Ważna informacja News: Dragon Ballowy Super konkurs!

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 123 - Opinie
Dodane: 14.01.2018 07:23 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14792
W Japonii odbyła się premiera 123 epizodu anime "Dragon Ball Super", poniżej przedstawiamy status prac nad epizodem.

* Tłumaczenie: Devilu
* Korekta: by_black & NazgulPL
* Tłumaczenie OP i ED: NazgulPL
* Karaoke OP i ED: NazgulPL
* Dragon Ball Super - 123

UWAGA! Zapoznaj się z regulaminem działu "Dragon Ball Super".

-
Dodane: 14.01.2018 07:31 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 103
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGHHHH ZARAZ ZWARIUJĘ!!!!!

czemu goku nie rozpieprzył tych małych kamyczków jprdl.... a no tak, bo jiren by odpadł w mało ekscytujący sposób

edit; wiedziałem że muzyka z genki damy zacznie grać, szkoda że to nie był fusion dance

-
Dodane: 14.01.2018 07:36 /
DuchVegety - Profil - user - 0% - 40
Słaby odcinek, machanie łapami, zaburzone poziomy mocy, głupi pomysł ze skakaniem po kamyczkach, na plus taktyka goku, słaba animacja, słabe rysunki.
Walka Toppo z 17 i gohanem to jakiś bulshit, wąsacz powinien ich zmieść albo przynajmniej mocno ich obijać żeby nie powiedzieć znęcać się nad nimi.
Powiem tak, po tym odcinku Jiren wydaję mi się naprawdę przeciętny, po specjalu koleś był baddasem zmiażdzył Goku w UI, bawił się z Goku w kaiokenie, a teraz? Goku wyczerpany daję sobie radę, gdzie ta jego siła gdzie te kozactwo? Wcześniej nikt go nawet dotknąć nie mógł po czym Goku będać wyczerpanym na poziomie blue, ba nawet nie w kaiokenie ( a przecież UI jest lepsze) daję sobie lepiej radę niż w UI, Do tego Jiren jest gorzej rysowany.

-
Dodane: 14.01.2018 07:56 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362

Animation Supervisors
Hiroyuki Itai
Osamu Ishikawa

Key Animation
Yukihiro Kitano > https://www.youtu...L2o5OHTgKU
Futoshi Higashide
Yoshitaka Kato
Tetsuya Saeki
Kenji Miuma
Osamu Ishikawa
Hiroyuki Itai
Tu Yong-ce
Nomi Tomechisa
Tatsuhiro Nagaki
Naoki Tate

Second Key Animation
Toei Phils.
Asashi Productions
A-Line
Tokyo Animation Center

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.01.2018 08:01 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 103
ja nie wiem jak wy oglądaliście tą serię przez tyle lat, przecież nawet w tym odcinku było wielokrotnie mówione że jiren jest dla nich za silny, ale nie radzi sobie z ich kombinacją oraz że taktyka go rozprasza, podejrzewam że to jest taki bezmyślny koks i padnie w najmniej oczekiwanym momencie, po prostu goku użyje ki teleportacji i vegeta/gohan zdobędzie kule

zabawne jest w sumie to że największą siłą goku jest jego egoizm a vegety uczucia

w sumie to uprzedzając narzekanie na to że goku ma siłę walczyć... przecież nie pokażą wam jak pada, choćby miał tam zdechnąć, on MUSI wbić na blue kaioken, on MUSI pokonać tego kloca, jakby ten turniej szedł waszą logiką to jiren by ich wykosił i zażyczył sobie nowej wędki i byłoby po serii

-
Dodane: 14.01.2018 08:15 /
Pircio - Profil - user - 0% - 88
Co sądzicie na temat ostatniego kadru - Beerus z aura boga destrukcji? Jakieś koncepcje?

Ta forma Vegety jakoś do mnie nie przemawia SSJ BLue? :l

-
Dodane: 14.01.2018 08:17 /
bekson - Profil - user - 50% - 1362
Pircio napisał/a:
Co sądzicie na temat ostatniego kadru - Beerus z aura boga destrukcji? Jakieś koncepcje?

To jest Dyspo

http://prntscr.co...

-
Dodane: 14.01.2018 08:48 /
markus20x - Profil - user - 10% - 172
Jak dla mnie to jest zarąbisty odcinek!
Już na wstępie Future Zenek mnie rozłożył na łopatki swoim talentem aktorskim "sencszio, nemore" :d
Co do walki to nie pamiętam żeby Goku przewidział do tej pory tak wiele ruchów przeciwnika i w ogóle zaplanował tak rozbudowaną pułapkę, to mnie naprawdę zaskoczyło, nawet nie sam pomysł tylko to że akurat to był Goku :) . Ktoś w końcu trochę pomyślał i zaplanował ciekawy scenariusz walki. Wiadomo, że Jiren jest na tyle nakoksowany, że ciężko by było mu zrobić krzywdę czymś takim, ale za to był na pewno zaskoczony tym co go spotkało.

Trochę ta przemiana Vegety mnie zawiodła, ale prawdopodobnie przyjdzie jeszcze czas na turnieju kiedy Vedzia dostanie kolejnego power upa z większymi emocjami w tle więc spoko.

Ode mnie solidne 9/10, może wizualnie niema się czym podniecać, ale było wystarczająco dobrze żeby się nie czepiać.

-
Dodane: 14.01.2018 09:13 /
danielak - Profil - user - 0% - 50
Tydzien temu bylem nahajpowany dzisiejszym odcinkiem, szczególne ze tydzien temu dostaliśmy giga odcinkek z boskimi rysunkami i zapowiedzia nowego boosta Vegety. Dostalismy przecietna fabułę, beznadziejne rysunki (spójrzcie na Goku na poczatku drugiej polowy... żenada!!!) I do tego Vedzia wchodzi na nie wiadomo co i nie wiadomo jak a wyglad jego nie porywa... czekałem tak niecierpliwie na 123 ep a dostałem rozgotowana kasze... coraz bardziej boje sie jak to sie skończy... a myślałem że bedzie tylko lepiej... 3/10.

Nastepny epek zapowiada sie tez kijowo ale chociaz wiem by sie nie nastawiać na Bóg wie co..

Przykre ze dobre odcinki tego calego turnieju mozna policzyc na palcach jednej reki a tyle zapychaczy dostalismy przed turniejem, tyle mowiono że ten turnien zrobia na wysokim poziomie... gdzie te czasy gdzie byl DBZ...

-
Dodane: 14.01.2018 09:18 - Edytowane przez breakingmirai /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 266
Odcinek przyjemny, ale ta nowa przemiana Vegety śmierdzi mi na kilometr tym samym, co SSJRage Trunksa. Prawdopodobnie jest to przemiana anime-only, żeby Vegeta mógł dorównać siłą Goku SSJB Kaioken. Wygląda średnio. Ciemniejszy kolor niebieski nie trafia w moje gusta. Blue od początku było brzydkim rekolorem, ale ten jaśniejszy, delikatniejszy odcień niebieskiego prezentuje się lepiej.
W lepszej, mangowej wersji prawdopodobnie nie będzie tego... tego... tego "czegoś" Vegety, bo tam Goku jak i Vegeta mają Mastered SSJB i są na tym samym poziomie mocy.

Kloc Jiren wciąż pozostaje bez charakteru i jest tylko przeszkodą z mięsa, którą trzeba przeskoczyć.

Ten odcinek świetnie pokazuje, że nawet najlepsza strategia nie ma nic do rzeczy, kiedy przeciwnik jest silniejszy. Gadanie przed Turniejem Mocy o tym, że będzie się ona liczyć, to chyba jakiś nieśmieszny żart.
Co nie zmienia faktu, że fajna była ta strategia Goku, ale jak wiadomo, w ostatecznym rozrachunku - o kant dupy rozbić.

Te komentarze postaci na trybunach wydają mi się takie... zbędne i męczące. W Zetce też się pojawiały, ale jakoś w Super mnie drażnią. No, żeby przynajmniej coś wnosiły, ale w większości to tylko komentarze opisujące to samo, co widzi osoba siedząca przed ekranem.

Odcinek to takie naciągane 6/10.
Toei, kończcie ten turniej, bo już wieje nudą.

-
Dodane: 14.01.2018 09:36 /
bekson napisał/a:
Pircio napisał/a:

To jest Dyspo

Ale to akurat nie jest Dyspo ;) Oglądać dokładnie a nie ;]

https://zapodaj.n...0.jpg.html

-
Dodane: 14.01.2018 09:47 /
Xeriuss - Profil - user - 0% - 74
Pircio napisał/a:
bekson napisał/a:
Pircio napisał/a:

To jest Dyspo

To własnie jest Dyspo :d

-
Dodane: 14.01.2018 09:49 /
Xeriuss napisał/a:
Pircio napisał/a:
bekson napisał/a:
Pircio napisał/a:

To jest Dyspo

To własnie jest Dyspo :d

Nope. Beerus :)

-
Dodane: 14.01.2018 09:53 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 266
Pircio
Po co Beerus miały coś robić? Żeby zostać wymazanym, jak Frost? Tam jest ukazany Dyspo. Inna sprawa, że to kopia Beerusa, więc można się pomylić.

-
Dodane: 14.01.2018 09:55 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 784
Na plus jedynie sztuczka z kienznem.
Na minus jak zwykle dużo więcej [nerw]
Nie zrozumiałem jak jakieś miny miały by zrobić coś per klocowi skoro nie rusza go FF.
Odcinek jest kwintesencją głupoty s w skokach mocy, tu na prawdę mógłby wskoczyć krilan i ich okładać. Gohan znów pluje tą żałosną kame oby nikt nie uczył jej Vegety [facepalm]
Vegeta zamiast walczyć dla rodziny pierdol* o jakichś obietnicach, wygląda na to że wraz z nowym filmem już wszyscy Saiyanie mają dobre serduszka tylko ta opozycja totalna pod freezą była zła [facepalm]
Nowa forma Vegety również mi nie podchodzi pomijając już że recolory w ogóle mi nie imponują, to nagle Vegeta zrobił się napakowany jak przy USSJ chyba że to będzie rzeczywiście forma przejściowa, a jeśli tak to końcową opanuje ....Goku.

Każdy odcinek utwierdza mnie w przekonaniu że ci którzy pisali że "gotenks" by na turnieju nie pasował pisali bzdury, dzieciaki idealnie pasowały by do tego cyrku.Intelektualnie i strategicznie byli by zapewne w czołówce.

-
Dodane: 14.01.2018 09:56 /
joee0o - Profil - user - 10% - 195

+ Pomysły Goku. Goku, który myśli to rzadkie zjawisko w przyrodzie, a Goku który myśli przez cały odcinek w przyrodzie nie występuje. Spory + za to mimo, że wykonanie mogło być lepsze

- Gohan i walki w tle. Dodane na siłe, nic nie wnoszą, dali byleby była
- Coraz bardziej kuje w oczy poziom mocy i zarządzanie nią. W sumie co drugi odcinek jest DADADADA, w jednym momencie leżą i umierają i za moment full power+kaio/UI
- Dziwna kreska, ale to mnie najmniej boli.

- W takich odcinkach jak ten wydaje mi się, że Jiren to niezbyt dobrze zaplanowana postać pod względem charakteru. Cokolwiek się dzieje, lasery, kienzany, nowe formy to on nie pokazuje żadnej reakcji. Gdyby zamiast Goku nagle na turnieju pojawił się Zenek Martyniuk to Jiren i tak by nie zareagował. Rozumiem budowanie aury tajemniczości, ale trochę tu przesadzają z tym introwertyzmem.

5/10 No tak średnio bym powiedział, tak średnio.

Odcinek jedno pokazał.
Jiren nie nie zostanie pokonany, bo wypadnie z Areny, (chyba, że Vegeta założy mu nelsona i wypadnie razem z nim) a to oznacza, że zostanie do końca i albo wygra albo remis.

-
Dodane: 14.01.2018 09:57 /
Sayan1992 - Profil - user - 0% - 77
Beerus mógł się po prostu wkurzyć, ale nic nie zrobi.

Co do odcinka chała straszliwa - animacja,trybuny,zenki, motyw z Jirenem i kamyczkami, za dużo gadania, za dużo machania

3+/10 i Tylko dlatego że Vegeta się coś bujnął

-
Dodane: 14.01.2018 09:58 /
markus20x - Profil - user - 10% - 172
breakingmirai
z początku też myślałem, że to Dyspo, ale znając spoilery na 124 odcinek można wysunąć inne wnioski :)

-
Dodane: 14.01.2018 10:10 /
Seggenz - Profil - user - 0% - 3
Fajny pomysł Goku z tą strategią na Jirena, ale oczywiście Jiren nie wypadnie bo to Jiren i choćby tam nie było nic to nagle by mu skrzydła wyrosły i by mógł dolecieć xD
Kreska dużo gorsza niż w poprzednim odcinku, momentami nawet żałosna. Forma Vegety słaba i wcale do mnie nie przemawia.
Ogólnie odcinek takie 4/10

-
Dodane: 14.01.2018 10:20 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 424
Po świetnie zaanimowanym odcinku z pięknymi kadrami dostajemy jeszcze piękniejszy epizod z najlepszym animatoren z Toei Kitano na czele. Spójrzcie tylko na to:

https://imgur.com...

TAKAHASHI MOŻE MU BUTY CZYŚCIĆ.

Co do samego odcinka to na plus taktyka Goku, animacja Tate (szczerze to nie spodziewałem się go w tym odcinku :d ), transformacja Vegety i to chyba na tyle.

Perełki tego odcinka to Jiren odbijający Kienzany, Dyspo uderzający Friezą o skałę i C17 puszczający Ki Blasty. Spójrzcie tylko na tą seksowną animacje

https://m.imgur.c...

(Teraz taki mały rant, jestem strasznie zniesmaczony jakością dzisiejszego odcinka. W połowie nawet chciałem go wyłączyć, bo już prawie nie znosiłem tych abominacji co się pojawiały. Zawiodłem się k*rwa strasznie)

4/10

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy