Ważna informacja News: Dragon Ballowy Super konkurs!

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 122 - Opinie
Dodane: 07.01.2018 08:36 - Edytowane przez by_black /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14792
W Japonii odbyła się premiera 122 epizodu anime "Dragon Ball Super", poniżej przedstawiamy status prac nad epizodem.

* Tłumaczenie: Devilu
* Korekta: by_black & NazgulPL
* Tłumaczenie OP i ED: NazgulPL
* Karaoke OP i ED: NazgulPL
* Dragon Ball Super - 122

INFO: Została wydana druga wersja odcinka, w lepszej jakości i z dodatkową korektą od NazgulPL. / 08.01.2018 21:55

UWAGA! Zapoznaj się z regulaminem działu "Dragon Ball Super".

-
Dodane: 07.01.2018 08:50 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 103
czo te toei, boże jak ja bym chciał by dbs był animowany [oraz pisany] z rocznym wyprzedzeniem, oraz podzielony na sezony, takahashi powinien go nadzorować

https://www.youtu...Z0kcB5m7_8

pamiętacie te wpisy? xD soundtrack w dbs jest słaby xDDDDD

https://www.youtu...lWr4tVQ8PM

-
Dodane: 07.01.2018 09:20 /
m4ciejlukasik - Profil - user - 0% - 49
furryat napisał/a:
czo te toei, boże jak ja bym chciał by dbs był animowany [oraz pisany] z rocznym wyprzedzeniem, oraz podzielony na sezony, takahashi powinien go nadzorować

Achhhh...to by było coś ;-) Wizualnie dzisiaj miód-malina.
Generalnie potencjał jest, tylko trzeba go wydobyć, tak jak w dzisiejszym odcinku!

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.01.2018 09:29 /
GucioGucek - Profil - user - 0% - 14
Bardzo dobry odcinek, dużo się działo. Mogę tylko zgłosić problem z jakością obrazu. Ten odcinek nie było na pewno HD

"Sko­ro mam być zły, to będę w tym dobry".
-
Dodane: 07.01.2018 09:39 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 424
Odcinek był dobry lecz czuję niedosyt po obejrzeniu jego. Nie wiem jakoś tak brakowało mi jakiejś końcowej akcji.

Jakaś tam logika w nim była choć Vegeta wciąż nie powinien mieć szans z Jirenem, to jednak kupuje to, że jakieś tam ciosy wyprowadzał (rozbawił mnie moment kiedy leciał na Jirena i dostał w twarz xD).

Bardzo mi się podobał jego moment z Final Flashem i przemowie o nim samym. Dobrze z realizowana scena.

Co by tu dużo mówić wizualnie odcinek dobry, akcyjnie też, ode mnie takie 7/10

A teraz dam tag spoiler, bo pewien użytkownik ma kompleksy

Spoiler

-
Dodane: 07.01.2018 09:43 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 178
Mega odcinek i świetnie ukazana duma księcia. Freezer jak wbije na Golda i nie zlekceważy Dyspo powinien szybko go pokonać. Czekam na przyszły epek.

-
Dodane: 07.01.2018 09:47 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 10% - 238
No Odcinek dobrze się oglądało na plus Vegeta w końcu jakoś wygląda. I bardzo mnie cieszy, że to jest walka Vegeta i Goku vs Jiren, a nie Jiren vs Goku, to by bylo naprawde nudne, a tak to mamy wiecej emocji. Teraz lezy Vegeta, Niech potem lezy Goku i znowu Vegeta walczy. Ciekawsze to.

Frieaza tak sie popisywał całe 32 minuty, a teraz nie walczy on z Jirenem, nie walczy z Toppo, tylko przeciwko królikowi baggsowi, trzeci najsilniejszy w 11 uniwersum... Slabo, bardzo slabo, na dodatek królik wyciera sobie nim podłoge. Żałuję, że KAle z Caulifą go nie skopaly, jestem pewny, że po fuzji, by go spokojnie wyrzucily z areny ;p.

Fajnie, że Gohan i C17 dostana walkę z Toppo, ale jakoś nie widzę ich wygranej przeciwko tak silnemu przeciwnikowi. Toppo to jednak poziom rowny ssj blue. A oni to najwyzej mgoa byc lepsi od ssj3.

-
Dodane: 07.01.2018 09:54 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14792
GucioGucek napisał/a:
Mogę tylko zgłosić problem z jakością obrazu. Ten odcinek nie było na pewno HD
Mamy już dostęp do standardowej wersji, do godziny czasu będzie dostępna.

-
Dodane: 07.01.2018 10:01 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362
furryat napisał/a:

Oglądam opóźniony o 100 lat amerykański dubbing (Copy Vegeta) i soundtrack rzeczywiście był tragiczny w tamtych czasach xD

Porządny soundtrack zaczął się od sagi Blacka.

DoozleAnime napisał/a:

Spoiler *1

Spoiler *2

W sumie planowałem w pierwszym poście to napisać żeby zepsuć typowi dzień, ale już sobie darowałem xD

-
Dodane: 07.01.2018 10:04 /
Paweldb - Profil - user - 10% - 100
Ogólnie ok, zwłaszcza początek jak z westernu, ale walka jakaś dziwna. Jiren z Goku walczą i sobie rozmawiają, wyglądało to jakby tańczyli. Na końcu tradycyjne podsumowanie że to wszystko trwało jedną minutę też mi coraz mniej pasuje. Rozumiem że Jiren z Goku a potem Vegetą rozmawiał w tym samym czasie co Freezer z Dyspo, ale Jiren się trochę nagadał jednak w tym odcinku i mógłby zacząć książkę czytać ale zawsze będzie to jedna minuta. Twórcy mogliby się bardziej przyłożyć żeby ta minuta była bardziej przekonująca.

-
Dodane: 07.01.2018 10:17 /
Karotte - Profil - user - 10% - 238
Co do soundtrackow, to saga blacka zaczela sie dopiero w 47 odcinku xD. Okay te soundtracki, co byly sa fajne, ale musiało minąć prawie połowa serii, by je dostać. Tak samo walki, by dostać lepsze też musiało dużo czasu minąć. A ta seria będzie oceniona jako calosc na koncu, a nie za odcinki od 47 ;p.

-
Dodane: 07.01.2018 10:22 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2250
Problem tego odcinka to była zdecydowanie walka. Gdy nie walczyli grafika wyglądała pięknie. Zaczeli walczyć coś się chrzaniło + te ciągłe okrzyki "da da da" to mnie tak przeszkadza, że ciężko to znieść. Sam w sobie odcinek udowadnia jedno. Dragon Ball nie lubi Vegety, byle sebix go szmaci. Odcinek podobny do tego, jak walczył z #18 w Z
7/10
nie lubię, gdy Vegeta cierpi

-
Dodane: 07.01.2018 10:28 - Edytowane przez by_black /
GucioGucek - Profil - user - 0% - 14
by_black napisał/a:
GucioGucek napisał/a:
Mogę tylko zgłosić problem z jakością obrazu. Ten odcinek nie było na pewno HD
Mamy już dostęp do standardowej wersji, do godziny czasu będzie dostępna.
Dzienks za odpowiedź.

Edit: Niestety trochę nam się to przedłuży, Hiszpanie mają ten sam problem, CC namieszało coś z kodekami. - by_black

"Sko­ro mam być zły, to będę w tym dobry".
-
Dodane: 07.01.2018 10:37 /
kastalos - Profil - user - 0% - 3
Myślę,że w tym odcinku widzimy opus magnum tej serii, dla takiej jakości można było wstrzymać się rok z wypuszczeniem DBS.

Wszystko na 10/10 rysunki - Gohan w walce z Toppo najlepiej jak dotąd przedstawiony w serii, mega poważny idealnie przedstawiony, rysunki Vegety, Goku mega, mega. Jest wszystko: obrażenia, zniszczone ubrania, te 3 stopniowe cieniowanie. Super kreska

Piękna animacja, nawet postarali się o ruchy koszulek, wąsów, włosów co zazwyczaj mają w dupie.

Choreografia coś czego praktycznie nie ma w tej serii, dzisiaj wymiatala nawet jak byla to najprostsza, zapętlona nawalanka pięściami. Poczułem się wreszcie jak za dzieciaka. Tak to powinno wyglądać TOI od początku, tak to powinno wyglądać.

-
Dodane: 07.01.2018 10:39 /
a właśnie, wiecie że te zje...y z toei narysowały goku jak gohana w jednej ze scen? w ogóle jest tam moment jak zeno mówi z zamkniętymi ustami i pod koniec zdania robi : D jak można spartolić coś takiego skoro mają od chu... stockowych animacji z zeno

-
Dodane: 07.01.2018 10:50 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362
furryat napisał/a:
a właśnie, wiecie że te zje...y z toei narysowały goku jak gohana w jednej ze scen? w ogóle jest tam moment jak zeno mówi z zamkniętymi ustami i pod koniec zdania robi : D jak można spartolić coś takiego skoro mają od chu... stockowych animacji z zeno

https://scontent....e=5AFE64F8

I do tego jeszcze fryz jak u SSB 2 xD

-
Dodane: 07.01.2018 10:51 - Edytowane przez DoozleAnime /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 424
furryat napisał/a:

To już serio jest czepianie się na siłę. Wizualnie odcinek był bardzo w porządku, a że 2 kadry nie wyszły... Bywało gorzej.

Zapomniałem wspomnieć o nowym endingu. Muzyka dobrana do niego jest taka sobie. Sama wizualizacja endingu jest całkiem okej, szczególnie kiedy Goku w UL i Vegeta w swoim... SSJB (xD) stoją przed resztą postaci.

W ogóle martwiłbym się kolejnym odcinkiem, bo chyba widziałem Kitano (bekson dej no liste animatorów dzisiejszego odcinka plz).

-
Dodane: 07.01.2018 11:01 /
abcdefghij - Profil - user - 0% - 17
Odcinek okej, tego się w sumie spodziewałem. Vegeta nie pokona Jirena ot tak, ale pokazał, że dostatecznie silny atak jest w stanie go zwalić z nóg. Vegeta po tym jak wstanie będzie jeszcze silniejszy więc kolejny FF może być ciekawszy. Czy Jiren użył energii destrukcji to pokonania Vegety, ale zamiast go zabijać tylko go 'wyłączył'?

Co do jakości rysunku to po prostu niesamowite, tak powinien wyglądać każdy odcinek - widać, że potrafią. Frieza na Goldzie powinien pokonać Dyspo, gorzej ma Gohan, którego czysta kamehameha nie zrobiła nic Toppo. To będzie wyzwanie.

Mało gagów, dużo walki i dobry rysunek.

-
Dodane: 07.01.2018 11:31 - Edytowane przez furryat /
abcdefghij napisał/a:
Odcinek okej, tego się w sumie spodziewałem. Vegeta nie pokona Jirena ot tak, ale pokazał, że dostatecznie silny atak jest w stanie go zwalić z nóg. Vegeta po tym jak wstanie będzie jeszcze silniejszy więc kolejny FF może być ciekawszy. Czy Jiren użył energii destrukcji to pokonania Vegety, ale zamiast go zabijać tylko go 'wyłączył'?

Co do jakości rysunku to po prostu niesamowite, tak powinien wyglądać każdy odcinek - widać, że potrafią. Frieza na Goldzie powinien pokonać Dyspo, gorzej ma Gohan, którego czysta kamehameha nie zrobiła nic Toppo. To będzie wyzwanie.

Mało gagów, dużo walki i dobry rysunek.

odcinek był robiony 3 miechy trochę mnie to triggeruje bo ta 'animacja' to w większości pętla albo 2-5klatek na sek

-
Dodane: 07.01.2018 11:36 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 266
Odcinek przyjemny. Podobało mi się, jak Vegeta przygotowywał Final Flasha, ale jeszcze bardziej radowałem się, kiedy dostawał tęgie baty od Jirena. To po prostu było piękne. I ten moment jak się śmieje, będąc z siebie dumnym, a tu nagle pojawia się Jiren i sprowadza go do parteru.
Jiren to kloc o zerowym charakterze, ale miło patrzeć, jak poniewiera Vegetę. Księcia lubię, ale jego nie zamykająca się mordka i zbyt duża pewność siebie mnie trochę odtrąca.

Yuya Takahashi mistrz! Im więcej go, tym lepiej, bo przynajmniej wtedy DBS trzyma jakiś poziom, jeśli chodzi o kreskę. Toei powinno go zatrudnić jako głównego designera, będę to powtarzał do końca emisji DBS.

Goku Black bił brawo, jak oglądał sceny Takahashiego.

Goku odzyskujący siły z dupy - kontynuacja (ale mam to już gdzieś)!

Czekam na koniec Turnieju Mocy, bo nie ukrywam, od kilkunastu odcinków już mnie nudzi.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy