Ważna informacja News: Kosmiczni.pl: Start 15 serwera, Brolly i KONKURS dla graczy!

Polecamy

Forum > Film, Serial i Program TV
Temat: Vaiana: Skarb oceanu
Dodane: 11.01.2018 21:42 - Edytowane przez by_black /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3886
Vaiana- młoda dziewczyna, którą od małego ciągnęło do morza, niestety ojciec nie chce jej pozwolić zbliżyć się do niego. Pewnego dnia na wyspie następuje katastrofa: wszelkie kokosy rosnące na drzewach okazują się zarażone a łowienie w pobliżu jej okazało się dramatyczne: gdyż niestety- właściwie połowy dawały niewielki rezultat.
Stwierdzam,że film jest dobry. Primo główna bohaterka- nie jest przestraszoną sierotką i bezradną osóbką. Wręcz przeciwnie- jest odważna, słucha głosu swego serca. Dodam również, że piosenka w polskim wydaniu jest świetna. Dalej Manui- półbóg, lubię jego charakter- owszem: zarozumiały, chcący się przypodobać ludziom i pragnący poklasku- początkowo słabo mu szła współpraca, ale co jak co razem z dziewczyną nauczyli się.
A co wy o tym filmie sądzicie?

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.01.2018 08:12 /
Badol - Profil - user - 0% - 3
Ja facet 30 letni, de facto lubiący bajki Disneya, z wzruszenia płakałem na tym filmie. Jedna z najlepszych bajek jakie kiedykolwiek oglądałem. Bardzo uczuciowa. Świetne piosenki (" Chcę błyszczeć", "Drobnostka", "Jestem Vaiana" ;) . Gorąco polecam !

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy