Ważna informacja News: Pierwsze wrażenia po Dragon Ball Super #1 od Polsatu Games

Polecamy

Forum > Fandom i Japonia
Temat: Mochi
Dodane: 11.01.2018 23:53 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3898
Słodycze, ciastka robione z klejącego się ryżu bądź z mąki ryżowej nadziewane pastą np. owocową. W Polsce dostępne w sprzedaży w różnych sklepach związanych z mangą lub anime ,albo jak się ma szczęście to np. w pewnych sklepach (mi się jakoś w sklepie dostać udało).
Próbowaliście? I co o nich sądzicie? Ja jadłam sezamowe, niezłe, owocowe- o dziwo chociaż jestem osobą, która uwielbia smak słodki były aż za słodkie. Zamierzam jeszcze spróbować tych o smaku zielonej herbaty- może mi zasmakują.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.01.2018 00:06 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
Ja spróbowałem mochi orzechowe, oraz z fasolą azuki czy coś w tym guście. Smak lekko powiedziawszy okropny. Ten ryż jak guma smakował, a nie jak ryż. Tak sztucznie to smakowało, że tylko kęs dałem na próbę i sobie darowałem dalszego jedzenia.
Co do japońskich słodyczy 100 razy lepsze są Pocky czekoladowe lub truskawkowe to naprawdę miało super smak.

-
Dodane: 14.01.2018 11:11 /
uchiha_madziara - Profil - user - 0% - 22
Uwielbiam [serce] Wystarczy, że wypłata wpłynie na konto a wskakuję na Inuki albo Harro, i kupuję dwa opakowania, najbardziej lubię te o smaku mango i mleka :)

-
Dodane: 16.01.2018 12:43 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
Jedne z najlepszych łakoci. Niewiele jem słodkości, ale akurat za mochi przepadam, właśnie dlatego, że nie są przesłodzone, smaki są zróżnicowane, istny raj dla podniebienia.

-
Dodane: 16.01.2018 12:50 - Edytowane przez Sasukeeee /
Sasukeeee - Profil - user - 20% - 306
Ktoś wspominał mochi? https://static.ze...214853.jpg . Podobno najlepiej smakują z pączkami.

-
Dodane: 21.02.2018 12:44 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3898
Próbowałam niedawno tych z zielonej herbaty. Niestety, stanowczo nie- smak zbyt słodki w dodatku taki sztuczny. Nie polecam.

-
Dodane: 08.03.2018 09:53 /
Adik - Profil - user - 20% - 385
Byczusia napisał/a:
Próbowałam niedawno tych z zielonej herbaty. Niestety, stanowczo nie- smak zbyt słodki w dodatku taki sztuczny. Nie polecam.
Z jakiej firmy? Bardzo dużą różnicę można odczuć od firmy, z której mochi pochodzi.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy