antagonistę, którego nie można na wstępie jednoznacznie potępiać – pragnie pomścić swoich bliskich. Daje też możliwość wykazania się śmiertelnikom, a nam obejrzenia interesującego "team-upa" Goku, Vegety, Jirena, Toppo, Cabby, Kale i Caulifli. Wątek bardzo prosty, w stylu Dragon Balla.
ja to bym chciał żeby dali jeszcze jakąś sagę po timeskipie. Z kilku powodów.
1. Wreszcie w dbs pojawił by się uub
2.goten i trunks może zyskali by na znaczeniu w tej serii jako dorośli.
3. Strasznie mnie wkurzało że timeskip w dbz to tylko kilka odcinków turnieju i nic więcej, a to co w nim było najciekawsze to walka goku z uubem(i miny piccolo i dendego gdy usłyszeli że uub to reinkarnacja buu)
4chciałbym zobaczyć jak wyglądała by końcówka zetki w dbs, czy by się jakoś wyraźnie różniła od oryginału.

[img][/img]https://media.giphy.com/media/FrDwizJiLyayY/giphy.gif[img][/img]
-
Dodane: 13.01.2018 16:42 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 120
szczerze to mogliby dać jeszcze 4 arci;

- jakiś trening u whisa pod migatte no gokui i mini arc z uubem i jakimś nowym zagrożeniem
-nowy wróg stricte pod smocze kule jak w gt, pojawienie się twórcy kul
-time skip z uubem i walka z jakąś rasą, albo złem nowy poziom ssj
-ostatni arc gdzie zeno zostaje zabity przez kogoś z demonów i trzeba się napier...ać z masą złów [xd] daliby się wykazać wszystkim wszechświatom

tyle wystarczy, mamy pokój i goku ma jakiś finałowy sparing z beerusem który prawie wygrywa, narrator by powiedział że zeno użył super smoczych kul żeby wymazać zło czy coś i wszyscy żyli w pokoju i bla bla bla

jakby dobrze to ogarnąć to każdy z arców by miał średnio 20-35 odcinków i byłoby git, bo w sumie tak jakoś nie widzę sensu by goku wskoczył na wyższy poziom niż jiren, mógłby trenować, ale...to by było już trochę naciągane, niech ma ten poziom trochę poza hakaishinem i tyle, niech fabularnie whis będzie dla niego nie do doścignięcia, bo serio... no burdel się robi

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy