Ważna informacja News: J.P.F: DB Super #1 - polskie wydanie ...

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball: Koniec serii Super 25 marca
Dodane: 07.03.2018 10:14 /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 847
Seneka
Wybacz ale nazywanie kilku godzinnego kursu byciem mentorem jest równie słabe jak ta właśnie próba Akiry, dwa razy przymierzał się by wprowadzić nowe pokolenie i dwa razy nie potrafił.

Zresztą goku to przedziwny charakter, w szkoleniu synów odegrał małą rolę, nie posługują się jego flagowymi technikami, ba chytry goku nikogo ich nie nauczył, bo Akira lubi a może nie umie inaczej i Goku musi być ostatnią instancją. Nie dość że wszyscy plują na prawo i lewo kame to jeszcze Vegeta zdurniał i zmienił FF na ogień ciągły.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.03.2018 12:25 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2353
Mateo Frozen
Pisząc nowe pokolenie masz na myśli te dwa końcowe epki serii Z
ewentualnie filerówke GT?
Teraz jest idealny moment by z nową serią puścić trochę nowej krwi w postaci Uuba, dorosłego Gotena i Trunksa, ale umówmy się filarem będzie Son i Veżita.

-
Dodane: 07.03.2018 12:51 /
breakingmirai - Profil - user - 20% - 365
Biorąc pod uwagę, że przez 129 (niedługo przez 131) odcinków DBSuper, Goten i Trunks nie zrobili NIC, to wątpię, że ktokolwiek w Toei, czy nawet sam Toriyama, chciałby serię skupiającą się wokół tych postaci.
Szkoda, bo to byłby fajny (jeśli dobrze zrobiony) powiew świeżości.

-
Dodane: 07.03.2018 15:11 /
Sined92 - Profil - user - 10% - 136
breakingmirai napisał/a:
Biorąc pod uwagę, że przez 129 (niedługo przez 131) odcinków DBSuper, Goten i Trunks nie zrobili NIC, to wątpię, że ktokolwiek w Toei, czy nawet sam Toriyama, chciałby serię skupiającą się wokół tych postaci.
Szkoda, bo to byłby fajny (jeśli dobrze zrobiony) powiew świeżości.

Oj nie. Obok Pilafa, tych dwóch kasztanów denerwuje mnie najbardziej. Jedynie Gotenks jest akceptowalny, ale jak wiemy za dużo nie wniósł - poza pokonaniem armii Hitlera w kinówce.

-
Dodane: 07.03.2018 15:42 /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2340
Mateo Frozen napisał/a:
Zresztą goku to przedziwny charakter, w szkoleniu synów odegrał małą rolę, nie posługują się jego flagowymi technikami, ba chytry goku nikogo ich nie nauczył, bo Akira lubi a może nie umie inaczej i Goku musi być ostatnią instancją. Nie dość że wszyscy plują na prawo i lewo kame to jeszcze Vegeta zdurniał i zmienił FF na ogień ciągły.

a jakie to Goku ma flagowe techniki? :o

https://www.youtu..._Dm6PdstbM

Ja tam uwielbiam gotena i trunksa, za mało ich. Lepiej wrócić do starego roshiego, który odpadł już w pierwszym DB :v

-
Dodane: 07.03.2018 22:13 /
Seneka
Mam na myśli oczywiście potomków głównych bohaterów.

Ruqer
Dobre, chodzi oczywiście o Genki, Kaio i IT, wszystkie te techniki są używane jedynie przez Goku, i za chiny ludowe nie wiem dlaczego tylko przez niego, więc zakładam że musi być tą ostatnią instancją, i akira trzyma je w rezerwie.

-
Dodane: 08.03.2018 07:04 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1887
Mateo Frozen napisał/a:
Seneka
Mam na myśli oczywiście potomków głównych bohaterów.

Ruqer
Dobre, chodzi oczywiście o Genki, Kaio i IT, wszystkie te techniki są używane jedynie przez Goku, i za chiny ludowe nie wiem dlaczego tylko przez niego, więc zakładam że musi być tą ostatnią instancją, i akira trzyma je w rezerwie.

Genki użył trunks w świecie blacka :)
IT ten koleś z yardat podczas walki np z gohanem na turnieju.

Wiec pozostaje kaioken ale powodzenia w ogarnięciu jak to działa z ssj blue, że nie niszczy wszystkiego.

-
Dodane: 08.03.2018 10:08 /
Adik - Profil - user - 20% - 367
Wydaje mi się, że to dobrze, że seria dobiega końca, musimy teraz trochę odpocząć, zebrać się mentalnie i pewnie za jakiś czas będziemy Super osadzać w kategorii GT. Teraz, moim zdaniem, jest dobry czas aby budować nową formę Dragon Ball, filmy kinowe oprawiane następnie w mangę.

-
Dodane: 08.03.2018 12:47 /
Ja nie rozumiem czemu tu 80% pisze jakby DB w ogóle się kończyło.Przecież bije jasny przekaz od twórców, że kończy się tylko seria anime, nad którą umówmy się true fan nie powinien płakać...
Teraz kilka miesięcy/lat oddechu i zobaczymy w końcu serię after Z, może remake GT...?

-
Dodane: 15.03.2018 17:13 /
Binek7 - Profil - user - 0% - 16
Ciekawe ile będzie trzeba czekać na następną serie bo jednak te kilkanaście lat czekania na DBsuper to dłuuugo.

-
Dodane: 15.03.2018 20:56 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 210
Binek7 napisał/a:
Ciekawe ile będzie trzeba czekać na następną serie bo jednak te kilkanaście lat czekania na DBsuper to dłuuugo.

Jeśli chodzi o anime to oby jak najdłużej

-
Dodane: 15.03.2018 23:06 - Edytowane przez Byly /
Byly - Profil - user - 0% - 12
Powiem wam, że czytanie pewnych postów po latach bywa dość ciekawym doświadczeniem. Przeglądam właśnie tematy z początkowych odcinków Kai (TFC) i znalazłem takie coś . Czas zweryfikował, kto miał rację, a kto nie ;)

-
Dodane: 15.03.2018 23:51 /
Byly
No i kto miał rację bo nie wiem? Wciąż nie obejrzałem całego KAI może sobie zrobię kurację leczniczą po tym dziadowskim s.

by_Black słusznie odpisał i podał oficjalne dane, czy kłamał? na temtą chwilę nie. Podobna sytuacja miała miejsce z użytkownikiem #Bartek 30 też były plotki że seria będzie miała inne umiejscowienie czasowe a on powoływał się na toei i trzeba przyznać czasami robił to w nieładny sposób. Dlatego ja toei nie wierzę.

-
Dodane: 16.03.2018 13:48 /
Gość pisze o ostatnim odcinku DBKai, który miał być nowy. Nie był, więc nie trafił. :v
Z tym uderzeniem Akiry to jednak się wstrzelił. Szkoda tylko, że nie było to uderzenie typu "strzał w dziesiątkę", tylko uderzenie typu "gleba na beton i utrata zębów".

-
Dodane: 16.03.2018 18:54 /
Mam teorie. Frieza wygrywa. Pokonuje Beerusa, dzięki smoczym kulą, następuje bunt aniołów, ponieważ widzą, że to zła istota. Nasi w jakiś sposób są za Frizą , więc tym nowym fascynującym rywalem może być Whis!

-
Dodane: 16.03.2018 23:41 /
cozapi - Profil - user - 0% - 17
breakingmirai napisał/a:
Gość pisze o ostatnim odcinku DBKai, który miał być nowy. Nie był, więc nie trafił. :v
Z tym uderzeniem Akiry to jednak się wstrzelił. Szkoda tylko, że nie było to uderzenie typu "strzał w dziesiątkę", tylko uderzenie typu "gleba na beton i utrata zębów".

przecież to wszystko wina toei... był wywiad oficjalny i ludzie z toei powiedzieli wprost że to oni tworzyli większość rzeczy w serii bazując na skrypcie

-
Dodane: 17.03.2018 00:42 /
cozapi
Najbardziej winny jest Akira Toriyama za to, że dawał zwykłe notatki (od punktu A do punktu B), zamiast usiąść i napisać wszystko od początku do końca (stąd manga i anime się różnią - AT poszedł na łatwiznę - "uzupełnijcie se" ;) .
Rozumiem, że rysowanie może być męczące (wywiady AT n.t. mangi), ale kurde, pisanie na laptopie czy nawet notowanie na sraczu nie jest wcale trudne!

Inna sprawa, że z tego, co do dyspozycji miało Toei i Toyotarou, można rzec, że Toei dało dupy na każdej płaszczyźnie, a Toyotarou się broni i ludzie to chwalą.

-
Dodane: 17.03.2018 00:46 - Edytowane przez cozapi /
... przecież oni z nim dyskutowali wiele rzeczy, toyotaro to też pajac że [z tego co mi wiadomo] się nie zająknął

niech każdy sobie to wbije do głowy, że super wygląda jak wygląda bo zabrakło odwagi do porządnej krytyki produkcji u źródła

-
Dodane: 17.03.2018 00:54 /
cozapi
Gdyby nie Toyotarou, to w DBS nie pojawiłby się Vegetto, którego obecność była odebrana bardzo ciepło przez fandom. Nazywanie Toyotarou pajacem jest nie na miejscu. Po jego mandze widać, że robi co może, żeby wszystko wymyślone przez AT miało ręce i nogi. To, że jest ograniczony miesięczną mangą po 40+ stron to już coś innego.

-
Dodane: 17.03.2018 11:39 /
nie jest ograniczony tylko ma gdzieś tą mangę i nie potrafi pisać, z tego co wiadomo wcale nie musi gonić anime

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy