Ważna informacja News: Konkurs: Wielka Bitwa

Polecamy

Forum > Dragon Ball > Premiery
Temat: Dragon Ball Super 127 - Opinie
Dodane: 11.02.2018 21:04 /
abyx1992 - Profil - user - 0% - 4
Byczusia napisał/a:
Co do retrospekcji- absolutnie nie przekonująca. No bo dlaczego do licha nie wskrzesił rodziców? Nie mają kul w swoim wymiarze? Sorry ,w to nie uwierzę. C17 się wysadził- a nie można było ich ochronić nie wysadzając się?

jak widać nie był na tyle SILNY. If you know what I mean.

-
Dodane: 11.02.2018 21:29 /
Lestero - Profil - user - 40% - 721
Turniej powoli dobiega końca, decydująca rozgrywka. Przyznaję że jestem w szoku że zginął C17 nie sadziłem że ktokolwiek zginie na turnieju pozytywne zaskoczenie (chyba że to jakaś podpucha w końcu to DB). W życiu bym nie pomyślał że C17 okaże się takim czarnym koniem turnieju, zdecydowanie pokazał najwięcej na tym turnieju. Szczerze to wolałbym w tej roli Piccolo, ale nie ma się tego co się lubi, zresztą Piccolo w DBS to tylko dobry wujek, nie ma już tego pazura co w zetce, więc może to i lepiej? Dużo się dzieje, piękne walki, aż żal że seria się zaraz kończy. Jestem ciekaw jak to się skończy, chociaż liczyłem na jakąś intrygę która przerwie turniej, nie pomyślałbym że ta jatka będzie tyle trwać. C17 dołącza do roshiego, obaj dali moje ulubione momenty na tym turnieju i są największymi wygranymi :) 9/10 odcinek, no i Vegeta prezentuje się jak należy bez koszulki, nie jest jakimś chudzielcem a kupą mięcha, gratulacje Toei, naprawdę podnieśli poziom DBS w sadze blacka i turnieju pod względem technicznym kilka półek wyżej.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 11.02.2018 22:28 /
scouser - Profil - user - 10% - 126
Czy będą mogli ożywić C17? Chyba była zasada, że zachowuje się ciało jak zginie się w walce, a on po prostu się wysadził, więc technicznie to nie było w walce. W sumie Vegeta zginął na tej samej zasadzie w buu sadze, nie pamiętam jaki tam był powód że jednak dostał szanse wrócić do żywych.

-
Dodane: 11.02.2018 22:33 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1446
scouser wątpię by to miało jakiekolwiek znaczenie, są różne zestawy i zasady używania smoczych kul. Zawsze Akira może je nagiąć na potrzeby fabuły.

-
Dodane: 11.02.2018 22:40 /
wlosek17 - Profil - user - 30% - 462
Żeby inni wojownicy walczyli na turnieju tak heroicznie jak C17 to ja to rozumiem mogłoby być rzeczwyiście Super i o to powinno właśnie chodzić w takim turnieju gdzie stawką chyba oprócz smoczych kul, które łatwo w miarę zebrać jest... anihilacja wszechświata. A z tegop co na to patrzeć to chyba kilka osób o tym pamięta. Retrospekcja Jirena niewiele wnosi, to już Cell miał ładniejszą retro w DBZ i to znacznie albo i Freeza. Odcinek oceniam w miarę dobrze, przyznam że te skakanie po oberwanej arenie trochę doprawiało o dreszczyk emocji, że ktoś wypadnie. Odcinkowi dałbym 7,5/10

-
Dodane: 11.02.2018 22:53 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1893
Jak dla mnie sama walka była dobra tylko znów logika kuleje. Jiren w pierwszej walce zmiażdżył blue kaioken x20 Goku tak, że ten nawet nie ogarnął jego ataków. Mija kilkanaście minut Jiren odpala niby swoją prawdziwą moc i co? c17 nie powinien wgl widzieć ataków Jirena nie mówiąc o blokowaniu czy siłowaniu się na pięści. Walka robiona na siłę byle by pokaz był, a poziomu mocy całkowicie olewane są.

To tak samo jakby w one piece Nami czy Usop startowali do walki z admirałem.

Nie wspominając o cudownym olewaniu wszelkich obrażeń. Dostałem oklep stulecia przez który nie mogę wstać nie ma problemu za minutę wstanę i tym razem to ja ci pokaże tia na pewno :d
W takim OP Obrażenia Zoro jak miał poważne to odczuwał je w kolejnej sadze nawet. Tutaj prędkość leczenia i odzyskiwania osiągnęła taki poziom, że fasolki są zbędne. Po co fasolka jak ktoś może poleżeć minutę po czym znów bez problemu osiąga najlepszą transformacje.

Historia Jirena serio? Naprawdę się czuję jakbym z bajki dla nastolatków jaką było dbz stoczyło się to do poziomu 3-5 latków. Był sobie zły pan który zabił biednych rodziców, ale pojawił się także dobry pan i wiecie on szkolił jirenka. Potem nie dobry pan się znów pojawił i zabił dobrego pana. To już głębszą fabułę mają baśnie braci Grimm.

Jeden pozytyw nie zauważyłem karykatur więc chociaż animacja nie jest na poziomie dna. Sama walka była dobra tylko to nie powinien nawalać w niego c17 tylko Gohan który jak zawsze w dbz dostawał w takich chwilach bosta od gniewu.

-
Dodane: 12.02.2018 00:14 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 512
#demon

Tak swoją drogą dzisiejszy odcinek oglądałem z łzami w oczach (chyba jestem za wrażliwy na takie sceny w One Piecu xD). Jeszcze jakość była śliczna. Aż normalnie byłem uszczęśliwiony na maksa :d

Tak jak już wcześniej mówiłem hierarchia mocy w DBSie nie istnieje, ale jak się wyłączy mózg to całkiem fajnie się ogląda ^^

-
Dodane: 12.02.2018 01:04 /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1446
C17, nie wiem gdzie tkwi tajemnica twojego sukcesu.
Nieważne ile bym nad tym myślał, dalej nie potrafię pojąć jak to się stało.
Wstał Akira pewnego razu z łóżka i powiedział:
"C17 to jednak jest zajebi..."
I słowo stało się ciałem. To chyba musiało tak wyglądać.
Bo jak miało by inaczej? [kawaii]

-
Dodane: 12.02.2018 02:07 /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 851
Odcinek fenomenalny już od kilku delektowałem się ki blastami ale prawdziwą radość dawał mi mój idol Jiren. Postać ta tak bogata dawała mi wiele radości każdym gestem ruchem rzęs, kącikami ust aż kipiał charyzmą kipiał emocjami, ale dziś wreszcie się otworzył a podły klaun przybliżył ogrom tragedii jaka spotkała tego czempiona wśród bohaterów. Okrutna zaiste spotkała go cena za ten poziom charyzmy i inteligencji. Oby wspaniały Jiren znów zachwycił mnie swym krasomówstwem dystyngowanym stylem walki i sprytem nieosiągalnym dla reszty tych głupców z turnieju. Oby wytrwać do niedzieli [placze]

-
Dodane: 12.02.2018 03:46 - Edytowane przez Wszechmogacy /
Wszechmogacy - Profil - user - 0% - 74
Byczusia napisał/a:
Co do retrospekcji- absolutnie nie przekonująca. No bo dlaczego do licha nie wskrzesił rodziców? Nie mają kul w swoim wymiarze? Sorry ,w to nie uwierzę. C17 się wysadził- a nie można było ich ochronić nie wysadzając się?

Kule są tylko w u6 i u7...

scouser napisał/a:
Czy będą mogli ożywić C17? Chyba była zasada, że zachowuje się ciało jak zginie się w walce, a on po prostu się wysadził, więc technicznie to nie było w walce. W sumie Vegeta zginął na tej samej zasadzie w buu sadze, nie pamiętam jaki tam był powód że jednak dostał szanse wrócić do żywych.

Tam bylo tak, ze yemma zachowal jego cialo i dlatego mogl wrocic z zaswiatow zeby powalczyc i dalo sie go wskrzesic.
Z C17 to pewnie albo uzyja kul z Namek zeby przywrocic jego cialo, a potem wskrzesic albo uzyja siper smoczych kul do wskrzeszenia, a dla nich to raczej nie bedzie problem

-
Dodane: 12.02.2018 03:57 - Edytowane przez paulahexe /
paulahexe - Profil - user - 0% - 19
O matko i córko! Co tu się w tym odcinku porobiło [oczy]
- Wzruszająca historia małego Jirena
- Hello Freeza
- Piękne poświęcenie C17 [placze] [placze]
(Smuteczek)
Vegeta...aż strach oglądać następny odcinek [oczy]

-
Dodane: 12.02.2018 06:53 - Edytowane przez IJOMMZ /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 87
Karotte napisał/a:
No chyba oszalałeś w którym momencie to widziałeś, bo ja widziałem jedynie jego nieskończona energię i brak zmęczenia która pozwalała mu jedynie wytrzymać.

ile mozna tlumaczyc...

W kazdym ? Jest w stanie zranic Jirena, ktorego nie byl w stanie zranic nawet goku 20 kaioken, czy najsilniejszy atak Vegety
Jest w stanie dotrzymac kroku Jirenowi w walce? jest w stanie zatrzymac najsilniejszy atak Jirena, jaki jiren do tej pory pokazal i rozproszyc jego kule ognia samoeksplozja? Jest w stanie przetrwac ataki nowego boga zniszczenia toppo?

Nawet jak ma ta nieskonczona energie od przeciwnika, to jesli jest slabszy nie ma prawa silowac sie z bogiem zniszczenia, czy Jirenem, ktorych ataki sa po prostu silniejsze. Juz taki Toppo przed przemiana w boga zniszczenia, powinien sprztnac C17 z powierzchni areny.

Widzę, ze nawet jakby doszlo do jeszcze bardziej absurdalnej sytuacji, ze C17 zabil Beerusa, to niektore osoby na forum dalej, by mowily, ze C17 jest slabszy od poziomu blue. Bylyby tlumaczenia, przeciez on ma tylko nieskonczona energie i dlatego mogl go zabic XDDD.

Skoro jest na tym samym poziomie mocy to po co za wszelką cenę stara się uchronić Vegete i Songo od Jirena Jeśli jest na ich poziomie to nawet i lepszy jest skoro się nie męczy a tu nagle życie oddaje za nich . LoL

Wiadomość doklejona:
Odcinek bardzo fajny ;) C17 jak zawsze w tej serii pozytywny wojownik ;) Jiren ;) coś tam wiemy już o nim .Freeza jak zwykle dobre wejście ;) Wydaje mi się że namiesza ;P Panowie Vegeta i Songo w tym odcinku na bocznym torze ;) Ogólnie dobry odcinek Polecam

-
Dodane: 12.02.2018 08:40 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 364
Odpowiem ci tak. To czemu C17 walczyu boku goku i vegety a nie frieza? Frieza odpadl prawie z Dyspo, zostal dwa razy pobity przez Toppo i dwa razy przez jirena i chlopak znowu jest niezdolny do walki, bo K.O. a Frieza to podobno poziom blue :d ? nie widac ;p.

C17 zostal raz pobity przez Jirena w tym odcinku i walczy dalej, a frieza znokautowany ;p.

Czemu sie poswiecil? no bo Goku i Vegeta sa silniejsi, zauwaz, ze goku ma 20 kaiokena + uspiony ultra instykt, a VEgeta drugi poziom blue. C17 dobrze wie, ze nie ma szans z Jirenem, ale i tak walczyl z Jirenem i dawal rade. Wczesniej Goku na blue radzil sobie gorzej niz c17. C17 moze meic poziom blue, ale nie wyzej, dlatego tez sie poswiecil.

-
Dodane: 12.02.2018 11:40 /
IJOMMZ - Profil - user - 0% - 87
No ja to sobie tłumaczę to w ten sposób że nie zawsze silniejszy musi wygrać ;) jak to bywa w prawdziwym życiu a przecież my oglądamy turniej w którym muszą się powstrzymywać od pełnej mocy . No ale każdy ma swoje zdanie na temat . ;p

-
Dodane: 12.02.2018 11:41 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1893
DoozleAnime napisał/a:
#demon

Tak swoją drogą dzisiejszy odcinek oglądałem z łzami w oczach (chyba jestem za wrażliwy na takie sceny w One Piecu xD). Jeszcze jakość była śliczna. Aż normalnie byłem uszczęśliwiony na maksa :d

Tak jak już wcześniej mówiłem hierarchia mocy w DBSie nie istnieje, ale jak się wyłączy mózg to całkiem fajnie się ogląda ^^

Nie tylko ty, sam miałem łzy w oczach. Za to kocham OP, że chociaż człowiek zdaje sobie sprawę iż to tylko postacie fikcyjne to jest do nich przywiązanych i przeżywa razem z nimi to co się dzieje. Prosty przykład jak podpalili Merry go i pożegnanie człowiek niby dorosły, a płakał jak dziecko [placze] .

W DBS nie ma tych emocji wszystko jest spłycone na maksa. C17 się poświęca i co? Człowiek nic nie czuł żadnego smutku. Przy takim kafarze jakim jest Jiren powinno czuć tą bezsilność i beznadziejność sytuacji. Ale akcja jest tak przedstawiana, że człowiek tego nie czuje bo zdaje sobie sprawę, że co z tego iż Vegeta i Goku nie mogą wstać jak za 30 sekund znów wstaną i będą używali pełnej mocy. Taki turniej powinien opływać w tragizm. Zamiast tego zrobiono jeden wielki cyrk. Wszystkie wszechświaty które znikały totalnie to olewały. No co tam znikniemy za chwilę ale nie będziemy psuli wam nastroju pikniku więc nie pokażemy iż się przejmujemy własną śmiercią która nas czeka. Nie wspominając o złości, naprawdę nikt z tych co mają znikać nie czuje nienawiści do kata jakim jest zeno. Ani jeden wszechświat nie powiedział jakim potworem jest zeno który masowo morduje dla własnego kaprysu? Patrząc ile zeno morduje to nawet kid buu jest aniołkiem.

-
Dodane: 12.02.2018 13:44 - Edytowane przez maximo10 /
maximo10 - Profil - user - 0% - 12
ale jak C17 mógł samoistnie wybuchnąć jak w dbz było życzenie żeby Shen Long zabrał bomby z ich ciał.Nie tak było???

Czemu niby kuleje poziom mocy według mnie Jiren po prostu testuje ich bawi się z nimi bo jak jest taki silny to od razu mógłby ich wywalić

-
Dodane: 12.02.2018 14:01 /
Fuzion - Profil - user - 10% - 214
maximo10 napisał/a:

Czemu niby kuleje poziom mocy według mnie Jiren po prostu testuje ich bawi się z nimi bo jak jest taki silny to od razu mógłby ich wywalić

xDDD

Zostały 3 minuty, Jiren został sam, nawet jeśli nie odpadnie to przegra przewagą liczebną, ale on oczywiście ich testuje i się bawi xD

No te argumenty aby tylko obronić debilizm serii mnie rozwalają xD

-
Dodane: 12.02.2018 14:04 - Edytowane przez Ruqer /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2365
Fuzion napisał/a:
Zostały 3 minuty, Jiren został sam, nawet jeśli nie odpadnie to przegra przewagą liczebną, ale on oczywiście ich testuje i się bawi xD

Ogólnie to większość baboli w sile są właśnie tłumaczone tym, że postacie się "bawią"(i tak od kilku sag wstecz czytamy na forum, że postacie się bawią) xDD
Całe DBS najwyraźniej to jedna wielka zabawa :)

-
Dodane: 12.02.2018 14:05 - Edytowane przez bekson /
bekson - Profil - user - 50% - 1428
maximo10 napisał/a:
ale jak C17 mógł samoistnie wybuchnąć jak w dbz było życzenie żeby Shen Long zabrał bomby z ich ciał.Nie tak było???

Normalnie, zdetonował własną energię.

Ruqer napisał/a:

Ogólnie to większość baboli w sile są właśnie tłumaczone tym, że postacie się "bawią" xDD
Całe DBS najwyraźniej to jedna wielka zabawa :)

Babole to ty miałeś w GT, hejterze

/s

-
Dodane: 12.02.2018 14:07 - Edytowane przez Ruqer /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2365
bekson napisał/a:

Babole to ty miałeś w GT, hejterze

/s

Takie coś jak GT nie istnieje. GT to tylko fantazje fanów. To fani wszystko narysowali i podłożyli głosy. Akira nie miał z tym nic wspólnego, więc DBGT nie istnieje!!1!

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | Goteiarena - Gra Bleach
Polecamy