Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Gry
Temat: Resident Evil VII: Biohazard (Gold Edition)
Dodane: 25.12.2017 18:01 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14855
Typ: Gry konsolowe i PC
Platforma: Playstation 4 / Xbox One / PC
Gatunek: Akcja, horror
Premiera: 12.12.2017 (12.12.2017, Polska)
Status: Wydana (Wydana, Polska)
Kategoria wiekowa: 18
Wydawca: Capcom (Japonia), Cenega (Polska)
Ocena recenzenta: (9/10)
Okładka: Resident Evil VII: Biohazard

Sonic Forces - Capcom ostatnich lat na pewno nie może zaliczyć do udanych - Street Fighter V to świetna bijatyka, która zadebiutowała przynajmniej o rok za wcześnie. Dead Rising 4 okazał się najgorszą odsłoną w historii serii, dlatego do Resident Evil VII: Biohazard od samego początku podchodziłem sceptycznie (abstrahuję od różnych wersji dem, z którymi mogliśmy zapoznać się przed premierą). Resident Evil z 1996 roku wyznaczył kierunek dla survival horrorów, Resident Evil IV spopularyzował widok z perspektywy trzeciej osoby (TPP), czy Resident Evil VII dokonał podobnego przełomu? Tego dowiecie się z poniższej recenzji!

Recenzję użytkownika Heliaze znajdziecie pod tym adresem .

W temacie zapraszam do wyrażania swojej opinii na temat gry Resident Evil VII: Biohazard, której premiera w Polsce wypadła 24.01.2017, gra na terenie naszego kraju została wydana nakładem firmy Cenega.

-
Dodane: 31.07.2018 21:11 /
Hesher - Profil - user - 0% - 36
Temat stary ale skoro nikt jeszcze się nie wypowiadał, to chyba mogę pierwszy.

Grałem w wersję na PC i powiem szczerze, że to póki co mój ulubiony Biohazard.
Grając w części 1-3 zawsze wkurzała mnie ilość zagadek i ciąg przyczynowo-skutkowy, czyli fakt, że musisz zrobić rzecz B aby stało się C, tamto pozwoli na aktywacje F, a tym samym otworzysz przejście do E gdzie wciśniesz przycisk D aby ostatecznie wejść do pokoju A. No i po drodze parę zombiaków.

RE:7 unika tego problemu. Wszak mamy tu parę zagadek, ale nie w takim stylu jak opisałem wyżej, za co OGROMNY plus dla twórców.

Nie przeszedłem gry niestety do końca - mam za dużo gier do ogrania a RE:7 ma ten problem, że niestety szybko mnie znudził na przestrzeni innych gier, które zwyczajnie bardziej mnie zainteresowały... ALE.

Zamierzam zrobić powrót do tej gry w wielkim stylu. Kupuję wersję PS4. PSVR mam już zakupione. Jeszcze tylko PlayStation Move i będzie jeszcze lepiej, tym bardziej, że mam słuchawki Sony 7.1 - to będzie dopiero doświadczenie życia w kwestii Resident Evil :d

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy