Ważna informacja News: DBS: Broly: Oficjalny trailer już jest!

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 123 - Opinie
Dodane: 14.01.2018 13:54 /
Peress133 - Profil - user - 0% - 92
Coś mi się wydaje że w następnym odcinku tak jak w zapowiedzi złowrogi uśmiech doprowadzi gohana do zwycięstwa. Ale coś czuje że nasz gohan wywali frezze za to co chce zrobić bądź za jego plany dlatego w zapowiedzi widzimy berusa który jest wściekły z aurą. Albo na odwrót freza wyrzuci gohana.

-
Dodane: 14.01.2018 13:56 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 194
Peress133 napisał/a:
Coś mi się wydaje że w następnym odcinku tak jak w zapowiedzi złowrogi uśmiech doprowadzi gohana do zwycięstwa. Ale coś czuje że nasz gohan wywali frezze za to co chce zrobić bądź za jego plany dlatego w zapowiedzi widzimy berusa który jest wściekły z aurą. Albo na odwrót freza wyrzuci gohana.

Tam niema żadnego Beerusa, przypatrz się dobrze.

-
Dodane: 14.01.2018 14:05 /
Morgotheron - Profil - user - 10% - 127
Dyspo wskoczy na ala Beerusową aurę i pokaże tym lamusom na co go stać. Obawiam się jednak, że to może być odcinek, w którym właśnie Dyspo odpadnie, bo najbardziej boostują przeciwników tuż przed ich wypadnięciem. No, ale mam nadzieję, że Dyspo kogoś wyeliminuje przed tym.

----- Podpis --------------------
via Imgflip GIF Maker
-
Dodane: 14.01.2018 14:07 /
Peress133 - Profil - user - 0% - 92
Ostatnia scena z zapowiedzi. Tam jest berus włącz i zobacz sobie jeszcze raz. Sama twarz i aura berusa.

Vegetta07 napisał/a:
Peress133 napisał/a:

-
Dodane: 14.01.2018 14:34 /
Xeriuss - Profil - user - 0% - 76
Porządek w postach widzę pilnowany na bieżąco. Ten co pisał że Goku dostał zenkai i teraz ma podejscie w BLue Kaioken to chyba nie czyta mangi. 20 Chapter i tam Trunks mówi ze Goku z Vegeta osiągnęli już przez trening taki poziom że Zenkai u nich już nie działa.

Co do odcinka.

Ten nowy poziom Vegety to na pewno jakaś inna transformacja czy animator odwalił taka kaszanę i za bardzo przedobrzył z kolorkami ?

-
Dodane: 14.01.2018 14:49 /
Morgotheron - Profil - user - 10% - 127
Manga swoją drogą anime swoją drogą. To co mówił Trunks w Mandze nie ma żadnego znaczenia.

Imo Anime > Manga. No i w anime boost Future Trunks jest o wiele lepiej zrobiony jak i cała Saga Blacka.

via Imgflip GIF Maker
-
Dodane: 14.01.2018 15:00 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2390
A i jeszcze to marnowanie super smoczych kul na wskrzeszenie uniwersum 6. Wątpię, by ktoś poza Cabbe znalazł się tam, by zrobić podobnie dla naszych, poza tym to jest sprzeciwienie się woli Zeno. Vegeta dawniej by sobie zażyczył nieśmiertelność i ten Vegeta był fajniejszy.

-
Dodane: 14.01.2018 15:01 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 194
Peress133 napisał/a:
Ostatnia scena z zapowiedzi. Tam jest berus włącz i zobacz sobie jeszcze raz. Sama twarz i aura berusa.

Vegetta07 napisał/a:
Peress133 napisał/a:

Od kiedy Beerus nosi czarny kostium?

-
Dodane: 14.01.2018 15:10 - Edytowane przez furryat /
furryat - Profil - user - 10% - 120
Peress133 napisał/a:

Vegetta07 napisał/a:
Peress133 napisał/a:

to dyspo... beerus nie ma kołnierza

w sumie tak sobie myślę że kaioken w tym momencie nie jest taki głupi, ale... tej serii brakuje scenariusza, gdyby goku sobie pomyślał że 'o hui, obym nie padł przed uaktywnieniem się UI' to bym zrozumiał, a tak...

kaioken daje mu nie tylko obciążenie potrzebne pod UI, ale też pozwoli mu trochę dłużej powalczyć by nie odpadł na strzała

-
Dodane: 14.01.2018 15:45 - Edytowane przez Sasukeeee /
Sasukeeee - Profil - user - 20% - 306
Na początek dzięki za tłumaczenie. Śmieszą mnie ludzie, którzy mieli jakieś nadzieje co do tego odcinka xD Przecież to DBS, hahahahah. Czytając wszystkie komentarze miałem tyle śmiechu, że momentami prawie się popłakałem ^^ Pozwolę sobie pocytować, bo (moim zdaniem) komentować bezpośrednio odcinka nie ma najmniejszego sensu, a może dzięki temu choć kilku z was zrozumie, że ta seria to dno, heh:

Słaby odcinek, machanie łapami, zaburzone poziomy mocy, głupi pomysł ze skakaniem po kamyczkach, na plus taktyka goku, słaba animacja, słabe rysunki.
- lepiej bym tego nie ujął.

w sumie to uprzedzając narzekanie na to że goku ma siłę walczyć... przecież nie pokażą wam jak pada, choćby miał tam zdechnąć, on MUSI wbić na blue kaioken, on MUSI pokonać tego kloca, jakby ten turniej szedł waszą logiką to jiren by ich wykosił i zażyczył sobie nowej wędki i byłoby po serii
- mogli po prostu odsunąć Kakarotto na bok i dać więcej czasu dla Freezy lub Vegety. Wtedy Kakarotto by nie musiał tak wiele razy magicznie wstawać, heh.

Co nie zmienia faktu, że fajna była ta strategia Goku, ale jak wiadomo, w ostatecznym rozrachunku - o kant dupy rozbić.
- dokładnie .. zaminowanie terenu jakimiś kulkami energii, co to wogóle jest? Wogóle, od kiedy taka kulka energii jest wstanie samodzielnie się ustabilizować, żeby po prostu nie zniknąć lub nie wybuchnąć zanim do niej ktoś podejdzie?

Odcinek to takie naciągane 6/10. Toei, kończcie ten turniej, bo już wieje nudą.
- http://s2.quickme...7a150f.jpg

ale oczywiście Jiren nie wypadnie bo to Jiren i choćby tam nie było nic to nagle by mu skrzydła wyrosły i by mógł dolecieć xD
- ahahahah xD

Kreska dużo gorsza niż w poprzednim odcinku, momentami nawet żałosna. Forma Vegety słaba i wcale do mnie nie przemawia. Ogólnie odcinek takie 4/10
- podpisuję się pod tym wszystkim co mam, heh.

W połowie nawet chciałem go wyłączyć, bo już prawie nie znosiłem tych abominacji co się pojawiały. Zawiodłem się
- kim trzeba być, aby oczekiwać czegoś .. normalnego od takiej serii jak DBS?

Nie ogarniam już co się dzieje na tym turnieju. Cały czas ten idiotyczny schemat.
- pisałem o tym zanim wogóle turniej się zaczął. Dla dociekliwych nawet mogę znaleźć ten komentarz, heh.

DoozleAnime - Twój podpis rządzi xD Idealne podsumowanie odcinka XDXD Aż się spociłem ze śmiechu jak go zobaczyłem :d :d

+Zeno w koncu powiedzial cos fajnego, z tym Wojownikiem bylo niezle.
- to jest niepodważalny plus tego odcinka. Sam instynktownie się przy tym momencie zaśmiałem.

-DADADADA
- :d :d XDXD Ja tam do dadadada aż tak wielkich zażaleń nie mam, ale kocham jaki jest na to pocisk.

Ogolnie odcinek niezly, w koncu jakiejs taktyki na turnieju uzywaja po 25 odcinkach XD.
- Ahahaha. Ta akcja Kakarotto z Kienzan była ok - to jest drugi plus tego odcinka i niestety ostatni, heh.

bardzo irytuje mnie gadka z trybun, po co oni tłumaczą i komu to tłumaczą co zrobił Goku? Na prawdę debil się nie zorientuje, że Goku podłożył bomby(kij wie skąd to umie)
- AHAHAHA XD Omg nie mogę ze śmiechu ..

I oczywiście największy bezsens DBS, dwa odcinki temu Goku na Blue nie mógł nawet powalczyć na równi z Jirenem potrzebne było UI, a teraz sobie walczy z nim i nawet lepiej se radzi, kabaret :d
- https://media.gip.../giphy.gif

Gohan spamuje tym Kamehameha i nic więcej.Niech odpadnie, bo i tak nic nie robi
- :d :d :d :d On chyba (laugh), tym kame(laugh)hame spamował z dobre (laugh) 10 raz(laugh)y XD

dadada jest, ale dało się przeżyć.
- :d (hahahaa)

Swoją drogą, tylko mnie bawiło że Żółw i Piccolo wyczuli ki Vegety na blue? :d
- ja wyłączyłem mózg przy tej serii już dawno czego skutkiem nawet tego nie zauważyłem XD

Zresztą Goku też by mógł coś nowego pokazać. Mało są kreatywni.
- no co TY? AHAHAHA

Ja to już dawno mózg wyłączyłem przy oglądaniu DBS.
- https://media1.te...id=3574833

może tego nie wiecie, ale kitano zostaje wyje...ny z serii, dzisiaj był jego ostatni odcinek zdaje się
- dzięki za INFO, AHAHAHAHAH

Aha, i dodam że nowa forma Vegety mi się absolutnie nie podoba bo jest po prostu kompletnie nieczytelna, zlewająca się z jego strojem i z przesadnie podkręconą saturacją.
- zgadzam się .. jak dla mnie wygląda zbyt shiny. Osobiście jako mega fan Vegety nawet ja nie spodziewałem się nie wiadomo czego ^^

Ta regeneracja postaci to już naprawdę jakaś groteska
- no co TY? AHAHAHAHA spokojnie .. zaraz będzie UI XD

teraz zobaczymy na co go stać. Goku i Kaioken?? oj długo to on tak nie pociągnie
- ja stawiam na 7 minut :d

Czekam na komentarz bartka, prawdziwego fana dbs, heh.

-
Dodane: 14.01.2018 16:01 /
rvn10 - Profil - user - 20% - 365
Genialny odcinek, tu było wszystko emocje, łzy ,duma. Nie powiem DBS ma swoje słabe strony ale to jest naprawdę super seria :) Vegeta wygląda obłędnie w tej formie i bije przynajmniej wizualnie kaioken+Blue. 9,5/10. Świetny epizod! Mocno wierzę w kontynuowanie serii po wydarzeniach z turnieju z Uubem i pogrzebanie na wieki DBGT.

-
Dodane: 14.01.2018 16:21 /
Kzdz - Profil - user - 0% - 10
Odcinek bardzo dobry!
Ogólnie dla mnie Zeno z parodią Jirena wygrał bezwarunkowo cały odcinek :)

Co do Vegety, cieszę się w końcu ma swoją formę. Gdzieś kiedyś czytałam, że co do nowych form istotne są oczy (w tym przypadku Vegety i Goku raczej, chociaż Jiren często też uruchamiał swoją moc przebłyskiem w oczach), co oznacza, że dla Vegety jest to finalna forma mocy a dla Goku UI (ze względu na ten sam błysk- ale to wszystko jest "być może" ;) .

Jednego nie rozumiem, dlaczego Goku przez ostatnie odcinki jest dziwnie rysowany? Ostatnio w formie Blue włosy miał jak Gohan (wiele osob myslalo se to jakies ssj blue 2 czy cos), dziś dla mnie jego miny są po prostu dziwnie zrobione.

Nie podobała mi się chwila kiedy Jiren (wywalony przez Goku) wkurzony wraca i zamiast w 2 moze 3 ruchach skończyć z Goku to chwilę walczą na pięści jak równy z równym.

Gohan to Gohan, niech wraca do książek. (rip youth Gohan)

-
Dodane: 14.01.2018 16:26 - Edytowane przez wlosek17 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 468
Odcinek bez większych emocji tylko jak Jiren tak nisko zleciał, ale se pomyślałem - on nie może wypaść. Fakt nowa forma Vegety, którą nazwałbym Mastered SSJ Blue to chociaż o tyle dobra, że idzie ją odróżnić. Niestety ssj1 i 2 już pózniej było praktycznie nie do odróżnienia tylko bardziej - domyśl się. Animacja nieciekawa zabardzo takie machanie łapami, mogliby się lepiej postarać. A co do boostów energii? Idzie wytłumaczyć tylko tyle że cały czas walczyli i się regenerowali, a Jiren tylko stał - to było od zawsze i tu dam przykład : Vegeta walczy z Ginyu Force ma około 35 tysięcy jednostek, za chwilę może parę godzin albo i szybciej walczy z friezą i po booscie i wyspaniu się ma około 500 tysięcy jednostek (tyle co 1 forma Frieza). Więc to że stali się kilkakrotnie silniejsi w ciągu 30 minut to już nie powinno nikogo dziwić. Daję 6/10.

-
Dodane: 14.01.2018 16:30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5399
No na prawdę kolejny świetny odcinek.

Była świetna walka w zwarciu, trochę technik, było kombinowanie.
Była duma i pełne zaangażowanie, coś czuję ze Jiren i tam będzie od nich lepszy, no ale jeszcze brakuje UI, więc może jeszcze jakieś małe scalenie? :d

A co do Vegety i jego ulepszonym SSJB, to wyglądał świetnie, nie wiem co to za bzdety były ze jego forma będzie słabo wyglądała, gdy wygląda na prawdę ok, coś ala SSJ2.

-
Dodane: 14.01.2018 16:52 - Edytowane przez furryat /
eh, naprawdę... wyobraźcie sobie tą scenę;

iku zo jiren! [muzyka z genki damy]
HAAAA!!! [obydwoje potęgują aury]
zmiana kadrowania
FU
SIO
N
kadr na jirena i trybuny
kuririn; kore wa...
beerus; nanda nanda?!
decydujący kadr na goku i vegetę

HA!!!!!!!!

R-I-P marzenia

toei czasem tak zajebiście marnuje potencjał że człowiek potrafi ryczeć do siebie
'jezu, pal licho tą idiotyczną formę vegety, ja chcę swoją fuzję~!!!'

najgorsze studio, zwłaszcza że scena sama nam sugeruje fuzję

-
Dodane: 14.01.2018 16:54 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 721
Cieszę się że spora część osób uważa że nowa forma Vegety jest brzydka to znaczy że mają one jakieś wymagania i zwykła zmiana koloru nie powoduje kiśla w majtkach. Fajne jest to że Vegeta i Goku idą inną drogą rozwoju. Ale zastanówmy się przez chwilę. Czy nowa forma Vegety ma jakieś podstawy? No bo nawet jeśli w mandze ona wystąpi to jest to naturalne ponieważ w mandze posiadają perfekcyjnego ssj blue. Czyli nowa forma Vegety byłaby ssj blue 2 bo ssj blue maja opanowane. W anime zaś forma zjada KI i nagle Vegeta dostaje takie coś.
Pomijam beznadziejny wygląd bo jak ktoś wspominał zlewa się cholernie. Praktycznie taki sam odcień aury, włosów i zbroi xD
https://zapodaj.n...4.png.html beznadziejny wygląd. Znowu zmieniamy kolor na ciemniejszy i dodajmy troszku miesni i koniec. Prawdziwi fani sie uciesza xD
A sama walka była słabo zanimowana. Pomysł był okej ale wyszła kaszana jak dla mnie (czyli jak 3/4 walk w Super kek) xD. Czekam na koniec tego żenującego turnieju bo jest nudny jak cholera.

-
Dodane: 14.01.2018 17:02 /
ten turniej to był nudny do walki goku i jirena, teraz klimat jest jeszcze lepszy bo mamy kloca z którym nie idzie nic zrobić a chodzi o przetrwanie naszych skoro innych już nie ma, niby scenariusz jest wiadomy bo manga, ale napięcie jest, jedynym problemem jest animacja i storyboard które nie potrafią wykorzystać sytuacji

-
Dodane: 14.01.2018 17:09 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 721
furryat tylko ten kloc nie ma charakteru a walka z nim to dadadadadadaadada. Dzisiaj byla taktyka przez 3 minuty z kienzanami ale i i tak potem dadadadadaadadada i machanie lapskami. Jakby Jiren byl ciekawa postacia to inaczej by sie ogladalo turniej a ze jest kupa miesni bez wyrazy to chce zeby szybko sie skonczyl turniej. ALe kto co lubi :)

-
Dodane: 14.01.2018 17:40 - Edytowane przez xellosmaster /
xellosmaster - Profil - user - 10% - 205
Dzisiejszym odcinkiem twórcy przekroczyli własną skorupę :) Sam tu pisałem, że to DBS i poziomy mocy trzeba traktować z przymrużeniem oka. Dzisiaj jednak zobaczyłem, że przekroczyli swoje limity głupoty. Trudno to w ogóle nazwać, jak ileś odcinków temu Jiren zgasił Goku SSJBlue + Kaioken jednym atakiem, po czym temu została tylko Genki Dama. A teraz Goku walczy z nim bez kaiokena, po tym gaśnie mu Blue, i w zwykłej formie zbiera całą serię silnych ciosów od Jirena. Po tych ciosach jakie zebrał w base formie, to powinien pofrunąć kilometr do tyłu, wylecieć z areny. A nie lekko go zepchnęło do tyłu i stoi, po czym odpala kaiokena :d Ciekawe co jeszcze wymyślą. Dla mnie już może nawet przybyć Yamcha i walczyć z Jirenem na równi, czemu nie :)

Jedyny plus odcinka to taktyka Goku z Kienzan. To się oglądało przyjemnie i nawet przewinąłem na ponowne obejrzenie. To było fajne. Odbicie się Jirena od kawałka skały już bez komentarza :)

-
Dodane: 14.01.2018 17:56 /
Sasukeeee - Profil - user - 20% - 306
xellosmaster napisał/a:
Dzisiejszym odcinkiem twórcy przekroczyli własną skorupę :) Sam tu pisałem, że to DBS i poziomy mocy trzeba traktować z przymrużeniem oka. Dzisiaj jednak zobaczyłem, że przekroczyli swoje limity głupoty. Trudno to w ogóle nazwać, jak ileś odcinków temu Jiren zgasił Goku SSJBlue + Kaioken jednym atakiem, po czym temu została tylko Genki Dama. A teraz Goku walczy z nim bez kaiokena, po tym gaśnie mu Blue, i w zwykłej formie zbiera całą serię silnych ciosów od Jirena. Po tych ciosam jakie zebrał w base formie, to powinien pofrunąć kilometr do tyłu, wylecieć z areny. A nie lekko go zepchnęło do tyłu i stoi, po czym odpala kaiokena :d Ciekawe co jeszcze wymyślą. Dla mnie już może nawet przybyć Yamcha i walczyć z Jirenem na równi, czemu nie :)

Jedyny plus odcinka to taktyka Goku z Kienzan. To się oglądało przyjemnie i nawet przewinąłem na ponowne obejrzenie. To było fajne. Odbicie się Jirena od kawałka skały już bez komentarza :)
- dzięki za kolejną dawkę śmiechu, hahahah :d

No na prawdę kolejny świetny odcinek.
- ty naprawdę nie widzisz tych niedociągnięć czy tylko udajesz, a ja tracę czas do dyskusji z tobą, hmm?

no ale jeszcze brakuje UI, więc może jeszcze jakieś małe scalenie?
- może jeszcze znowu powrót do base formy 10 razy i znowu kaioken 10 razy .. powtarzam: ty naprawdę nie widzisz co się dzieje z tą serią czy po prostu nie chcesz widzieć?

A co do Vegety i jego ulepszonym SSJB, to wyglądał świetnie, nie wiem co to za bzdety były ze jego forma będzie słabo wyglądała, gdy wygląda na prawdę ok, coś ala SSJ2.
- czytałeś wogóle komentarze? Oprócz ciebie może jeszcze jednej osobie podoba się ta forma. Bawi cię granie takiego krótkowzrokowca, hmm?

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy